Autor Wątek: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download  (Przeczytany 58417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sanktis90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Ale urwał!!! :0
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v1.0 wydana !!!
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 05, 2016, 01:39:22 »
MAM PROBLEM... chce wejść w program dPfileListGenerator i próbowałem też przez administratora i się nie da pisze mi że program DpFileList Generator przestał działać i mam tylko do wyboru Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program lub Zamknij program ktoś wie co jest grane? :(

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v1.0 wydana !!!
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 09, 2016, 20:39:11 »
Witam  serdecznie wszystkich


Nieoficjalne spolszczenie pes 2016 by kriss12 V 2.0 - Już nie długo do pobrania




Co znajdziemy w nowym lepszym spolszczeniu w wersji 2.0



-Przetłumaczone nowe  kwestie z DLC 2.0
-Sporo poprawiony tryb kariery i myclub
-wiele dużo nowych  i lepszych tekstów  w tych dwóch trybach niż w poprzedniej wersji.
-spolszczenie lepsze od konkurencji które i tak w większości pochodzi z moich wcześniejszych spolszczeń
-Opcje, Tryb Sieciowy, Kariera, Zostań Legendą, MyClub - wszystko spolszczone w 100%
-Spolszczenie działa z każdym patchem!

SPOLSZCZENIE BĘDZIE RÓWNIEŻ PASOWAĆ NA  DARMOWĄ WERSJĄ PRO EVOLUTION SOCCER 2016 myCLUB.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 01:21:09 wysłana przez kriss12 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Dobra robota :) Zaktualizuj pierwszy post o te wydanie aby potem ludzie nie błądzili :)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 20:49:52 wysłana przez we'street »

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Dobra robota :) Zaktualizuj pierwszy post o te wydanie aby potem ludzie nie błądzili :)

Dokładnie masz rację ( zapomniałem sobie :) )

aktualizacja w pierwszym poście

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v1.0 wydana !!!
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 10, 2016, 15:56:20 »
Witam  serdecznie wszystkich

Nieoficjalne spolszczenie pes 2016 by kriss12 V 2.0 - Już nie długo do pobrania


Co znajdziemy w nowym lepszym spolszczeniu w wersji 2.0

-spolszczenie lepsze od konkurencji które i tak w większości pochodzi z moich wcześniejszych spolszczeń

SPOLSZCZENIE BĘDZIE RÓWNIEŻ PASOWAĆ NA  DARMOWĄ WERSJĄ PRO EVOLUTION SOCCER 2016 myCLUB.

Hahahahaha :D   Kriss, myślę że powinieneś prowadzić jakiś dobry kabaret :D   

"-spolszczenie lepsze od konkurencji które i tak w większości pochodzi z moich wcześniejszych spolszczeń " 

Po pierwsze, nie ma takiego słowa jak  "spolszczeń", chyba że twój po gimnazjalny język z korytarza takie coś obejmuje. 
Tak samo jak Ty, "wielki" tłumacz języka polskiego napisałeś ostatnio w głównym temacie : W KRÓTCE co odbiło się falą śmiechu (fale tsunami były wtedy przy tym małą kałużą).
Dalej, pasować "NA DARMOWĄ" ...  - no cóż, jeżeli w dwóch zdaniach robisz takie byki to strach uruchamiać "wasze" spolszczenie. Chyba nie muszę mówić, komu podesłałem 70 % tłumaczenia, które wydałeś w panice przede mną?;)
"Nie długo" - przypomnę tylko, że autorem cytowanego tekstu jest główny twórca tłumaczenia ;)
Motyw konkurencji ... Kriss, błagam lecz gdzieś indziej kompleksy. Jeżeli choruje się na prostatę, trzeba iść do lekarza...jeżeli na głowę...   
Swoją drogą konkurencja wg. definicji wymaga dwóch dobryh jakościowo produktów, więc tu nie ma mowy o żadnej konkurencji ;)
Zapraszam do ankiety w wątku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. I dlaczego ostatnim razem napisałeś mi, że nie będziesz robił Spolszczenia dla jakichś tam "Dzieci z bulerbuyn" wskazując dosłownie forum PESleague, a sam wydajesz swoje marne kwestie i przy okazji rekrutujesz kolegę Sebę_Maliszewskiego - również z tego forum?  Nieładnie tak zmieniać zdanie.

Pozdrawiam i przemyśl sobie swoje postępowanie wobec swojej "konkurencji".
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 16:29:06 wysłana przez tommy9999pl »

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v1.0 wydana !!!
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 10, 2016, 17:29:14 »
Hahahahaha :D   Kriss, myślę że powinieneś prowadzić jakiś dobry kabaret :D   

"-spolszczenie lepsze od konkurencji które i tak w większości pochodzi z moich wcześniejszych spolszczeń " 

Po pierwsze, nie ma takiego słowa jak  "spolszczeń", chyba że twój po gimnazjalny język z korytarza takie coś obejmuje. 
Tak samo jak Ty, "wielki" tłumacz języka polskiego napisałeś ostatnio w głównym temacie : W KRÓTCE co odbiło się falą śmiechu (fale tsunami były wtedy przy tym małą kałużą).
Dalej, pasować "NA DARMOWĄ" ...  - no cóż, jeżeli w dwóch zdaniach robisz takie byki to strach uruchamiać "wasze" spolszczenie. Chyba nie muszę mówić, komu podesłałem 70 % tłumaczenia, które wydałeś w panice przede mną?;)
"Nie długo" - przypomnę tylko, że autorem cytowanego tekstu jest główny twórca tłumaczenia ;)
Motyw konkurencji ... Kriss, błagam lecz gdzieś indziej kompleksy. Jeżeli choruje się na prostatę, trzeba iść do lekarza...jeżeli na głowę...   
Swoją drogą konkurencja wg. definicji wymaga dwóch dobryh jakościowo produktów, więc tu nie ma mowy o żadnej konkurencji ;)
Zapraszam do ankiety w wątku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. I dlaczego ostatnim razem napisałeś mi, że nie będziesz robił Spolszczenia dla jakichś tam "Dzieci z bulerbuyn" wskazując dosłownie forum PESleague, a sam wydajesz swoje marne kwestie i przy okazji rekrutujesz kolegę Sebę_Maliszewskiego - również z tego forum?  Nieładnie tak zmieniać zdanie.

Pozdrawiam i przemyśl sobie swoje postępowanie wobec swojej "konkurencji".

COŚ JESZCZE CHCESZ PRZEKAZAĆ CIEKAWEGO ??

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już wkrótce !!!
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 13, 2016, 00:53:37 »
Przepraszam ze post pod postem ale dłuższy czas już nie było uaktualniane

Pod tym linkiem znajdziecie moi mili najnowsze nasze spolszczenie
co zostało w nim zmienione to sami zobaczcie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 16, 2016, 08:19:23 »
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA NASZ NOWY FANPAGE O GRZE PROEVOLUTION SOCCER REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kretu19955

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2009r.
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 29, 2016, 15:07:16 »
Instalacja spolszczenia powoduje problemy w PTE patchu. Z tego co zauważyłem znikają trenerzy niektórych drużyn (w ich miejsce pojawia się niejaki R. MARTINEZ z Węgier, jednak taki problem byłby do przeżycia), pojawiają się zawodnicy DUMMY (czasem masowo) oraz inni nieistniejący, przede wszystkim w bundeslidze. Problem dotyczy również spolszczenia konkurencji.

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 31, 2016, 07:43:43 »
Instalacja spolszczenia powoduje problemy w PTE patchu. Z tego co zauważyłem znikają trenerzy niektórych drużyn (w ich miejsce pojawia się niejaki R. MARTINEZ z Węgier, jednak taki problem byłby do przeżycia), pojawiają się zawodnicy DUMMY (czasem masowo) oraz inni nieistniejący, przede wszystkim w bundeslidze. Problem dotyczy również spolszczenia konkurencji.
to jest nie możliwe ponieważ spolszczenie nie ingeruje w ofa pod żadnym względem, jedyna możliwość to taka że jak masz jakiegoś patcha to to że nie zaznaczyłeś plików w dpfilelist

Offline Maro90

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 03, 2016, 23:23:00 »
Mam pytanie odnośnie czy jest spolszczenie na XBOX360 chodzi mi o samo bez żadnych dodatków ?

Offline eleris1904

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.01.2016r.
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 05, 2016, 10:17:21 »
Dziala poprawnie ze smokepatch najnowszym?

Offline vDequ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: łąwka
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2016r.
  • Gram w: TA
Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:35:28 »
TO DACIE TE SPŁASZCZENIE ;3

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nieoficjalne Spolszczenie Pro Evolution Soccer 2016! v2.0 Już jest download
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:35:28 »