Autor Wątek: [X360] Polska Ekstraklasa i 1 Liga 15/16 v5 + DLC 3 GOTOWA by bbolek83&Shakugan  (Przeczytany 200413 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Siwy21!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2010r.
Wrócę do tematu wyrzej, pliku tego title udpade nie wrzucalem nigdzie tylko te pierwsze Dlc v1 v2 jak jest na instrukcji w , wszyskie plikitypu dt80..100e dt80..200 bolek kitsy, wkitsyekdzwieki, , stadiony, eklapa, daeklapaa, dpfiles  a do innego pliku wrzucilem edit i dziala nie mam zastrzezen tylko nigdzie nie ma tego  pliku bym moglwykasediwykasowywac chcac zagrac z ludzmi. Drugie pytanie dpfiles on odpowiada za tablice? Chce wgrać ten nowy dpfiles to oba pliki ściągnąć i wrzucic je przez horizon a stary dp usunąć? Najważniejsze to dla mnie sprawa gry online i ten plik  no chyba ze cac c z kibede musiyrzucac  patch a zecwyrzucacacalyspatchusigrajac w kariere wrzucac go spowrotem. Sory za tyle zawracania głowy pozdr wykonaliscie cholernie duzo dobrej roboty:)

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Wrócę do tematu wyrzej, pliku tego title udpade nie wrzucalem nigdzie tylko te pierwsze Dlc v1 v2 jak jest na instrukcji w , wszyskie plikitypu dt80..100e dt80..200 bolek kitsy, wkitsyekdzwieki, , stadiony, eklapa, daeklapaa, dpfiles  a do innego pliku wrzucilem edit i dziala nie mam zastrzezen tylko nigdzie nie ma tego  pliku bym moglwykasediwykasowywac chcac zagrac z ludzmi. Drugie pytanie dpfiles on odpowiada za tablice? Chce wgrać ten nowy dpfiles to oba pliki ściągnąć i wrzucic je przez horizon a stary dp usunąć? Najważniejsze to dla mnie sprawa gry online i ten plik  no chyba ze cac c z kibede musiyrzucac  patch a zecwyrzucacacalyspatchusigrajac w kariere wrzucac go spowrotem. Sory za tyle zawracania głowy pozdr wykonaliscie cholernie duzo dobrej roboty:)
Napisz to przejrzyście bo nie mogę rozszyfrować ?? patch działa Ci tak
co jest  nie tak ???

Offline Siwy21!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2010r.
Cześć jasne patch działa wyśmienicie. Pierwsza sprawa to taka czy mogę grac online na tym patchu bo na wcześniejszym etapie tego patcha sie nie dalo, druga to chodzi  ten plik edit co jest wrzucony oddzielnie z innymi gdy  pena kon go nie widzpi nie wiem jaki plik mam usunac bym mógł zrac online a gdy ckhce w kariere to by gousunaczagracpatchrebyl spowrotem wcześniej mozna bylo tylko ten edit bin kasowac lub wrzucac by wszystko bylo ok. Moze jeszcze raz  pena i po ji powrzucam plispowrzucamlejiki i będzie edit. Kolejna sprawa to ze jak chce tablice te to swrzucic musze te oba pliki i oba przez horizon wrzucic...  do tego pliku edit ja wracajaceditliki  v1 i v2 mam wrzucone a tego pliku titpade nucaledlatitleudpadewrzucalemniebmaniebma wplywu na to. Czytalem ze wystarczy data pack usunac tylko i nie bedzie czytalo patcha  co twoim zdaniem zrobic odrazu mowie wszystko po koleji zrobilem jak na obrazku w instrukcji i wszystko widzi prócz edit tego pliku moze on gdzie indziej jest lub pod inna nazwą?

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Cześć jasne patch działa wyśmienicie. Pierwsza sprawa to taka czy mogę grac online na tym patchu bo na wcześniejszym etapie tego patcha sie nie dalo, druga to chodzi  ten plik edit co jest wrzucony oddzielnie z innymi gdy  pena kon go nie widzpi nie wiem jaki plik mam usunac bym mógł zrac online a gdy ckhce w kariere to by gousunaczagracpatchrebyl spowrotem wcześniej mozna bylo tylko ten edit bin kasowac lub wrzucac by wszystko bylo ok. Moze jeszcze raz  pena i po ji powrzucam plispowrzucamlejiki i będzie edit. Kolejna sprawa to ze jak chce tablice te to swrzucic musze te oba pliki i oba przez horizon wrzucic...  do tego pliku edit ja wracajaceditliki  v1 i v2 mam wrzucone a tego pliku titpade nucaledlatitleudpadewrzucalemniebmaniebma wplywu na to. Czytalem ze wystarczy data pack usunac tylko i nie bedzie czytalo patcha  co twoim zdaniem zrobic odrazu mowie wszystko po koleji zrobilem jak na obrazku w instrukcji i wszystko widzi prócz edit tego pliku moze on gdzie indziej jest lub pod inna nazwą?
online się nie da grac jedynie jak chcesz mogę zrobić online ale to już nie będzie patcha z liga polska tyko będą kitsy i loga w premier league edit jest nie potrzebny do grania tam tylko piłki był dopasowane do danych rozgrywek. Co do tablic po prostu wejdz w nie i tam jest opisane dokładni co i jak
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 14:05:12 wysłana przez bbolek83 »

Offline Siwy21!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2010r.
Ok to ze online sie nie da mam wyjaśnione a co z tym ze pliku edit nie widzi lub jaki plik wykasowac bym mogl grac online czy caly patch jednak musze wywalic a pozniej wgrać  dla kariery

Offline cris17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
  • Gram w: Pes15
Udało mi się zainstalować cały patch z pomocą bbolek83, muszę przyznać że kawał dobrej roboty wykonaliście i teraz gra mi się o wiele lepiej. WIELKIE DZIĘKI

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Ok to ze online sie nie da mam wyjaśnione a co z tym ze pliku edit nie widzi lub jaki plik wykasowac bym mogl grac online czy caly patch jednak musze wywalic a pozniej wgrać  dla kariery

Nie musisz wywalać patcha po prostu zamieniać dpfiles na to z patchem z eklapa i na dpfiles online najprościej tak zrobić sobie nie wiem pliki edit powinien widzieć horizon i sam program robi sobie ścieżkę gdzie wgrać edita :)

Udało mi się zainstalować cały patch z pomocą bbolek83, muszę przyznać że kawał dobrej roboty wykonaliście i teraz gra mi się o wiele lepiej. WIELKIE DZIĘKI

Super miłej gry z skromności nie zaprzeczę ze najlepszy PATCH na xboxa to Właśnie ten mój hhehe
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 14:29:19 wysłana przez bbolek83 »

Offline Siwy21!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2010r.
Aha  momozeszpodeslac mi ten dpfiles online. Czyli gram online wrzucam dp online chce kariere wrzucam dp eklapa.  A jeszcze jedno te tablice sa pojedynczo czy jedna calosc np. Bundesliga ma tablice Bundesligi a bbva ma bbva  czy nie ze Bundesliga jest we wszystkich ligach.. a propo pliku edit horizon go widzi konsola go nie widzi.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 14:47:15 wysłana przez Siwy21! »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Aha  momozeszpodeslac mi ten dpfiles online. Czyli gram online wrzucam dp online chce kariere wrzucam dp eklapa.  A jeszcze jedno te tablice sa pojedynczo czy jedna calosc np. Bundesliga ma tablice Bundesligi a bbva ma bbva  czy nie ze Bundesliga jest we wszystkich ligach.. a propo pliku edit horizon go widzi konsola go nie widzi.

Tak dokładnie zmieniasz tylko dpfiles i grasz albo online albo patch z eklapa
Niestety tablica jest jedna do wszystkich rozgrywek jak wybierzesz bundeslige to będzie też w Serie A itp
link do strony patch style online
Spoiler for Hiden:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

nie pobierac plikow dlc i tile updata bo już masz je wgrane z patcha mojego
same pliki
Dpfilelist Online
StylePatchHD
StylePatchHDv2
Facciali
EDIT
a pamietac jak chcesz powrócic do mojego ptcha wystarczy zmienić dpfiles a i usunac edit
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 16:07:08 wysłana przez bbolek83 »

Offline Siwy21!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2010r.
A te pliki
StylePatchHD
StylePatchHDv2
Facciali
  Przy zmianie dp mogą  zostać i co do edit musi bo jak konsola go nie widzi to nie usune pozniej edit do online by zamienic go na edit do eklapa
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 17:31:45 wysłana przez Siwy21! »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
A te pliki
StylePatchHD
StylePatchHDv2
Facciali
  Przy zmianie dp mogą  zostać i co do edit musi bo jak konsola go nie widzi to nie usune pozniej edit do online by zamienic go na edit do eklapa
tak mogą zostać te pliki nie przeszkadzają w niczym co do edita to wgraj najwyżej bez i zobaczysz online co i jak  się  wgra

Offline lukasz88

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 108
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.09.2015r.
Wiem ze się powtarzam ale czy zrobicie stamford Bridge taki prawdziwy a nie ten co jest teraz który wygląda jak niebieski old trafford?

Offline Shakugan

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.11.2015r.
Było już wiele razy mówione, że nie da się zrobić prawdziwych stadionów, tylko musi być tak jak teraz. :)

Offline Shakugan

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.11.2015r.
J League ostatnia drużyna na liście brak logo

Tak, znamy ten błąd i już go naprawiliśmy. Po aktualizacji będzie dobrze. :)

Offline mlody113a

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
Ile to wazy wszystko? I czy zainstaluje to na konsoli czystej czyli nieprzerobionej. A i w razie czego jakbym dostal bana to mozna wgrywac?

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Ile to wazy wszystko? I czy zainstaluje to na konsoli czystej czyli nieprzerobionej. A i w razie czego jakbym dostal bana to mozna wgrywac?

Jak masz konsole nie przerobiona to bana nie dostaniesz z live xbox  pobierz dlc i title update a reszte plików z forum pobierz są instrukcje na pierwszej stronie jak wgrać na każdą konsole... wielkość patcha kolo 6 gb może więcej

Offline mlody113a

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
Jak masz konsole nie przerobiona to bana nie dostaniesz z live xbox  pobierz dlc i title update a reszte plików z forum pobierz są instrukcje na pierwszej stronie jak wgrać na każdą konsole... wielkość patcha kolo 6 gb może więcej
bardziej mi chodzi czy jesli dostane bana do tego czasu czy bede mogl odpalic i jest program horizon do pobrania ?:)

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
bardziej mi chodzi czy jesli dostane bana do tego czasu czy bede mogl odpalic i jest program horizon do pobrania ?:)

Bana jak dostaniesz to tylkoz głowy masz neta nie pograsz a tak konsola działa a horizon wpisz w google i znajdziesz sobie linki do pobrania

Offline skawa90

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
mam nadzieję że uda się do Patcha dorzucić Polski Komentarz robiony przez Tommy9999pl ;)zapowiada się znakomicie ! :)

Offline Shakugan

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.11.2015r.
Komentarze z PC działają na x360 z rgh, także są na to szanse kiedy się pojawi.  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer