Autor Wątek: [X360] Polska Ekstraklasa i 1 Liga 15/16 v5 + DLC 3 GOTOWA by bbolek83&Shakugan  (Przeczytany 200412 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mlody113a

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
Wreszcie udało mi się zainstalować. Człowieku coś ty zrobił? Zakochałem się w tym dodatku, brakuje mi kilka drużyn ale i tak jest super. Jakieś plany poza wszystkimi stadionami w Ekstraklasie? Brawo, nie widziałem lepszego dodatku :)
Brakuje w PESie możliwości zagrania turnieju 4 drużyny każdy z każdym ale nic się nie zrobi. Kumple mają Fife a ja PESa i dobrze mi z tym bo zupełnie inny mechanizm gry a twój patch pozwoli by i oni pograli bo zawsze a że nazwy nie oryginalne a że brak herbów itp. :) Mega się cieszę że chciało się tobie. Podziwiam i pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 00:27:29 wysłana przez mlody113a »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Wreszcie udało mi się zainstalować. Człowieku coś ty zrobił? Zakochałem się w tym dodatku, brakuje mi kilka drużyn ale i tak jest super. Jakieś plany poza wszystkimi stadionami w Ekstraklasie? Brawo, nie widziałem lepszego dodatku :)
Brakuje w PESie możliwości zagrania turnieju 4 drużyny każdy z każdym ale nic się nie zrobi. Kumple mają Fife a ja PESa i dobrze mi z tym bo zupełnie inny mechanizm gry a twój patch pozwoli by i oni pograli bo zawsze a że nazwy nie oryginalne a że brak herbów itp. :) Mega się cieszę że chciało się tobie. Podziwiam i pozdrawiam :)

Dzięki za pozytywną opinie fajnie że ktoś zauważył ogromny  w kład wszystkiego czasu itp. w tego patcha  życzę miłej gry może kolegów zarazisz pesem :P

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Elo, mam kilka pytań:
1. Najważniejsze: Czy twój patch jest kompatybilny Online?
2. Czy można jakimś programem edytować Dpfiles, tak żeby nie trzeba wrzucać plików ze Stadionami i Dźwiękiem, bo Eklapą i tak nie będę grać, ale jest dużo innych rzeczy, które z patcha bym chciał, jest taka możliwość?

Dzięki!

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Elo, mam kilka pytań:
1. Najważniejsze: Czy twój patch jest kompatybilny Online?
2. Czy można jakimś programem edytować Dpfiles, tak żeby nie trzeba wrzucać plików ze Stadionami i Dźwiękiem, bo Eklapą i tak nie będę grać, ale jest dużo innych rzeczy, które z patcha bym chciał, jest taka możliwość?

Dzięki!

na forum są linki podane pod online patche poszukaj są programy do edycij w dpfiles np hex lub dpfile generator poszukaj w google pliki jak usuniesz np dzwięk to nie bedziesz miał przyśpiewek innych rzeczy stadionów tez jak usuniesz bedziesz miał tylko standard od konami  czyli chyba nie cale 20 stadionów



bbolek83&Shakugan Panowie może zrobilibyście nowe logo i replay eurosportu HD lub nc+ HD? Pozdrawiam
Na pierwszej stronie masz loga jaki są i tablice na xboxa nie zrobimy innych bo czasu nie ma a to też nie takie proste robić na xboxa :) może coś wybierzesz z tamtych tablic
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 13:52:14 wysłana przez bbolek83 »

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Fajnie jak jest dużo stadionów, ale mi wystarczy nawet 10, nie zwracam na to większej uwagi...
A jeśli chodzi o dźwięk, to przyśpiewki są do Ekstraklasy i 1 ligi, czy do innych lig/reprezentacji też są dodane?
Bo E-klase i 1 ligę będę miał tylko jako dodatek, bo nie kręci mnie granie polskimi zespołami

P.S. Oczywiście bardzo doceniam pracę jaką włożyłeś w patcha, tylko mnie nie interesuje polska liga

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Fajnie jak jest dużo stadionów, ale mi wystarczy nawet 10, nie zwracam na to większej uwagi...
A jeśli chodzi o dźwięk, to przyśpiewki są do Ekstraklasy i 1 ligi, czy do innych lig/reprezentacji też są dodane?
Bo E-klase i 1 ligę będę miał tylko jako dodatek, bo nie kręci mnie granie polskimi zespołami

P.S. Oczywiście bardzo doceniam pracę jaką włożyłeś w patcha, tylko mnie nie interesuje polska liga

OK luzik przyśpiewki są do ligi Angielskiej Hiszpańskiej itp jak chcesz pracować na tych plikach z innym patchem to nie będzie Ci działał bo każdy ma inną strukturę

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Mi zależy tylko żeby były stroje, herby i składy, reszta to już dla mnie zbędny dodatek
Pobawię się sam i spróbuję pousuwać pliki stadionów i dźwięku przez programy, bo nie chce żeby mi się tak długo wczytywało :P

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
Koledzy jedno pytanie, chce wgrac patcha na czystego PESa, sciagnalem wszystkie dodatki + oba dlc. Powiedzcie w jakiej kolejnosci to wgrac? Tzn najpierw dlc 1, potem dlc2 a nastepnie dodatki patcha? Czy odwrotnie? Najpierw patch a potem kolejno dlc? Konsola rgh bez dostepu do neta, TU najnowsze juz zainstalowane.

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Koledzy jedno pytanie, chce wgrac patcha na czystego PESa, sciagnalem wszystkie dodatki + oba dlc. Powiedzcie w jakiej kolejnosci to wgrac? Tzn najpierw dlc 1, potem dlc2 a nastepnie dodatki patcha? Czy odwrotnie? Najpierw patch a potem kolejno dlc? Konsola rgh bez dostepu do neta, TU najnowsze juz zainstalowane.
wszystko na raz przegraj na dysk konsoli wszystkie pliki z dpfiles

Offline Swiery

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2016r.
Witam

Czy ktoś spotkał się z następującym błędem: W Lechu Poznań mam 3 zawodników : DUMMY lecz ich twarze są że tak powiem przypisane do któryś zawodików z Lecha, a oprócz tego są też DUMMY w Classic Team.Oraz kilkunastu graczy w Classic jest takich samych czyli dla przykładu Dessaly wyglada identycznie jak Szewczenko.


Jeden z nich to Jevitc drugi to Formella
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 17:19:32 wysłana przez Swiery »

Offline ArcadioMorello

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2011r.
Witam.
Żeby zaktualizować patcha wystarczy ściągnąć najnowsze pliki i je podmienić ze starymi?
Mam konsole LT i patch działa mi bardzo dobrze. Nie chcę, żeby coś się zepsuło.
Pozdrawiam

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Witam.
Żeby zaktualizować patcha wystarczy ściągnąć najnowsze pliki i je podmienić ze starymi?
Mam konsole LT i patch działa mi bardzo dobrze. Nie chcę, żeby coś się zepsuło.
Pozdrawiam
Tak wystarczy zamienić tylko pliki stare zastąpić nowymi...
Witam

Czy ktoś spotkał się z następującym błędem: W Lechu Poznań mam 3 zawodników : DUMMY lecz ich twarze są że tak powiem przypisane do któryś zawodików z Lecha, a oprócz tego są też DUMMY w Classic Team.Oraz kilkunastu graczy w Classic jest takich samych czyli dla przykładu Dessaly wyglada identycznie jak Szewczenko.


Jeden z nich to Jevitc drugi to Formella
pozdrawiam
Coś pomieszałeś usuń edit po prostu i powinno być ok przy każdej aktu.. trzeba kasować edita :P

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
wszystko na raz przegraj na dysk konsoli wszystkie pliki z dpfiles

Witam, zainstalowalem tak jak mowiles i dziala:) kawal dobrej roboty!!
Mam jednak problem jak kolega z zawodnikami dummy w Lechu:) poza tym zauwazylem ze Blaszczykowski u mnie to murzyn z twarza Kuby, Buric ma dlugie czarne wlosy oraz wywala mnie z gry jak gram Legia z Lechem na Inea Stadionie w momencie kiedy wlacza sie replay. Poza tym wszystko jest chyba ok. Grajac na tym stadionie z druzyna inna niz lech jest w porzadku.
Czy oznacza to, ze wgralem cos zle? Wgrywalem na czystego PESa wszystko na raz tak jak mi radzil autor. Wgralem tez plik edit. Da sie to jakos poprawic?

Offline Shakugan

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.11.2015r.
Spróbuj usnąć plik EDIT000000 z konsoli, następnie włącz grę bez niego, po włączeniu wejdź w edycję, utworzy się nowy plik edit, i wtedy sprawdź czy się poprawiło.

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
Spróbuj usnąć plik EDIT000000 z konsoli, następnie włącz grę bez niego, po włączeniu wejdź w edycję, utworzy się nowy plik edit, i wtedy sprawdź czy się poprawiło.

Usunalem plik i chyba pomoglo:) sprawdzilem na szybko ale zawodnicy w lechu sie naprawili, Blaszczykowski tez a jak wlaczylem mecz to nie wyrzucalo mnie z gry:)
Wielkie dzieki!

Offline Piteros1

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2009r.
Usunalem plik i chyba pomoglo:) sprawdzilem na szybko ale zawodnicy w lechu sie naprawili, Blaszczykowski tez a jak wlaczylem mecz to nie wyrzucalo mnie z gry:)
Wielkie dzieki!
u mnie tak dziala ale musze tak przed kazdym wlaczeniem gry robic, i gra dziala chyba dobrze tylko przez pierwszy mecz
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 19:31:15 wysłana przez Piteros1 »

Offline Piteros1

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2009r.
u mnie cos nie tak z glowami bo marcelo ma pilke oczy i zeby zamiast glowy i jak traktowac te twarze 2 "narazie nie trzeba" czyli co przy wgrywaniu aktualnych plikow twarze 2 usunac z dysku?  bo jezeli nie to moze trzeba by dodac plik ze starymi twarze2 bo moze nie wszyscy zdazyli pobrac
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 20:00:39 wysłana przez Piteros1 »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
u mnie cos nie tak z glowami bo marcelo ma pilke oczy i zeby zamiast glowy i jak traktowac te twarze 2 "narazie nie trzeba" czyli co przy wgrywaniu aktualnych plikow twarze 2 usunac z dysku?  bo jezeli nie to moze trzeba by dodac plik ze starymi twarze2 bo moze nie wszyscy zdazyli pobrac

Zrób zdjęcie tym twarzom co masz oczy same /??? dziwne bo faces każda jest sprawdzana twarze 2 nie potrzebne bo ich nie ma są wszystkie zrobione w faces.  Koło końca mies. nowe faces2 ukażą się wtedy razem z aktualizacją będą do pobrania 
u mnie tak dziala ale musze tak przed kazdym wlaczeniem gry robic, i gra dziala chyba dobrze tylko przez pierwszy mecz
bardzo dziwne a masz versie 1.03 i data 2.0 ??? bo to ważne ?
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 20:49:33 wysłana przez bbolek83 »

Offline Piteros1

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2009r.
Zrób zdjęcie tym twarzom co masz oczy same /??? dziwne bo faces każda jest sprawdzana twarze 2 nie potrzebne bo ich nie ma są wszystkie zrobione w faces.  Koło końca mies. nowe faces2 ukażą się wtedy razem z aktualizacją będą do pobrania  bardzo dziwne a masz versie 1.03 i data 2.0 ??? bo to ważne ?
ta 1.03 i 2.00dlc wszystko jest intro itp tylko cos mi nie zawsze gra dzialala i teraz to z tymi glowami wyczailem i czasami sie przy wybieraniu stadionow wieszalo tez jakby nie wczytywalo czasami
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 21:07:35 wysłana przez Piteros1 »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
ta 1.03 i 2.00dlc wszystko jest intro itp tylko cos mi nie zawsze gra dzialala i teraz to z tymi glowami wyczailem i czasami sie przy wybieraniu stadionow wieszalo tez jakby nie wczytywalo czasami

A masz na pewno wszystkie pliki zastąpione na nowe daty ?? czyli 25 i 27 albo po prostu jeszcze raz wgraj wszystko tylko zostaw dlc i title updata bo objawy masz strasznie dziwne testuje grę na różne sposoby ale takich ciekawostek jak u Ciebie nie miałem nigdy:)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer