Autor Wątek: PES2016 - Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie  (Przeczytany 5945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szymon94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2015r.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 23:19:21 wysłana przez we'street »

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2015, 20:12:49 »
Zacznij kolego grać online lub przynajmniej na najwyższym poziomie z komputerem bo ani bramki ani akcje, nie są jakieś wybitne. Podobne akcje i bramki to ja wykonuje co drugi mecz z przeciwnikiem grającym online i  wcale nie mam namyśli najmocniejszych drużyn.

Offline Szymon94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2015r.
Odp: Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2015, 20:27:19 »
Gram online i wygrywam jakies 90% meczow. Poziom Top Player mi odpowiada bo lubie dominowac posiadanie i rozgrywac pilke w miare swobodnie. Zebranie materialu do tego filmiku zajelo mi niespelna godzine grania, wiec nie sa rzadkie, ale na pewno ladne dlatego sie podzielilem. Nie musiales mi od razu lapki w dol dawac :D
Swoja droga takich akcji nie mozna wykonac online, bo jestes non stop pod pressingiem, musisz duzo podawac, albo dryblowac, bo masz przy sobie dwoch zawodnikow.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 20:30:28 wysłana przez Szymon94 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2015, 20:41:54 »
Nie powiem, ale akcje mogły by być bardziej finezyjne, kreatywne, pełne pomysłowości nie tylko zamieszczać jak kiwać się z przeciwnikiem i oddać strzał :)
Tempo powtórek też mógło by być szybsze, takie jak w czasie meczu, lepiej się ogląda :)
W online nie ma czasu na to co napisałem wyżej, bo albo przeszkadzają opóźnienia albo gra się wyklepany schemat do przodu, chyba że ktoś gra tzw. 4fun i ma gdzieś czy wygra czy nie.

Ale samo to że zrobiłeś wstawkę i coś wyskrobałeś, należą się gratulacje :) Oby więcej filmików użytkownicy udostępniali, nie koniecznie najwyższych lotów i same perełki.

Offline Szymon94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2015r.
Odp: Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2015, 22:12:23 »
Ok, dzieki za uwagi. Niestety, w pilce noznej, a konkretnie jej symulacji, mozna zrobic ograniczona liczbe rzeczy. Jakis drybling, skleic kilka szybkich podac, strzelic z dystansu, jakies ladne podanie przez pol boiska, nie mozna tez przekombinowac, bo wyjdzie efekciarsko. Jakbys zobaczyl takie akcje w prawdziwym meczu, mysle, ze bylbys zachwycony. Ale trudno zeby symulacja przycmiewala, co sie dzieje na prawdziwym pilkarskim boisku, z prawdziwymi pilkarzami. Tempo to juz kwestia gustu, ja wole wolniejsze, bo mozna dokladniej przyjrzec sie ruchom przeciwnika np. Wedlug mnie takie wolne tempo lepiej wspolgra tez z muzyka. Na marginesie AI jest duzo madrzejszy, niz byl w poprzedniej edycji, chociaz dalej nie jest idealny.
Tak jak pisałem, jest to krotki material, ktorego uzyskanie zajelo mi okolo godziny, takze jak pogram troche dluzej to tez zbierze sie wiecej powtorek. W poprzednim Pesie mialem ich spory zbior, ale byly to glownie strzaly, w tegorocznej edycji, co chwile trafia sie cos godnego zapisania. Dobrze, ze ktos potrafi to docenic, bo jednak nagranie tego i zmontowanie zajelo troche czasu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kilka bramek i akcji w stylu Barcelony + Pogba w Barcelonie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2015, 22:12:23 »