Autor Wątek: Become a Legend | Kariera KonrX'a  (Przeczytany 1916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KonrX

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 10.10.2015r.
  • Gram w: PES 2016, FIFA 16, CS:GO
Become a Legend | Kariera KonrX'a
« dnia: Październik 10, 2015, 18:46:45 »
Witam Cię drogi czytelniku! :D
Od dłuższego czasu się zastanawiałem, żeby stworzyć tego typu wątek, mam nadzieję, że moja kariera się będzie podobała, wszystkie sugestie mile widziane :D
A więc zaczynamy! Kariera młodego KonrX'a, zawodnika, który w bardzo młodym wieku wyjechał z Polski do sąsiednich Niemiec, aby szlifować swój talent, po kilku latach "tułaczki" w młodzieżowych zespołach Bayernu Monachium, Borussi Dortmund czy też VfL Wolfsburg, w wieku 17 lat otrzymał profesjonalny kontrakt od tutejszego beniaminka SV Darmstadt 98, klub które jeszcze 6 lat emu znajdował się w IV lidze niemieckiej.
Tak prezentują się statystyki młodego KonrX'a


Prezentacja nowego zawodnika w SV Darmstadt 98 nie była zbyt huczną imprezą, zawodnika zaprezentowano mediom po przez wysłanie zdjęć w nowej koszulce na stadionie.



Za niedługo zaczyna się sezon, najbliższym przeciwnikiem zespołu SV Darmstadt 98 będzie Borussia Mönchengladbach, ten mecz odbędzie się w mieście Mönchengladbach, media spekulują, że trener zespołu SV Darmstadt 98 A.Kavan zamierza już w pierwszej kolejce tego sezony dać okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności nowemu nabytkowi czyli KonrX'owi! :D

Chcesz zobaczyć nieco więcej? Wbijaj! Tutaj jest to samo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2015, 20:20:14 wysłana przez KonrX »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Become a Legend | Kariera KonrX'a
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2015, 19:20:19 »
Gdyby nie to nazwisko byłoby lepiej i ciekawiej, do tego trochę brakuje tekstu i rozwinięcia tej jego przeszłości. Powodzenia dalej.

Offline KonrX

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 10.10.2015r.
  • Gram w: PES 2016, FIFA 16, CS:GO
Odp: Become a Legend | Kariera KonrX'a
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2015, 20:15:16 »
Spokojnie dopiero zaczynam karierę :D Hahah nazwisko jest takie, a nie inne z jednego powodu, nagrywam tą karierę na YT i taki właśnie mam nick n YT, więc nazwisko w PES'ie jest takie, a nie inne :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Become a Legend | Kariera KonrX'a
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2015, 20:15:16 »