Autor Wątek: Ratunku . co to za błąd?????  (Przeczytany 1642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

87sylwko87

  • Gość
Ratunku . co to za błąd?????
« dnia: Październik 15, 2015, 23:47:57 »
co mam tu zrobić ? losuje mi typka a za moment wywala do pulpitu :( i wyskakuje błąd typu ....
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error
Program:...6\steamapps\common\pro evolution soccer
2016
itd....

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2015, 00:09:29 »
Cytuj
Microsoft Visual C++ Runtime Library

przeinstaluj ten programik z płyty gry w dwóch wersjach i skan systemu adwcleaner zrób oraz folder steam do wyjątków dodaj w antywirusie

87sylwko87

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2015, 22:16:50 »
dzięki ziomus , poradziłem już sobie z tym :)
lecz mam kolejny problem , może bys pomogl ?
problem tyczy się programu ds3 tools , mam pada od PS3 ,gram na kablu  a przez bluetotch nie mogę się polaczyc ,mam jakiś blad przy instalacji sterownikow:(

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2015, 22:34:08 »
Cytuj
dzięki ziomus , poradziłem już sobie z tym

aha.. tylko co pomogło, to już nie podzielisz się z innymi jak by kiedyś mieli ten sam problem ? niech się pier*** ? po to jest ten dział zrobiony, odejście od poprzedniego rozwiązania stosowanego od wielu lat...

Cytuj
problem tyczy się programu ds3 tools , mam pada od PS3 ,gram na kablu  a przez bluetotch nie mogę się polaczyc ,mam jakiś blad przy instalacji sterownikow:(

no nie wiem czy jestem w stanie, co ja mogę zrobić z tym czego nie powie Ci google lub bing i zawarta w nim masa informacji ?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - takie to trudne, lenistwo, niechęć ? powodzenia w szukaniu.

 >:D
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2015, 22:35:51 wysłana przez we'street »

87sylwko87

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2015, 14:26:57 »
ok ,już opisuje sprawę ... odisntalowalem wszystkie rzeczy Microsoft visual C++ a zainstalowałem  DEV C++     
na dzień dzisiejszy blad nie wyskakuje , a odnośnie drugiej sprawy to spedzilem dwie albo trzy godziny na You tube i roznych takich , stad jestem tutaj , bo ciagle nie mogę dzoja polaczyc bezprzewodowo , mam ciagle jakiś jeden zasrany błąd ...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2015, 15:16:16 »
Jeśli na filmikach dział a tobie nie to coś jest na rzeczy co nie.
Równie dobrze możesz skopiować lub przepisać błąd lub jego kawałem i szukać po necie.
Może masz złe sterowniki albo nie przystosowane do bluetooth lub do system operacyjny 32 lub 64 bit
Może użyj innej aplikacji do konfigurowania pada na blucza, jak tak zależ ci na tym bardzo aby działał bez kabla.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2015, 18:43:21 wysłana przez we'street »

87sylwko87

  • Gość
Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2015, 18:12:46 »
dzięki , będę się bawil z tym , uzbroje się w cierpliwość :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ratunku . co to za błąd?????
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2015, 18:12:46 »