Autor Wątek: Ekstraklasa Scoreboard Demo v1.0 in work!  (Przeczytany 2501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Ekstraklasa Scoreboard Demo v1.0 in work!
« dnia: Listopad 11, 2015, 10:19:28 »
Witam wszystkich.

Ja i Robert postanowiliśmy zrobić scoreboard do ekstraklasy jednak na obecna chwilę będzie nam go ciężko odwzorować w całości, ponieważ ciężko jest edytować nie mając programów, pozostało nam tylko edytować hex edytorem co jest bardzo czasochłonne. Postaram się, aby był zrobiony bliski oryginału. Na obecna chwile udało mi się zrobić już głowną tablice chociaż i tak nie jest tam gdzie powinno być ponieważ w pewnym momencie będzie zasłaniał nam statystykę podań która sie pokazuje podczas meczu w górnym lewym rogu wtedy score powinien nam zniknac, ale tak nie jest, bo mamy ograniczenia w edycji (pewnie wiecie, o czym mowa).

Jak na razie to jest to, co mi się udało osiagnac.


« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 11:03:48 wysłana przez kriss12 »

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Ekstraklasa Scoreboard Demo v1.0 in work!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2015, 18:44:04 »
Okey panowie powiem tak troszkę powoli mi to idzie ze  względu na moją pracę na nocki itp .Ale główny scoreboard myślę że już jest finalną wersją
postaram się troszke przyspieszyć ale nic nie obiecuję, po za tym  co jakiś czas powstają nowe wiadomości w sprawie edycji scoreboarda  programem hexeditor i warto próbować dlatego też tak powoli idzie bo trzeba nieraz kilka prób aby wszystko działało okey to główny score ekstraklasy myślę że jest oki


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ekstraklasa Scoreboard Demo v1.0 in work!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2015, 18:44:04 »