Autor Wątek: Match Abandoning  (Przeczytany 1348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ExiT015

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Match Abandoning
« dnia: Listopad 24, 2015, 12:46:47 »
Witam, borykam się z dużym problemem podczas gry Online.
Mianowicie, odkąd mam PES 2016 na PC (ponad 2 tygodnie) nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z grą, czy to Online czy Offline. Zdarzały się małe input lagi, raz na 50 meczy zdarzyło się rozłączenie między mną, a przeciwnikiem, natomiast grało się całkiem komfortowo. Niestety, dzisiaj po uruchomieniu komputera i naszej kochanej piłki kopanej, mecze online w trybie myClub (Online divisions i innych rodzajów gry online nie sprawdzałem i nie grałem nigdy.) zostają przerwane po minucie gry. Po pierwszym gwizdku widać zauważalne lagi i niewiarygodne ściny. Następnie otrzymuję komunikat "This match will now be abandoned as connection quality between you and *nick* has signifacantly worsened". Po pierwszym razie myślałem że to jednorazowy problem, jednak mam to już 5 mecz pod rząd. Więcej niż 10 minut (w grze, nie realnego czasu) jest niemożliwe do rozegrania. Internet mam dobry (powiedziałbym nawet, że bardzo dobry), komputer świeżo po formacie (dosłownie przed kupnem PESa formatowałem dysk), generalnie wszystko było w porządku aż do dzisiaj.
Szukałem już trochę w Googlach ale szczególnych porad nie znalazłem (Głównie czytałem że takie coś zdarza się przy trafieniu na cheatera, ale chyba nie jest możliwe żeby w 5 meczach pod rząd mi się to zdarzyło.)
Dla odmiany gra offline nie stanowi żadnego problemu, wszystko płynnie bez jakichkolwiek errorów :)

Z góry dziękuję za każdą pomoc :)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2015, 14:34:00 »
Może serwery mają jakiś problem. Zazwyczaj we wtorki robią prace na nich i są offline pewien czas, a czy będą tak samo działać ja przed pracami na chich, tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić.
Może jutro będzie lepiej.
Na pierwszy rzut oka można by stwierdzić że to wina przeciwnika, ale nie wyklucza to też serwerów.

Offline ExiT015

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2015, 15:05:30 »
Przeciwnik raczej odpada, 5 różnych przeciwników pod rząd ze słabym łączem? Wąątpię.
Serwery to już bardziej możliwe, ale byłem na paru forach i nikt za bardzo nie zgłaszał problemów.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2015, 15:41:51 »
Na powstawanie tych rozłączeń itp. przyczynia się wiele czynników: nasz dostawca łącza, serwery, przeciwnik, router itp. i jedno nie wyklucza drugiego, a nie od dziś wiadomo że online w PES jest marnej jakości.
Jednemu będzie się grało dobrze a innemu tragicznie.

Offline ExiT015

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2015, 19:38:25 »
Zdaję sobie z tego sprawe, jednakże niepokoi mnie tylko to, że wcześniej wszystko działało super, a dzisiaj o grze online mogę pomarzyć.

Offline ExiT015

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2015, 11:49:55 »
Problem nadal występuje, sprawdziłem moje połączenie i nic się tam nie zmieniło - latency 31 Download 101mbit/s upload 15mbt/s , jakieś pomysły? :<

Offline ortom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2015r.
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2015, 13:52:26 »
Też mnie rozłączało jak miałem spolszczenie i jakiegoś patcha, po usunięciu tych dodatków online działa.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka


Offline ExiT015

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2015, 17:30:16 »
Nic nie instalowałem, poza tym zrobiłem reinstall też nic nie dał

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Match Abandoning
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2015, 17:30:16 »