Autor Wątek: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #27  (Przeczytany 23738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #10
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 24, 2016, 14:32:15 »

2. KOELJKA EKSTRAKLASY SEZONU 2003/2004

RUCH CHORZÓW VS ALUMINIUM KONIN

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

LIGA + EKSTRA: DARIUSZ SOLNICA



Andrzej Twarowski: Z tego co wiem, to zawsze chciałeś zagrać w reprezentacji
Dariusz Solnica: Tak to było moje marzenie. Od dziecka chciałem zagrać w barwach naszej reprezentacji, to coś cudownego kopać piłkę z tymi wszystkimi chłopakami, którzy są na codzień Twoimi rywalami.
Tomasz Smokowski: Czy zjadła Cię presja?
DS: Trener i chłopaki z drużyny bardzo się postarali by tak nie było. Na kadrze jest inny klimat, lepszy klimat. Wszyscy są dla Ciebie mili i wszyscy starają się Ci pomagać tak, ażebyś zrozumiał filozofię gry selekcjonera. TO super przeżycie
AT: Czy po meczu z Ruchem Chorzów dalej masz nadzieję na powołania
DS: Jeden mecz nie przekreśla wszystkiego. Fakt Ruch wypunktował wszystkie nasze błędy w obronie. Fakt było ich jeszcze więcej, ale gdyby nie Krzysiek Kozik, to mecz mógłby się skończyć dwucyforwym wynikiem. Ruch po prostu nas zjadł.
TS: Wróćmy do kolejki wcześniej. Z Groclinem zagraliście tak, że to tak naprawdę wy wyglądaliście na faworyta, a nie drużyna z Grodziska.
DS: Aluminium Konin to świetny klub, z super kibicami. Mamy nadzieję, że takie mecze jak z Groclinem będą nam się zdarzać częściej
AT: A gdy odezwie się Legia?
DS: Odzywa się (Śmiech). czasem zadzwoni do mnie Wojtek Szala, czasem Maciek Murawski, tak po prostu pogadać.


Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #11
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 31, 2016, 15:06:49 »
Popraw estetykę postów, a na pewno pojawią się jakieś komentarze, bo nie ma co się oszukiwać, te wielkie obrazki nie są przyjemne dla oka.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #11
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2016, 12:50:16 »

KONINIANIE SPROWADZENI DO PARTERU, TWIERDZA W PŁOCKU ZDOBYTA!
CZYLI 5 RZECZY O DRUGIEJ KOLEJCE EKSTRAKLASY!



1. KONINIANIE SPROWADZENI DO PARTERU!
Piłkarze Aluminium Konin zostali zdemolowani. Po sensacyjnym remisie z Groclinem w poprzedniej kolejce, dostali ostre lanie na stadionie Mistrza Polski. Piłkarze Niebieskich są w niezłym gazie. Wypunktowali oni wszystkie błędy Koninian i wbili im aż 5 bramek. Liga zaczyna się ciekawie i miejmy nadzieję, że będzie taka przez cały, długi sezon.

2. TWIERDZA W PŁOCKU WRESZCIE ZDOBYTA!
17 spotkań! Tyle meczy piłkarze Wisły Płock byli niepokonani na swoim stadionie! W Płocku w zeszłym sezonie nie potrafił wygrać nawet Mistrz Polski. Sposób na piłkarzy Wisły znalazła dopiero Legia Warszawa wygrywając 2:0

3. CZARNA PASSA GROCLINU!
Po remisie z Aluminium Konin w poprzedniej kolejce, teraz przyszedł czas na porażkę. Niby nic, ale była to porażka beniaminkiem z Polkowic i to aż jeden do czterech! Obrona piłkarzy z Grodziska zagrała równie źle, jak Koninianie w meczu z Ruchem, co pozwoliło piłkarzom Górnika Polkowic wbić aż cztery gole!

4. DYSKUSYJNY KARNY DAJE WYGRANĄ POLONII!
90. minuta meczu Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin. Woźniak wbiega w pole karne i przewraca się o piłkę. Sędzia dyktuje karnego, którego Igor Gołaszewski zamienia na gola. Konsternacja na trybunach, piłkarze Miedziowych rzucają się na sędziego i mało go nie biją. Nie chcielibyśmy oglądać takich obrazków już więcej.

5. CZY WISŁA ZDĄRZY NA GALATASARAY Z REMONTEM?
Po meczu Wisły Kraków z Kszo Ostrowcem Świętokrzyskim na stadionie przy Reymonta zaczęła się szybka rewitalizacja. Ma zostać dołożone prawie 2 tysiące krzesełek , tak aby stadion ten spełniał wymogi UEFA dotyczące Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz grupowy Wisły już za dwa tygodnie, czy to wystarczająco dużo czasu, aby włodarze Białej Gwiazdy mogli się z tym uporać? Miejmy nadzieję
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 07:59:53 wysłana przez rudek9 »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #12
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2016, 13:42:50 »
Koninianie, a nie Konińczycy  ;D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #12
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2016, 08:00:14 »
Updated

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #12
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2016, 12:39:57 »

3. KOLEJKA EKSTRAKLASY!

GROCLIN DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI VS RUCH CHORZÓW

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

"NIEDZIELAN TO JUDASZ" i 'WTOREK WYP*****AJ"
CZYLI JAK KIBICE GROCLINU PRZYWITALI ANDRZEJA NIEDZIELANA NA BYŁYM STADIONIE


Mecz Ruchu z Groclinem był meczem podwyższonego ryzyka. Dwie dotychczas nie "wchodzące sobie w rachubę" grupy kibicowskie zaczęły pałać do siebie nienawiścią po transferze Andrzeja Niedzielana do Ruchu. Przed meczem kibice gospodarzy rozwiesili transparenty "Niedzielan to Judasz" oraz "Wtorek Wyp****aj", co nie wróżyło nic dobrego. Gdy nowo pozyskany piłkarz Niebieskich przejmował piłkę słychać było gwizdy i wyzwiska, a gdy strzelił bramkę w pierwszej chwili postanowił jej nie celebrować. Jednak to rozwścieczyła jeszcze bardziej kibiców Groclinu i zaczęli oni wykrzykiwać gromkie "Wyp***aj", co z pewnością przyczyniło się do tego, że sam zainteresowany zaczał cieszyć się z gola wraz z resztą nowego zespołu.

WYROBEK: "TO GŁUPOTA ZE STRONY KIBOLI. NIEPOTRZEBNA PROWOKACJA "


Sam trener, który nie jest zbyt medialną postacią, postanowił wypowiedzieć się o incydencie podczas ostatniego meczu:
Groclin nas stłamsił. Wiem, ze oni desperacko potrzebują punktów, bo chociażby zremisowali z drużyną, którą my rozbiliśmy bez największego problemu. To było widać. Grali z wielkim zaangazowaniem i choć ja twierdzę, że karnego absolutnie nie było, a sam Rasiak przyaktorzył, to niestety takie są wyroki sędziów i z tym trzeba się pogodzić. Przegraliśmy na własne życzenie. Nieskuteczność była nadmiernie rażąca co spowodowało, że mecz, który spokojnie mógł się zakończyć jeśli nie remisem to i zwycięstwem z naszej strony, przegraliśmy sromotnie, bo obudziliśmy się za późno. Co do Niedzielana, to dobry chłopak, świetny piłkarz i musiał się liczyć, z tym, że kibice Groclinu zareagują tak, a nie inaczej. Moim jednak zdaniem cała ta szopka była niepotrzebna. To głupota ze strony Kiboli. Niepotrzebna prowokacja. Przypomnijmy, że Andrzej jest wychowankiem Górnika Zabrze, a nasi kibice przyjęli go jak swojego, więc nie wiem po co to wszystko.

RADOLSKY: "CO TEN WYROBEK WYGADUJE? PRZECIEŻ TO NORMALNE!"


Udowodlniliśmy, że mamy najlepszych kibiców w Polsce. To mnie cieszy, a pan Wyrobek niech sobie swoje wywody wsadzi do kieszeni. Pokazaliśmy, że potrafimy grać bez takich piłkarzy jak Andrzej Niedzielan, więc nie wiem po co on to tak rozdmuchuje, bo co? Przestraszył się kilku transparentów i grupki ludzi, krzyczących coś w jego stronę i od razu narobił w gacie? No przepraszam bardzo, ale to amator, czy profesjonalista? Nie wiem jak to inaczej określić. Kibole? Co ten Wyrobek wygaduje? Przecież to normalne na stadionach w Anglii, Włoszech czy Hiszpanii. Są kluby, które się nienawidzą. Zresztą tą całą wojnę zaczął ten ich pożal się Boże prezesik, który zaczął wyciągać brudy niewiadomo skąd i niewiadomo po co, a co najważniejsze są one wyssane z palca, więc nie dziwcie się reakcji naszych kibiców. Dziękuję

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #13
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 21, 2016, 19:15:29 »
Myślę, że trenerzy dolali oliwy do ognia, więc w kolejnym meczu pomiędzy Groclinem, a Ruchem będzie jeszcze gorętsza atmosfera. Nowa kosa się rodzi ;D
Szacun za granie w FIFIE 2003. Ja sam w tą grę nie grałem, ale jak na tamte czasy wygląda kozacko! :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #13
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 05, 2016, 17:43:30 »
Swego czasu grało się w FIFE 2003, teraz jak patrzę po latach to jest sentyment do tamtych gier. Ciągnij dalej bo to jedyny Polski akcent w karierach.
   


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #13
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 13, 2016, 04:18:46 »

NIEBIESCY SPROWADZENI NA ZIEMIĘ, KRAKOWSKI LIDER!
CZYLI 5 RZECZY, KTÓRE WIEMY PO TRZECIEJ KOLEJCE EKSTRAKLASY!



1. KRAKOWSKI LIDER!
Wisła Kraków wychodzi na prowadzenie w lidze. Po dwóch zwycięstwach (2:0 z Kszo Ostrowcem i 2:1 z Zagłębiem), przyszedł czas na Odrę Wodzisław i wygraną aż 3:0. Wisła może nie gra efektownie, ale przynajmniej gra równo i jest bardzo poważnym kandydatem, by odebrać Ruchowi Mistrzostwo Polski

2. NIEBIESCY SPROWADZENI NA ZIEMIĘ!
Który z nas nie zachwycał się grą Niebieskich w dwóch poprzednich kolejkach? Niebiescy grali futbol radosny, piękny dla oka i skuteczny. Miejmy nadzieję, że mecz z Groclinem to tylko wypadek przy pracy i Niebiescy już więcej nie zlekceważą kolejnego rywala.

3. ŚLĄSKI MECZ PRZYJAŹNI NA REMIS
Górnik - GieKSa 1:1! i na tym powinniszmy skończyć to przypomnienie. Mecz statyczny, bez historii i jakichkolwiek rewelacji.

4. KONINIANIE ZNÓW MIESZAJĄ!
W totalnej opozycji stajemy w sprawie meczu KSZO - Aluminium. Piłkarze ze Świętokrzyskiego prowadzili już 2:0 po 10. minutach, potem postanowili się bronić, co nie wyszło im za dobrze. Z początku piłkarze z KOnina bili głową w mur, bo bramkarz KSZO łapał wszystko. Kluczowe było ostatnie (nomen omen) 10 minut, w których para Mołek - Solnica zagrali cudownie. Końcowy wynik- 2:2 może nie za bardzo sprawiedliwy, ale najważniejsze jest to, że bramki padły.

5. RUCH W CHAMPIONS LEAGUE NA ŚLĄSKIM!
"Kocioł Czarownic" został zgłoszony jako stadion domowy Ruchu Chorzów w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdyż stadion przy Cichej nie spełnia wymogów UEFA odnośnie Ligi Mistrzów.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #14
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 18, 2016, 15:59:26 »
Ruch w Lidze Mistrzów? Super! Już czekam na przyjazd Unitet i Realu do Polski :P   
   


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #14
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2016, 11:32:42 »

4. KOLEJKA EKSTRAKLASY!

RUCH CHORZÓW VS ZAGŁĘBIE LUBIN

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

TABELA PO CZTERECH KOLEJKACH

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2016, 11:36:07 wysłana przez rudek9 »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #15
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 27, 2016, 14:41:49 »
Pniecie się w górę tabeli. Liczę, że zakończycie w górnej części tabeli i wywalczysz awans do Europejskich pucharów.  Legia i Wisła są faworyte ale możecie sprawić niespodziankę.
   


Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #15
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 27, 2016, 15:12:52 »
Jak na razie tragedii nie ma, jedna porażka w czterech meczach nie hańbi ;)
PS. Brakuje mi opisu spotkania :P A zamiast całego meczu lepszy byłby skrót, ale to tylko moje zdanie.

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #15
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 29, 2016, 11:01:57 »
Muszę przyznać mojemu przedmówcy rację, brakuje nawet krótkiego opisu meczu. Niekażdy ma czas na oglądanie 14 minutowego meczu w Fife, w którym nic się nie dzieje. Skrót meczu byłby jak najbardziej wystarczający, a jakbyś dodał nawet dwa zdanie o meczu, to wszystko prezentowało by się dużo lepiej. Nawet profesjonalni YTuberzy nie puszczają całego meczu. Ale jak to zrobisz, zależy tylko i wyłącznie od ciebie
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2016, 11:03:44 wysłana przez chavez. »

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #15
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 17, 2016, 11:19:23 »

Jak na razie tragedii nie ma, jedna porażka w czterech meczach nie hańbi ;)
PS. Brakuje mi opisu spotkania :P A zamiast całego meczu lepszy byłby skrót, ale to tylko moje zdanie.



Muszę przyznać mojemu przedmówcy rację, brakuje nawet krótkiego opisu meczu. Niekażdy ma czas na oglądanie 14 minutowego meczu w Fife, w którym nic się nie dzieje. Skrót meczu byłby jak najbardziej wystarczający, a jakbyś dodał nawet dwa zdanie o meczu, to wszystko prezentowało by się dużo lepiej. Nawet profesjonalni YTuberzy nie puszczają całego meczu. Ale jak to zrobisz, zależy tylko i wyłącznie od ciebie


Wiem cłopaki, ale ja to już miałem nagrane i wrzucone ze 3 lata temu. Teraz po prostu robię z tego pożytek...przynajmniej staram się to robić...







WIŚLACY NIE ODDAJĄ LIDERA! KONINIANIE ZNOWU URYWAJĄ PUNKTY FAWORYTOM!
CZYLI 5 RZECZY, KTÓRE WIEMY PO CZWARTEJ KOLEJCE KESTRAKLASY!







1. WIŚLACY NIE ODDAJĄ LIDERA!

Mecz z Garbarnią Szczakowianką Jaworzno miał być dla Białej Gwiazdy spacerkiem. Właśnie, miałbyć. Bo od samego początku drużyna prowadzona przez Henryka Kasperczaka miała poważne problemy ze sforsowaniem obrony Jaworzniańskiej drużyny. Garbarnia staqrała się być równożędnym rywalem dla Krakowian, o czym mogło świadczyć to, że Garbarnia 2 razy wychodziła na prowadzenie. Koniec końców mecz zakończył się wynikiem 3 - 2 dla Białej Gwiazdy

2. KONINIANIE ZNÓW URYWAJĄ PUNKTY FAWORYTOM!

Koninianie przyjechali do Warszawy z metką drużyny, której trudno strzelić gola i która bardzo dobre gra atakiem pozycyjnym, co potwierdziło się i na Łazienkowskiej. Mecz był wyrównany i stał na wysokim poziomie, czego nie odzwierciedlił wynik. Legia przewarzała w posiadaniu piłki i w ilości strzałów. Wynik? 1 - 1. Zasłużony? Oczywiście. Koninianie wyrwali kolejny punkt foworytowi do mistrzostwa kraju.

3.NIEBIESCY BEZPROBLEMOWO I SPOKOJNIE ZGARNIAJĄ TRZY PUNKTY!

Mecz zaczął się odskomasowanych ataków Zagłębia. Obrona Niebieskich drżała w posadach, gdy sunął atak za atakiem. Jednak trener Wyrobek wiedział jak wstrząsnać drużyną. Obrona się uspokoiła, druga linia zaczęła wreszcie celnie podawać, a napastnicy strzelać. Mimo wszystko mecz bez historii. NIebiescy łatwo wygrali i wrócili do top 3.

4. RADOLSKY MUSI BAĆ SIĘ O POSADĘ?

Groclin znowu przegrywa. Tym razem był to mecz walki. Piłkarze z Grodziska walczyli jak o swoje i bardzo chcieli wygrać. Jednak czy to wystarczyło? Nie. 1 - 0 z Górnikiem Zabrze po festiwalu nieskuteczności oznacza, to że Dusan Radolsky dostał ultimatum. Jak dowiedział się nasz informator, w ciągu trzech następnych kolejek Groclin musi zdobyć minimum 6 punktów. Czy piłkarzom się to uda? Zobaczymy.

5. SZCZAKOWIANKA Z NOWYUM TRENEREM?

Ostatnie miejsce po czterech kolejkach. Smutny start jeżeli ma się na myśli to, że 12 miesięcy temu Szczakowianka Jaworzno po czterech kolejkach była liderem pierwszej ligi. Trudny okres dla trenera biało czerwonych. Podobno otrzymał on podobne ultimatum, jak trener Groclinu, co ma go zatrzymaqć na stanowisku. Jesteśmy ciekawi wyników


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #16
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 18, 2016, 14:45:13 »
Prowadzisz Wisłę czy Ruch ? xD Wygrywacie ale jak prezentuje sie tabela??
   


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #16
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 18, 2016, 15:50:46 »
Prowadzę Ruch. Tabelę masz 4 posty wyżej

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #16
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2016, 05:06:36 »

CO SŁYCHAĆ U "NIEBIESKICH" ZA GRANICĄ?


1. DAMIAN GORAWSKI /VALENCIA CF/ (3 mecze/2 bramki/2 asysty)

Były Snajper Ruchu Chorzów wrócił po kontuzji i od razu wkomponował się idealnie w drużynę, W trzech kolejkach Primiera Division zanotował dwa trafienia, co jest lepszym wynikiem nawet od takich piłkarzy jak Raul czy Ronaldo, którzy po trzech kolejkach mają po jednym trafieniu na swoich kontach. Miejmy nadzieję, że Damian utzyma taką formę przynajmniej do meczów Reprezentacyjnych, bo pamiętajmy, że mecz z Węgrami już niedługo, a w nim najważniejsze jest tylko zwycięstwo.

2. EDWARD CECOT /SCHALKE 04/ (5 meczów/1 bramka)

Polskie Trio z Gelsenkirchen gra jak z nut. Cecot w filozofii trenera Schalke ustawiany jest najczęściej na lewej obronie, co daje mu niezłe pole do popisu i świadzczy o tym, że Marcin Baszczyński w reprezentacji doczekał się godnego zmiennika. Cecot jest silny i mimo iż dryblingiem nie grzeszy, to jednak jego przebojowe rajdy sieją spustoszenie w szeregach rywali. Schalke obecnie znajduje się na drugim miejscu Niemieckiej Bundesligi, ale przygrywa tylko gorszym stosunkiem bramek z Bayernem Monachium. Jeśli klub z Veltins Arena będzie dalej tak grać, to stają się bardzo poważnym kandydatem do mistrzowskiej Tarczy.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2016, 05:07:42 wysłana przez rudek9 »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #17
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 05, 2016, 13:31:03 »
Gorawski daje radę za granicą. Jak na jego możliwości to całkiem całkiem.  Gorawski powołany na mecz z Węgrami? Zobaczymy...
   


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #17
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2016, 10:33:32 »

5. KOLEJKA EKSTRAKLASY!

RUCH CHORZÓW VS. ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d07aaf5050fd0fa42529112d8776e57b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Przepraszam za tak krótki post. Dodaję z telefonu.



// EDIT - Usiadłem do kompa :D




NIEDZIELAN:"Spotkałem się z klubem kibica Groclinu"


W tegotygodniowej Lidze + Ekstra gościem był jeden z najlepszych strzelców Ekstraklasy - Andzej Niedzielan. Oto kilka jego wypowiedzi.
O kibicach Groclinu:
"Byłem w tygodniu na spotkaniu z Klubem Kibica Groclinu. Z początku bałem się trochę, bo szczerze powiedziawszy strach było widać w moich oczach. Złamałem im serce, wiem i to troszkę mnie przytłaczało na początku. Rozmowa była długa i szczera. Nie obyło się bez mocnych słów, ale wiem jedno. Oni mi wybaczyli. Wiedzą, że taki jest sport i piłka nożna. Ja jestem piłkarzem, który ma nadzieję na rozwój. Nie mówię, że w Gordzisku nie miałem na to szans, bo to zgrany i cudowny kolektyw, a widać po ostatnim meczu - mocny."
O trenerze Radolskym:
"Radolsky to świetny trener, ale jako człowiek jest nie do zniesienia. Nie wiem, dlaczego zrezygnowali z usług Bobo (Bogusław Kaczmarek przyp. red.). To był trener wręcz idealny dla nas. Skrystalizował zespół i zrobił z ligowego średniaka bandę groźnych i trudnych do pokonania chłopaków. Wiem, że lekko statyczny styl gry nie jest zbyt atrakcyjny dla kibiców, ale przede wszystkim był skuteczny. Mnie ustawiano za Rasiakiem, co pozwalało nam na dwa rózne sposoby atakowania. Jeżeli długa piłka do Grześka nie przeszła, zawsze o piłkę walczyłem ja i starałem się kończyć akcję" 
O Lidze Mistrzów:
"Niedawno czytałem wywiad z Mariuszem Śrutwą, który mówił, że Puchar UEFA jest dla niego najcenniejszym trofeum. Jestem ciekaw, co powie o wygranej w Lidze Mistrzów"
O lidze:
"Liga jest wyrównana i mocna. Dużo spotkań jest emocjonujących i pięknych, a na tym polega futbolu"
O ostatnim meczu:
"Zagraliśmy szalone spotkanie. Było dużo bramek, strzałów i tego co tygrysy lubią najbardziej - walki. Znamy Odrę nie od dziś i jest to jeden z naszych najwazniejszych rywali. Jest to drużyna świetnie operująca piłką w środku pola i dobrze poukładana taktycznie co było widać w meczu. Wbiła nam trzy gole, a mogła wbić ich i więcej, więc na pewno nie możemy ich lekceważyć w dalszej części rozgrywek"

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2016, 09:07:21 wysłana przez rudek9 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #17
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2016, 10:33:32 »