Autor Wątek: Problem z Turniejem  (Przeczytany 818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borro

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2015r.
Problem z Turniejem
« dnia: Grudzień 20, 2015, 13:05:35 »
Witam, otóż mam problem, piszę o nim na czacie, ale pomaga mi jedna osoba narazie, za co bardzo jej dziękuje, ale wciąż nie mogę go rozwiązać.

Planuje zrobić Euro 2016 i chcę rozegrać każdy z meczów czyli
Francja vs Rumunia
Albania vs Szwajcaria
Walia vs Słowacja
Niemcy vs Ukraina
Portugalia vs Islandia

i tak dalej i tak dalej.

Dlatego ustalam kontrole na 24 graczy i klikam zawsze data 1 i wybieram kraj. Pamietam, ze w PESIE 6 normalnie tak robiłem i wybierałem po prostu zespół np. Polske i grałem przeciwko Niemcom który sterował komputer, a potem np. sterowałem Niemcami, a komputer to Irlandia.

Tutaj gdy klikam to next match to wyskakuje mi For games beetween users, 2 controllers are requierd

Nie wiem czy to wina ustawień czy czego, ale chcę po prostu rozegrać wszystkie mecze w turnieju. Pomocy

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z Turniejem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2015, 15:46:23 »
Grasz na padzie czy klawiaturze ?

Klawiatura zawsze jest domyślnym kontrolerem jako pierwsza.
Pad zastępuje klawiaturę jeśli ustawi się go jako kontroler 1.
Jeśli masz w grze komunikat o drugim kontrolerze to musisz pada ustawić jako kontroler 2 (kontroler 1 nie ustawiasz).
Pad musi być jako DirectInput i sprawdzasz czy dobrze przypisało klawisze wedle obrazka, jak nie to zmieniasz to.
XInput jest dla padów z XBoxa i temu podobnych.

Od PES6 wiele się zmieniło, to już nie ta sama szybka, prosta gra co kiedyś.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 15:48:54 wysłana przez we'street »

Offline Borro

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2015r.
Odp: Problem z Turniejem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2015, 18:28:54 »
gram na klawiaturze. i chcę rozegrać wszystkie 40 ileś spotkań czy ile tam jest w trybie CUP z komputerem. wybierając jedną z drużyn.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z Turniejem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2015, 21:29:20 »
I niestety nie zagrasz tak jak chcesz, bo wybierając z osobna każdy zespół (przy zespole jest ikonka pada) grasz tym co wybrałeś, czyli 24 zespoły, więc jak chcesz sterować jednocześnie tym i tym zespołem ? Dlatego woła o drugiego gracza który będzie sterował drugą drużyną. Może ten drugi gracz (pad) da się przełączyć na sterowanie komputera, tego nie wiem.

Więc podpinasz pada, ustawiasz jako kontroler 2 (kontroler 1 nie ustawiasz, zostaje puste pole w Device) a w czasie meczu dajesz pauzę i zmieniasz strony (jak się da) i przełączasz jedną z drużyn w trym Coach (jak się da). To jedyne rozwiązanie w obecnym pesie, jeśli zadziała.

Lub jak chcesz się bawić, możesz spróbować to REJESTRACJA lub LOGOWANIE potrzebne 2 klawiatury, a potem drugi zespół przełączasz na Coach Mode, aby komputer grał za niego (w game plan chyba).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 22:39:23 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z Turniejem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2015, 21:29:20 »