Ankieta

Czy chciałbyś usłyszeć POLSKI KOMENTARZ w PES 16 w naszym wykonaniu? W rolach komentatorów: Tommy & Dziadek.

Tak!
196 (96.6%)
Nie
7 (3.4%)

Głosów w sumie: 201

Autor Wątek: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!  (Przeczytany 39148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 21, 2016, 12:31:30 »
Witam. Dawno mnie nie było ale niestety zawalony człowiek projektami. fajnie to brzmi, szczegolnie glowny komentator. Dodatkowy mógłby spróbować mówić kwestie bardziej naturalnie bo ew. słychać, że czyta z kartki ale... to jest pikuś. Taki ogrom pracy i tak należy się szacunek. Niestety brak płynnosci finansowej i szukanie projektów zmusilo mnie to oszczednosci stad brak wsparcia finansowego ktore obiecalem licze teraz kazda zlotowke i mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci wroce do normalnosci.

Nie ważne, kiedy wydacie koment, będziecie mieć znakomitą bazę do PES 2017 i wtedy wydacie szybciej. Ja projekt 2016 na waszym miejscu traktowalbym czysto treningowo.

Pozdro i powodzonka! Nie mogę doczekać się pl głosu w PESiku, a tym bardziej ze jeszcze wyszedl Ekstraklasa Mod to juz w ogole! ;)

Buziaki i jak tylko znajde czas to pomogę jeśli będzie w czym.

P.S Z tym Beglinem macie pecha. Nie bede mówił a nie mówiłem, bo ostrzegałem, że można wpaść na jakąś minę, szczególnie ze sam sie z tym mierzyłem. Mimo to nie rozumiem dlaczego tylko jego kwestie sie nie odtwarzają. Moze tu jest problem synchro plików ktore maja inne wartosci ale to sami wiecie. Cholera... nie dobrze... moze nowe oprogoramwoanie sie pojawi?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2016, 12:35:12 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 21, 2016, 18:26:31 »
Witam. Dawno mnie nie było ale niestety zawalony człowiek projektami. fajnie to brzmi, szczegolnie glowny komentator. Dodatkowy mógłby spróbować mówić kwestie bardziej naturalnie bo ew. słychać, że czyta z kartki ale... to jest pikuś. Taki ogrom pracy i tak należy się szacunek. Niestety brak płynnosci finansowej i szukanie projektów zmusilo mnie to oszczednosci stad brak wsparcia finansowego ktore obiecalem licze teraz kazda zlotowke i mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci wroce do normalnosci.

Nie ważne, kiedy wydacie koment, będziecie mieć znakomitą bazę do PES 2017 i wtedy wydacie szybciej. Ja projekt 2016 na waszym miejscu traktowalbym czysto treningowo.

Pozdro i powodzonka! Nie mogę doczekać się pl głosu w PESiku, a tym bardziej ze jeszcze wyszedl Ekstraklasa Mod to juz w ogole! ;)

Buziaki i jak tylko znajde czas to pomogę jeśli będzie w czym.

P.S Z tym Beglinem macie pecha. Nie bede mówił a nie mówiłem, bo ostrzegałem, że można wpaść na jakąś minę, szczególnie ze sam sie z tym mierzyłem. Mimo to nie rozumiem dlaczego tylko jego kwestie sie nie odtwarzają. Moze tu jest problem synchro plików ktore maja inne wartosci ale to sami wiecie. Cholera... nie dobrze... moze nowe oprogoramwoanie sie pojawi?

Ma się pojawić bo już to jakoś dogadałem, tyle tylko że musimy na to poczekać. To jednak nie jest problem bo mamy co robić :) Sam zresztą dokładnie wiesz o co chodzi :)

Nie ukrywam też że z twoim naturalnym głosem byłoby jeszcze lepiej w tej "przyszłości" :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 07:19:40 wysłana przez tommy9999pl »

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:31:46 »
Co tu tak cicho? Jakieś postępy, problemy?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 09, 2016, 18:51:19 »
Może chodzi o PESa 2017 :)

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:21:09 »
Projekt upadł?  :-[

Offline artipes

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2012r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 27, 2016, 20:02:08 »
może szykują niespodzianke

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 27, 2016, 23:39:22 »
Witajcie. Wiem, że dość trudno jest odpisać na taką ilość komentarzy przy mojej nieobecności, ale spróbuję wam wyjaśnić ogólną sytuację z projektem.

Ze względu na to, że od pewnego momentu nie mam kompletnie czasu na luźne sprawy, projekt komentarza praktycznie stanął w miejscu. Tłumacze, którzy pomagali, przetłumaczyli dla mnie to co potrzebne, jednak brakuje nadal kwestii głównych - najważniejszych.
Nie mam niestety kiedy ich przetłumaczyć.
Jeżeli chodzi o moją tłumaczkę Magdę, od pewnego czasu mamy ze sobą jedynie sporadyczny kontakt, ponieważ sama zaczęła zawodowo zajmować się tłumaczeniem dla firm i narzeka na brak czasu. Dwa dni temu napisałem do niej w kwestii kontyuacji projektu... nadal czekam.

Kolejną kwestią jest program, którego poprawki doczekać się nie mogę ze względu na to, że autor nie ma czasu i kończy kolejną wersję PES Loadera. Dwa dni temu odpisał mi, że program wyda...lecz nie wie dokładnie kiedy.
Na ten moment programem mogę wgrać tylko połowę kwestii a co gorsza, nawet jeśli będę je pojedynczo umieszczać i każdą z osobna zapisywać w pliku, nie mam żadnej pewności że próbka będzie działać w grze. W tej sytuacji potrzebnych byłoby kilku testerów.

Kolejną sprawą jest sposób nagrywania kwestii. W ciągu jednego dnia byłbym w stanie nagrać od 300-500 krótkich kwestii, jednak oprócz samych nagrań, próbki należy też pociąć jedną po drugiej, a następnie zapisać pod odpowiednią nazwą, na przykład 000001, 000001a, 000001b...
Niezwykle czasochłonne dla JEDNEJ OSOBY. Fizycznie musiałbym mieć 3 miesiące wolnego od Pracy/Znajomych/Zainteresowań itd.

Jeżeli chodzi o pieniążki, które mi przekazaliście. Nadal są na koncie. Delikatnie śmieszy mnie to, że najbardziej oburzeni pieniędzmi są Ci, którzy ich nie dali WOGÓLE ;)
Ze względu na to, że Magda ma dość napięty terminarz we własnych projektach, waszych pieniążków jej nie przekazałem. Co z nimi moglibyśmy zrobić? Jednym z wariantów nad którym się zastanawiałem jest to, aby pieniążki podzielić na pół i przekazać na opłaty serwerki dla obu forów (...Next i ...League).
Innym rozwiązaniem byłoby ich zachowanie i przekazanie na tłumaczenie komentarza lub nowych tekstów w naszym kolejnym OFICJALNYM SPOLSZCZENIU.

PS. Niestety za tyle pieniędzy nie byłbym w stanie wyjechać do waszej Bułgarii... ;)

Projekt okazuje się być zbyt duży dla jednej osoby, jednak samo to że się go podjąłem jest dla mnie dość dużym osobistym sukcesem. Nie wiem jak będzie z komentarzem w przypadku 17-tki, jednak w tym roku wyciągnąłem bardzo ważne wnioski i doświadczenie, które może przydać się nam w przyszłości. Na pewno w przyszłym roku pojawi się kolejne tekstowe tłumaczenie waszej ulubionej kopanki, jednak Projekt Komentarza PES 2017 w tym momencie będzie jedną wielką niewiadomą...

Mam nadzieję, że w miarę klarownie wam to wszystko wyjaśniłem i wybaczycie mi brak mojej obecności przez ostatnich kilka tygodni. Trzymajcie się! :)

Offline CobraUnd

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2017
  • location: Suwałki
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.05.2017r.
    • Status GG
  • Gram w: Różne Gry
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 21, 2020, 16:40:30 »
Siemanko i jak tam przygotowania z tym komentarzem polskim do Pes 2016 ??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 21, 2020, 16:40:30 »