Dział Ogólny > Pesleague TV

Mój kanał YT

(1/3) > >>

DmG_PL:
Pierwszy odcinek z PESa 16. Zapraszam do oglądania :)

Chałwa:
Po intrze spodziewałem się dużo więcej. Grafika też fajna, ale sam film nic nie wnosi. Już we wrześniu pojawiła się lista zespołów z nazwami prawdziwymi i tymi 'pesowskimi', więc nie widzę sensu w tworzeniu takiego filmiku w styczniu. Spodziewałem się jakiegoś filmiku z gry z twoimi uwagami, ale niestety się zawiodłem.

OnoMatoPeja:
Popieram Chałwe, na wstępie myślałem że będzie coś dobrego a nawet konkret nagranie ale potem... coś w stylu jak te małe intro (dobre przejścia i ujęcia, zgrane z muzyką), świetne te intro, do tego dodać filmiki z boiska, ciekawe akcje, zagrania, strzały ,interwencje bramkarzy, bramki, w podobny sposób co jest intro lub nie co inny, może jakieś obracane kamery w czasie oglądania, no trudno powiedzieć, dobre, dynamiczne efekty xD aby to się dobrze oglądało nawet jak to nie są tylko bramki :)

Czekamy na nowe odcinki :)

Sądzę że nawet z tak drewnianej gry jak PES można zrobić dobre, efektywne a nawet dynamiczne nagranie z emocjami (najlepiej komentarz do tego, np. do danej akcji), na wzór topowych gier FPS, MMO itp., chyba wiadomo o co chodzi, takie rzeczy teraz są ponoć na topie... xD

abc250693:
Zawsze może poprosić graczy o bramki, akcje itd.

DmG_PL:
No ja nie mam zamiaru nic mówić w filmikach. Jedynie, jak ktoś wcześniej powiedział, będę dodawał jakieś fajne akcje bramki.
PS. Czy jest tu już jakiś dział/temat z bramkami użytkowników? Jaką muzykę proponujecie do intro?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej