Autor Wątek: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #7 Monarcas 0:3 Tigres (2 kol.)  (Przeczytany 5866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.

Spoiler for kilka info:

Witajcie, postanowiłem zacząć zupełnie nową karierkę, z niespotykanym pomysłem. Tak pomysły rozgrywek ligowych byy już, chodzi mi bardziej o ligę. W 99% ludzie skupiają się na rozgrywkach europejskich, no trafiają się z MLS, liga brazylijska czy też jakaś tam azjatycka ( pewnie z powodu przychodzących tam grajków :D ) Otóż zaczyanm karierę ligi meksykańskiej mam nadzieję że będzie to dla was fajna i ciekawa przygoda, w której będziecie mnie wspierać.

Wszystko oprócz najbliższych spotkań i news'a jest interaktywna, ale nie wszystko jeszcze skończone. Nie zdążyłem zrobić tabelki pucharowej i statystyk, a co do kadr wystarczy nacisnąć na jeden z herbów i bahhh.. mamy to. Jak dotąd mam skończone 7 ekip ( America, Chiapas, Cruz Azul, Queretaro, Santos LAguna, Tigres i Toluca. Oczywiście przed pierwszym meczem powinienem wszysko powrzucać, aby niemieć zaległości :D To tyle z mojej strony, gorąco zapraszam.

PS: Gra to Fifa 16 na konsoli Xbox360, poziom - Klasa światowa, mecze gram jedynie gospodarzami :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 16:27:32 wysłana przez ebistal »

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 16:30:56 »
No no, ambitnie :D Mam nadzieję, że ilość meczy nie będzie dla Ciebie problemem w płynnym pisaniu postów :P Oryginalny pomysł z ligą meksykańską, będę tu wpadał, powodzenia ;)

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 23:14:10 »
wow, tego się nie spodziewałem. Bardzo oryginalnie. Graficznie, sam miód. Jednak nie wiem, jak to będzie z tym "gram tylko gospodarzami"... Żeby nie wyszło na to, że żadna drużyna nie przegra swojego meczu u siebie. Choć oczywiście nie wiem jak grasz w Fifę, a poziom klasa światowa to nie byle co. Na pewno coś wykompinujesz :) Życzę powodzenia, tego potrzeba przy tego typu projektach ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2016, 10:07:22 »
Jednak nie wiem, jak to będzie z tym "gram tylko gospodarzami"... Żeby nie wyszło na to, że żadna drużyna nie przegra swojego meczu u siebie.

O to spokojna głowa, jestem w trakcie rozgrywania sezonu La Ligii tak o sam dla siebie i sezon dobiegł już zimowego okienka, więc zapewniam cię, że jeżeli jest o wiele lepsza drużyna na wyjeździe to są problemy i serio wyniki są wyrównane, a co bardziej realistyczne :D

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2016, 11:13:23 »
Zawsze podziwiałem takie projekty, bo sam nie wyobrażałem sobie nawet, jak miałbym coś takiego ogarnąć :) Jestem bardzo ciekawy, jak rozwiniesz swoje pomysły, bo zaczynając coś takiego, na pewno musisz mieć w głowie kilka różnych koncepcji :) Poza tym liga meksykańska, to kuźnia talentów. Patrząc na składy różnych drużyn rzuca się w oczy, że spora część piłkarzy, to roczniki 97' i niższe, więc można wykreować kilka 'gwiazdek', o które będą się bić hiszpańskie kluby. Powodzenia!

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #2
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:01:33 »

Spoiler for Hiden:
PS: Tak wiem miałem dokończyć kadry, ale wrzucę już całość, a nie etapami.

Jeszcze co do terminarza i tabeli, a noi statystyk, to bęę uaktualniał po rozegranej kolejce,a by na okrągło nie zmieniać :D DObrej nocy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 10:37:27 wysłana przez ebistal »

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #2
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2016, 13:16:06 »
Czytając te nazwiska, uświadomiłem sobie, że nie mam bladego pojęcia o lidze meksykańskiej. Obawiałem się, że gospodarze wszystko będą wygrywać, a tutaj już w pierwszym meczu to goście wygrywają, tak więc nie musi być wcale tak niesprawiedliwie :D Mimo wszystko polecał bym ci bardziej, żebyś rozegrał jedną połowę jedną drużyną, a drugą połowę tą inną. Wybór należy jednak do ciebie, a to jest takie małe rozwiązanie, które wcale nie musi okazać się lepsze ;) Jak wspomniałem to ty decydujesz, co dzieje się w twojej karierze :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2016, 23:37:31 wysłana przez ebistal »

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #3
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:54:46 »
Dzięki tobie postanowiłem trochę poczytać o lidze meksykańskiej, bo do tej pory znałem tylko trzy drużyny z tej ligi, przez co było mi trochę wstyd wypowiadać się w tym wątku :D America, Leon oraz właśnie Guadalajara, teraz mam nadzieję, że to co będę pisał w tym wątku, będzie choć trochę sensowne :D W ogóle muszę przyznać ci mój podziw, gdyż raczej nie każdy karierowicz byłby wstanie pisać o lidze, o której świat na codzień prawie nic nie słyszy... Dopiero teraz skumałem o co chodzi z tym Clausura oraz Apertura, choć w pierwszym poście o tym wspominałeś :D Co do meczu, to jak wspomniałem znam/znałem tylko gospodarzy, przez co zwycięstwo gości mnie zdziwiło. Mam jeszcze jedno pytanie: Będziesz tylko opisywał mecze, które są transmitowane w telewizji, a pozostałe opiszesz w jakimś skrócie, czy jak?

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #3
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:57:38 »
Dzięki tobie postanowiłem trochę poczytać o lidze meksykańskiej, bo do tej pory znałem tylko trzy drużyny z tej ligi, przez co było mi trochę wstyd wypowiadać się w tym wątku :D America, Leon oraz właśnie Guadalajara, teraz mam nadzieję, że to co będę pisał w tym wątku, będzie choć trochę sensowne :D W ogóle muszę przyznać ci mój podziw, gdyż raczej nie każdy karierowicz byłby wstanie pisać o lidze, o której świat na codzień prawie nic nie słyszy... Dopiero teraz skumałem o co chodzi z tym Clausura oraz Apertura, choć w pierwszym poście o tym wspominałeś :D Co do meczu, to jak wspomniałem znam/znałem tylko gospodarzy, przez co zwycięstwo gości mnie zdziwiło. Mam jeszcze jedno pytanie: Będziesz tylko opisywał mecze, które są transmitowane w telewizji, a pozostałe opiszesz w jakimś skrócie, czy jak?

Jest to dla mnie wielki bodziec motywacji, że zainteresowało cię to, aż tak. Co do twojego pytania to na razie pozostaje przy opisach transmitowanych spotkań, rozmyślam na pewno nad podsumowaniem kolejki, a także aby dodać 1-2 mecze dodatkowo do transmisji, bo przyznam dzieje się wiele :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post#4
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:36:53 »

Spoiler for Hiden:
Po transmisji ( opisie ) meczu Toluca - Veracruz, będzie post z podsumowaniem, więc równo z tym postem wszystkie odnośniki zostaną uaktualnione, w sensie, że wszędzie już coś będzie.

PS.: Od drugiej kolejki zdecydowałem się dodać krótkie opisy nietransmitowanych spotkań, rozmyślać jeszcze nad wrzuceniem jednej transmisji dodatkowo :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2016, 23:37:49 wysłana przez ebistal »

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #4 America 3:0 Santos Laguna
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2016, 00:49:13 »
Świetnie to wszystko się prezentuje. Tabelę będziesz uzupełniać po całej kolejce? Co do meczu, to nie dziwi mnie zwycięstwo America, według mnie faworyt do zdobycia tytułu, 3:0 z obrońcom tytułu to jednak na pewno dobry wynik, nawet jak tego Santosu nie znam :D Jeśli grasz dalej jako gospodarz to całkiem nieźle się nastrzelałeś :) Narazie każdy mecz do zera, tak więc albo wszystko idzie dla twojej drużyny świetnie jak dzisiaj, albo przegrywasz nie strzelając nic :P

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #4 America 3:0 Santos Laguna
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2016, 00:56:57 »
Świetnie to wszystko się prezentuje. Tabelę będziesz uzupełniać po całej kolejce? Co do meczu, to nie dziwi mnie zwycięstwo America, według mnie faworyt do zdobycia tytułu, 3:0 z obrońcom tytułu to jednak na pewno dobry wynik, nawet jak tego Santosu nie znam :D Jeśli grasz dalej jako gospodarz to całkiem nieźle się nastrzelałeś :) Narazie każdy mecz do zera, tak więc albo wszystko idzie dla twojej drużyny świetnie jak dzisiaj, albo przegrywasz nie strzelając nic :P

Tak tabela pojawi się podczas postu z podsumowaniem, co do wyników meczu, masz dwa spotkania, gdzie obie ekipy coś ustrzeliły, nawet jak mecz nie jest transmitowany to i tak go sobie rozgrywam :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #5 Toluca 1:0 Veracruz
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2016, 23:59:32 »

Spoiler for Hiden:
Pierwsza kolejka zakończona. Powiem tak emocje wiekie, super sprawa ta liga meksykańska, super się gra. Jestem niezwykle zadowolony :D

Pewnie czekacie na reszte kadr i innych odnośników. A otóż to, wszystkie odnośniki będą dostępne równo z kolejnym postem, któy będzie podsumowanie pierwszej kolejki. Do tego chcę abyście wiedzieli, że puchar zostanie zamieniony na zakładkę - Play-off. No i wiadomo statystyki :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #6 Podsumowanie kolejki !
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2016, 00:16:13 »

Spoiler for Hiden:
Nareszcie dokończyłem wszytskie odnośniki i dodałem podsumowanie  :-[ Wymęczyło to mnie, ale nie tracę zapału i już na dniach rozpocznie się druga kolejka :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 00:17:39 wysłana przez ebistal »


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Liga MX BBVA Bancomer 2015/16 by ebistal | Post #7 Monarcas 0:3 Tigres (2 kol.)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 15, 2016, 16:28:04 »