Autor Wątek: Problem z online na PC.  (Przeczytany 2163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elmayakos

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: Radomsko
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2015r.
  • Gram w: ProEvo
Problem z online na PC.
« dnia: Styczeń 04, 2016, 19:03:43 »
Witam.
Mam problem tak jak niektórzy użytkownicy z forum odnośnie wyszukiwania przeciwników (PC)
W online szuka przeciwników po 10 minut a i tak nie znajduje ich. Co ciekawe w symulacji online (chyba?) w MyClub działa bez problemu. Druga sprawa, że dodawałem porty etc i korzystałem z różnych poradników i nic to nie daje. Jest to wersja cyfrowa i kupiłem ją przedwczoraj i dziwne jest to, że wczoraj raz znalazło mi przeciwnika a nic nie zmieniałem w ustawieniach etc. Wgrane najnowsze uaktualnienia, MyClub działa bez problemu.

Jeżeli chodzi o internet to jest to LTE od plusa z mobilnym routerem jeśli to ma znaczenie.

Liczę na pomoc, z góry dzięki.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z online na PC.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2016, 19:15:34 »
Jest wielkie prawdopodobieństwo że to własnie wina tego dostawcy internetowego.
Polecił bym zadzwonić w działu pomocy i zapytać się czy nie ma jakiś ograniczeń z ich strony, wyjaśniając sprawę.

dodałeś folder steam do wyjątków w antywirusie lub na czas gry wyłączyłeś antywirus dla sprawdzenia ?
firewall off jeśli ma ten router ?
łączysz się z pc/laptop poprzez wi-fi ? zaleca się połączenie kablowe dla lepszego wykorzystania przepustowości itp.
jakie ma parametry te łącze download upload ? może za wolne, i gra w czasie wyszukiwania próbuje dopasować przeciwnika...
sprawdzałeś FAQ i program do optymalizacji ustawień internetowych w windows  TCP Optymizer ?

jeśli w myclub działa poprawnie (masa ludzi w to gra, nie brak graczy), to może nie ma za bardzo graczy w tym trybie szybkiego meczu lub nie może dopasować pod Ciebie przeciwnika na podstawie wybranych opcji szukania i parametrów łącza... co raczej jest bardziej wielce prawdopodobne...

pes właśnie taki jest w tej grze.. zawsze są problemy z szukaniem przeciwnika, łączeniem się z nim, opóźnieniami itd.

i jeśli wszystko zrobiłeś, co można było, to nic na to nie zaradzimy...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 19:17:10 wysłana przez we'street »

Offline elmayakos

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: Radomsko
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2015r.
  • Gram w: ProEvo
Odp: Problem z online na PC.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2016, 01:55:41 »
Łączę przez wi-fi, wszystkie zapory, antywirusty etc wyłączone.
Ale może masz racje z tym sprawdzaniem przeciwników bo zawsze sprawdzam w szybkim meczu a nie np w MyClub.
Jeżeli chodzi o ping, prędkość neta to tutaj nie ma problemów bo w inne gry przez sieć łączę się bezproblemowo.

Jeszcze się pobawię, dzięki za pomoc.

Offline elmayakos

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: Radomsko
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2015r.
  • Gram w: ProEvo
Odp: Problem z online na PC.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2016, 17:51:49 »
Sprawdziłem on-line na innych internetach i niestety to samo.
Gdyby ktoś miał jakąś sugestie to z chęcią sprawdzę.

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Problem z online na PC.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:26:38 »
Nie wiem, ale kiedyś był chyba podobny problem  w 15 i chodziło o to że koleś miał inną wersje językowa gry. I też mu wszystko działało jak koledze wyżej, a tylko nie działały mecze online.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z online na PC.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:26:38 »