Autor Wątek: DLC oraz jakikolwiek działający patch  (Przeczytany 1766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DżonyŁejn

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.12.2012r.
DLC oraz jakikolwiek działający patch
« dnia: Styczeń 05, 2016, 16:17:55 »
Witam  :) Niedawno dostałem oryginała PESa 2014. Niestety kiedy próbuje pobrać DLC normalnie po włączeniu gry pojawia się informacja: " z dniem któregoś tam listopada zakończyło się wsparcie dla tej wersji PESa...". Próbowałem pobrać wszelkie wersje DLC z różnych stron, ale albo linki są nie aktywne albo już po tygodniu ściągania jednego DLC okazuje się że archiwum jest uszkodzone i nie działa... Taka sama sytuacja jest w przypadku wszelkich patchy. Albo nie działają linki albo uszkodzone archiwa. Człowiek siedzi tydzień czasu ściąga te 20 partów plików, a kiedy już ściągnie okazuje się ze nie działa. Stąd moja ogromna prośba. Mógłbym może ktoś polecić jakieś linki skąd mógłbym pobrać jakiegoś działającego DLC i patcha? Może na chomikuj? Albo może ktoś mógłby gdzieś wrzucić cokolwiek działającego? Nie mam wielkich wymagań. Chodzi tylko o to żeby Premier League była prawdziwa, była Bundesliga a reszta to już "bajery" jakie się trafią. Wiem że jest to już starsza wersja PESa i stąd moje problemy. Ale nie spodziewałem się że kompletnie nic nie będę mógł pobrać... Będę naprawdę naprawdę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc ;) Stawiam browara ;)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: DLC oraz jakikolwiek działający patch
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:47:04 »
Pliki z różnych stron ściągaj poprzez jakieś programy/menadżery do ściągania plików (np. jdownloader), nie poprzez przeglądarkę.
Jeśli archiwum ściągnie się z błędami to potem nie naprawisz, jeśli archiwum nie ma w sobie informacji do naprawy archiwum (tak jest takie coś).

PES 2014 to niewypał, online nie pograsz jeśli serwery off.

tutaj szukaj patchy i działających linków: REJESTRACJA lub LOGOWANIE lub w naszym dziale z patchami, jak linki jeszcze działają.
ostatnie dlc do tej gry: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: DLC oraz jakikolwiek działający patch
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:47:04 »