Autor Wątek: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte  (Przeczytany 6985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« dnia: Styczeń 17, 2016, 16:10:43 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zapisy do kolejnego juz 3 sezonu ligi zostaja otwarte!! Termin zakonczenia zapisow 24 stycznia 2016 godz: 23.59
Planowany start Ligi : 25 styczen 2016

Aby zapisac sie do ligi: logujemy sie na swoje konto na stronie REJESTRACJA lub LOGOWANIE Nastepnie wchodzimy w opcje w lewym gornym rogu ekranu, i w rubryce liga dajemy deklaruj. Nie ma znaczenia jaka druzyne wybierzecie i tak beda losowane.

W tym sezonie zagramy zespolami klasy prawdopodobnie sredniej, ale ostateczna decyzje podejmiemy po zamknieciu zapisow. Wszystkich chetnych serdecznie zapraszamy do wspolniej zabawy.

Przed przystapieniem do rozgrywek nalezy obowiazkowo zapoznac sie z:
- REGULAMINEM !!
- PORADNIKIEM GRACZA !!
- oraz na PC pobrac Lagdetectora w wersji 18.

Zespol pesleague.pl

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2016, 17:43:38 »
proponuję to co proponowałem przy okazji startu 2 sezonu, czyli rozgrywki ligowe reprezentacjami klasy 3,5*

granie reprezentacjami ma taki plus, że tam forma zawodników jest dość stabilna i większość zawodników jak i cała drużyna na ogół ma zieloną strzałkę

z kolei kluby 3,5* to głównie drużyny z ligi angielskiej, włoskiej, francuskiej, i hiszpańskiej czyli znowu będą mecze drużyn z czerwoną formą przeciw fioletowej, a jeszcze inni znów będą przeczekiwać marną formę swojego zespołu, dlatego proponuję reprezentacje


to jedna propozycja, druga trochę trudniejsza z logistycznego punktu, to taka, że każdy sam sobie wybiera klub na zasadzie draftu, wtedy nikt by nie mógł płakać, że forma nie ta, czy drużyna nie ta (no wiadomo... że nie do końca ;P )

ściśle ujmując, wybór dowolnej drużyny z pominięciem koszyka 4,5 i 5 lub z pominięciem koszyków 4-5(aby w kolejnym sezonie była większa różnorodność drużyn)

a draft powinien polegać na tym, że każdy sam sobie wybiera drużynę z zastrzeżeniem, że drużyny nie mogą się powtarzać
wg mnie powinno wyglądać to tak jeśli graczy będzie na 1 ligę:

1. najpierw drużynę wybierają gracze którzy w sezonie II grali w 1 lidze
2. potem gracze z 2 ligi (w końcu beniaminek nie powinien mieć za łatwo)
3. na końcu nowi gracze

no i teraz już dosyć prosto, najpierw drużynę wybiera najgorszy zawodnik który utrzymał się w lidze, po nim kolejny i kolejny

czyli np
1. pawelek 42 pkt
2. szymonplpk 42pkt
3. grzesieksl 47 pkt
4. grubypodagi 53 pkt
5. inespe 56 pkt
6. gac88 59 pkt
7. gierkowicz 63 pkt
itd
i tu mała uwaga, za każdy walkower w lidze powinny być dodane karnie 3 pkt(bo w innym przypadku pawelek byłby nagrodzony za niegranie meczy i jako 1 wybierałby zespół) no i wtedy kolejność wyboru wyglądałaby tak:
1. grzesieksl 50pkt (3pkt karne za 1 walkower)
2. inespe 56
3. grubypodagi 65(12)
4. gac88 68(9)
5. gierkowicz 72(9)
6. pawelek 75(33)
7. speedeek 77
8. kozior 81(3)
9. chudy 82
10. ziomtom 84(18)
11. gienek 85
12. spartacus 85
13. robak85 94
14. kondzior 107
15. Martinso 111
16. SzymonPlpk 114(72)

itd

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2016, 08:26:36 »
Ja od siebie dodam że zapisy powinny być do piątku i wtedy od poniedziałku można by ju startować z sezonem bo kto ma sie zapisac to w przeciągu tygodnia wejdzie na stronę i sie zapisze a kto przez tydzień czasu nawey nie wchodzi na stronę to później tylko posty o walkower trzeba pisać.

Co do propozycji Gaca koszyk reprezentacji to nie jest zły pomysł, osobiście byłbym za koszykiem 4, sam wybór drużyn byłby ekstra ale obawiam się że może to długo potrwać jednak pomysł do rozpatrzenia przez adminów

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2016, 13:59:13 »
Speedek te dwa dni dłuższych zapisów jakoś przeżyjemy :)

Gac wg mnie drafty czy indywidualny wybór drużyn tutaj raczej nie przejdzie, bo logistycznie to za długo by trwało. Co do gry reprezentacjami to pomysł z jednej strony fajny (niby formy non stop zielone), ale drugiej strony słaby (nie wiadomo czy udałoby się wybrać 16-18 równych i przede wszystkim granie reprezentacjami bez licencji, a przy rep. tego jest ogrom jest mega [cenzura]!!! ). Dlatego mimo wszystko wolałbym normalnie klubami :)

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2016, 15:41:39 »
Jasne że przezyjemy jednak skończą się zapisy później losowanie itp i może ruszymy w przyszły weekend a tak w weekend pewnie by sie wszystko ogarneło :D

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2016, 16:00:49 »
wyrównane reprezentacje to Japonia, Meksyk, USA, Chile, Algieria, WKS, Maroko, Senegal, Chorwacja, Dania, Serbia, Rosja, Ukraina,
Czechy, Grecja, Irlandia, Polska, Szwecja, Austria, Bośnia, Norwegia, Turcja, Szkocja, Słowacja, Walia

co do kitsów to prawda, ale zawsze można w edytorze trochę kolory poprawić, ewentualnie znaleźć odpowiedni patch

co do klubów z 3,5 to West Ham powinno być przeniesione do 4*

Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2016, 16:13:38 »
Ja jednak jestem za klubami :).

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2016, 17:25:34 »
no to może zastosować zasadę z turnieju copa america 2015

jeden mecz grasz swoim zespołem, drugi drużyną przeciwnika, tylko nie tak jak wtedy, że wynik był sumowany z dwumeczu, tylko 1 mecz = 1 wynik
urozmaiciłoby to trochę rozgrywkę bo co drugi mecz rozgrywałoby się innym zespołem, nikt wtedy nie byłby faworyzowany, bo jeśli dajmy na to liga miałaby 16 zespołów, ktoś wylosowałby West Ham United to 15 meczy grałby najlepszą drużyną z koszyka 3,5*, ale również 15 meczy musiałby rozegrać przeciw teoretycznie tej najsilniejszej drużynie

od razu grałoby się dwa mecze aby grać drużynami z taką samą formą, liga wtedy przebiegłaby szybko i sprawnie, bo wiadomo jak to czasem z niektórymi bywa

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2016, 19:28:12 »
no to może zastosować zasadę z turnieju copa america 2015

jeden mecz grasz swoim zespołem, drugi drużyną przeciwnika, tylko nie tak jak wtedy, że wynik był sumowany z dwumeczu, tylko 1 mecz = 1 wynik
urozmaiciłoby to trochę rozgrywkę bo co drugi mecz rozgrywałoby się innym zespołem, nikt wtedy nie byłby faworyzowany, bo jeśli dajmy na to liga miałaby 16 zespołów, ktoś wylosowałby West Ham United to 15 meczy grałby najlepszą drużyną z koszyka 3,5*, ale również 15 meczy musiałby rozegrać przeciw teoretycznie tej najsilniejszej drużynie

od razu grałoby się dwa mecze aby grać drużynami z taką samą formą, liga wtedy przebiegłaby szybko i sprawnie, bo wiadomo jak to czasem z niektórymi bywa

Wg mnie słaby pomysł żeby w lidze zamieniać się teamami, bo często gracze nie mają czasu by rozegrać od razu mecz i rewanż. Wystarczy przejrzeć aktualnie drużyny i te które mają 4 *, a są w koszyku 3,5 * przenieść w odpowiednie miejsce. Myślę, że to nie zajmie wiele czasu, a uporządkowanie spowoduje, że gracze nie będą narzekać.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2016, 21:11:50 »
rozgrywki ligowe to fajna sprawa, ale trzeba odsiać graczy którzy mają czas tylko w niedziele między 13 a 13.30, jeśli ktoś nie ma czasu nie powinien się decydować na ligę, przecież można grać puchary

1 sezon był słaby bo każdy grał bayernem, realem i barceloną

2 sezon też uważam za nieudany, ale z innego powodu
42 kolejki * 11 meczy = 462 meczów ligowych, a walkowerów było(jeśli chrome dobrze policzył gwiazdki*)= 201

czyli ni mniej ni więcej 43,5% meczów w lidze to walkowery, przecież to się tylko wkurwić można

« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 21:25:06 wysłana przez gac88 »

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2016, 21:33:22 »
Witam,
Nowy sezon ligowy będzie grany drużynami klubowymi.Za pół roku będą ME więc wtedy będzie okazja pobawić się państwami.
Niestety ,ale na walkowery nie mamy wpływu. Moglibyśmy zrobić zapisy od "xx" rozegranych wyzwań i byłoby na pewno bezpieczniej niż teraz, ale dlaczego zmuszać kogoś do grania wyzwań? Na pewno jest to pomysł do rozważenia.
Pomysł z wybieraniem zespołu też nie wchodzi w grę ,bo za chwilę będzie płacz ,że ten kto pierwszy wybrał ten ma większe szanse itd itd.
Zapisy są specjalnie otwarte dłużej ,żeby każdy miał szanse się zapisać. Uważam ,że 2 sezony przebiegły sprawnie ,więc na takim opóźnieniu nikt nie straci :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 21:55:38 wysłana przez 19chudy23 »

Offline lutencia

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 98
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 29.08.2011r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2016, 22:36:33 »
Siema a ja uważam że wystarczy spojrzeć na wo uczestników i poprostu ten który miał więcej niż pięć nie dopuszczać .Zrobić jedną lige pewnych ludzi i grać.A nie połowa się zapisze będą widzieć że nie mają szans na górną połowe tabeli i leją na rozgrywki.Takich akurat łatwo wyłapać :P

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2016, 00:15:20 »
albo gracza który rezygnuje z ligi usunąć go w ogóle z tabeli, bo przez te walkowery tabela wygląda jak wysypisko śmieci

a tak poza tym to zgadzam się z lutencią
5wo= ban na ligę, ale nie na pesleague (ewentualnie jeśli opiekun 2 ligi będzie miał cierpliwość dla takiego gracza to może mu pozwolić wystąpić w rozgrywkach)

1 liga powinna prezentować jakiś poziom, a nie że ponad 40% meczów to wo

uważam, że na dzień dzisiejszy 1 liga powinna wyglądać tak

1. ziomtom (warunkowo, bo miał 6 wo)
2. Charlie (awans 2 liga)
3. gienek85
4. Chałwa (awans 2 liga)
5. gac88
6. inespe
7. speedeek
8. lutek61
9. gierkowicz
10. grzesieksl
// gracze z licencją do grania w 1 lidze którzy się jeszcze nie zgłosili
Martinso
kondzior2506
Robak85
spartacus199
chudy
KozioR
GrubyPodagi
Wolan

grzes_ns, karolking, mariano - w zależności od liczby chętnych

w każdym razie mógłby zostać zorganizowany jakiś turniej lub puchar dla graczy bez "licencji" do gry w 1 lidze w którym do wygrania byłoby jedno albo dwa miejsca w 1 lidze, takie playoffy są np w lidze angielskiej...

Offline pawelek1988

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:08:50 »
hahahhah gac dobre czemu mnie nie dodales do ligi za to ze bana dostelm bo robaka obrazilem to teraz mam w 2 lidze grac bo ty sobie cos wymyslasz
gram zawsze wszytskie mecze a przez tego bana mam byc dalej karany gra w 2 lidze a nawet w strefi spadkowej nie bylem wiec czemu mam grac w 2 lidze

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2016, 12:05:54 »
No Gac troszkę fantazjuje, ale z drugiej strony dobrze, że ktoś próbuje z pomysłami. A nóż się jakiś przyjmie i będziemy mieć zmianę w jakimś pucharze czy innej rozgrywce.

Przykład Pawełka pokazuje, że 5 wo to troszkę mało, żeby kogoś wykluczyć z 1 ligi. Tak jak napisał on gra zawsze, a to, że raz popłynął nie powinno go wykluczać z rozgrywek 1 ligi. Dziwi mnie tylko dopuszczenie do jakichkolwiek rozgrywek Bulina i Szczodraka, którzy nie wytłumaczyli rezygnacji. Szymon miał awarię, więc nie mógł grać i dlatego powinien dostać szansę w 2 lidze. Mariano bankowo w 1 lidze, bo gdyby Gienek dał każdemu walkowery wg zasad które wymyślił, a których po kilku tygodniach już nie realizował to Mariano byłby zdecydowanie wyżej w ligowej tabeli.

Niestety pewnych rzeczy Admini nie mogą przewidzieć, ale tak jak wyżej napisaliście 1 liga powinna być na jakimś poziomie, a nie, że non stop kilku graczy rezygnuje w trakcie rozgrywek. Zła selekcja?  :police:

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2016, 13:06:15 »
Zapewne Pan policjant z chęcią tą selekcją by się zajął bo czuł by się jak w domu :D Jednak popieram tu Pana policjanta że bulin i szczodrak powinni dostać bana na  ligę bo nawet nie raczyli odpisać na gadu. Pawelek natomiast to napewno niewiedza gaca dlaczego miał te wo. Podsumowując też jestem za świeżymi pomysłami tym bardziej że aktualna odsłona jest na tyle zjebana że ze słabym atakiem regularnie ciężko coś ugrać nie wspominając o magicznych fioletowych strzałkach :D 

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2016, 13:10:19 »
Chciałbym podziękować za ll sezon ligowy, był dla mnie w najlepszym wykonaniu (1porażka 111pkt na koniec sezonu rekord ligowy na pesleague pobity :) ) od 8lat jak tu gram najlepszy mój wynik, ale mniejsza.. Co do lll sezonu.. Państwa odpadają, tylko zespoły klubowe, w naszej lidze kuleje tylko to ze nie którzy gracze nie dokańczają ligi, gdzie grając mogliby zamieszać w stawce i tu jest tylko największy ból. Co do samych rozgrywek jest okej, ale można wprowadzić coś co zdyscyplinuje innych graczy, mam na myśli:

1. Za otrzymanie WO powinniśmy karać pkt ujemnymi ile?? Nie wiem zależy od admina, myślę że -2,-3pkt byłaby do przyjęcia.
2. Panowie zacznijmy wpisywać kartki po meczu, wtedy zobaczymy kto gra najbardziej brutalnie i tych co mają najwięcej kartek także karać, np. 5czerwonych = -2,-3pkt
3. Nie wyłączać gry zaraz po gwizdku sędziego kończąc mecz, wtedy przeciwnik nie ma podglądu do statystyk.
4. Jeżeli ktoś dostał ban na 7dni 14dni 21dni itd a ma mecze ligowe dostaje w nich walkower + zależności od przewinienia -pkt np. za obrażanie przeciwnika -10pkt za oszustwa np. gry z bramkarzem na czas a gracz przeciwny udokumentuje to ze tak było - 5pkt itd itd. (moje sugestie do pkt to tylko przykłady opiekunowie sami nakreślą karę)
Blokować konto zaraz po banie, aby ten nie rozgrywal meczy ligowych a jezeli skarga była złożona np 22lutego a mecze ma rozegrane 23lutego, kasować na WO.

Panowie naprawde zróbcie coś z tą ligą minusowe pkt zabolą ale zdyscyplinują graczy, (gracz robak nawyzywał sie z pawełkiem na koniec ligi kiedy robak wszystkie mecze mial rozegrane i zwisał mu ten ban na 3dni 5dni? gdzie Pawelek wylecial i nie mogl rozegrac meczy.

Coś mi wpadnie do głowy to napiszę, wg mnie te 4rzeczy opiekunowie ligi powinni przemyśleć.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2016, 15:24:42 »
jeśli chodzi o pomysły to trochę ich mam jeszcze w zanadrzu

ale pomału, no w takiej sytuacji pawelek powinien grać w 1 lidze, ale niepotrzebnie wdaje się w jakieś dyskusje z Robakiem

uważam, że minusowe punkty za wo to niezły pomysł. co do wo to sądzę, że lepiej aby były 1-0*, a nie 3-0* tutaj kieruję się tylko względami estetycznymi

w sprawie kartek, to akurat wg mnie w ogóle powinny zostać usunięte z skryptu(lub domyślnie ustawione na 0), tylko dłużej się wprowadza przez nie wynik, a i tak 95% graczy(w tym i ja) wklepuje standardowo 0, 0, 0, 0

co do urozmaicenia rozgrywki, to proponuję zagrać na koniec ligi playoff'y trochę rozwiązanie rodem z lig amerykańskich

mogłoby to wyglądać tak albo tak:


alternatywne rozstawienie to jeszcze takie, że do fazy playoff dostaje się top12, drabinka wygląda dokładnie tak jak w wersji podstawowej tylko top4 zaczyna od ćwierćfinału, bez meczów 1-16 2-15 3-14 i 4-13

takie rozwiązanie na pewno motywowałoby graczy do grania i nikt by nie odpuszczał, bo nawet toczyłaby się walka o 12 miejsce w lidze aby uzyskać miejsce plejofach
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 15:41:17 wysłana przez gac88 »

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2016, 15:54:28 »
.
rozgrywki play-off to rzeczywiście dobry pomysł. wtedy gracze maja motywację grać do końca o dobre miejsce, czym wyższe miejsce tym lepsza pozycja w play-off.
pomysł jak najbardziej na +








jeśli chodzi o pomysły to trochę ich mam jeszcze w zanadrzu

ale pomału, no w takiej sytuacji pawelek powinien grać w 1 lidze, ale niepotrzebnie wdaje się w jakieś dyskusje z Robakiem

uważam, że minusowe punkty za wo to niezły pomysł. co do wo to sądzę, że lepiej aby były 1-0*, a nie 3-0* tutaj kieruję się tylko względami estetycznymi

w sprawie kartek, to akurat wg mnie w ogóle powinny zostać usunięte z skryptu(lub domyślnie ustawione na 0), tylko dłużej się wprowadza przez nie wynik, a i tak 95% graczy(w tym i ja) wklepuje standardowo 0, 0, 0, 0

co do urozmaicenia rozgrywki, to proponuję zagrać na koniec ligi playoff'y trochę rozwiązanie rodem z lig amerykańskich

mogłoby to wyglądać tak albo tak:


alternatywne rozstawienie to jeszcze takie, że do fazy playoff dostaje się top12, drabinka wygląda dokładnie tak jak w wersji podstawowej tylko top4 zaczyna od ćwierćfinału, bez meczów 1-16 2-15 3-14 i 4-13

takie rozwiązanie na pewno motywowałoby graczy do grania i nikt by nie odpuszczał, bo nawet toczyłaby się walka o 12 miejsce w lidze aby uzyskać miejsce plejofach
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 15:54:45 wysłana przez Kondzior2506 »

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2016, 16:01:42 »
Uważam że kombinujemy za bardzo, powinny być wprowadzone degradacje i co najwyżej jakieś punkty minusowe, wypisane w jakieś tabeli na forum itd. A najlepiej jakby wszystkie zmiany były wprowadzane pojedynczo, a nie hurtowo. I tak 70% graczy wo gule nie czytało regulaminu. Gracze przypominają sobie o jakichkolwiek zasadach wtedy gdy są zagrożeni. 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sezon 3 LIGI Pes 2016 PC - Zapisy otwarte
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2016, 16:01:42 »