Autor Wątek: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)  (Przeczytany 11318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 14, 2016, 19:23:59 »
No no pierwszy turniej i już sukces :D Klasa rywali nie powala, ale każde zwycięstwo się liczy 8) Fajnie opisane, braukuje mi tutaj screenów/filmików, ale mam nadzieję, że umieścisz je w poście z resztą statystyk ze zgrupowania.
PS. W meczu z Termaliką jest błąd w wyniku

26' Espon (P.Dan Rico), 40' Dream (Espon), 52' Espon, 90'+ Espon (MgGuerty)
Winner - Dream, Norbinson, L.Dan Rico, Marvauane, P.Dan Rico (45' De Veeq), Chalvinsky, MgGuerty, Skladnarson (45' Wilhasson), Bambaryla (45' Chavez), Espon

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 14, 2016, 20:40:25 »
No no pierwszy turniej i już sukces :D Klasa rywali nie powala, ale każde zwycięstwo się liczy 8) Fajnie opisane, braukuje mi tutaj screenów/filmików, ale mam nadzieję, że umieścisz je w poście z resztą statystyk ze zgrupowania.
PS. W meczu z Termaliką jest błąd w wyniku
Dzięki wielkie, poprawie jutro. Screeny będą ze statami. Filmiki pojawią się dopiero podczas meczów ligowych.

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 16, 2016, 12:59:44 »
Puchar jest nasz !

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 16, 2016, 14:05:07 »
chcialbym zobaczyc swoj overall xd

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 16, 2016, 16:02:38 »
chcialbym zobaczyc swoj overall xd
Obaj bramkarze mają po 62, napastnicy po 50, a reszta to tak 54-58.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 17, 2016, 10:04:13 »
zrobisz potem skład screeny?

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #3 (Podsumowanie zgrupowania na Malcie)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 17, 2016, 10:12:04 »
zrobisz potem skład screeny?
Dopiero jutro wrzucę, bo będę w domu.

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w cyfrach)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 18, 2016, 18:25:22 »
Odcinek #4


25.07.2015
"Zgrupowanie na Malcie w liczbach"



Nie tak dawno obóz na Malcie został dość ogólnikowo oceniony. Pojawiły się wyniki, krótkie opisy spotkań i w sumie to tyle. Dzisiaj przyjdzie czas na bardziej szczegółowe podsumowanie zgrupowania. Na warsztat weźmiemy indywidualne oceny, statystyki oraz  te czysto drużynowe.

Na sam początek trochę o statystykach całej drużyny. W sumie Portsmouth FC rozegrało na Malcie pięć spotkań, trzy w grupie oraz dwa w fazie pucharowej. W trakcie tych spotkań straciliśmy zaledwie jedną bramkę (średnio 0,2 bramki na mecz) i to w pierwszym spotkaniu. Do siatki rywala trafialiśmy natomiast jedenastokrotnie (średnio 2,2 bramki na mecz). Oprócz czysto formalnych danych, portal piłkarski, transfermarkt.co.uk przygotował specjalnie dla Nas dokładne statystyki, które zostały wyliczone z pięciu turniejowych meczów. Dzięki temu może dokładnie zobaczyć ile oddaliśmy strzałów na mecz, jakie mieliśmy posiadanie piłki itd. i porównać je z uśrednionym wynikiem naszych przeciwników.


Spoiler for Portsmouth FC / Zgrupowanie na Malcie / Statystyki:
Rozegrane spotkania: 5 (5 - 0 - 0)
Bramki trafione: 11 (średnio 2,2 bramki na mecz)
Bramki stracone: 1 (średnio 0,2 bramki na mecz)

8,2 - Oddane strzały - 5,6
5,0 - Strzały celne - 2,6
45 % - Posiadanie piłki - 55 %
4,8 - Przejęcia piłki - 9,2
1,6 - Faule - 1,6
1,4 - Rzuty rożne - 0,8
65,6 % - Celność strzałów - 52,8 %
85,2 % - Celność podań - 86,0 %
(Po lewej stronie znajdują się wyniki naszej drużyny, zaś po prawej naszych przeciwników)

Jak widać na powyższej "tabelce" pomimo mniejszego posiadania piłki, atakowaliśmy więcej, byliśmy zdecydowanie groźniejsi. Wywnioskować można jasno, że Portsmouth to drużyna, która zdecydowanie lepiej radzi sobie w kontratakach, aniżeli w ataku pozycyjnym, niemniej jednak, to również potrafią robić całkiem dobrze. Pomimo minimalnie gorszej od przeciwnika celności podań, Pompey częściej trafiają w światło bramki, a wynik blisko 70 % może imponować.

Na dobre wyniki całej drużyny wpływają indywidualności. Pomimo dość zgranej paczki, w zespole pojawiło się kilku piłkarzy, którzy wiodą prym na swoich pozycjach, ale również tacy, których stać na wejść na jeszcze wyższy poziom. Poniżej trochę cyferek dotyczących piłkarzy. Trzeba powiedzieć to wprost, zagraliśmy na tym turnieju naprawdę nieźle, średnia 6,9 na cały zespół, to przyzwoity wynik. Zawodnikiem turnieju według ocen został nasz bramkarz, Rafał Winner. Dzięki wyrównanym meczom uzbierał średnią notę 8,4. O status najlepszego zawodnika walczył również nasz bramkostrzelny napastnik, Bevan Espon. Walijczyk trafiał pięciokrotnie, czyli średnio jedną bramkę na mecz. Pomimo niezłych uśrednionych statystyk nie zawsze wyglądało to tak idealnie. Espon grał w kratkę, dosłownie. Pierwszy mecz miał niezły, w kolejnym był niewidoczny, aby w następnym ustrzelić hattricka. W finale do czasu kontuzji nie pokazał nic wielkiego.


Średnia ocena zespołu: 6,9 / 10

Zawodnik turnieju: Rafał Winner - 8,4 / 10
Najlepszy strzelec: Bevan Espon - 5 bramek
Najlepszy asystujący: Skladnarson, MgGuerty - po 2 asysty

Podsumowanie rozpocznijmy od bramkarzy. Tam o miejsce pomiędzy słupkami walczyli Rudek i Winner. Grali na przemian, ten który uzyskał lepsze noty, zagrał w finale. W tym przypadku był to Winner. Ten występ był możliwy dzięki fantastycznej wręcz dyspozycji w meczu przeciwko Niecieczy. Tam obok Espona był najjaśniejszą gwiazdą. Zresztą tutaj pomimo iż  tylko dwóch zawodników gra na tej pozycji, to zdecydowanie można rzecz, że mam kłopot bogactwa, bo obaj zagrali naprawdę bardzo dobrze. Winner zachował 3 czyste konta, natomiast Rudek jedno. Średnia ocena: 7,8

W obronie miałem do dyspozycji siedmiu defensywnych piłkarzy, trzech środkowych obrońców oraz czterech bocznych. Muszę przyznać, że bardo rotowałem składem, w każdym spotkaniu pojawiała się praktycznie inna czwórka w obronie, chciałem sprawdzić możliwości każdego zawodnika oraz zgranie z kolegami. Na lewej stronie ładnie radził sobie McTurkey, a na prawej z powodzeniem grał zarówno Kristofersson, jak i Dream. Obaj zresztą zdołali trafić bo bramce. W środku na przemian grali Norbinson, Luis Dan Rico oraz Skittles. Niestety ten ostatni w trzecim spotkaniu otrzymał czerwoną kartkę i nie mogłem z niego skorzystać już do końca turnieju. Pozostała dwójka zagrała na przyzwoitym poziomie. Średnia ocena: 6,6

W linii pomocy miałem do dyspozycji najliczniejszą, ośmioosobową grupę piłkarzy. Czterech zawodników środka pola oraz czterech bocznych. Nie ukrywam, że nad lewą stronę będzie trzeba jeszcze trochę popracować. De Veeq nie jest jeszcze w pełni formy, natomiast Skladnarson po wspaniałym swoim pierwszym meczu totalnie przygasł i grał coraz gorzej. Zdecydowanie lepiej wyglądało to po drugiej stronie. Zarówno Wilhasson, jak i Patt Dan Rico dawali radę, choć ten drugi miewał momenty zawahania, przez co czasem tracił piłkę. Środek pola wyglądał całkiem dobrze. Prym wiedli MgGuerty oraz Rasivo. Grali mądrze, szybko, stwarzali sytuację kolegom oraz sami próbowali zdobyć bramkę. Minimalnie gorzej zagrali Chalvinsky i Chavez, ale wierzę, że stać ich na więcej, bo momentami pokazywali naprawdę wysoki kunszt piłkarski. Można rzecz, że zaraz po bramkarzach, środek pola to najbardziej wyrównany sektor, jeśli chodzi o dobór zawodników na pozycję. Średnia ocena: 6,8

Na sam koniec oczywiście napastnicy. Tutaj do wyboru miałem trzech zawodników. Espona, Dawidscha i Bambarylę. Graliśmy formacją 4-5-1, z tym wyjątkiem, że praktycznie zawsze jako środkowy ofensywny pomocnik, bądź cofnięty napastnik grał któryś z nich. Na początku wyglądało to trochę marnie. Szczególnie Espon nie mógł się wstrzelić, ale gdy już to zrobił, rozwiązał się worek z bramkami. Niestety jego forma jest wciąż niestabilna, niczym wielka sinusoida, genialne występy przeplata fatalnymi meczami. Oprócz niego mamy jeszcze dwóch grających na wyrównanym poziomie egzekutorów. Obaj grali trochę gorzej od Espona, jednak gdy już to robili, zawsze na podobnym poziomie. Trafili po jednej bramce, z tego Dawidsch zdobył tą najważniejszą, w finale. Ogólnie mogę powiedzieć, że mam niezłe trio w ataku, z którego na pewno będzie wielki pożytek. Średnia ocena: 7,0
 

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w cyfrach)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 18, 2016, 19:36:35 »
Liczę na to, że będę grał częściej

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w cyfrach)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 18, 2016, 19:37:13 »
Ojj pora brać się do roboty. Sezon tuż tuż, a ja myślami chyba jeszcze nadal na wakacjach. Trzeba coś z tym zrobić, bo jak nie to spotkania naszej drużyny będę oglądał sobie z ławeczki obok trenera. :D

Jak na razie nie można mieć żadnych zastrzeżeń do prowadzenie kariery, nic tylko czekać na rozwinięcie.
Powodzenia!

Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w cyfrach)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 18, 2016, 19:46:29 »
Fantastycznie wszystko opisujesz. Codziennie z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę kariery i postępy mojego zawodnika :).
PS. Wstaw kiedyś statystyki piłkarzy ;).

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 24, 2016, 18:03:09 »
jaka nagroda dla mnie ? jakaś kista piwa ?
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2016, 18:03:40 wysłana przez winner »

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 24, 2016, 19:17:21 »
jaka nagroda dla mnie ? jakaś kista piwa ?
Jakie lubisz? Już wysyłam :D
Odcineczek powinien pojawić się na dniach, ostatnio mocno napięty grafik :)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 26, 2016, 17:04:01 »
forma zginela, lipa ;D
widzew.png" border="0

Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 04, 2016, 17:43:07 »
Coś temat przycichł :(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Portsmouth FC - drużyna forumowa #4 (Zgrupowanie na Malcie w liczbach)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 04, 2016, 17:43:07 »