Autor Wątek: Rezygnacja  (Przeczytany 1452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Rezygnacja
« dnia: Luty 05, 2016, 22:27:02 »
Witam. Rezygnuje ostatecznie z granie w PESA. Rzygam już ta grą, nieudolną i niedopracowaną. Dajcie mi bana żebym się nawet zalogować nie mógł w tej wersji PESA 16.
P.S    Pozdrawiam i sorry chłopaki

Offline pawelek1988

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2016, 10:51:31 »
Gra jest niedopracowana i nieudolna od samego poczatku mnie tez denerwuje ta gra ale co zrobic gdybym mial sie obrazic na gre to bym musial juz dawno usunac steama a pc wyj...c przez okno bo czasami jest taka chec to zrobic ze masakra   



Zawsze jest gracz Souldran on pewnie z checia zagra     

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2016, 12:10:40 »
Witam. Rezygnuje ostatecznie z granie w PESA. Rzygam już ta grą, nieudolną i niedopracowaną. Dajcie mi bana żebym się nawet zalogować nie mógł w tej wersji PESA 16.
P.S    Pozdrawiam i sorry chłopaki

Uważany za dobrego gracza, pokazujesz że umiesz grać tylko BOTAMI, słabszy zespół w lidze i już rezygnacja, żenujące żegnamy Cię w żałobie ;)

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2016, 12:39:07 »
haha kończę w  to grać bo już się ta grą przejadłem. a poza tym 2 miejsce jest jeszcze w moim zasięgu więc mógłby dograć ale już nie w tej edycji  gry.

P.S a ty dalej rozłączaj mecze i kombinuj bo to wychodzi Tobie najlepiej:D winaaa aktualizacji pesa w czasie gry  ( śmiech na sali), jesteś i byłeś krętaczem tyle. Nara:D


Uważany za dobrego gracza, pokazujesz że umiesz grać tylko BOTAMI, słabszy zespół w lidze i już rezygnacja, żenujące żegnamy Cię w żałobie ;)

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2016, 12:58:21 »
ale Ty Kondzior śmieszny jesteś, masz realne szanse zakonczyć sezon zasadniczy na podium i się wycofujesz...

co do gry, to nie jest zła, choć za mocno poszła w stronę arcade. mnie głównie denerwuje niedojebanie mózgowe bramkarzy i czasem obrońców, hokejowe wyniki po 6-4, ale na plus to taki, że nie ma tej schematyczności co w PES2015 i w PES2014, gdzie 90% strzałów technicznych z RT wchodziło w bramkę, nawet paralityk z ovr 68 potrafił wpakować podkręconą piłkę w okienko. Niektórzy byliby zadowoleni gdyby gole wpadały zawsze po jednym wyuczonym schemacie.   

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2016, 13:57:54 »
nie chodzi mi oto co które miejsce można zdobyć, tylko o to co ta gra potrafi wyrabiać.
za dużo tego grania już.  swoje powygrywałem swoje poprzegrywałem. trzeci sezon to już za dużo (miałem w ogóle się nie zapisywać) przezimował, pograł i styka, raz w czas się odpali pyknąć i tyle. 



ale Ty Kondzior śmieszny jesteś, masz realne szanse zakonczyć sezon zasadniczy na podium i się wycofujesz...

co do gry, to nie jest zła, choć za mocno poszła w stronę arcade. mnie głównie denerwuje niedojebanie mózgowe bramkarzy i czasem obrońców, hokejowe wyniki po 6-4, ale na plus to taki, że nie ma tej schematyczności co w PES2015 i w PES2014, gdzie 90% strzałów technicznych z RT wchodziło w bramkę, nawet paralityk z ovr 68 potrafił wpakować podkręconą piłkę w okienko. Niektórzy byliby zadowoleni gdyby gole wpadały zawsze po jednym wyuczonym schemacie.

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2016, 18:33:08 »
W tej grze 90% graczy gra schematem dzida na ŚN, który to zgrywa do tyłu do pomocnika, a ten pomocnik z pierwszej piłki wysuwa ŚN na sytuacje sam na sam, to co to jest za gra?. W 15 szło przynajmniej klepać piłkę i konstruować akcje skrzydłami i bramkarze nie byli tak gówniani i obrona tak samo, jak ustawiłeś krycie to ono było. W szesnastce  nie ma krycia, nawet gdy je ustawisz to obrońca bez twojego udziału sie rozbiegnie, albo zaznaczony obrońca kursorem wpada w poślizg  to co to ma być ??

Offline gienek85

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2016, 20:15:42 »
Rezygnacja przyjęta szkoda ze rezygnujesz!

Offline adamsky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2006
  • location: ¦wiecie
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2006r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2016, 20:26:03 »
ABC - trafiłeś w samo sedno z analizą tej wersji PESa. Masz browar ;)

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2016, 20:46:38 »
akutat nie uważam żeby kondzior był na straconej pozycji więc w zasadzie pisanie o słabszym teamie itd nie ma sensu.
Niestety ,ale faktycznie ten pes jest tak loteryjny ,że trzeba sporo godzin rozegrać ,albo mieć sporo farta żeby wygrywać seryjnie mecze. Przykro mi to pisać,ale niestety w tego pesa nie da się czegokolwiek zaplanować i pograć piłką bo po prostu się nie da.
Prosty przykład:
Wybicie piłki przez gk ,odbiera przeicwnik na 40 metrze ,gra prostopadła (gdzie jest środkowy obrońca??) i pada bramka. W b klasie obrona się lepiej ustawia :)

Post Połączony
co do grania na ŚN to abc ma absolutną rację. Oczywiście każda seria będzie miała błedy ,ale tutaj nawet nie trzeba uciekać napastnikiem żeby takie podanie dostać do "nogi". W 14 i 15 musiałeś nacisnąć "r" żeby uciec napastnikiem (wtedy chociaż mogłeś zadziałać obrońcą) ,a tutaj ktoś sobie powybija na "pałę" i niestety nie masz możliwości zmiany zawodnika bo się nie da zmienić z napastnika na obrońcę w 2 sekundy.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 23:08:55 wysłana przez we'street »

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2016, 01:48:18 »
Chudy zwróć też uwagę że nie trzeba nawet umieć grać, tylko wklepać 2/3 schemat i liczyć na szczęście. Ja próbowałem zabezpieczać bramkę z 4 OŚ + 2 DF to nic nie pomagało, te same błędy te same dziury. Gra kombinacyjna, gra skrzydłami  lub gra wrzutkami z boku pola karnego to nic nie przynosi efektów, w całym 90 minutowym meczu. Często muszę schodzić bocznym pomocnikiem do środka i albo uderzać albo podawać do tyłu na wysunięcie, taka moja gra mnie irytuje i denerwuje. Nie po to gram w gry typu fifa/pes prawie 12 lat aby tak grać. W poprzednich wersjach było trzeba sie napracować aby coś strzelić. Dodam też że naprawili wolne z ponad 40 m, nie padają tak często lecz rożne to już kpina. 70 % moich rożnych to bramki tak nie powinno być,  dla poruwnania   bayern monachium w całej rundzie jesiennej nie trafił żadnej bramki z rożnego  :o :D Śmiech na sali jak to usłyszałem i są jeszcze wiele topowych drużyn co maja podobny bilans. Jak konami próbuje z gry zrobić realną rozrywkę to niech najpierw zacznie od analizy lig i statystyk padania goli itd. Bo jak nadal będą podążali tą drogą to nikt nawet za darmo nie zagra w pesa.

Offline pawelek1988

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2016, 08:41:00 »
Szkoda ze dopiero teraz narzekacie na gre a 2 miesice temu nikt nic nie mowil jak sie nie wygrywa to zawsze jest cos nie tak ale jka bedziecie wygrywac to gra jest zajebista lepszje nie ma pes zawsze mial bledy i zawsze beda no i narezkacie tez bedziecie bo nie wygrywacie i tyle   

gracz zlozyl rezygnacje i zostala przyjeta wiec co bedzie z jego meczami itd czy zostanie usuniety
 
polowa sobie rezygnuje bo pirtay maja i grac nie moga a opiekun nawet nie kara banami     troche to smieszne jest
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 08:52:19 wysłana przez pawelek1988 »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 07, 2016, 11:37:13 »
@abc chciałbym widzieć tą skuteczność 70% z rzutów rożnych, no chyba że mówisz o meczach z cpu

ja grając online wykorzystuję tak około 20% rożnych i podobnie tracę, raz na 5 rożnych ktoś mi strzeli

PES2016 nie jest najlepszym PESem w historii, nawet next-genowa wersja graficznie prezentuje się przeciętnie, ale od czasu zmiany silnika na fox engine uważam, że 16 jest sporo lepsza od PESa14 i 15. Martinso w lidze udowadnia, że gra jednak nie jest aż tak przypadkowa jak mówicie, bilans 30-1-1 to nie przypadek to skill. Bramki zdobywa się zdecydowanie za łatwo, i też na przykładzie Martinso to widać, 32 mecze bilans 117-32 (pada 4,66 bramek na mecz), Bayern w lidze 20 meczy 50-9 (2,95 bramki/mecz)
rozegrałem online coś około 300 meczy i jeszcze ani razu nie trafił mi się wynik 0-0, to już bardziej prawdopodobne, że mecz skończy się 5-4 niż  0-0
Chudy zwróć też uwagę że nie trzeba nawet umieć grać, tylko wklepać 2/3 schemat i liczyć na szczęście.
zaprzeczasz sam sobie, jak ktoś ma opanowane jakieś schematy to właśnie znaczy, że umie grać

jeśli miałbym na coś narzekać to zawodzi SI obrony, mnie do tego stopnia denerwuje poruszanie się obrony po boisku, że często wystawiam tylko 2 obrońców+ 2dmf(traktuję ich jako wysuniętą obronę), bramkarze nie są aż tacy słabi, szkoda że nie bronią kulanek po krótkim rogu, bardziej upatrywałbym dużej liczby goli w tym, że napastnicy zbyt precyzyjnie strzelają torpedy

ps. PES to gra która daje największą frajdę grając 2 vs 2 offline
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 11:38:25 wysłana przez gac88 »

Offline abc250693

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 09.11.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 15
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 07, 2016, 11:57:40 »
Nie gram z komputera od pesa 12 :D  wole grać 11 vs 11 lub myclub. Rożne idzie wytrenować, w każdym meczu  ja mam rzut rożny to jest on bardzo bramko łowny i nie jest to przesadzony procent.  Martinso w 15 przegrywał wszystek mecze  aż do tego stopnia że go zbanowali za wychodzenie z meczu.  Dla mnie wyćwiczonym schematem jest zgranie napastnika do pomocnika i odegranie pomocnika i tak w kółko do tego można dodać długie piłki plus rożne i możemy bez problemowo zdobywać bramki. Wielu youtuberówi ekspertów anglojęzycznych twierdzi że ten pes jest najgorszy, loteryjny, przypadkowy i bez kontroli w obronie.  Szkoda nawet o tym więcej pisać  bo nikt nie będzie psioczył na na swoje dobre efekty i chwilowe szczęście w grze.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 07, 2016, 14:04:51 »
@abc

jednak abc zaprzeczasz sam sobie, z jednej strony piszesz, że PES jest przypadkowy i loteryjny, a z drugiej mówisz, że wszyscy grają po jednym schemacie 1-2 pass i dzida do przodu

nie żebym bronił PESa ale ja tu jakiejś nadmiernej loteryjności nie widzę, pojedynki główkowe wygrywa zazwyczaj piłkarz lepiej ustawiony o lepszych warunkach fizycznych, strzały zazwyczaj wyglądają identycznie, dopiero na skrajnym zmęczeniu spada precyzyjność i czasem nie trafią w światło bramki (no chyba, że CF ma ovr 68, to faktycznie jakaś loteria jest, trafi albo nie trafi)

tak jak w prawdziwej piłce w sumie, bo jeśli masz na myśli to, że w polu karnym czasem piłka spadnie pod nogi napastnikowi, a czasem obrońcy to dla mnie nie jest wadą, tak to w realnej piłce jest
w PESie istotną rolę odgrywa taktyka, czasem mała zmiana ustawienia kompletnie zmienia obraz gry

a tak swoją drogą to mamy do zagrania ligowca, więc właź na irca a nie forum ;]

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2016, 21:33:52 »
temat poświęcony rezygnacji gracza więc go zamykam.
Zapraszam do dyskusji w innym wątku :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2016, 21:33:52 »