Autor Wątek: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!  (Przeczytany 3188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« dnia: Luty 21, 2016, 01:36:34 »

KONFERENCJA PRASOWA CHICAGO BULLS
Po tym jak na oficjalnej stronie internetowej Chicago Bulls pojawił się komunikat że zarząd Chicago zwołuje konferencje prasową pod budynkami zarządu pojawiło się bardzo wielu dziennikarzy, jednak ochrona nie mogła wszystkich wpuścić ponieważ zabrakło miejsca. Gdy już wszyscy dziennikarze byli w sali konferencyjnej, wyszedł prezes Chicago Gar Forman.

Gar Forman:Witam państwa serdecznie na zwołanej przez nas konferencji prasowej. Konferencja została zwołana z powodu drastycznych zmian w naszym klubie. Od 1998 roku nie ważne jaki skład mieliśmy nie zdobyliśmy ani jednego mistrzostwa NBA, dla tego zdecydowałem się na to aby rozwiązać kontrakt z Fredem Hoibergiem, a na jego miejsce zatrudniliśmy Michaela Jordana.

Michael Jordan wchodzi na sale konferencyjną i zasiada za mikrofonem.

Michael Jordan:Witam wszystkich serdecznie i na początek chciałbym podziękować Panu Prezesowi za ofertę nie do odrzucenia. Tak jak powiedział wcześniej Pan Prezes od 1998 roku Chicago Bulls nie mogą wygrać mistrzostwa NBA, a ja myślę że mam na to sposób i wkońcu Chicago powróci na szczyt.

Dziennikarz:Witam. Gratuluję objęcia stanowiska trenera Chicago i od razu pierwsze pytanie jakie się samo nasuwa po tym co Pan powiedział brzmi... Jaki to sposób żeby Chicago powróciło na szczyt?

M.J:Po wspólnej naradzie z całym zarządem zdecydowaliśmy zbudować drużynę Chicago Bulls od samego zera. Zaczynając od strojów na składzie kończąc.

Dziennikarz:Czy to oznacza że ma Pan przygotowane już jakieś transfery.

M.J:Myli się Pan. Byki aktualnie nie mają żadnego zawodnika na kontrakcie oprócz mnie(żart)(śmiech) Wszyscy zawodnicy zgodzili się zostać Wolnymi Agentami a my chcemy dać szanse każdemu kto przyjdzie na testy. Chcemy stworzyć nowy legendarny skład.

D:Nie sądzi Pan że branie zawodników z ulicy jest nie co idiotycznym pomysłem?

M.J:Wręcz przeciwnie. Moim zdaniem każdemu trzeba dać szansę i jeżeli uważasz że możesz być nowym legendarnym Bykiem przyjdź jutro na testy. Więcej informacji na stronie inernetowej. Dziękuje za pytania. Do widzenia.


Tak jak przed chwilą przeczytaliście Michael Jordan został nowym trenerem Byków i już jutro każdy może zostać Bykiem. Ta kariera ma być Waszą a nie moją karierą. Zachęcam do zapisywania się do nowego legendarnego składu.Co trzeba podać? Już służę pomocą:
Imię i Nazwisko:
Wzrost:
Waga:
Pozycja:
Żeby rozpocząć karierę na dobre musi się zgłosić jeszcze 9 zawodników ponieważ ja też będę grał a potrzeba 10. Proszę także patrzeć na inne zgłoszenia, ponieważ na każdą pozycje musimy mieć po dwóch zawodników. Tak więc musi być dwóch Point Guardów, dwóch Shooting Guardów, dwóch Small Forwardów, dwóch Power Forwardów i dwóch Centrów bo nie można zagrać meczu samymi Point Guardami. Jeżeli nie znasz się na koszykówce to poniżej opiszę każdą pozycje. Nie które mecze będę symulował a nie które grał. Posty które będą z meczy będą to raporty z meczów czyli wynik, statystyki etc. Będę się starał żeby na jeden post było 5 meczy ponieważ jednak w NBA jest aż ich 82 do rozegrania. A jakby ktoś jeszcze pytał to będę karierę robił z NBA 2K12. To zapraszam do zapisywania się ;)


Point Guard (1): od tego zawodnika wymagane jest wiele asyst, przechwytów i brak strat. Jest to najczęściej najniższy zawodnik w zespole.

Shooting Guard (2): od tego zawodnika wymagana jest umiejętność zdobywania wielu punktów, głównie rzutami z dystansu.

Small Forward (3): od zawodników na tej pozycji wymagane jest zarówno wspieranie niższych i wyższych graczy oraz duża wszechstronność.

Power Forward (4): od graczy na tej pozycji wymaga się skutecznej gry w obronie (m.in. zbiórki, bloki) i ataku (głównie punkty spod kosza).

Center (5): jego głównym zadaniem jest zdobywanie punktów spod kosza, zbieranie piłek z tablicy i blokowanie rzutów rywali. Środkowymi zostają najczęściej najwyżsi gracze w drużynie.

Offline Patrico.17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2016, 15:23:39 »
Ponieważ sam prowadzę coś podobnego, chętnie wesprę Cię w projekcie :)

Imię i Nazwisko: Patt Rico
Wzrost: 180 cm
Waga: 75 kg
Pozycja: Point Guard

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2016, 15:51:08 »
Imię i Nazwisko: Clarence Rudek
Wzrost: 197 cm
Waga: 119 kg
Pozycja: Center
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2016, 15:53:57 wysłana przez rudek9 »

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2016, 18:03:51 »
Imię i Nazwisko: The Magician
Wzrost: 199
Waga: 90 kg
Pozycja: Shooting Guard
Numer: 10

Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2016, 19:23:23 »
Imię i Nazwisko: David MgGuerty
Wzrost: 205 cm
Waga: 85 kg
Pozycja: Center

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2016, 13:52:16 »
Imię i Nazwisko: David Jordan
Wzrost: 196cm
Waga: 100kg
Pozycja: Center

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2016, 19:01:04 »
Imie i nazwisko: Norbert Garczyński
wzrost: 202 cm
waga: 98
pozycja: small forward

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2016, 11:33:11 »
Cześć. Żeby nie było że zapomniałem to pisze xD Póki co nie mogę pokazać nowych stroi ponieważ aby to zrobić muszę mieć zawodników, a ich dopiero będę tworzył a po za tym brakuje nam jednego PF i mamy trzech Centrów co rodzi problem w występach. Chodzi mi o to że użytkownik D17 powinien zmienić swoją pozycję ponieważ skład na początek będę ustalał według kolejności zapisów, a potem to będzie zależeć od formy i przeciwnika więc na ten moment pierwsza piątka prezentuje się tak: PG-Patt Rico, SG-The Magician, SF-Norbert Garczyński, PF-wolna pozycja, C-Clarence Rudek, 6th Man-David MgGuerty.Mam nadzieję że poczekacie jeszcze chwilkę aż ktoś się zapisze na PF bo bez tego nie zagramy chyba żebym na PF przestawił Davida Jordana(nominalną pozycje nadal miałby C) Decyzje pozostawiam wam pozdrawiam ;)

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2016, 17:27:32 »
Imię i Nazwisko: Aaron Chavez
Wzrost: 201 cm
Waga: 93 kg
Pozycja: Power Forward
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 17:27:47 wysłana przez chavez. »

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Chicago Bulls - Stwórzmy nowy legendarny skład!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2016, 12:22:55 »
Imię i Nazwisko: Matt Chalvinsky
Wzrost: 208 cm
Waga: 100 kg
Pozycja: Power Forward

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Chicago Bulls - Zaczynamy!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 26, 2016, 12:50:08 »
Odcinek 1!

      Chicago Bulls 116 vs 107 Dallas Mavericks
24-29
30-26
23-24
39-28

Box Score:


           Chicago Bulls 96 vs 98 New Orlean Hornets
21-25
29-29
23-24
23-26

Box Score:


Atlanta Hawks 92 vs 110 Chicago Bulls
38-25
18-22
13-32
23-31

Box Score

Matt Chalvinsky niestety wyleciał ze składu z powodu kontuzji. Uraz jakiego nabawił się nasz Power Forward to zerwane ścięgno lewej ręki które eliminuje go z gry na około 6-8 tygodni. Miejmy nadzieję że Matt wróci jeszcze silniejszy.

MIN-minuty; PTS-punkty;REB-zbiórki;AST-asysty;STL-przejęcia;BLK-bloki;TO-straty;FGM-rzuty z gry;3PM-rzuty za 3pkt.

Spoiler for Hiden:
Kolejny odcinek będzie bardziej dopracowany ponieważ będzie więcej grafiki, być może jeszcze więcej statystyki i jeżeli coś ciekawego zaproponujecie to być może się to pojawi ;) Niestety mecze będą tylko symulowane bo karta graficzna mi padła i nie mogę sam rozgrywać meczy ale mam nadzieję że to dla Was nie problem ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chicago Bulls - Zaczynamy!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 26, 2016, 12:50:08 »