Autor Wątek: 8469RODZYN - Piotras  (Przeczytany 1683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr@S

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location: ->SZCZECIN<-
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.03.2008r.
  • ...:::Piotr@S Rulezzz:::...
8469RODZYN - Piotras
« dnia: Luty 24, 2016, 21:45:56 »
Witam,

Kolejny raz muszę prosić o interwencję lub wpisanie walkowera. Moje odczucia osobiste są takie że gracze są na tyle bezczelni i leniwi lub wiedzą że wszystkie niedopatrzenia ujdą im na sucho że nie wpisują wyników w momencie przegranych. Świadczy to nie o tym jak słabymi są osobami ale również o tym że administratorzy nie egzekwują regulaminu a co za tym idzie dają jasny sygnał że można tak robić przysparzając przy tym pracy i sobie i innym użytkownikom którzy muszą pisać posty, wklejać zdjęcia żalić się itd. Co zrobił administrator przy ostatnim nie potwierdzonym meczu u mnie w grupie przez PES34.... nic.

A teraz apropo obecnego meczu przegranego przez RODZYNA 1-7. Dość że gracz nie chciał wejść na kanał IRC to kontakt po dwumeczu urwał się chociaż pisałem ze wyjeżdżam za grancie i do środy wynik musi być przez niego wpisany.

Poniżej wklejam PrtSc jako dowody wszystkiego, do was administratorów i RODZYNA wysyłam linka z tego posta i czekam na dyskusję ze strony administratorów czy zamierzają coś robić w takich tematach bo gracz Rodzyn już pokazał wystarczającą "klasę" i dalsze pogrążanie się płytkimi komentarzami że nagle zapewne nie miał czasu może zostawić dla siebie i innych mniej inteligentnych,

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Piotr@S

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location: ->SZCZECIN<-
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.03.2008r.
  • ...:::Piotr@S Rulezzz:::...
Odp: 8469RODZYN - Piotras
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2016, 21:10:20 »
Oczywiście po przesłaniu wiadomości na gadu gadu ja którym oczywiście się nie odzywa z linkiem do tematu RODZYN nagle wprowadza wynik. Oczywiście bez jakiegokolwiek odzewu. Administratorzy, zamierzacie coś z tym robić czy przyklaskiwać i tracić de fakto użytkowników ?

Offline gienek85

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: 8469RODZYN - Piotras
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2016, 22:26:02 »
Gracz Rodzyn otrzymuje ostrzeżenie do swojego profilu za niepotwierdzenie wyniku w ustalonym w regulaminie czasie

Offline Piotr@S

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location: ->SZCZECIN<-
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.03.2008r.
  • ...:::Piotr@S Rulezzz:::...
Odp: 8469RODZYN - Piotras
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2016, 13:48:48 »
Szkoda że sytuacje takie mają miejsce ale brawo za decyzję.

Tylko egzekwowanie regulaminu nada odpowiedni porządek i przyciągnie graczy.. odpowiedniej jakości do tego ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 8469RODZYN - Piotras
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2016, 13:48:48 »