Autor Wątek: =Kariera= Arsenal  (Przeczytany 2893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kkrystekk95

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: FIFA
=Kariera= Arsenal
« dnia: Marzec 03, 2016, 22:30:47 »
Witam. Jestem starym/nowym użytkownikiem tego forum. Przez długi czas nie zaglądałem na strone i zapomniałem e-maila jak i loginu. Jestem Krystian: kkrystekk95 i kibicuje Chelsea już ponad 8 lat. Zaczynam kariere menadżerską jako menedżer Arsenalu w FIFE 16. Nie oczekujcie cudów w sensie grafiki. Zaś jeżeli chodzi o tekst myśle że będzie dobrze. Pozdrawiam i miłego czytania :)

Gra: FIFA 16

Poziom: Legendarny

Klub: Arsenal

Okienko letnie: Otwarte

Budżet: 120 mln

Formacja jaką mój klub będzie grał jest następująca:



Potrzebne wzmocnienia ? Rozgrywający, lewy pomocnik i napastnik.

Kadra:

Cech,
Ospina,
Gibbs,
Monreal,
Bellerin,
Chambers,
Jenkinson,
Gabriel,
Kościelny,
Mertesacker,
Walcott,
Campbell,
Gnabry,
Oxlade-Chamberlain,
Arteta,
Ramsey,
Wilshere,
Coquelin,
Elneny,
Flamini,
Cazorla,
Rosicky,
Ozil,
Sanchez,
Giroud,
Welbeck.




1 Lipiec 2015 - Oficjalnie: Diego Simeone w Arsenalu!! Jak podaje oficjalna strona Arsenalu: Podpisał kontrakt z klubem The Emirates na 2.5 roku. Mamy pierwszą bombe transferową tego lata. Arsene Wenger sam zrezygnował z posady menedżera Arsenalu, tłumacząc się tym że rzeczywiście potrzebna jest zmiana, której on od 10 lat nie potrafił jej zaoferować. Potrzebna jest nowa filozofia klubu, którą Diego Simeone ma dostarczyć.



Arsene Wenger dla Sky i kibiców: Chciałem zakomunikować, że od następnego sezonu nie zobaczycie mnie na boiskach Premier League. Odchodzę z Arsenalu, ponieważ nie jestem w stanie dać temu klubowi czegoś więcej niż przez ostatnie 10 lat co mnie bardzo dołuje, ponieważ zawsze starałem się dla tego klubu jak najlepiej. Mieliście wszyscy wobec mnie i tego klubu wielkie ambicje, których nie udało mi sie spełnić. Było wiele czynników które o tym zadecydowały, ale nie dam rady dłużej prowadzić tego klubu. Tu potrzebna jest zmiana. Ja odchodzę na wakacje i prawdopodobnie od nowego roku przejmę jakiś klub. Życzę Arsenalowi powodzenia. Oznajmił Arsene Wenger który zaszokował cały piłkarski świat.

Przedsezonowe Tournee czas zacząć!



27 minuta: Cazorla
35 minuta: Oxlade-Chamberlain
72 minuta: Oxlade-Chamberlain

Opis: Mecz był dość łatwy. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i co rusz atakowaliśmy przeciwnika. 4 razy obiliśmy słupek a 2 razy poprzeczkę. W 27 minucie zaowocowało to bramką Cazorli z rzutu wolnego po faulu na Ozilu. Przepiękny strzał z 24 metrów dał prowadzenie Kanonierom. Prawie 10 minut po strzeleniu gola, padł 2gi tym razem w 35 minucie po wymianie podań Ozila z Ramseyem, ten 1wszy zagrał za linie obrony na wychodzącego z prawej strony Oxlade'a a ten mierzonym płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Boca Juniors próbowało kontratakować ale nasza obrona włącznie z Kościelnym i Bellerinem skutecznie odbijały ataki gości. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie za Giroud który zagrał słabą połowe wszedł Welbeck i miał nawet 2 sytuacje których niestety nie wykorzystał. Za Walcotta wszedł Campbell a za Ramsey'a Flamini. 2ga połowa to szanowanie piłki i męczenie przeciwnika bieganiem za piłką. W 72 minucie solowa akcja Oxlade'a na prawej stronie dała kolejną i ostatnią bramkę w tym meczu. Zbiegł z prawej strony do środka minął 2 przeciwników i kopnął na bliski słupek, bramkarz miał na rękach ale nie zdołał jej zbić i wpadła do siatki. Udany debiut i początek Simeone z Arsenalem.



14 minuta: Bertolacci
85 minuta: Menez

Opis: Mecz jednym słowem trudny. Brak Kościelnego i Bellerina zrobiła swoje. Brak Ozila który wyraził chęć odpoczynku też dała o sobie znać. Bo jak uznać to że w całym meczu oddaliśmy tylko 5 strzałów z czego 2 celne ? Milan przycisnął i pokazał że twardą grą może nas pokonać. Posiadanie piłki było dla nas ale nie tym się wygrywa. Nasze ataki były bezproduktywne i raz że brakowało wykończenia to dwa zawodziła skuteczność. Pokazał to Bertolacci który dostał piłke właśnie na przedpole i bez wahania uderzył w strone Cecha który zasłonięty przez swoich 2 obrońców był po prostu bezradny w tej sytuacji i tak o to w 14 minucie dostaliśmy bramkę. W 28 minucie dostaliśmy rzut karny, którego Welbeck nie wykorzystał ponieważ się poślizgnął... W 40 minucie byliśmy blisko wyrównania ale Arteta myśląc że jest na spalonym po przepięknym podaniu Ramsey'a sam na sam nie oddał nawet strzału... Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie na boisko wszedł za Flaminiego Wilshere a za Coquelin'a napastnik Campbell co doprowadziło tylko do jeszcze częstszych kontrataków gospodarzy. Na boisko za Luisa Adriano w ekipie Milanu wszedł Menez a za Mexesa wszedł Alex. W 64 minucie kontrowersyjna sytuacja sędziego, ponieważ piłka zagrana ręką przez Chambersa nie została odgwizdana mimo licznych protestów ze strony piłkarzy Milanu. W 79 minucie wychodziliśmy kontrą 3 na 2 ale Campbell wolał się pobawić w Messiego i stracił piłke. W 85 minucie ładną akcje przeprowadził Milan który po wymianie podań na raz zdołał sie środkiem przedrzeć do pola karnego i tak Menez który zwodem minął Mertersackera oddał celny i jakże piękny strzał w samo okno. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i przegraliśmy mecz.



Daily informuje, że w planach Simeone na transfery znalazło się aż 6 wartościowych graczy takich jak: Coutinho, Isco, Gotze, Christin Eriksen, Lukaku czy Morata. Czy któryś z nich zawita na Emirates ?



81 minuta: Ozil

Opis: Mecz dla koneserów tak bym powiedział. Taktyka, taktyka i jeszcze raz taktyka. Nie było to nawet w 0.1% ciekawe. Brzydki futbol nam sprezentowały obie ekipy. Udało sie mimo wszystko wygrać ale nie jestem zadowolony ponieważ oczekiwałem lepszego tempa i większego zaangażowania ze strony moich podopiecznych. Okazji było jak na lekarstwo także wypowiadać się na ten temat nie będę. W 81 minucie w końcu zobaczyliśmy bramkę. Po długiej i teoretycznie nic nie znaczącej wymianie podań przez ekipe Arsenalu podanie od Walcotta dostał Ozil na 16 metrze gdzie miał przed sobą 2 obrońców. Mimo to z pierwszej piłki oddał strzał, który zmylił bramkarza ponieważ ta odbiła się od obrońcy i wtoczyła się do bramki. Wygrana jest ale jeszcze dużo do poprawy ma Simeone.

Półfinał przedsezonowego tournee:



7 minuta: Cazorla
8 minuta: Insignie
50 minuta: Oxlade-Chamberlain

Opis: To już był ten mecz z tych które można śmiało obejrzeć w TV. Jedna i druga drużyna starała się grać ofensywnie i wykorzystać swoje okazje. Piłka chodziła raz z jednej strony raz z drugiej. Kapitalne widowisko które zaowocowało wygraną w półfinale z Napoli! Już w 7 minucie Santi Cazorla wykorzystał błąd w obronie i posłał mierzoną w długi słupek piłke która wpadła Reinie za kołnierz. 1:0 ale szybka odpowiedź już minute później Insignie dała o sobie znać, że mecz jest otwarty i nie sprzedadzą tanio skóry podopieczni Rafy Beniteza. W 22 minucie sytuacja sam na sam wychodzi Callejon ale pudłuje! fatalny strzał który przechodzi obok słupka... 29 minuta i odwrotna sytuacja w Arsenalu, tym razem na przeciw Reinie stoi Giroud ale ten też pudłuje kopiąc w bramkarza... 36 minuta i rzut wolny z odległości 25 m dla Napoli. Przy piłce stoi Hamsik ojojoj! przepiękny strzał i z trudem Cech wyjmuje piłke, jest rzut rożny z którego oczywiście nic nie wynika. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 2 połowie na plac gry weszli: Campbell za Ozila a w Napoli El Kaddouri za Allana. Posiadanie piłki zmniejszyło sie do 52% dla nas ale sytuacje groźniejsze tworzyli sobie gospodarze. Mimo to już na początku bo w 50 minucie wynik dla 2:1 ustawił nie kto inny jak Oxlade-Chamberlain który swoją szybkością i nienaganną techniką zwiódł 2 graczy i strzelił po krótkim słupku. Od tej chwili gracze Arsenalu skupili sie na prowadzeniu gry i trzymaniu piłki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie a Simeone może cieszyć sie z finału w przedsezonowym tournee.



I MAMY BOMBE TRANSFEROWĄ!! SERGIO AGUERO PRZECHODZI DO BAYERNU MONACHIUM!!



Czyż nie jest to spore osłabienie The Citizens przed inauguracją sezonu Premier League ? To się okażę niebawem!

Jest i pierwszy oficjalny transfer Diego Simeone. Alvaro Morata przechodzi do Arsenalu za 32 mln. Czyżby Giroud na wylocie ? Robi się ciekawie.

Finał Tournee nie dla Simeone



16 minuta: Luiz Adriano
50 minuta: Giroud

Karne: 4:5

Opis: Niestety przegraliśmy finałowe tournee ale po karnych a jak wiadomo karne to loteria. Ogólnie z całego tego turnieju jestem zadowolony choć mam pewne wątpliwości co do taktyki Simeone. Nie jest ona skuteczna kiedy przychodzi mu grać z ekipą która nie dba o taktyke tylko o twardą gre. Choć moge sie mylić i po sezonie uchyle się przed geniuszem Simeone i pogratuluje mu jakiegoś trofeum. Mecz był pod dyktando Arsenalu lecz zawaliła obrona która w tym sezonie czuje będzie spisywać sie beznadziejnie. Po dobrym początku ekipy The Gunners gdzie mieli 2 sytuacje 100% w 16 minucie przyszła bramka dla gości. Luiz Adriano, niewykorzystane sytuacje się mszczą... Skuteczność panowie skuteczność... Wynik do przerwy nie uległ zmianie mimo forsowania i tłamszenia Milanu. Kapitalny początek drugiej połowy dawał nadzieje na końcowy wynik Arsenalu. W 50 minucie Giroud po dośrodkowaniu Ozila z rożnego strzałem głową skierował piłke do bramki. W 60 minucie za Ozila wszedł Campbell który ożywił gre w ataku pozycyjnym. Mimo chęci skuteczność pokazywała że tego meczu na pewno w 90 minutach nie wygramy. Dogrywki nie było, od razu karne. Kapitalnie w bramce zachował się Diego Lopez który wyciągnął 2 karne pod rząd i to ekipa Milanu mogła cieszyć się z 1wszego trofeum w tym sezonie. Czas na Tarcze Wspólnoty!
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 01:44:15 wysłana przez kkrystekk95 »

Offline kkrystekk95

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: FIFA
Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2016, 01:12:43 »


Tarcza Wspólnoty pomiędzy Chelsea a Arsenalem!

Już w najbliższą niedzielę czeka nas wielki otwarcie sezonu 2015/2016 na Wyspach Brytyjskich. Jak co roku zostanie bowiem rozegrany mecz o Tarczę Wspólnoty pomiędzy mistrzem Anglii, a triumfatorem Pucharu Anglii.

Na legendarnym stadionie Wembley zmierzą się ze sobą mistrz Anglii - Chelsea, oraz triumfator Pucharu Anglii - Arsenal. Żadnemu kibicowi piłki nożnej nie trzeba przypominać, jak mocno elektryzują wielkie derby Londynu.

Pojedynki pomiędzy tymi drużynami zawsze elektryzowały fanów na Wyspach Brytyjskich i nie inaczej będzie już w niedzielę, bowiem pikanterii tego meczu dodaje m.in. fakt, iż nowym bramkarzem Arsenalu został Petr Cech.

Legenda Chelsea po 11 latach spędzonych na Stamford Bridge postanowiła zmienić pracodawcę z uwagi na brak miejsca w składzie u Jose Mourinho. Z tej okazji skorzystał Arsene Wenger, który zakontraktował 33-latka.

Natomiast w ostatnich pięciu pojedynkach zespół z północnego Londynu mało tego, że nie odniósł żadnego zwycięstwa, to nie zdobył nawet bramki, gdyż Chelsea wygrywała 3-krotnie, oraz 2-krotnie padł podział punktów.

Rywalizacja Arsenalu i Chelsea dopiero na przełomie XX/XXI wieku została uznana za ważne derby piłkarskie nie tylko w kontekście rywalizacji o mistrzostwo Anglii, ale również w kwestii prestiżowej walki o londyńską buławę.

Możemy śmiało powiedzieć, że spotkania Arsenalu i Chelsea na stałe wpisały się w kanon piłkarskich szlagierów, jako prestiżowe derby stolicy Anglii. O tym wspomnianym prestiżu powinniśmy się przekonać już w niedzielę.

Pierwsze w historii ligowe spotkanie między tymi drużynami odbyło się 9 listopada 1907 na Stamford Bridge. Mecz ten zgromadził na trybunach 65 000 widzów, a zakończył się wynikiem 2:1 dla piłkarzy gospodarzy.

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie ? Czy Mourinho mimo braku Wengera w Arsenalu nadal ma patent na The Gunners i wygra to spotkanie czy jednak Simeone utrze nosa Portugalskiemu szkoleniowcowi ? Dowiemy się już dzisiaj!



Arsenal zdobywcą Community Shield!!

Kanonierzy nie dali cienia szansy ekipie Mourinho na choćby stworzenie sobie szansy pod polem karnym. Kompromitacja The Special One który nie będzie miał nic by jakkolwiek usprawiedliwić się z tak sromotnej porażki aż 0:7!

4 minuta: Welbeck
14 minuta: Welbeck
26 minuta: Ozil
45 minuta: Wilshere
60 minuta: Morata
89 minuta: Monreal
90 minuta: Arteta




Pomeczowa wypowiedź Simeone:

Jestem szczęśliwy. Zdobyliśmy pierwsze trofeum w tym sezonie co tylko doda nam jeszcze większej pewności siebie w związku ze zbliżającym sie sezonem. Moi chłopcy zagrali fantastycznie na każdym polu na każdej przestrzeni. Są wykończeni ale zrobili to czego od nich oczekiwałem. Wynik ? Jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się aż tak druzgocącej przewagi ze strony mojego zespołu. Nie wiem dlaczego Chelsea nie wyszła na ten mecz ale odpowiedź zna chyba tylko Mourinho... ja natomiast cieszę się że pokazaliśmy że idziemy w tym sezonie po mistrzostwo. To jest moim głównym celem i na tym skupiam się najbardziej. Do zobaczenia w sezonie.

A co miał do powiedzenia The Special One ?



Nic, odmówił jakiegokolwiek komentarza. Czas na przemyślenia ma na pewno. My natomiast cieszymy się że mogliśmy w końcu poznać tego szczęśliwce jakim jest Arsenal i ekipia Simeone. Czy syndrom 4tego miejsca w końcu zostanie zażegnany ? Przekonamy się w Maju.



Mamy kolejny ciekawy transfer tego lata. Hummels przechodzi do Chelsea za 46 mln euro. Jest to o tyle zaskakujący transfer że ekipa z Londynu ma na tej pozycji dobrze spisujących się środkowych obrońców. Choć jak wiemy Mourinho lubi zaskakiwać transferami.



Sierpień z Premier League:



11 minuta: Welbeck
45 minuta: Welbeck
59 minuta: Sanchez
76 minuta: Morata
89 minuta: Sanchez




11 minuta: Cazorla
16 minuta: Sanchez
38 minuta: Welbeck
45 minuta: Ozil
81 minuta: Morata
90 minuta: Morata




3 minuta: Welbeck
21 minuta: Wilshere
56 minuta: Morata
67 minuta: Walcott




16 minuta: Rosicky
55 minuta: Campbell
72 minuta: Morata




21 minuta: Sanchez
30 minuta: Goufran
55 minuta: czerowna De Jong
77 minuta: Sanchez
82 minuta: Doumbia




Ostatni dzień okienka transferowego:

Christian Eriksen przechodzi do Arsenalu za 40 mln! Bardzo ciekawy transfer Arsenal nie próżnuje w tym okienku.

Javier Pastore przechodzi do Atletico Madrid za 38 mln.

Coutinho o którego zabiegał sie Simeone przechodzi do Barcelony za 52 mln.

Marco Veratti przechodzi do Manchesteru United za 52 mln


Kolejna bomba na koniec okienka transferowego! David Luiz przechodzi do Arsenalu za 35 mln. Szokujący transfer Diego Simeone! Mertesacker wystawiony na sprzedaż razem z Giroud i Artetą. Szykują się poważne zmiany w szeregach The Gunners.

Giroud jest pokłócony z Simeone ponieważ w ogóle nie dostaje szans na grę. Prawdopodobnie przed końcem okna transferowego pożegnamy się z tym zawodnikiem.

Luiz Gustavo przechodzi z Wolsburgu do Romy za 25 mln.


Wrzesień z Premier League i Champions League:



32 minuta: Morata
41 minuta: Ozil
64 minuta: Cazorla
68 minuta: Diouf - pk




75 minuta: Calhanoglu - pk
89 minuta: Walcott




7 minuta: Kontuzja Artety w jego miejsce Ozil
16 minuta: Eriksen (przewrotka)
40 minuta: Willian
45 minuta: Eriksen
48 minuta: Welbeck
61 minuta: Welbeck
61 minuta: Morata za Welbecka
84 minuta: Morata
90 minuta: Costa




32 minuta: Cazorla
84 minuta: Welbeck




9 minuta: Morata
13 minuta: Fuchs
51 minuta: Chambers
73 minuta: Sanchez - pk




11 minuta: Morata
38 minuta: Morata
40 minuta: Srna - pk
65 minuta: Gladkyi
81 minuta: Walcott




Pierwszy wywiad z Diego Simeone!

Witamy w Arsenalu. Jak się czujesz ?

Jestem bardzo szczęśliwy. Trudno było mi opuścić Atletico ale zostawiam ich w dobrych rękach. Skupiam się na Arsenalu.

Jak trudna to była decyzja dla Ciebie ?

Bardzo trudna. Nie łatwo opuścić taki klub z taką historią. A co najlepsze, przyjść i przejąć od tak klub po Wengerze który zostawił tutaj po sobie nie mały ślad. Skorzystałem z tej opcji ponieważ zawsze fascynowała mnie liga angielska, czas najwyższy by jej spróbować. A do Atletico kiedyś wrócę, tego jestem pewien.

Co planujesz teraz?

Budować skład od poszewki. Chce by Arsenal w końcu zasmakował trofeum, zasmakował gry w półfinałach czy finałach Ligi Mistrzów a co najważniejsze zasmakował mistrzostwa ligi. Nie trzeba nikomu tłumaczyć ile lat czekają. To dla mnie mega wyzwanie ale ktoś je musiał podjąć prawda ? Mają fantastycznych piłkarzy na każdą pozycje trzeba to wykorzystać do maksimum możliwości. Sezon jest długi więc trzeba uważać na kontuzje i pnąć się do góry w miarę możliwości. Najważniejsze by piłkarze rozumieli co mam im do przekazania. By zrozumieli moją filozofie i podejście do piłki. Taktyka jaką operuje to nie jest wcale gra defensywna. Opiera się na obronie ale głównym celem jest atakowanie. Nie widze innej opcji w takim zespole jak Arsenal, oni są przyzwyczajeni do atakowania i trzymania piłki przy nodzę. Choć to drugie może się jeszcze zmienić, nie obiecuje. W planach mam dążenie do celów i spełnienie wymagań mojego zarządu. Póki co jestem zadowolony.

Trzy najlepsze drużyny Premier League zmieniają menadżera podczas tej przerwy. To bardzo ekscytujący czas.

To fakt, wielu ciekawych menadżerów straciło tutaj ostatnimi czasy pracę. Jestem przekonany że Premier League to nadal fantastyczna liga, najlepsze pięć-sześć ekip to bardzo mocne drużyny. Kiedyś był tylko Manchester United i Arsenal, potem była przepaść. Teraz pieć albo sześć ekip ma takie same ambicje, by grać w Champions League. Konkurencja będzie fantastyczna, jednak mam nadzieję że ją pokonam. Miło znów będzie zobaczyć się z Pep Guardiolą który jak wiemy jest w Manchesterze City.

Premier League jest priorytetem w tym sezonie ?

Zapytaj Wengera. Dlaczego w tym ? dlaczego dopier w tym sezonie ? Premier League dla tego klubu jest priorytetem od jakichś 10 lat odkąd jej nie zdobyli. To nie przelewki. Ten klub potrzebuje mistrzostwa i ja chce je zagwarantować.

Czy możesz nam powiedzieć kogo zabierzesz ze sobą z poprzedniego zespołu?

Nic na ten temat nie powiem.

W takim razie ostatnie pytanie. Co chcesz przekazać kibicom Arsenalu ?

Przede wszystkim spokój. Cierpliwości mają aż nadto a to też nie dobrze wróży. Jak człowiek jest przyzwyczajony do czekania To nie cieszy się zbytnio kiedy coś przychodzi nagle. Wiesz co mam na myśli. Sezon Liverpoolu kiedy byli o krok od mistrzostwa. Brendan był wychwalany po niebiosa by sezon potem wylecieć z hukiem. To nie jest przyjemne a tym bardziej fajne. Chce by kibice Arsenalu dali mi rok na przebudowanie składu i wdrożenie swojej filozofii by osiągnąć sukcesy na arenie międzynarodowej. W tym sezonie skupiam sie wyłącznie na krajowym podwórku. Najważniejsze jest odzyskanie mistrzostwa na które czekamy dekade. Mamy mocny skład i weszliśmy w sezon z impetem. Słyszałem o syndromie 4 miejsca. Gwarantuje że w tym sezonie to się skończy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 01:56:58 wysłana przez kkrystekk95 »

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2016, 02:17:08 »
O! Rewolucja u Kanonierów, na którą czeka już chyba coraz więcej kibiców

Offline kkrystekk95

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: FIFA
Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2016, 15:29:22 »


Co z Edenem ? Fatalny sezon w wykonaniu Belgijskiego gwiazdora. W mediach aż huczy o tym, że Hazard chce po tym sezonie opuścić szeregi The Blues. Agent potwierdził i dodał: Tak to prawda, Eden myśli nad odejściem ale to nie oznacza że odejdzie. Jeżeli uzna, że dalej będzie w stanie rozwijać się w Chelsea, zostanie. Jeżeli uzna, że lepszym kierunkiem będzie Hiszpania, odejdzie. Sam Hazard jednak odmówił komentarza w tej sprawie.



Co dalej z Pep Guardiolą ?! Fatalny początek byłego szkoleniowca Bayernu Monachium. Nie tak wyobrażał sobie początek pracy na Etihad Stadium. Po 9 kolejkach w Premier League jego drużyna plasuje się dopiero na 10 miejscu! Niewyobrażalny fakt a jednak. 4 mecze wygrane 5 porażek. 12 goli strzelonych 11 straconych... Miała być dominacja, miało być gładko i przyjemnie. Miały być puchary a wychodzi na to że może nawet nie zakwalifikują się do Champions League. Czy Pep Guardiola dalej pozostanie trenerem Manchesteru City ?!

Tak prezentuje się tabela Ligi Mistrzów przed spotkaniem z Barceloną.



Październik z Premier League i Champions League:



Manchester United rozbite na The Emirates! Bez jakichkolwiek szans na zdobycie choćby jednego punktu podopieczni Louisa Van Gaala.

23 minuta: Ozil
40 minuta: Welbeck
45 minuta: Welbeck
49 minuta: Ozil




Łatwe zwycięstwo w Watford.

33 minuta: Morata
64 minuta: Morata




Wielka Barcelona pokonana!! I to na wyjeździe. Kapitalny mecz zgotowały nam obie ekipy. Diego Simeone wygrany w starciu z Luisem Enrique.

8 minuta: Oxlade-Chamberlain
43 minuta: Suarez
52 minuta: Sanchez - pk
67 minuta: Welbeck
80 minuta: Morata
90 minuta: Neymar




Ciężko wymęczone 3 punkty z Evertonem.

7 minuta: Mirallas
40 minuta: Welbeck
88 minuta: Ramsey




Rezerwowi nie dali się pokonać i awansujemy dalej.

14 minuta: Gnabry
85 minuta: Mertesacker




Frajersko stracone punkty ze Swansea...

43 minuta: Ramsey
44 minuta: Britton
58 minuta: Fer
58 minuta: Walcott


Tak prezentuje się tabela po 10 kolejkach Premier League:

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 02:00:47 wysłana przez kkrystekk95 »

Offline kkrystekk95

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: FIFA
Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2016, 02:08:03 »
Listopad z Premier League i Champions League:



10 minuta: Morata
67 minuta: Campbell
70 minuta: Gladkyi
83 minuta: czerwona Rakitskyi




12 minuta: Campbell
21 minuta: Campbell
54 minuta: Welbeck
61 minuta: czerwona Mertesacker
64 minuta: Kane - pk
78 minuta: Chadli
85 minuta: Ramsey
90 minuta: Ozil




7 minuta: Ozil
48 minuta: Morata
78 minuta: Morata




7 minuta: czerwona Oxlade-Chamberlain
14 minuta: Morata
36 minuta: czerwona Eriksen




15 minuta: Flamini
61 minuta: Cazorla




Theo Walcott wypada na 3 miesiące!! Obiecujący początek utalentowanego anglika na boiskach Premier League psuje kontuzja której nabawił się w ostatnim meczu z Norwich.

Grudzień z Premier League i Champions League:



2 minuta: Morata
12 minuta: Morata
17 minuta: Cazorla
21 minuta: Morata
45 minuta: Ozil
88 minuta: Ramsey
90 minuta: Monreal




6 minuta: Messi
84 minuta: Chamorro
88 minuta: Koscielny


Porażka z Barceloną u siebie i wychodzimy z grupy z 2giego miejsca.



35 minuta: czerwona Ramsey

12 Grudzień 2015 - Oficjalnie: Hazard chce odejść z Chelsea!



Belg poinformował zarząd klubu z Londynu że latem odchodzi z klubu. Oficjalnie powiedział to mediom po wygranym spotkaniu Chelsea ze Stoke 2:1 u siebie. Zapytany o swoją przyszłość w końcu powiedział coś od siebie. Dodał że mimo tego że odchodzi to do końca sezonu da z siebie wszystko i nie będzie nic minimalizował. Media zaczęły spekulować nad transferem Belga. Najczęściej był wrzucany do Realu Madryt i PSG. Gdzie pójdzie Hazard ? dowiemy się w letnim okienku transferowym.



10 minuta: Eriksen
27 minuta: Bolasie
41 minuta: Sanchez - pk
67 minuta: Oxlade-Chamberlain
76 minuta: Ozil


19 Grudzień 2015 - Ultimatum dla Pepa Guardioli! Wygrać mecz z Arsenalem w przeciwnym wypadku zostanie zwolniony!





8 minuta: Morata
33 minuta: Morata - pk
38 minuta: Yaya Toure
40 minuta: Morata
64 minuta: Morata


Pep Guardiola zwolniony z funkcji menedżera Manchesteru City!! Za tak fatalne wyniki w lidze musiał ponieść konsekwencje. Po 16 kolejkach w Premier League jego już była drużyna plasuje się na 13 miejscu w tabeli. Ma 19 pkt, wygrała tylko 5 meczy a przegrała aż 7 z czego 4 pod rząd! 18 goli strzelonych a 21 straconych mówi samo za siebie. To nie był udany debiut w Premier League. Chyba nikt się nie spodziewał takiego scenariusza. Role tymczasowego trenera City przejmie asystent. Za kilka dni poznamy nowego trenera z Etihad Stadium.



83 minuta: Welbeck
90+ minuta: Clasie




22 minuta: chybiony karny Afobe
51 minuta: Sanchez


Podsumowanie:

Jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w PL. Zakończyliśmy 2015 rok bardzo ale to bardzo udanie. Jesteśmy na czele i prowadzimy 8 pkt nad 2gim Evertonem. Zdobyliśmy w tym czasie 61 bramek z czego straciliśmy tylko 13. Zremisowaliśmy na moje własne życzenie 4 mecze reszta wygrane. Idziemy jak burza na krajowym podwórku i to jest moim celem numer 1. Jak w Europie ? Awans z 2giego miejsca zapewniony w Lidze Mistrzów. Nie było łatwo ale pokonanie wielkiej Barcelony na Camp Nou dodało chłopakom wiary. W końcu dokonali czegoś niesamowitego. Nie biorę tego turnieju na poważnie więc myślę że znów zatrzymamy się na 1/16. Kontuzja Walcotta troszke mi pokrzyżowała plany ponieważ chcąc nie chcąc muszę kogoś lewego dokupić. Ewentualnie spróbuje wypożyczyć w miare ciekawego grajka. Chłopaki grają z luzem, polotem, finezją i idą do przodu. Grają ofensywną piłkę, widowiskową i efektywną. Co przekłada się na wyniki. Przed sezonem krakałem na obronę ale jak widać spisuje się na razie wyśmienicie. Ozil z Ramsey'em przewodzą jeżeli chodzi o asysty obaj mają po 10. Zaś Morata i Welbeck są najlepszymi strzelcami w Premier League. Ten 1wszy ma już 18 bramek a ten 2gi ma na swoim koncie już 12. Genialna współpraca rozgrywających z napastnikami. Wyśmienicie w zespół wszedł Christian Eriksen który może od pierwszych meczy nie błyszczał ale po spotkaniu z Chelsea kiedy strzelił swojego pierwszego gola przewrotką, przełamał się na dobre. Na koniec dodam że jestem usatysfakcjonowany moimi wynikami i liczę że podtrzymam tą serie jak najdłużej tak by móc w Maju cieszyć się z upragnionego tytułu Mistrza Anglii 2015/16!

Tabela 1/16 Ligi Mistrzów:



Tabela Premier League po 19 kolejkach:


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2016, 02:43:47 »
Rada taka, że możesz centrować zdjęcia i dawać w mniejszym rozmiarze i może jeszcze lepiej bd się wszystko prezentowało ;p
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: =Kariera= Arsenal
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2016, 02:43:47 »