Autor Wątek: Zasady turniejów online  (Przeczytany 2735 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Zasady turniejów online
« dnia: Marzec 11, 2016, 17:47:43 »
Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć te zjebane zasady w turniejach online? Niby wiem, że liczy się wynik z 3 najlepszych meczy następujących kolejno po sobie (co tez uważam za głupote powinno być normalnie liczone, czyli kto ma najwiecej punktów ten przechodzi dalej) i czas spędzony na turnieju, a mimo to miewam często sytuacje, że mam więcej pkt od innych i sie nie dostaje a ci co mają mniej dostają się dalej. Czas spędzony na turnieju tez miałem większy i i tak lipa. O co chodzi?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2016, 20:09:30 »
Moze masz  więcej punktow od słabszych druzyn ale mniej niz inni z tej samej kategorii.
Chodzi o to, ze w turniejach do następnej rundy wejdzie wiecej graczy grających np Fc Porto a noizeli lamusów grających Bayernem czy Realem.

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2016, 20:36:30 »
Ja gram bayernem bo po prostu lubie i nie wiedzialem ze jest jakies jeszcze dziwne kryterium przechodzenia dalej w turnieju, jak to dokladnie dziala skad mam wiedziec kiedy wejde a kiedy nie?

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2016, 21:25:01 »
I czy można się wypisać z turnieju i zapisać do innego? Jak wiem, ze nie przejdę to wolałbym zapisać się do innego zamiast grac o "honor", dlatego zależy mi zęby wiedzieć jak działa ta kwalifikacja.

Offline Wolan1985

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2014
  • location: Świdnica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2016, 22:18:35 »
W turniejach online do fazy pucharowej awansują tylko najlepsze pojedyńcze zespoły tzn.  jak grasz bayernem, a gra nim np. 8 innych osób to eliminacje przechodzi ten który zdobędzie najwięcej pkt w 3 kolejnych spotkaniach z najlepszym bilansem bramkowym w jak najkrótszym czasie. Czyli podsumowując do fazy pucharowej awansuje tylko jeden bayern, real, barca, psg itd.

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2016, 11:35:07 »
Bezsens, ale dobra może w dobrym kierunku idziemy ale na pewno nie przechodzi jeden bajern, bo widy walem po kilka z awansem ale faktycznie może jest tak, że z tych 8 bajernów tylko kilka przechodzi. Co w przypadku jak wezmę drużynę której nikt nie wziął? Jakąś z jedną gwiazdka, moje szanse na wejście do fazy pucharowej wzrastają kilkakrotnie niezależnie od wyników? Ja [cenzura] taki fajny pomysł z turniejami zjebali tak fatalnymi zasadami. Moim zdaniem powinno być tak, że niezależnie czym grasz liczą się punkty i czas turniejowy ewentualnie w przypadku jak gość zenitem ma tyle pkt co realem a miejsce jest tylko dla jednego to wchodzi ten co grał zenitem.

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2016, 11:47:24 »
Opcja "modyfikuj" nie dziala, ponawiam pytanie: Czy mozna wypisac sie z turnieju zanim sie skonczy?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2016, 09:36:31 »
Ale jak ty sobie wyobrazasz równe zasady np w  meczu  Fc Porto vs Bayern Monachium? Jak myslisz kto potrzebuje wiekszych umiejętności aby wygrać mecz?
Turnieje online premiują ludzi potrafiących grac w Pro Evolution Soccer 2016 !
Więc dla byle  placka wybierającego
Bayern i myślącego, ze potrafi grać w tą gre bo szybko naciska X czy bardzo  często  trójkąt w celu długich piłek  nie ma miejsca w 2 rundzie turnieju.
Czym słabsza druzyna tym więcej slotów w 2 rundzie

Nie nie można wypisać sie z turnieju. Mozesz dołączyć do nastepnego gdy skonczy sie pierwsza faza a ty z niej odpadłeś.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 09:39:40 wysłana przez TrueGrand »

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2016, 10:55:13 »
Jak to jak sobie wyobrażam, normalnie. Każdy wybiera drużynę jaka chce, nie ma jakiejś wielkiej przepaści miedzy Barceloną a United na przykład. Jeszcze zrozumiałbym ze jeżeli zostało ostatnie miejsce awansu i i Barcelona ma 9 pkt i np Porto to niech przejdzie porto. W tym momencie wygląda to tak, ze wszyscy biorą jak najgorsza drużynę bo taką często wystarczy wygrać i zremisować a ja gram np United to już musze wygrać 3 spotkania. Ktoś bierze jakąś Ugandę daje wszystkich na obronę i gra na remis, to są te lepsze umiejętności?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2016, 11:50:37 »
Jak to jak sobie wyobrażam, normalnie. Każdy wybiera drużynę jaka chce, nie ma jakiejś wielkiej przepaści miedzy Barceloną a United na przykład. Jeszcze zrozumiałbym ze jeżeli zostało ostatnie miejsce awansu i i Barcelona ma 9 pkt i np Porto to niech przejdzie porto. W tym momencie wygląda to tak, ze wszyscy biorą jak najgorsza drużynę bo taką często wystarczy wygrać i zremisować a ja gram np United to już musze wygrać 3 spotkania. Ktoś bierze jakąś Ugandę daje wszystkich na obronę i gra na remis, to są te lepsze umiejętności?
Jeśli ty nie widzisz różnic między drużyną 4* vs 5* to kończę tą "dyskusję".

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2016, 12:48:04 »
Jakoś przez lata gry w pesa nie zauważyłem kolosalnej różnicy między 1 gwiazdką poza standardowo źle wyważonym messim i ronaldo. Dużo bardziej psuje grę branie jakiejś 3 gwiazdkowej drużyny i stawianie 10 zawodników na obronie i taki gracz ze swoimi "umiejętnościami" ma większe szanse na kolejną rundę niż gracz który Juventusem wygra 2 spotkania. Nie chodzi o to, że ja nie umiem wygrać Ugandą (chociaż rzeczywiście wygrać nimi proso nie jest jak mamy za przeciwnika barcelone) chodzi o fakt, że gra jakąś Koreą północną nie daje tyle radości.

Offline Wolan1985

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2014
  • location: Świdnica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 13, 2016, 16:53:38 »
Grywam często turnieje online i można go wygrać grając słabszym zespołem. Sam wygrywałem turniej grając Stoke City. West Ham, lub reprezentacją Chile i naszymi Orłami.

« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 16:56:44 wysłana przez Wolan1985 »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 13, 2016, 19:02:28 »
Grywam często turnieje online i można go wygrać grając słabszym zespołem. Sam wygrywałem turniej grając Stoke City. West Ham, lub reprezentacją Chile i naszymi Orłami.
Oczywiscie, ze tak. Tylko do tego potrzeba skilla.
Granie Stoke vs Bayern to inna bajka a niżeli Bayern vs Bayern czy Real vs Bayern. Sam gram Stoke i  wiem z autopsji, ze do grania Stoke vs Bayern do uzywania paluszków trzeba jeszcze dorzucić mózg : )
Zadziwiające jest to, ze ktos śmie w to wątpić :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 19:20:01 wysłana przez TrueGrand »

Offline xXDecSovXx

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2016r.
Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 13, 2016, 21:38:50 »
Dobra dobra ja powiedziałem ze nie ma DUŻEJ różnicy miedzy 1 gwiazdka. Miedzy Stoke a Bayern są chyba 2 gwiazdki a to już co innego. Nie twierdze, ze żeby wygrać jakimś slabiakiem nie potrzeba skilla, twierdze tylko ze "zmuszanie" graczy do brania slabiakow jest [cenzura]. Granie lepszymi zespołami jest kompletnie nieopłacalne, poza tym w moim odczuciu lepiej, żeby wszystkie zespoły były jednakowo punktowanie niż to, że biorą słabe zespoły i grają na remis ustawiając autobus przed bramką, a w 5-minutówce przejść przez taki autobus to nawet barceloną jest po prostu chujowa gra. Dziś pierwszy raz wygrałem turniej i grałem Algierią i też grałem na remis, jeden mecz wygrałem reszte zremisowałem. W rudzie finałowej robiłem to samo i grałem na karne. Wygrałem i co z tego, skoro w moim odczuciu, wygrałem niesłusznie bo na pewno byli lepsi, choćby tacy co wygrali wszystkie mecze.Przyjemność też żadna z takiej gry. Zadziwiające jak nagle wszyscy twierdzą, że chujowo gram, bo nie lubie grać nołnejmami, lubie grać fajną drużyną i tyle, taka gra daje mi najwięcej przyjemności a niestety tryb turniejowy praktycznie mi to uniemożliwia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 21:42:00 wysłana przez xXDecSovXx »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zasady turniejów online
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 13, 2016, 21:38:50 »