Autor Wątek: Format systemu/PES2013 na komputerze  (Przeczytany 1483 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline revar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2012r.
Format systemu/PES2013 na komputerze
« dnia: Marzec 21, 2016, 11:27:12 »
Witam. Od dawna planuję zrobić format systemu lecz powstrzymuje mnie przed tym m.in. to, że już kiedyś go robiłem i mimo przeniesienia PES2013 nie działał on po ponownym zrzuceniu z przenośnika. Mam grę zmodowaną, dużo edytowałem ręcznie + zapisane rozgrywki i nie chcę tego po raz kolejny robić od nowa. Stąd moje pytanie czy ktoś się orientuje czy można tego pesa jakoś bezpiecznie skopiować przed formatem tak aby później dało się go odpalić? Jakie foldery trzeba zgrać itd. będę wdzięczny za pomoc, z góry dzięki.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Format systemu/PES2013 na komputerze
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2016, 15:12:26 »
Piszesz modowany czyli ? Jakiś patch masz wgrany i sam go edytowałeś (np. pliki tego patcha: stroje, herby loga itp. itd.) ?

Na pewno musisz skopiować folder KONAMI z moich dokumentów oraz najlepiej cały folder (wraz z zawartością) od patcha jaki wgrałeś, lub cały folder pesa, a po formacie zainstaluj od nowa (trzeba bo instalator dodaje wpisy do rejestru) pesa a potem podmień pliki skopiowane z przed formatem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2016, 21:22:09 wysłana przez we'street »

Offline revar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2012r.
Odp: Format systemu/PES2013 na komputerze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2016, 17:41:03 »
Dzięki za odp.

Tak wgrywałem jakieś oficjalne patche i aktualnienia a później ręcznie edytowałem drużyny, zawodników i trochę pes editem. Mam zaczęte kilka karier w obu trybach i nie chciałbym tego stracić, a pamiętam że  kiedyś po formacie mimo przekopiowania folderu gry oraz folderu z moich dokumentów gra się albo nie odpalała albo na wczytywaniu kariery miałem na czerwono bodajże krzyżyki i informację, że wersja gry jest inna czy jakoś tak.

Czyli mówisz zrobić kopię plików, ale zamiast je wklejać na nowym systemie to zainstalować czystą grę z instalki i dopiero wrzucić te skopiowane pliki/foldery?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Format systemu/PES2013 na komputerze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2016, 21:21:27 »
Cytuj
Czyli mówisz zrobić kopię plików, ale zamiast je wklejać na nowym systemie to zainstalować czystą grę z instalki i dopiero wrzucić te skopiowane pliki/foldery?

Tak, to rzecz jasna i oczywista, sądzisz że programy przekopiowane przed formatem i tylko po ponownym wklejeniu, po formacie, będą działać, jeśli nie są przystosowane do działania bez instalacji (dodawania wpisów do rejestru itp.) w systemie... oczywiście nie zapomnij od folderze konami z moich dokumentów jak pisałem wcześniej.

Offline revar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2012r.
Odp: Format systemu/PES2013 na komputerze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2016, 22:51:40 »
Ok fajnie, dzięki za pomoc mam nadzieję, że będzie ok  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Format systemu/PES2013 na komputerze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2016, 22:51:40 »