Autor Wątek: Bundesliga  (Przeczytany 1389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedrusmaciek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2010r.
Bundesliga
« dnia: Marzec 22, 2016, 13:45:52 »
Witam,

mam zainstalowanego oryginalnego pesa 2016 (nie wiem czy to ma znaczenie że oryginał czy nie) i automatycznie pobrało mi update'y. Niestety w Bundeslidze mam np. Borussie Dortmund z herbem jakiejś innej drużyny, a w składzie zespołu jest Aubameyang i kilku zawodników Borussi, a reszta to jacyś gracze o słabych notach. Gdzie mogę naprawić ten "błąd"?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Bundesliga
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2016, 15:12:47 »
jak masz oryginał to wiadome że zrobi automatyczne update.
masz wgrany jakiś dodatek do gry który nie działa poprawnie z najnowszą wersją gry i dlc i zrobił się śmietnik
dany patch działa z określoną wersją gry i dlc, jeśli nie wiesz, jeśli na patch który działa na dlc 1.0 wgrasz dlc 2.0 zrobi się, jak pisałem śmietnik
jeśli sam zrobiłeś budesligę i inne rzeczy w OF mając dlc 1.0 to po aktualizacji do dlc 2.0 zrobi się "śmietnik"

mam nadzieję że zrozumiałeś i wiesz co masz zrobić
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 15:19:09 wysłana przez we'street »

Offline jedrusmaciek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2010r.
Odp: Bundesliga
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2016, 21:20:05 »
Wybacz, jestem chyba Januszem w tej kwestii. Może pomożesz bez żadnych uszczypliwości? ;)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Bundesliga
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2016, 22:17:14 »
Widzisz liczysz na pomoc ale nie piszesz dokładniej, masz Bundesligę ale nie piszesz skąd, jeśli z patcha to jest on jakiś niedopracowany albo wgrałeś źle wedle instrukcji.
To co napisałem to raczej jest oczywiste, i wymaga chwilę zastanowienia się.

Czyli jak chcesz mieć jak było, usuń z gry DLC, jeśli wymaga innego niż 2.0 itd. i zastosuj te na którym działa patch ale online na starym dlc nie pograsz, bo zawsze musi być najnowsze dlc jak i wersja gry, a gr będzie automatycznie się aktualizować jeśli nie wyłączysz w opcjach steam aktualizacji.
Czyli wgraj patch który działa z najnowszym dlc lub poprawki (tzw. update) do patcha, jak są ze strony skąd masz patcha lub strony autora patcha (forum, blog itp.)

Jeżeli ktoś się bawi w modowanie gry to musi mieć znikome pojęcie i tu nie ma żadnej uszczypliwości, wyjaśniłem jasno o co chodzi.
Nie można liczyć wyłącznie na gotowe rozwiązania, mimo tego że nie wiemy co tam masz lub wiemy :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 22:18:28 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bundesliga
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2016, 22:17:14 »