Autor Wątek: Liga Krajowa - Serie A  (Przeczytany 8105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Liga Krajowa - Serie A
« dnia: Kwiecień 07, 2016, 08:53:16 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy do I sezonu ligi krajowej. Zapisy zaczniemy od Serie A , a w przypadku duzego zainteresowania wybierzemy jeszcze jedna lige. Jezeli zapisanych bedzie wiecej ,niz zespolow w Serie A ,a mniej zeby otworzyc kolejna lige zrobimy eliminacje dla najgorszych osob w rankingu. Przypominam rowniez ,ze osoby ktore zostaly wykluczone z rozgrywek ligowych w sezonie III , to zapisy tych osob beda rozpatrywane indywidualnie.

Przed rozpoczeciem sezonu zespoly beda losowane.

Zapisy zostana zamkniete w niedziele(10.04.2016) ,a start planowany jest na 12.04.2016 ,chyba ze beda potrzebne eliminacje wiec start zostanie przesuniety na 14.04.2016.

Przed przystapieniem do Ligi Krajowej nalezy obowiazkowo zapoznac sie z:
- REGULAMINEM !!
- PORADNIKIEM GRACZA !!
- oraz na PC pobrac Lagdetectora w wersji 18.

Ustawienia meczu:
- Czas trwania spotkania - 10 minut
- Pora roku - LOSOWE
- Pora dnia - LOSOWE
- Kontuzje - WLACZONE

Zapraszamy wszystkich do wspolnej zabawy,
Zespol pesleague.pl

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2016, 17:06:23 »
jak się zgłosi więcej to zawsze można zapożyczyć kilka drużyn z serie B  ;)

z drugiej strony znowu grać ligę na ponad 20 drużyn to trochę mordęga, to już w takim wypadku chyba lepiej zrobić dwie ligi: (Serie A, Ligue 1 lub liga hiszpańska) po 10-13 drużyn

potem zrobić ewentualnie z dwóch lig playoff'y jak już proponowałem to gdzieś kiedyś...


a najbardziej do przemyślenia to jest system rozgrywania meczów, sensowne wydaje się rozgrywanie rewanżów drużyną przeciwnika, bo inaczej czeka nas fala rezygnacji z ligi graczy którym wylosują się: Frosinone, Carpi FC, Palermo, Empoli... a znajdą się tacy którzy i na Sampdorie i Udinese Calcio będą narzekać ...

bo jeśli ligi składałaby się z tylko około 10 drużyn, to można np zrobić w ten sposób, że jeśli gra np w 1 kolejce Juventus(gracz A)-Capri(gracz B) zawodnicy grają mecz tak na  może 7-8 minut  ktory kończy się 4-0 i od razu grają następny zamieniając się drużynami Capri(gracz A)-Juventus(gracz B) kończy się powiedzmy 1-3, no i wpisują jako wynik mecz sumę czyli 5-3

trochę to skomplikowane, ale przynajmniej nikt by nie mógł narzekać, że mu się cieniasy wylosowały, w innym przypadku nawet taki Martinso jeśli mialby cały sezon grać drużyną Carpi FC to nie jest w stanie nic osiągnąć przeciwko Juvie, Romie, Milanowi...

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2016, 19:21:42 »
Gacu LM drużyna Base wygrałem przeciwko gigantom. Jeżeli jesteś słaby to nawet team dobry Tobie nie pomoże.  A jeżeli ktoś ma płakać grając Verona przeciwko Juve Milanowi Napoli  to niech się nie zapisuje i nie robi syfu..

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2016, 19:42:42 »
oczywiście, że będą płakać, zapisują się wierząc, że wylosuje im się Milan, Juve, Roma, Inter, ewentualnie Fiorentina, Napoli, Lazio ... wylosuje się Verona i po 3 meczach będzie rezygnacja

dlatego lepiej przemyśleć system jeszcze przed startem, ewentualnie najlepszymi zespołami niech grają najsłabsi gracze, ale takie rozwiązanie też spowoduje płacz wśród najlepszych...

rewanże drużyną przeciwnika nie byłyby takie złe i wtedy wylosowanie Juventusu nie byłoby aż tak dobre, w pierwszej rundzie co prawda wygrywałoby się większość meczy, ale już w rewanżach nie byłoby tak fajnie, bo w każdym grałoby się przeciwko Juventusowi ...,   

to tylko propozycja, niech admini pomyślą nad najlepszym rozwiązaniem

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2016, 20:17:31 »
Gacu LM drużyna Base wygrałem przeciwko gigantom.
Piszesz tak, jakby każdy grał na Twoim poziomie ;D Wg mnie najsprawiedliwiej by było grać każdą kolejkę jednym klubem. 1 kolejkę każdy gra Juve, 2 kolejkę Napoli itp. Wiem, że nikomu ten pomysł się nie spodoba, ale jeśli chodzi o względy 'sprawiedliwości' to ja taki system bym widział.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2016, 22:21:51 »
oczywiście, że będą płakać, zapisują się wierząc, że wylosuje im się Milan, Juve, Roma, Inter, ewentualnie Fiorentina, Napoli, Lazio ... wylosuje się Verona i po 3 meczach będzie rezygnacja

dlatego lepiej przemyśleć system jeszcze przed startem, ewentualnie najlepszymi zespołami niech grają najsłabsi gracze, ale takie rozwiązanie też spowoduje płacz wśród najlepszych...

rewanże drużyną przeciwnika nie byłyby takie złe i wtedy wylosowanie Juventusu nie byłoby aż tak dobre, w pierwszej rundzie co prawda wygrywałoby się większość meczy, ale już w rewanżach nie byłoby tak fajnie, bo w każdym grałoby się przeciwko Juventusowi ...,   

to tylko propozycja, niech admini pomyślą nad najlepszym rozwiązaniem

Gacu i Chalwa ja to samo pisalem w edycji LM aby rewanz grac zespolami przeciwnika, i powiem wam ze to nie ma sensu wg mnie, tak samo sumowanie wyników, bede szczery i napisze wam ze zawsze bede na lepszej pozycji rozgrywajac 2mecze i sumujac wyniki, poniewaz trafi sie na pewno taki mecz ze przegram 1bramka i juz przeciwnik ma winner, a tak dodatkowe dla mnie 90min i wieksze szansa na odrobienie..

Tak jak napisalem wyzej, niech nie bedzie placzu i żalu jak ktos wylosuje slabszy team, bo szkoda psuc lige innym graczom.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2016, 00:02:12 »
ale tu nie chodzi Martinso o Ciebie tylko o to aby rozgrywka była w miarę uczciwa i żeby ludzie nie rezygnowali po kilku meczach

jesteś najlepszy no to wygrasz, ale jeśli będziesz miał grać ligę takim Frosinone to nawet nie skończysz w górnej tabeli i każdy normalny gracz stwierdzi, że nie ma sensu strzępić sobie nerwów grając Frosinone i zrezygnuje z ligi po 3-4 meczach

można zagrać na normalnych zasadach, ale aby liga miała sens musiałaby być niestety wykastrowana o najlepsze drużyny serie A
i ja bym to widział tak, jeśli będzie np 20 chętnych to zagrać Serie A na jakichś sensownych zasadach lub zrobić 2 ligi po 10 do tego ewentualne plejoff jak na drabince powyżej

jeśli 2 ligi to:
Serie A: Empoli, Hellas Verona, Chievo Verona, Bologna, Atalanta, Torino, Sassuolo, Udinese, Sampdoria, Genoa
Ligue 1: Nantes, Lorient, Toulouse, Stade Rennaise, Bastia, Nice, Montpellier, Guingamp, Lille, Bordeaux

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2016, 00:10:55 »
Witam,
Zrozumcie wreszcie ,że "papier" wszystko przyjmie ,a nie wszystko da się od razu wprowadzić z powodów technicznych. Jeżeli chodzi o granie rewanżu drużyną przeciwną to ja jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu , ponieważ to nie ma być koncert życzeń tylko liga przybliżona do rzeczywistej. Może faktycznie część osób zrezygnuje po rozlosowaniu ,ale MOJE podejście do takiego zachowania na pewno mocno się zmieni i takich osób do końca pesa 16 już więcej nie zobaczymy w ŻADNYCH rozgrywkach!!! Podobnie będzie w kolejnej edycji pesa ,a to że zostanie mniej graczy pozwoli wyeliminować "sezonowców" i może wtedy takie osoby zaczną myśleć zanim się zapiszą do jakichkolwiek rozgrywek.


p.s wszyscy doskonale wiedzą na co się piszą naciskając na opcje "deklaruj" więc proszę nie pisać głupot o wylosowaniu słabszego teamu bo każdy wiedział ,że takie prawdopodobieństwo istniało. Jeżeli ktoś zmienił zdanie to proszę zrezygnować już teraz zanim zamkniemy zapisy bo odwrotu już nie będzie.


edit: aktualnie są jeszcze 3 wolne miejsca do serie A ,więc kolejnych zapisów jeszcze nie otwieram.

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2016, 00:24:24 wysłana przez 19chudy23 »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2016, 14:22:31 »
ok Chudy, idea rozgrywania ligi krajowej jest dobra, ale w Serie A chyba jest największa dysproporcja pod względem siły drużyn...

bardziej wyrównana jest np liga angielska

komuś wylosuje się Carpi FC, dostanie z Romą 5-0, z Juventusem 7-1, z Milanem 6-0 i stwierdzi... dziękuję, dobranoc, nie bawię się, tak tutaj niestety bywa z niektórymi graczami
a jeśli Martinso wylosuje Juve, a Mimek Frosinone to wyniki będą po 15-0 ;]

można spróbować, ale wg mnie eliminacje nie powinny być robione dla najsłabszych zawodników, tylko dla tych którzy mieli ponad 5 walkowerów w poprzednim sezonie


Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2016, 14:52:44 »
ok Chudy, idea rozgrywania ligi krajowej jest dobra, ale w Serie A chyba jest największa dysproporcja pod względem siły drużyn...

bardziej wyrównana jest np liga angielska

komuś wylosuje się Carpi FC, dostanie z Romą 5-0, z Juventusem 7-1, z Milanem 6-0 i stwierdzi... dziękuję, dobranoc, nie bawię się, tak tutaj niestety bywa z niektórymi graczami
a jeśli Martinso wylosuje Juve, a Mimek Frosinone to wyniki będą po 15-0 ;]

można spróbować, ale wg mnie eliminacje nie powinny być robione dla najsłabszych zawodników, tylko dla tych którzy mieli ponad 5 walkowerów w poprzednim sezonie



tutaj nikt nie gra za pieniądze więc z Twoimi przykładami nie do końca się zgodzę ,ponieważ jak ktoś ma zrezygnować to i tak zrezygnuje. Losowanie będzie dla każdego równe i nikt nie ma wpływu na wylosowany zespół.
Jak chcecie równe zespoły to w IV sezonie wybierzemy tylko 1 zespół i jestem bardzo ciekawy jakie wtedy pojawią się argumenty.
Dlaczego eliminacje mają być robione dla osób które miały 5 walkowerów skoro liga krajowa nie ma nic wspólnego z normalną ligą :) Z oczywistych względów przed zamknięciem zapisów , osoby które nie rozegrały od początku tej edycji żadnego meczu będą przeze mnie sprawdzone i na pewno mocno się zastanowię przed dopuszczeniem takiego gracza do sezonu żeby uniknąć wpisywania WO w trakcie trwania sezonu.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2016, 17:00:27 »
na ten moment najlepsze rozwiązanie jakie Chudy możesz zrobić to wg mnie dwie ligi:
Serie A i Ligue 1, jest już zapisane 29 osób, może jeszcze z 3 dojdą to zostawić miejsca rezerwowe czy coś
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

dwie ligi 16 drużyn w Serie A, 15 lub 16 w Ligue 1
Serie A (bez Empoli, Palermo, Carpi, Frosinone) /Empoli jeszcze w sumie ujdzie
Ligue 1 (bez PSG(troche za mocne na tle innych ekip z Ligue1), Angers, Stade Malherbe Caen, Estac Troyes, Gazélec Ajaccio) ... no chyba, że ktoś sobie zażyczy zamianę, oczywiście bez możliwości wyboru PSG ;)

no a na koniec PlayOff'y(takie europejskie puchary prawie) systemem podanym przeze mnie wcześniej w którym z każdej ligi awans uzyskuje po 8 najlepszych ekip, wtedy będzie szansa, że walkowerów będzie trochę mniej, bo nawet jeśli ktoś wylosuje Chievo Verona i nie będzie miał praktycznie szans na zwycięstwo w Serie A, to zawsze będzie mógł się bić o top8 i ewentualne "europejskie" puchary

Wiem, że Seria A na 20 drużyn byłoby fajne, ale nomen omen wyszłoby na to samo co podałem wyżej, raczej na peslidze nie ma takiego masochisty któremu chciałoby się zespołem Frosionone rozegrać 38 spotkań przeciwko drużynom o 1,5 - 2 gwiazdki mocniejsze

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2016, 00:59:48 »
na ten moment najlepsze rozwiązanie jakie Chudy możesz zrobić to wg mnie dwie ligi:
Serie A i Ligue 1, jest już zapisane 29 osób, może jeszcze z 3 dojdą to zostawić miejsca rezerwowe czy coś
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

dwie ligi 16 drużyn w Serie A, 15 lub 16 w Ligue 1
Serie A (bez Empoli, Palermo, Carpi, Frosinone) /Empoli jeszcze w sumie ujdzie
Ligue 1 (bez PSG(troche za mocne na tle innych ekip z Ligue1), Angers, Stade Malherbe Caen, Estac Troyes, Gazélec Ajaccio) ... no chyba, że ktoś sobie zażyczy zamianę, oczywiście bez możliwości wyboru PSG ;)

no a na koniec PlayOff'y(takie europejskie puchary prawie) systemem podanym przeze mnie wcześniej w którym z każdej ligi awans uzyskuje po 8 najlepszych ekip, wtedy będzie szansa, że walkowerów będzie trochę mniej, bo nawet jeśli ktoś wylosuje Chievo Verona i nie będzie miał praktycznie szans na zwycięstwo w Serie A, to zawsze będzie mógł się bić o top8 i ewentualne "europejskie" puchary

Wiem, że Seria A na 20 drużyn byłoby fajne, ale nomen omen wyszłoby na to samo co podałem wyżej, raczej na peslidze nie ma takiego masochisty któremu chciałoby się zespołem Frosionone rozegrać 38 spotkań przeciwko drużynom o 1,5 - 2 gwiazdki mocniejsze

Popieram ten system :D

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2016, 12:04:01 »
na ten moment masz zapisanych 29 osób z czego 2 osoby są zupełnie nieznane i nie rozegrały jeszcze żadnego spotkania więc tych osób nie biorę pod uwagę , a 3 osoba została usunięta z III sezonu ligowego ,więc też istnieje opcja że w lidze krajowej nie zagra.
a to są osoby ,które się zapisały a w sezonie ligowym tak rozgrywali mecze że walkowerów było tyle:

lutek61- 66 WO (wszystkie mecze)
Rafik- 27 WO
Antczix  25
juvefranz85r  21
RedDeviL7   20
ziomtom   11
OczyKobry2  9
emil920  4
Mimek16041989   3
Speedeek  1
gierkowicz 1
Charlie 1
SzymonPLPK   1

+ 2 osoby które są dla mnie "noname" bo nigdy ich tutaj nie widziałem

mnyszu
SportowaWarszawa
jedrzej - tutaj akurat kolega zdążył rozegrać 16 spotkań z czego większość w ostatnich dniach więc to daje nadzieję na to że pozostanie aktywny.

Podsumowując:
7 graczy mogę na starcie skreślić z listy zapisanych żebym później nie musiał się denerwować ,a także żebyście Wy nie musieli niepotrzebnie pisać posty na forum ,że ktoś w ogóle nie odpisywał.

29-7=22 co daje nam po 11 osób na 2 ligi. Mogę tak zrobić jeżeli większość zapisanych osób się z tym zgodzi.

Offline mnyszu

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2016, 12:58:00 »
Witajcie, zapisałem się i postaram się dziś rozegrać pare wyzwań jeżeli bedą chętni.

Edit : Wieczorem będe na Irc i gg dostępny to można śmiało uderzać z wyzwaniami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2016, 13:06:21 wysłana przez mnyszu »

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2016, 14:11:25 »
SportowaWarszawa - kojarzę go, gra regularnie.

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2016, 14:14:10 »
SportowaWarszawa - kojarzę go, gra regularnie.

chyba pod innym nickiem......

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2016, 17:16:59 »
w innej lidze sportowa warszawa gra regularnie

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2016, 18:04:11 »
musiałbyś Chudy każdego indywidualnie rozpatrzyć, Lutek był chyba chory, ktoś inny miał zepsuty komputer itd
dobrze aby grali gracze którzy znajdują trochę czasu, a nie tacy co są dostępni tylko w niedzielę między 13.57 a 14.08

liga na 11 drużyn to trochę bieda, ale tak po 14 to już byłoby całkiem spoko
(jeśli by tak było, że liga będzie się składać z 11-12 drużyn, to chyba dobrze byłoby wygenerować wszystkie kolejki od razu i przy niewielkiej liczbie meczów warto byłoby się zastanowić nad rozgrywaniem spotkań ustawionych np na 12 minut, a nie na 10...)

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2016, 20:23:03 »
musiałbyś Chudy każdego indywidualnie rozpatrzyć, Lutek był chyba chory, ktoś inny miał zepsuty komputer itd
dobrze aby grali gracze którzy znajdują trochę czasu, a nie tacy co są dostępni tylko w niedzielę między 13.57 a 14.08

liga na 11 drużyn to trochę bieda, ale tak po 14 to już byłoby całkiem spoko
(jeśli by tak było, że liga będzie się składać z 11-12 drużyn, to chyba dobrze byłoby wygenerować wszystkie kolejki od razu i przy niewielkiej liczbie meczów warto byłoby się zastanowić nad rozgrywaniem spotkań ustawionych np na 12 minut, a nie na 10...)

nawet jeżeli liga będzie składała się z 20 graczy to i tak chciałem wygenerować wszystkie kolejki żeby można grać od razu mecz i rewanż co zdecydowanie powinno przyśpieszyć zakończenie ligi :)
gac dla mnie to nie jest argument że ktoś jest chory bo niestety nie mogę tego zweryfikować , a jeżeli ktoś wiedział o swojej chorobie i zdawał sobie sprawę z tego że będzie musiał poddać się leczeniu to sorry ale ja bym się na miejscu takiej osoby nie zapisywał.
Nie mam zamiaru każdego z osobna sprawdzać ,ale na pewno zmieni się moje podejście do osób , które nie szanują swoich przeciwników i opiekunów.

Offline lutencia

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 98
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 29.08.2011r.
Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2016, 20:39:16 »
Witam zauważyłem że mnie nie ma w lidze .Musiałem przez przypadek zrezygnować czy dało by rade sie zapisać jeszcze?.
A propo chudy nie pisz głupot bo nie miałem 66 wo tylko prawie całą pierwszą runde rozegrałem ,a to że byłem chory nie wynikało z mojej winy.Tak jak tam kiedyś napisałem wylądowałem w szpitalu i nie wiadomo co to było i nie chciałem blokować innych ludzi i musiałem zrezygnować.Więc przewertuj sobie odkąd gram czy był ze mną problem wcześniej.Zawsze rozgrywałem mecze w terminie.Pozdro Lutek61
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2016, 20:42:19 wysłana przez lutencia »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Krajowa - Serie A
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2016, 20:39:16 »