Autor Wątek: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 311301 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 21, 2016, 13:31:27 »
Po obejrzeniu filmików na YouTube z Fify 16 i 17 już jej nie chcę a tak mnie korci by zagrać w tym roku w grę piłkarska z ładna grafika i jeszcze ten tryb fabularny... ale jak patrze jak oni się poruszają to przecież ja bym tam płakał ze śmiechu zamiast grać zero balansu są momenty w których są ładne animacje poruszania a są takie ze oni biegają jak by mieli wodogłowie i zaawansowane adhd.
W PESA na PC i tak będę grał ale jak patrze na tą grafikę to nie ma mema bym mógł wyrazić swoją złość.
FIFA 150 zł ok bo jest dopracowana na PC ale 150 zł za PESA na PC? oni naprawdę są niedojebani i jeszcze jak ta gra ma SRENUVO to niewierze... 8)

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 21, 2016, 15:32:29 »
Cytuj
Po obejrzeniu filmików na YouTube z Fify 16 i 17 już jej nie chcę a tak mnie korci by zagrać w tym roku w grę piłkarska z ładna grafika i jeszcze ten tryb fabularny... ale jak patrze jak oni się poruszają to przecież ja bym tam płakał ze śmiechu zamiast grać zero balansu są momenty w których są ładne animacje poruszania a są takie ze oni biegają jak by mieli wodogłowie i zaawansowane adhd.W PESA na PC i tak będę grał ale jak patrze na tą grafikę to nie ma mema bym mógł wyrazić swoją złość.
FIFA 150 zł ok bo jest dopracowana na PC ale 150 zł za PESA na PC? oni naprawdę są niedojebani i jeszcze jak ta gra ma SRENUVO to niewierze... 8)

Od wielu lat gram w PES-a, bardzo szanuję tą produkcję, ale odnośnie Fify nie mogę się z Tobą zgodzić.
Również miałem przyjemność zobaczyć kilka spotkań z wersji beta. W fifie poprawili względem poprzednich wersji wiele, ulepszyli grafikę, nowe animacje wg mnie są rewelacyjne, zawodnicy poruszają się bardzo naturalnie w nich, dodatkowo zostali nieco odchudzeni, a ich twarze dzięki nowemu silnikowi są rewelacyjne, nie ma więc mowy o tzw. woskowych figurach. Mocno rozbudowano tryb kariery managerskiej. Owszem gra jest dość szybka, co zresztą było zmorą Fify niemal od zawsze. Błędy pewnie będą się pojawiać, co związane jest z nowym silnikiem, a mam nadzieję że po zagraniu kilku spotkań utwierdzę się w przekonaniu, że FIFA 17 bezpośrednio nawiązuje do lat swojej świetności, czyli serii 09-11

Odnośnie PES-a, fajnie że postarali się o licencje, Camp Nou, Anfield, BvB itp, natomiast po filmikach jestem zawiedziony, dla mnie ruchy piłkarzy są bardzo sztuczne.

Z ostatecznym werdyktem poczekam jednak jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 15:50:53 wysłana przez krzaq12 »

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 21, 2016, 15:59:30 »
widocznie każdy z nas widzi to inaczej dla mnie PES od zawsze miał lepsze mordy lepsze animacje i gameplay i jeśli chodzi o 17 Pro na ps4 uważam tak samo  jedyne co ma lepsze dla mnie FIFA to licencje i całą otoczkę meczową powtórki są idealnie wykonane ta kamera w której czujesz jak byś by na boisku i wiele innych smaczków których nie ma PES bo zawsze się mówiło że PES to symulator i najważniejszy gameplay ok tylko że od PESA 16 już tak bije Fifą gamepleyowo ze szok i tak samo będzie z 17.
Ściągnę jeszcze demo Fify zagram parę meczy i zobaczę jak będzie ok to kupie przejdę ten tryb fabularny a potem odsprzedam bo nawet czasu bym nie miał by grac w Pro i w Fife.



Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 21, 2016, 16:42:05 »
Cytuj
bo zawsze się mówiło że PES to symulator i najważniejszy gameplay
Mówiło się a nawet tak było do PES-a 6 ;) Do tamtych czasów FIFA nie miała żadnego podbicia pod żadnym względem do PES-a. Ale niestety świat idzie do przodu i wciągu tej dekady EA zrobiło gigantyczny postęp. Co do KONAMI, to można też spojrzeć co fani serii Metal Gear Solid mają do powiedzenia w ich sprawie... Mniej więcej to, co fani serii PES
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 16:44:12 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 21, 2016, 17:29:20 »
Jak ktoś grał w NBA 2K to już wie jak będzie wyglądać tryb fabularny w FIFIE, bo pewnie będzie to praktycznie tak samo wyglądało.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 21, 2016, 18:45:14 »
Dziwne że nie ma jeszcze żadnych przecieków z PESA tak jak to już co niektóre strony pokazują overalle graczy z fify itp
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 18:46:16 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 21, 2016, 19:15:28 »
Od wielu lat gram w PES-a, bardzo szanuję tą produkcję, ale odnośnie Fify nie mogę się z Tobą zgodzić.
Również miałem przyjemność zobaczyć kilka spotkań z wersji beta. W fifie poprawili względem poprzednich wersji wiele, ulepszyli grafikę, nowe animacje wg mnie są rewelacyjne, zawodnicy poruszają się bardzo naturalnie w nich, dodatkowo zostali nieco odchudzeni, a ich twarze dzięki nowemu silnikowi są rewelacyjne, nie ma więc mowy o tzw. woskowych figurach. Mocno rozbudowano tryb kariery managerskiej. Owszem gra jest dość szybka, co zresztą było zmorą Fify niemal od zawsze. Błędy pewnie będą się pojawiać, co związane jest z nowym silnikiem, a mam nadzieję że po zagraniu kilku spotkań utwierdzę się w przekonaniu, że FIFA 17 bezpośrednio nawiązuje do lat swojej świetności, czyli serii 09-11
ja się z tym nie zgodzę, jak dla mnie w fify w tamtym okresie to były straszne gówna, PES2010 bił konkurencję na głowę
wystarczy rzucić okiem na to porównanie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

animacje koślawa, ale grafika w pes2010(trawa, oświetlenie) jest ładniejsza niż w pesie2017, no to chyba coś tu jest nie halo z konami, nawet animacja siatki była lepsza w pesie2010 niż teraz

i tak jak wtedy PES bił Fifę tak teraz z przykrością muszę stwierdzić, że Fifa zaczyna Pesowi uciekać, idą cały czas do przodu, kiedy PES zatrzymał się w miejscu i tylko miesza, to doda to odejmie, to w 2015 sędziowie gwizdali każde nadepnięcie na sznurowadło, to w 2016 nie gwizdali czasem ewidentnych fauli itd

nadal gameplejowo bardziej podoba mi się pes, ale w niektórych elementach fifa jest lepsza, nie ma czegoś takiego jak w pesie, że się biegnie na pelnej predkosci byle jakim piłkarzem, robi się przerzut na drugą stronę boiska i piłka posłana jest z dokładnością do centymetrów, w fifie to poleci gdzieś na bok albo na aut, tam trzeba więcej precyzji aby dokładnie podać, w pesie działa to z automatu

graficznie twarze lepiej wyglądają w pesie, ale reszta: stroje, murawa, trybuny lepiej w fifie. Pod względem audio to fifa miażdży pesa, dobry soundtrack, czuć że trybuny żyją, komentator opowiada ciekawostki, np grałem dzisiaj z kumplem BVB-Bayern to szpakowski, rzucił że w 2003 roku Bayrn pożyczył Borussi 2 mln euro bo był w kryzysie, a jak Lewandowski był przy piłce, to komentarz: ten piłkarz obchodzi dzisiaj urodziny. Muszę przyznać, że EA robi to dobrze.
Z takich drobnych rzeczy to też realizacja meczu jest sporo lepsza w fifie niż w pesie, np jeśli był ewidentny 5 metrowy spalony to w fife gra jest od razu wznawiana, a w pesie oczywiście jaki spalony by nie był to z automatu musi być wczytana irytująca powtórka
w fife natomiast kiedy zmieniasz strzelca gola, to realizator przypomni jego bramkę, zmienisz w przerwie ibrahimovicia, to na poczatku 2 połowy pokażą go jak siedzi na ławce, proste rzeczy, ale w pesie nic z tym nie robią

a grałem też dziś w NBA2k, no to oprawa jeszcze lepsza niż w Fifie, prawdziwe ujęcia miast w których rozgrywane jest spotkanie, studio przedmeczowe, wywiady z zawodnikami w trakcie, interaktywna publiczność i inne bajery


Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 21, 2016, 21:11:18 »
Miałem na myśli tylko i wyłącznie wersje na konsole. Może dlatego powstało zamieszanie.
Fifa 09,10 na PS3 to najlepsze części w historii serii.

Owszem porównując wersje komputerową to pes 2009-2011 niszczył fifkę.

Natomiast mam wrażenie, że PES w ostatnich latach szczególną uwagę przywiązał do grafiki (świetne modele zawodników, realistyczne twarze, fenomenalnie odwzorowane stadiony, czego trochę brakuje konkurencji), jednak zapomnieli o tym co najistotniejsze-mechanika gry. Powtarzające się błędy bramkarzy, ich słaba sztuczna inteligencja, trochę nienaturalne ruchy np. w czasie dośrodkowań itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 21:30:40 wysłana przez krzaq12 »

Offline RealMadridPES

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2013r.
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 21, 2016, 21:13:29 »
ja się z tym nie zgodzę, jak dla mnie w fify w tamtym okresie to były straszne gówna, PES2010 bił konkurencję na głowę
wystarczy rzucić okiem na to porównanie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

animacje koślawa, ale grafika w pes2010(trawa, oświetlenie) jest ładniejsza niż w pesie2017, no to chyba coś tu jest nie halo z konami, nawet animacja siatki była lepsza w pesie2010 niż teraz

i tak jak wtedy PES bił Fifę tak teraz z przykrością muszę stwierdzić, że Fifa zaczyna Pesowi uciekać, idą cały czas do przodu, kiedy PES zatrzymał się w miejscu i tylko miesza, to doda to odejmie, to w 2015 sędziowie gwizdali każde nadepnięcie na sznurowadło, to w 2016 nie gwizdali czasem ewidentnych fauli itd

nadal gameplejowo bardziej podoba mi się pes, ale w niektórych elementach fifa jest lepsza, nie ma czegoś takiego jak w pesie, że się biegnie na pelnej predkosci byle jakim piłkarzem, robi się przerzut na drugą stronę boiska i piłka posłana jest z dokładnością do centymetrów, w fifie to poleci gdzieś na bok albo na aut, tam trzeba więcej precyzji aby dokładnie podać, w pesie działa to z automatu

graficznie twarze lepiej wyglądają w pesie, ale reszta: stroje, murawa, trybuny lepiej w fifie. Pod względem audio to fifa miażdży pesa, dobry soundtrack, czuć że trybuny żyją, komentator opowiada ciekawostki, np grałem dzisiaj z kumplem BVB-Bayern to szpakowski, rzucił że w 2003 roku Bayrn pożyczył Borussi 2 mln euro bo był w kryzysie, a jak Lewandowski był przy piłce, to komentarz: ten piłkarz obchodzi dzisiaj urodziny. Muszę przyznać, że EA robi to dobrze.
Z takich drobnych rzeczy to też realizacja meczu jest sporo lepsza w fifie niż w pesie, np jeśli był ewidentny 5 metrowy spalony to w fife gra jest od razu wznawiana, a w pesie oczywiście jaki spalony by nie był to z automatu musi być wczytana irytująca powtórka
w fife natomiast kiedy zmieniasz strzelca gola, to realizator przypomni jego bramkę, zmienisz w przerwie ibrahimovicia, to na poczatku 2 połowy pokażą go jak siedzi na ławce, proste rzeczy, ale w pesie nic z tym nie robią

a grałem też dziś w NBA2k, no to oprawa jeszcze lepsza niż w Fifie, prawdziwe ujęcia miast w których rozgrywane jest spotkanie, studio przedmeczowe, wywiady z zawodnikami w trakcie, interaktywna publiczność i inne bajery





Chyba nie wiesz jak FIFA 10 wyglądała na Xbox 360/PS3

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b26007ae61aec5e1070bfc33c4b4b50e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b26007ae61aec5e1070bfc33c4b4b50e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 21:15:37 wysłana przez RealMadridPES »

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 22, 2016, 00:08:57 »
Ja sam zaczynałem przygodę z piłka na kompie od Fify nie grałem w żadne iss pro bo wtedy nawet nie wiedziałem co to przesiadłem się z Fify na Pesa 3 i tak już zostało do dziś
mając już wiedzę jak się gra w Fife jak zobaczyłem tego PESA pograłem to od razu wiedziałem ze to jest to... przyciągnęła mnie ta trudność i nie liniowość każda akcja inna a w Fifie non stop te same akcje w pro by wykonać Xavim obrót z piłka coś podobnego do Zidana waliłem nocki by nauczyć się tego jednego tricku a potem kolejnych i tak mijały lata na wyczajenie wszystkiego w pro i to było esencja PESA dlatego ta łatwość i liniowość w Fifie mnie odpychała a w Pro by zaszpanować że naprawdę umiesz grac do tego triki gra klepka itd to wiązało się z ciągłym treningiem a każda wyczajona rzecz jakiś ukryty trick pod kombinacją strzałek sterujących zawodnikiem dawała wielka satysfakcje i własnie tego nigdy nie miała FIFA
i leszcz który nigdy nie grał w pro albo może z raz dwa zawsze był leszczem i dostawał baty ze pady fruwały dziś leszcz siada na PESA 16 i jedzie cie 5 a dzieje się tak tylko dlatego że PES nie jest już symulatorem niedzielny gracz siada i dobrze się bawi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2016, 00:11:31 wysłana przez loy1004 »

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:55:08 »
@loy1004
Niestety, ale wprowadzenie automatycznych zwodów to jakiś żart. Nie pamiętam kiedy je wprowadzili ale już dawno powinni zrezygnować z tego typu ułatwienia. Skill się nie liczy i to boli najbardziej.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 22, 2016, 07:12:41 »
No te zwody to jakiś żart i jeszcze słaby piłkarz potrafi takie zwody zrobić ze szok normalnie . By mogli jeszcze ten znacznik wyłączyć całkowicie co pokazuje gdzie kopnie miłkę przy wolnych lub rożnych.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 22, 2016, 07:49:16 »
No te zwody to jakiś żart i jeszcze słaby piłkarz potrafi takie zwody zrobić ze szok normalnie . By mogli jeszcze ten znacznik wyłączyć całkowicie co pokazuje gdzie kopnie miłkę przy wolnych lub rożnych.

Przecież gdy grasz online to przeciwnik nie widzi tego wskaźnika przy wolnych ,karnych czy rogach......
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2016, 08:26:45 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 22, 2016, 08:51:35 »
Przecież gdy grasz online to przeciwnik nie widzi tego wskaźnika przy wolnych ,karnych czy rogach......
nie gram online

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 22, 2016, 10:16:09 »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 22, 2016, 11:02:55 »
No te zwody to jakiś żart i jeszcze słaby piłkarz potrafi takie zwody zrobić ze szok normalnie . By mogli jeszcze ten znacznik wyłączyć całkowicie co pokazuje gdzie kopnie miłkę przy wolnych lub rożnych.

przecież na RB(R1) wyłączasz tą strzałkę, ale fakt faktem, że w pesie zdecydowanie za łatwo strzelić gola z wolnego i z rożnego, co do automatycznych zwodów to jeszcze ani razu się z czymś takim nie spotkałem, a zagrałem kilkaset meczów

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:06:53 »
No ja to nie wiem kto używa auto feinta, porażka.
Trzeba już dziś zakładać dzikie konto na psn, żeby być przygotowanym na nadejście dema ;)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:10:48 »
A czemu dzisiaj? Weź mnie nie strasz bo ja dostęp do ps4 będę miał dopiero we wtorek rano . I co jak założe wtedy konto na Singapur to jakieś problemy ze ściągnięciem drma będą ???

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:16:34 »
A żeby się jutro nie cackać jak wyjdzie tylko od raz ściągać.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
kitsy już w produkcji

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:18:48 »
A żeby się jutro nie cackać jak wyjdzie tylko od raz ściągać.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
kitsy już w produkcji

Zakladasz konto na Singapur czy inne państwo?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:18:48 »