Autor Wątek: Dodawanie stadionów  (Przeczytany 2886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Dodawanie stadionów
« dnia: Kwiecień 21, 2016, 12:35:42 »
Otóż mam tam jakąś paczkę ze stadionami i chciałbym również dodać inne pojedyńcze stadiony.
Jak zrobię to poprzez dpfilelist to w grze zamiast 40 + 1 mam podstawowe 20 + ten właśnie 1en.
Ktoś wie gdzie tkwi problem?

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2016, 14:09:29 »
gra jest ograniczona do 41 stadionów maks;)
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:13:29 »
No dobra to jak będę mieć paczke np 30 stadionów i dodam jeden w osobnym pliku to będzie ich 31?
A wiesz może jak wejść w ten plik paczki i wybrać sobie poszczególne?

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2016, 00:39:45 »
odpowiednim edytorem do plikow cpk;d poszukaj w google ;) ale lepiej zapytac kogos kto sie zna ;d jezeli masz paczek 30 stadionów to masz 1 slotów wolnych o ile stadion nie zamienia lub nie podmienia stadionu z paczki. nie wiem jak sprawa wyglada jezeli kluby maja przypisany stadion ale to raczej randomowo sie usuwa. Gorzej z przypisaniem do odpowiedniego klubu. Ale wszystko da sie zrobic, równiez mozesz sam zrobic taka paczkę 41 stadionow o ile wyeksportujesz np kilka z tej paczki 30 stadionów;D
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2016, 18:58:18 »
Co do przypisywania stadionow druzyna to juz to robilem ale troche denerwuje mnie jak w jednej paczce jest 40 stadionow. Kilka bardzo znamych jak i jakies pola z ziemniakami a w 2 paczce tak samo. W kazdej jakiegos stadionu brakuje jak i sa tez inne malo potrzebne. W jednym jest Veltins i Monako. W To,  że jak CPU założy sobie,  że ma być gol to będzie oszukiwać. Będzie reagować na twoje ruchy czyli czytać input, jeśli trzeba będzie strzeli z połowy czy z zerowego konta,  co sprawia,  że master league jest dla  masochistów.2giej Signal i Chelsea. Zlozyc to do kupy i mozna powiedzmy grac LM.
Warunek tylko taki aby dowiedziec sie jak oddzielic stadiony z cpk.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2016, 19:00:34 wysłana przez adrchl1407 »

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2016, 21:41:40 »
najpierw nauczymy sie grac w pesa a potem narzekajmy na problemy;) co do eksportowania plików cpk polecam google lub dział gdzie jest to zamieszczone;D
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:38:08 »
Do wyciągania z plików .cpk ich zawartości: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2016, 19:10:34 »
a tu jak chcesz wgrywac twarze, mysle ze stadionami jest podobnie tylko nazwa folderu inna;) ale to akurat zobaczysz sam w jakiejs paczce;)
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2016, 22:14:29 »
Jakiś tam program zainstalowałem po czym zainstalował się jakis syf tzn program skanujący czy czyszczący. Śmieci i wirusy. Zobaczymy jak z tym co napisaliście.
Jak ktoś znajdzie Veltin Arene to prosiłbym o linka czy coś. Tylko że jest w paczce tam jakiejś ale jak chciałem grać na nim to wywalało z gry.
I naprawdę w Fifie byłoby to nie do pomyślenia i takiego czegoś nie dostrzegłem aby wejście na stadion podczas prezentacji było przez trybuny. Przez ludzi jak duchy. Błędy, błędy błędy. I jak to nie reagować? Etihad, Mestalla.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 22:18:37 wysłana przez adrchl1407 »

stanek1983

  • Gość
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2016, 08:14:03 »
Jakiś tam program zainstalowałem po czym zainstalował się jakis syf tzn program skanujący czy czyszczący. Śmieci i wirusy. Zobaczymy jak z tym co napisaliście.
Jak ktoś znajdzie Veltin Arene to prosiłbym o linka czy coś. Tylko że jest w paczce tam jakiejś ale jak chciałem grać na nim to wywalało z gry.
I naprawdę w Fifie byłoby to nie do pomyślenia i takiego czegoś nie dostrzegłem aby wejście na stadion podczas prezentacji było przez trybuny. Przez ludzi jak duchy. Błędy, błędy błędy. I jak to nie reagować? Etihad, Mestalla.
co do stadionów, w grze jest chyba 11 a odblokowano 41. trzeba znać każdego ID i to nie jest tak hop siup zrobienie sobie jakiegoś i go wrzucenie do cpk. trzeba w plikach zapisać nr ID, przypisać adboards, póki co ja znalazłem dostępne tylko 2 paczki jedna od eastern silvy drugą mam z hiszpańskimi stadionami, ale tam jest teraz problem bo na jego ID 47 konami zrobiło w dlc 3.00 stade de france i owszem jest on w grze ten stadion rayo, ale nie ma bramek i nie wiem jak to naprawić..... także przy stadionach jest kupę roboty i to nie to samo co face

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2016, 12:38:11 »
Patrzylem program i raczej dam sobie spokoj.
Jest ze 8000 plikow przy takiej paczce stadionow.
Wiecej komentowac nie trzeba.

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2016, 21:19:07 »
Jakiś tam program zainstalowałem po czym zainstalował się jakis syf tzn program skanujący czy czyszczący. Śmieci i wirusy. Zobaczymy jak z tym co napisaliście.
Jak ktoś znajdzie Veltin Arene to prosiłbym o linka czy coś. Tylko że jest w paczce tam jakiejś ale jak chciałem grać na nim to wywalało z gry.
I naprawdę w Fifie byłoby to nie do pomyślenia i takiego czegoś nie dostrzegłem aby wejście na stadion podczas prezentacji było przez trybuny. Przez ludzi jak duchy. Błędy, błędy błędy. I jak to nie reagować? Etihad, Mestalla.

sa to stadiony zazwyczaj albo robione amatorsko lub przez ludzi ktorzy robiac je popełniaja bledy a nie twórców gry wiec nie ma do kogo miec pretensji bo gdyby nie ludzie ktorzy robia dodatki amatorsko nadal nie pograłbys w Bundeslige;D morał z tego krótki pora na fife 16;)
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2016, 23:12:23 »
Grałem w Fife 16. Każda z tych gier (Fifa, pes) oferuje coś innego i inny gameplay. Grywałem na zmianę.
Domyślam się że taki Etihad czy Mestalla nie są od Konami. Konami zrobiło tylko kilka stadionów. Wejście na stadion przez trybuny jakoś przeboleć może i by się dało ale jakby były większe błędy to wg mnie szkoda czasu na robienie czegoś co jest byle jakie.
Bundesliga jest ok.
Troche zmieniamy temat ... Super że prócz tych 5 najsilniejszych lig jest Eredivisie i Liga Nos. Brakuje jeszcze Russian Premier League.
A skąd masz pewność że gram w Bundeslige? ;)

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2016, 18:24:22 »
nie mowie ze akurat ty musisz grac w Bundeslige ale uwazam ja napewno za silniejsza lige od niektorych ktore w grze sie znalazły xd
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2016, 00:11:04 »
Więc nie mów że "wiec nie ma do kogo miec pretensji bo gdyby nie ludzie ktorzy robia dodatki amatorsko nadal nie pograłbys w Bundeslige" ;)
Bo czuję że jak zacząłem pisać o błędach czy błędzie to już mówisz że nie pograłbym w to i tamto i w ogóle :P
Nie pograłbym ale nie znaczy że jak chce 10 zł to chce bank okraść ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dodawanie stadionów
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2016, 00:11:04 »