Autor Wątek: Podsumowanie Serie A oraz Ligue 1!!  (Przeczytany 6001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: Podsumowanie Serie A oraz Ligue 1!!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2016, 22:36:06 »
Jak ja prowadziłem ligę to Ty na stojąco pod stół wchodziłeś chłopaku... Graliśmy najwięcej sezonów online - bierz przykład z tamtej ligi. Ty nie prowadziłeś żadnej ligi (bo tu jesteś tylko i wyłącznie statystę  ;D ). Twoje tekściki są żałosne. Nic nie zmieniłeś na plus. Jak prowadził ligę Sabbi, graliśmy 3-4 sezony. Narzekałeś, że mało. Teraz gramy tyle samo i próbujesz odbijać piłeczkę. Nie masz czasu prowadzić ligi to daj szansę innym, którzy mają czas. Dla mnie jesteś figurantem i tyle. Jak widać nie tylko ja to zauważyłem co widać po kilku komentarzach wyżej :) Spójrz na konkurencyjne ligi, które aktualnie działają i zobacz ile sezonów już rozegrali. Podsumowując - nie komentuj głupio tylko weź się do roboty, bo za chwile ta strona padnie...

Martinso Euro na tej stronie to może zagramy w 2020 roku jak inni admini będą prowadzić tą stronę. Z obecnymi nie ma to szans  :police:

Na innych stronach liga sklada sie z 11-12 graczy wiec co ty porownujesz.
Tak jak napisalem wyzej nie jestes godzien zeby kogos oceniać bo jestes jednym z najbardziej problematycznych graczy na tym serwisie odkąd pamietam
Ps jak ty prowadziles lige to spam na gg nie ustawal z zapytaniami czy nie chce grac wiec kto wchodzil pod biurko to wchodził.
Nie bede prowadzil dalszej konwersacji z Toba bo nie jestes godzien zebym Ci sie tlumaczyl.

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Podsumowanie Serie A oraz Ligue 1!!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 13, 2016, 17:09:31 »
Jak nie jesteś godzien to git. Mniej dyskutuj, a więcej działaj.  :police:

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Podsumowanie Serie A oraz Ligue 1!!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 13, 2016, 17:09:31 »