Autor Wątek: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna  (Przeczytany 3573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:44:04 »
Spoiler for Hiden:
No to taki oto ciekawy pomysł z mojej strony, będę tylko oczywiście grał drużyną Argentyny. I od razu mówie gra to Fifa World Cup 2014 na ps3... Przerobie oczywiście to po swojemu i będą stadiony rosyjskie znaczy tylko tutaj w grze wiadomo klimat Brazylijski :P Myślę, że ten pomysł będzie całkiem ciekawy :) W następnym odcinku dam kadrę itd. Stadiony na jakich będą granę mecze na Mistrzostwach to jeszcze nie ten czas, bo dopiero są Eliminacje więc z tym się nie śpieszy :)


Mistrzostwa Świata w Rosji - Czy Argentyna podoła wyzwaniu i zdobędzie Mistrzostwo?

Ostatnie 3 turnieje Reprezentacji Argentyny, to 3 przegrane w finałach... Najpierw Mistrzostwa Świata w Brazylii w 2014 roku, gdzie przegrali z Niemcami 0:1, następnie Copa America w 2015 roku i przegrana w karnych z Chile i Copa America Centenario 2016 także porażka w finale z ekipą Chile po seriach rzutów karnych. Lionel Messi po ostatnim przegranym finale z Chile postanowił zawiesić korki, lecz za sprawą Federacji jak i kibiców Reprezentacji Argentyny przekonali go do powrotu do drużyny.

Gerardo ''Tata'' Martino został zwolniony przez Argentyńską federację, a nowym selekcjonerem został Diego Simeone, który wcześniej prowadził Atletico Madryt. Kibice Argentyny wierzą w swoją drużynę i liczą, że tym razem Messi wraz z kolegami sięgną po upragnionę trofeum. Nie zapominajmy także, że czas działa na niekorzyść piłkarzy. Lionel Messi za niedługo skończy 32 lata, a Javier Mascherano 35.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata będą organizowane w Rosji, ale najpierw Reprezentacje wszystkich krajów będą musiały przejść Eliminacje. Drużyna Argentyny jest w eliminacjach strefy CONMEBOL, w grupie jest z Chile, Urugwajem, Venezuelą, Kolumbią, Peru, Paragwajem, Ekwadorem i Boliwią. 4 drużyną przechodzą plus 1 w barażach. Eliminacje rozpoczną się od Listopada 2016 roku, pierwszy mecz Argentyna zagra z Ekwadorem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 23:04:52 wysłana przez MichuVeB »

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:52:45 »
Trochę osłupiałem patrząc na tytuł wątku - "że co, mundial 2018 w Argentynie i w Rosji?!". No ale jednak pomysł inny (na szczęście). No i zanim przeczytałem tekst byłem pewny, że "reaktywujesz" karierę Leo. Może to i dobrze, może i nie, bo fajnie byłoby zobaczyć, co wyczyniałaby Argentyna bez tych czołowych gwiazd. Może u Ciebie sięgnęliby po złoty medal?

Przed Tobą długa droga. Eliminacje w Conmebol trochę trwają.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2016, 22:11:42 »
Pomysł bardzo ciekawy, jestem mega ciekawski jak pójdą ci mecze eliinacyjne, ogólnie kto awansuje i jak rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w Rosji. Zbytnio nie chcę się rozpisywać, bo nie mam też do czego, ale czekam na kolejne odcinki ;D

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2016, 00:16:30 »
Argentyna Argentyna hmm zobaczymy jak poradzą sobie w eliminacjach i potem pewnie w samym turnieju. Sam jeszcze gram pare meczy na ps3 w wc 2014. Bardzo fajny klimat.
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:25:23 »
Panowie jak to jest z tymi eliminacjami, tak samo jak z el. do Euro że dom/wyjazd? :D

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2016, 17:31:15 »
Spoiler for Hiden:
Tak tak brakuje Dybali itd... Ale niestety tych młodych zawodników nie mam po prostu w tej grze, o dziwo jest Maurico Icardi z Interu to już jest coś :P


Kadra Albicelestes na Eliminacje!

Szkoleniowiec reprezentacji Argentyny Diego Simeone ogłosił wstępną listę 30 zawodników, którzy mają szansę wystąpienia w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji. Wśród piłkarzy powołanych znalazł się Lionel Messi, który do niedawna oznajmił, że zakończył karierę reprezentacyjną.

Po Eliminacjach trener Argentyńczyków poda ostateczną listę, na której znajdą się 23 nazwiska piłkarzy, którzy powalczą w tym roku na turnieju w Rosji o tytuł Mistrzów Świata.

1 Listopada rozpocznie się zgrupowanie kadry Argentyny na Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Swój pierwszy mecz albicelestes zagrają już 11 listopada z Ekwadorem na Estadio Olímpico Atahualpa w Ekwadorze.

Poniżej prezentujemy pełną wstępną listę piłkarzy Argentyny powołanych przez Diego Simeone na Eliminacje Mistrzostw Świata w Rosji.

Bramkarze: S.Romero, M.Andujar, O.Ustori

Obrońcy: S.Dominguez, C.Ansaldi, F.Coloccini, F.Fernandez, P.Zabaleta, M.Demichelis, M.Rojo, E.Garay, J.Basanta, G.Mercado

Pomocnicy: J.Mascherano, E.Banega, E.Lamela, L.Biglia, E.Perez, A.Fernandez, F.Gago, W.Montillo

Napastnicy: H.Barcos, M.Rodriguez, R.Alvarez, M.Icardi, G.Higuain, E.Lavezzi, A.Di Maria, S.Aguero, L.Messi

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2016, 14:22:45 »
Cytuj
o dziwo jest Maurico Icardi z Interu
Czemu Cie to tak dziwi?
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2016, 19:10:29 »
Czemu Cie to tak dziwi?

Gościu ma 23 lata, w tej fifie ma bodajże 21, a Dybala jest rok młodszy od Icardiego :P Szkoda że Sabella nie powołał wtedy Paulo do składy na Mistrzostwa :P

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2016, 20:40:36 »
Dobrze, że Messi nie zrezygnował z gry w reprezentacji :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Argentyna
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2016, 20:40:36 »