Autor Wątek: Problem z live update w online division...  (Przeczytany 1235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziku1989

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2016r.
  • Gram w: PES 2016
Problem z live update w online division...
« dnia: Lipiec 03, 2016, 16:20:18 »
Witam Wszystkich. Mam problem z pobraniem aktualizacji w lidze sieciowej... gra działa, przeciwnik się znajduje i mogę grać problem polega na tym, że nie wyświetla mi się aktualna forma zawodników... przy włączaniu ligi sieciowej wyświetla mi się komunikat "Usługa Live update nie jest aktualnie dostępna. Ostatni pakiet DLC został zaimplementowany do bazy zawodników" Wcześniej na innym cracku było to samo tyle, że po anielsku "Live update services are no longer avaible. The latest update has been applited to the player database."
Próbowałem już zgrywać wszystkie DLC od początku, wgrywać różne cracki, usuwać save-y z dokumentów i nadal to samo... Wszyscy zawodnicy grają na "zielonej strzałce" nikt nie ma wzrostu formy ani spadku i nie wiem czy wszyscy tak mają czy ja gram zawodnikiem na "fioletowej zniżce" a wiedzę zieloną normę...
Z reguły lubię sam rozwiązywać problemy ale przeszukałem cały internet i nic... Ręce opadają, pomysły się kończą i stąd ten wątek :P
Pomoże ktoś rozwiązać ten problem??
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2016, 16:24:14 wysłana przez Dziku1989 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z live update w online division...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2016, 17:08:33 »
nie, nie pomagamy w grze online na piratach, chcesz grać kup grę

zamykam

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z live update w online division...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2016, 17:08:33 »