Autor Wątek: problem z rozdzielczością  (Przeczytany 1566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NocnyBociek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2016r.
problem z rozdzielczością
« dnia: Lipiec 09, 2016, 08:42:55 »
Witajcie kochani użytkownicy forum. Jestem nowym użytkownikiem waszego forum, więc na początku się witam ze wszystkim:) Teraz do rzeczy przechodzę, mam problem z grafiką nie przestawia mi się na pełen ekran gra, zawsze jest pasek na górze. Dorzucam screeny. Screen pierwszy przedstawia ustawienia graficzne, które mam pod daną rozdzielczość na komputerze.

Screen drugi który mnie bardzo zastanawia czemu jest ta grafiką podpięta, dodam że gram na praktycznie ustawieniach graficznych pełnych i nic nie tnie.

Screen trzeci przedstawia specyfikację mojego komputera więc nie wiem czemu wykrywa kartę Intela zintegrowaną tak wychodzi i nie wiem czy to ma coś do rzeczy że nie mogę przestawić rozdzielczości, tak jakby wg nie reagowała.

Screen 4 ostatnio przedstawia coś co mnie nurtuje czyli jak wygląda gra.


Mam nadzieję że opisałem w miarę czytelnie i znajdzie się jakaś rada na to na forum, przejrzałem pół internetu filmiki na youtube i nic nie pomaga, a próbowałem różnych poradników. Pomóżcie, bo chciałbym pograć, a po woli już tracę cierpliwość.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 12:05:03 wysłana przez we'street »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: problem z grafiką
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2016, 10:38:13 »
Jaki masz monitor (ratio i max rozdzielczość) ?
Zaznacz w pliku settings.exe we właściwościach w zakładce zgodność, "wyłącz skalowanie ekranu..." tak samo robisz z plikiem pes2016.exe
Paski masz dlatego że gra jest zrobiona pod określone ratio, rozdzielczość i w przypadku innych rozdzielczości są paski lub rozciąga na cały ekran nieproporcjonalnie.


PES ma to do siebie że błędnie nieraz rozpoznaje sprzęt, zwłaszcza nie radzi sobie z grafikami intela, nie zwracaj na to uwagi.
Ostatni screen to dzieło autora spolszczenia, dajmy na to reklama własna.

Jak nie zadziała to możesz jeszcze to obczaić REJESTRACJA lub LOGOWANIE chodzi o sam program lub obczaić technikę z tego poradnika REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline NocnyBociek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2016r.
Odp: problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2016, 12:43:02 »
Tak jak wspominałem na początku robiłem już kilka filmików z youtuba i tam między innymi było z tą zgodnością podane także to robiłem z poradników spróbuje za chwilę i dam znać. Monitor zwykły z laptopa nic specjalnego :)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2016, 12:52:54 »
Niestety jak nie pomaga to nic z tym nie zrobi się... trzeba przywyknąć...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2016, 12:52:54 »