Autor Wątek: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !  (Przeczytany 33144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mats

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2016
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.03.2016r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#56 POLSKA MISTRZEM ŚWIATA !
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 20, 2016, 17:12:17 »
No i Milik też strzelił.
Jeśli możesz zostaw komentarz,to bardzo motywuje do dalszego wstawiania.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 20, 2016, 17:22:15 »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2016, 17:23:08 wysłana przez ebistal »

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 22, 2016, 11:30:33 »
Historyczne zwycięstwo Orłów na Mundialu ! I Milik który wpakował bramkę :D Japonia kojarzy mi się z rokiem 2002 wtedy wspólnie z Koreą organizowali tą imprezę,dobry ruch Fifa bo faktycznie mistrzostwa w Katarze zburzyły by strasznie rozgrywki ligowe.
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:16:45 »
Abstrakcja, nawet nie wiem czy nie za duża jak na karierę :P

Nie wiem co teraz napisać bo pewnie nigdy nie dożyje czasów, że piłkarze zostaną Mistrzem Świata.
Powiem jednak to co darłem się na hali jak Polska zdobyła Mistrza Świata w siatkówce:

Jeeeeeeeestt taaaaak kur..... jeeeessstt aaaaaaaaaaa


Mniej więcej coś takiego :P
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 22, 2016, 14:17:38 »
Jeszcze raz gratulacje, za dociągnięcie tego do końca. Mimo, iż praktycznie nic w dziale się nie dzieje, patrząc przez pryzmat poprzednich lat, to byłeś aktywny i wrzucałeś nowe odcinki z ochotą.
Jedno do czego muszę się przyczepić jednak... :P To co napisał kolega wyżej, wiadomo, że jest to tylko "kariera" i chodzi tu właśnie o takie odcinki, gdzie doprowadza się klub/repr do końcowego sukcesu, ale jakoś ciężko mi - i pewnie innym - wyobrazić sobie "Polska Mistrzem Świata!" :D :P Rzutuje to w pewien sposób na realizm, ale spoko, to tylko zabawa. Wg mnie mogłeś spróbować jednak na full poziomie, bo w PES 6 bardzo łatwo strzelać bramki po schematach. Znam tą grę naprawdę dobrze. Odpal sobie kiedyś PES 5 i tam bardzo będziesz musiał zastanowić się już na 4****, w jaki sposób zagrozić przeciwnikowi - coś ala szachy... :) Dlatego nie rozumiem, dlaczego tą "szóstkę" obwołano tak "królem", skoro ludzie nawet nie wiedzą, co oferuje "piątka"... :)
" border="0" border="0

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 26, 2016, 11:22:58 »
Tak jak pisałem, niestety niemiałem na to wpływu, po prostu grałem :)

Artur powiem Ci szczerze, że na najwyższym poziomie mecze są dla mnie do bani, lepiej grać poziom niżej, po prostu łatwiej gra mi się na najwyższym. Szczerze mówiąc, ten sam poziom na EURO 2016, kwalifikacjach i samym Mundialu 2018 więc widzisz, mecze różne. Nawet patrząc po grupie, przegrywam nagle 2:0 z USA a tutaj niespodziewanie mistrz świata. Nie mam pojęcia jak to wyłumaczyć :)

Dobra, a teraz to co najważniejsze. Karierę wstrzymuje. Odbębniłem 57 postów, gdzie ukończyłem Mistrzostwa Europy, kwlaifikacje Mistrzostw Świata i same Mistrzostwa Świata, zatem jestem mega dumny z siebie. Niesądziłem, że tak sobie poradzę, tym bardziej że w przeszłości mniewałem problemy z chociażby 10 postami  ;D Dlaczego wstrzymuję karierę ? Czas odpocząć od reprezentacji, zacząłem się nowy sezon już miesiąc temu (biorąc pod uwagę wszystkie najsilniejsze ligi) i trzeba przenieść się trochę na klubowy klimat. Zespół już mam wybrany, grafika prawie ukończona, więc niebawem wystartuje max do półtora tygodnia. Głównym powodem, wstrzymania kariery kadrą Polski jest to, że całe dnie spędzałem na siedzeniu w OFie, verterze, FMie i PESie, po to, aby kadry były dokładni zrobionie. Teraz czekałoby mnie uaktulanienie wieku, skilli, overalli nawet u kadrowiczów Polski a już to mega dużo czasu zajmuje. Do tego resztę kadr i symulacja całych eliminacji, nie jak w przypadku do MŚ 18 gdzie odbyło się to w FMie, bo u mnie kolejne Euro jest w Holandii, a nie w całej Europie. Dlatego grając karierę klubową powoli będę przygotowywał się do kolejnych eliminacji ME 2020 i kiedy będzie wszystko gotowe i zdeka odpocznę to powrócę.

Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia :D

PS.: Nie wiem Artur czy przeniesiesz do Archiwum czy jak, decyzję pozostawiam Tobie. Trzymajcie się ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 26, 2016, 11:22:58 »