Autor Wątek: Reprezentacja Polski by ebistal |#57 Podsumowanie MŚ 2018 !  (Przeczytany 33180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#18 Czas na Szwecję i Danię. Kim zagramy ?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 30, 2016, 14:28:48 »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#19 Remisowe Szwedzkie starcie !
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2016, 14:11:22 »
Boże jak ja tęskniłem za tym tęczowym efektem piłki w powtórkach <3
Nie wierzę, że to mówię, ale gratuluję UEFie wyboru odnośnie EURO 2020. Oczywiście niestety tylko tej Twojej, karierowej UEFie... Holandia wydaje się być świetnym miejscem do grania w piłkę. Rotterdam, Eindhoven i wreszcie jakże bajeczny stadion w Amsterdamie. Ale oczywiście w tej chwili Nawałka ma znacznie ważniejsze rzeczy do roboty. Awans z takiej grupy na mistrzostwa świata wydaje się być celem minimum. Obawiałem się tylko Rumunii, ale macie już ją za sobą :) Jako fan Milika, nieco martwi mnie forma Przybyłki, ale na pierwszym miejscu są, naturalnie, wyniki reprezentacji. A im większa konkurencja, tym lepiej dla każdego z zawodników. A Milika Nawałka mógł sprawdzić w sparingu ze Szwecją. Co prawda, inaczej się gra z Lewandowskim, a inaczej z Arturem Sobiechem, ale to absolutnie nie usprawiedliwia Arka z niewykorzystanych sytuacji. Ale ostatecznie, jestem zadowolony z wyniku. Wygląda na to, że Szwecja potraktowała ten mecz nieco bardziej poważnie niż Biało-Czerwoni. Przed Danią czuję się pewny naszych chłopaków :)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 17:39:27 wysłana przez ebistal »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#20 Powrót Lewandowskiego. Wygrywamy z Danią !
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2016, 19:15:52 »
Coś tak czułem, że nic nam w tym meczu nie zagrozi ;) Pozytywne zwieńczenie jakże wspaniałego dla nas roku kalendarzowego. Awans do EURO, wyjście z grupy na EURO, teraz ex aequo pierwsze miejsce w klasyfikacjach do mundialu... Za mojego życia kadra drugich takich 12 miesięcy nie przeżywała. A Dania regularnie dostaje nauczkę za ciągłe niedocenianie Jannika Vestergaarda ;D Aha i  czemu nie grał Christian Eriksen? Kontuzja? Nic o tym nie wspomniałeś, a to przecież ogromna strata. Chyba że wkradła Ci się literówka pisząc "Erikson". Ale dobra, to już przecież nieistotne :) Teraz przed nami 2017 (?) rok i szereg nowych wyzwań.
A te teksty czyta się naprawdę przyjemnie. Może i da się znaleźć pojedyncze błędy, ale jakoś nie odbijają się one na ogólnej ocenie każdego z odcinków. Bo ja się zwyczajnie, dobrze bawię czytając tę karierę :) Tak trzymaj ;)

PS Tak się przyzwyczaiłem do graficznej, topowej jakości przez Ciebie prezentowanej, że aż zapomniałem to skomentować za pierwszym razem :( W każdym razie...
Stroje? 8)
Stadiony? 8)
Atrakcyjne, lecz wciąż czytelne grafiki? 8)
Pozwolę sobie powtórzyć... Tak trzymaj Ebistal :D

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#20 Powrót Lewandowskiego. Wygrywamy z Danią !
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2016, 20:36:15 »
Lewandowski pozamiatał i dał upragnione 3 punkty w meczu w Warszawie. Czarnogóra traci punkty u siebie z Kazachstanem, a fantastyczna Armenia wygrywa kolejne spotkanie i to na wyjeździe i na dodatek z Rumunią. Następny mecz eliminacyjny to hit w Erywaniu.  :D
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#20 Powrót Lewandowskiego. Wygrywamy z Danią !
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 02, 2016, 22:19:26 »
Armenia i Polska przodują w grupie. Co tutaj się wyprawia. Zobaczymy czy do samego końca  razem z nami beda na pierwszych dwóch miejscach .
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#20 Powrót Lewandowskiego. Wygrywamy z Danią !
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 03, 2016, 10:38:16 »
Ty, ale mnie zaskoczyłeś jednym powołaniem. Kto to jest Sony Kitel? :D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#21 2017: Co słychać u kadrowiczów?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 03, 2016, 23:11:49 »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#21 2017: Co słychać u kadrowiczów?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 04, 2016, 11:13:39 »
Przyznam, że też nie nigdy nie słyszałem o Sonnym. Napisałeś, że Arek kosztował najwięcej... Chyba przez przypadek kompletnie pominąłeś Krychę? Czy to ja coś ominąłem wcześniej w Twojej karierze?
Szkoda Jędzy... Dopiero co leczył się z poważnej kontuzji, a tu znowu pół roku przerwy.
Ale za to ciekawe wieści z social mediów Artura Boruca. Myślę, że 2 mecze to minimum. Przeczuwam, że zagra może z 5 :) Nawałka to porządny facet. Będziesz transmitował ten 'testimonial' Boruca? ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#21 2017: Co słychać u kadrowiczów?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 04, 2016, 11:19:10 »
Przyznam, że też nie nigdy nie słyszałem o Sonnym. Napisałeś, że Arek kosztował najwięcej... Chyba przez przypadek kompletnie pominąłeś Krychę? Czy to ja coś ominąłem wcześniej w Twojej karierze?
Szkoda Jędzy... Dopiero co leczył się z poważnej kontuzji, a tu znowu pół roku przerwy.
Ale za to ciekawe wieści z social mediów Artura Boruca. Myślę, że 2 mecze to minimum. Przeczuwam, że zagra może z 5 :) Nawałka to porządny facet. Będziesz transmitował ten 'testimonial' Boruca? ;)


Dobra masz rację, pomyliłem się o 2,3 mln euro :D Ale to taki mały błąd, niedoczytany :D Oczywiście jak to nazwałeś "testimonial" Boruca będzie transmitowany :D

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#21 2017: Co słychać u kadrowiczów?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 04, 2016, 11:30:21 »
Dobra masz rację, pomyliłem się o 2,3 mln euro :D Ale to taki mały błąd, niedoczytany :D
Jasne, każdemu się zdarza :) Ale chodziło mi już bardziej o to, że w ogóle tu nie ma żadnej wzmianki o Grześku, więc zastanawiałem się, czy aby na pewno w Twojej karierze też jego transfer miał miejsce. Ale skoro to tylko błąd, to mogę już spać spokojnie ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#21 2017: Co słychać u kadrowiczów?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 04, 2016, 11:32:55 »
Jasne, każdemu się zdarza :) Ale chodziło mi już bardziej o to, że w ogóle tu nie ma żadnej wzmianki o Grześku, więc zastanawiałem się, czy aby na pewno w Twojej karierze też jego transfer miał miejsce. Ale skoro to tylko błąd, to mogę już spać spokojnie ;)

Z transferami postąpiłem trochę inaczej :D Grzesiu dopiął transferu jeszcze podczas euro wiec u mnie juz od początku sezonu grał dla Paryżan, zaś jak już byłem w trakcie eliminacji to w rzeczywistośi Arek przeniósł się do Napoli, dlatego u mnie dopiero zimą :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#22 Przed meczem z Armenią !
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 04, 2016, 13:41:33 »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#22 Przed meczem z Armenią !
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 04, 2016, 15:43:11 »
Hm a byłem tak pewny nadciągających występów Boruca. Ale jestem w stanie zrozumieć decyzję Adasia. Trzeba już zacząć ogrywać Bartka Drągowskiego. A Boruc z pewnością swoje szanse jeszcze dostanie. To dopiero pierwszy mecz w 2017 roku, ale ważniejszego już chyba przez 12 miesięcy nie rozegramy. Do boju!

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#23 Ponownie remisujemy z Armenią.
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 05, 2016, 13:48:56 »



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" REJESTRACJA lub LOGOWANIE"

Spoiler for Tabela i wyniki:

Spoiler for Terminarz i wyniki Kadry Polski:

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#23 Ponownie remisujemy z Armenią.
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 05, 2016, 15:34:26 »
Hm no szkoda, bo u siebie mogliśmy pokusić się o zwycięstwo. Robert coś się zaciął w tym meczu. Powiedziałbym, że za duża presja, ale on przecież nie zna takiego pojęcia :) Dobrze widzieć Klicha stwarzającego sytuacje. No a strzał Krychowiaka musiał wpaść do siatki. I tutaj już żadnego usprawiedliwienia na pewno nie ma.
Ale z drugiej strony... Ważne, że nie przegraliśmy. Bez problemu powinniśmy teraz do końca walczyć o komplet punktów. Armenia w końcu się potknie. Albo ew przegonimy ją bramkami ;)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#23 Ponownie remisujemy z Armenią.
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 06, 2016, 19:47:38 »
Dania i Rumunia zaczęły solidnie punktować wygrywając ważne mecze na wyjazdach. Co do Polski to z jednej strony cieszy ten remis, a z drugiej można było powalczyć o wygraną.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#24 Powołania na trzy spotkania !
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 08, 2016, 12:22:26 »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#24 Powołania na trzy spotkania !
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 08, 2016, 13:55:57 »
No no, i znów brak Boruca... :-\ Dobrze widzieć Łukasza Teodorczyka wracającego do formy w Anderlechcie. Z 3 nadchodzących spotkań, tylko jedno będzie o stawkę, więc Nawałka ma świetną szansę na przetestowanie paru zawodników. Stąd szanse na duet Milik - Teodorczyk są całkiem spore. Ciekawe, czy zobaczymy Bartka Drągowskiego w jednym ze sparingów. Pewnie tak, bo czemu Nawałka miałby zostawiać Artura Boruca, który jednak pomaga w szatni, dla młokosa, który i tak nie gra?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by ebistal |#24 Powołania na trzy spotkania !
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 08, 2016, 13:55:57 »