Autor Wątek: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie  (Przeczytany 102125 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #840 dnia: Lipiec 04, 2016, 11:08:06 »
Cześć @stanek1983, dałoby radę poprawić twarz Grosika? Ta w oryginalnym update jest całkiem, całkiem... chyba, że coś u mnie jest nie tak. ;)
ok w update dodałem twarz Grosika z DLC

Aż niemożliwe że jakikolwiek polski serwer hostingowy jest za free i praktycznie bez limitu. Ciekawe jak długo ;) Nie mniej jednak wykupiłem w piątek premium na UF i podzielę się wrażeniami z patcha.
Właściwie jak każda inna wersja, tak samo i ta jest znakomita, jednak odkryłem małe błędy w podpisaniu piłek w wyborze do meczu towarzyskiego, ale to tam taki mały szczegół. A no według mnie niektórzy piłkarze Realu mają nieco zaniżone statystyki. Wiem, że Stanek może nie lubisz Realu, ale dać Isco 71 albo Modrić'owi 80 to troszkę takie zaniżenie, nie wspominając o Navasie, który od samej podstawy ma 79, myślę, że zasłużył na chociaż 5 punkcików więcej :). No i Vasquez mógłby mieć kilka punktów więcej. O Jamesie nie wspominam, bo po tym sezonie zasłużył na takie zaniżenie. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jak należy i dodatkowo SweetFX Ultra HD sprawia, że niczego więcej nie trzeba.
Dzięki za świetną robotę!
z piłkami coś jest nie tak po wgraniu nowego Ordem EPL, ale chcialem ją mieći czekam na jakiś ballpack z nowymi Ordem dla wszystkich, do wersji finalnej będzie to zapewne, ok - nie jestem fanem Realu, ale raczej wydaje mi się, że Navas w Realu nie grał za dobrze, dopiero w Copa coś tam, podniosę staty Isco, Modricowi i Vasquezowi. Co do hosta, pewnie zrobią darmowe 10 GB, potem trzeba płacić, ale jak na ściąganie i co najważniejsze upload idzie szybko max. 10 min, pożyjemy - zobaczymy.....


stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #841 dnia: Lipiec 04, 2016, 17:18:11 »



LA LIGA PATCH 2016 6.4  by stanek1983


REJESTRACJA lub LOGOWANIE


UPDATE :

- update transferów na dzień 04.07.2016
- nowe zespoły w ligach:
 *FC Barcelona B i Real Madryt Castilla w Liga Adelante (ponieważ nie da się zrobic 20 zespołów, jest potem błąd w Copa del Rey)
- nowe kitsy na sezon 2016/17
- nowy bootspack
- nowe menu
- transfery: źródło tranfermarkt.es, de, pl i goal.com, transfery.info oraz marca.com


To jest tylko update, wymagana wcześniejsza instalacja wersji 6.0 i update 6.1. i  6.2. oraz 6.3

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

LUB

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

LUB

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline bl0ndEEE

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: CS:GO i PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #842 dnia: Lipiec 04, 2016, 21:45:01 »
elegancko Stanek. Znowu kolejna dobra łatka :)

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #843 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:18:32 »
Ściągnąłem patcha i jest naprawdę genialny, jednak jest jedna rzecz o którą chciałbym dopytać :) Czy jest możliwość usunięcia spolszczenia z tego patcha? Może jest jakiś plik który za to odpowiada i który wystarczy usunąć aby powrócić do oryginalnej angielskiej wersji gry? Jakoś tak nie jestem nigdy przekonany do tych spolszczeń i wolę grać w oryginalnej wersji językowej :) Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #844 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:06:16 »
Ściągnąłem patcha i jest naprawdę genialny, jednak jest jedna rzecz o którą chciałbym dopytać :) Czy jest możliwość usunięcia spolszczenia z tego patcha? Może jest jakiś plik który za to odpowiada i który wystarczy usunąć aby powrócić do oryginalnej angielskiej wersji gry? Jakoś tak nie jestem nigdy przekonany do tych spolszczeń i wolę grać w oryginalnej wersji językowej :) Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!
można, musisz usunąć dptfilelist generatorem z pliku pozycje adelante_4.pl i poustawiać pokolei tak jak było, w folderze na exe którego używasz, jednak przy zmianie czegokolwiek spolszczenie wróci, chyba że zrobisz to we wszystkich folderach exe.

P.S: wykryłem błąd w update, jeszcze dzisiaj FIX

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #845 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:34:21 »
i poustawiać pokolei tak jak było, w folderze na exe którego używasz
Nie bardzo rozumiem co konkretnie poustawiać.. Dałoby radę wytłumaczyć jak laikowi krok po kroku co miałbym dokładnie zrobić żeby się tego pozbyć?

PS. Odkryłem pewien błąd w grze i możliwe że ma to też związek z tym spolszczeniem - otóż nie wszyscy zawodnicy z danej narodowości mogą być przydzieleni do reprezentacji narodowej. Zauważyłem że narodowości piłkarzy są pisane np. BELGIA, natomiast w selekcji do reprezentacji są one pisane BELGIUM czyli w oryginale, więc może to jest tego powodem?

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #846 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:46:24 »
Nie bardzo rozumiem co konkretnie poustawiać.. Dałoby radę wytłumaczyć jak laikowi krok po kroku co miałbym dokładnie zrobić żeby się tego pozbyć?

PS. Odkryłem pewien błąd w grze i możliwe że ma to też związek z tym spolszczeniem - otóż nie wszyscy zawodnicy z danej narodowości mogą być przydzieleni do reprezentacji narodowej. Zauważyłem że narodowości piłkarzy są pisane np. BELGIA, natomiast w selekcji do reprezentacji są one pisane BELGIUM czyli w oryginale, więc może to jest tego powodem?
właśnie też coś podobnego kiedyś miałem, np. spróbuj wyszukać Fabiańskiego, podaj mi te nazwiska to sprawdzę
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 13:48:29 wysłana przez stanek1983 »

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #847 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:52:11 »
No ale to co w związku z tym? Da się jakoś temu przeciwstawić? Tak jak prosiłem, mógłbyś mi dokładniej "rozrysować" co powinienem zrobić żeby tego spolszczenia z gry się pozbyć? Na razie ściągnąłem już sobie "DpFileListGenerator v1.6 by Baris Compatible with DLC 4.0" i tam otworzyłem mój folder "download" oraz plik "DpFileList.bin" który w nim był.. i co ciekawe tam ten plik "Adelante4_pl.cpk" mam odznaczony, a mimo to gra jest spolszczona.. O co chodzi?

A co do nazwisk to jest tego sporo, np. Meunier z Belgii, Mario Gomeza w Niemieckiej reprezentacji też nie mogłem znaleźć a chyba gdzieś powinien być.. Nie będę Ci przecież wszystkich wymieniał bo nie jestem w stanie :) Chodzi o szerszy problem moim zdaniem..

Post Połączony
Hmmm, zastanawiające.. Udało mi się już wyłączyć to spolszczenie w grze, jednak problem z tymi zawodnikami których nie można wyszukać w dodawaniu do reprezentacji dalej występuje.. Nie rozumiem tego, dlaczego tak się może dziać i jak to naprawić?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 15:57:50 wysłana przez stanek1983 »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #848 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:57:28 »
No ale to co w związku z tym? Da się jakoś temu przeciwstawić? Tak jak prosiłem, mógłbyś mi dokładniej "rozrysować" co powinienem zrobić żeby tego spolszczenia z gry się pozbyć? Na razie ściągnąłem już sobie "DpFileListGenerator v1.6 by Baris Compatible with DLC 4.0" i tam otworzyłem mój folder "download" oraz plik "DpFileList.bin" który w nim był.. i co ciekawe tam ten plik "Adelante4_pl.cpk" mam odznaczony, a mimo to gra jest spolszczona.. O co chodzi?

A co do nazwisk to jest tego sporo, np. Meunier z Belgii, Mario Gomeza w Niemieckiej reprezentacji też nie mogłem znaleźć a chyba gdzieś powinien być.. Nie będę Ci przecież wszystkich wymieniał bo nie jestem w stanie :) Chodzi o szerszy problem moim zdaniem..
  Spróbuj zawodników edytować zawodników nie w grze tylko PES Next-Gen Editor 2016 zauważyłem ten błąd ale tylko w edytorze w grze, w ML wyszukiwanie działa... i fakt może być to wina plików SYSTEM i EDIT00000, póki co rozkminiam jak to naprawić....

« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 16:03:59 wysłana przez stanek1983 »

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #849 dnia: Lipiec 05, 2016, 16:16:23 »
No właśnie do podobnego wniosku przed chwilą doszedłem i już właśnie ściągam PES Next-Gen Editor :) W każdym razie dzięki za pomoc i czekam na kolejne uaktualnienia :)

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #850 dnia: Lipiec 05, 2016, 19:06:31 »
No właśnie do podobnego wniosku przed chwilą doszedłem i już właśnie ściągam PES Next-Gen Editor :) W każdym razie dzięki za pomoc i czekam na kolejne uaktualnienia :)
up będzie jutro z nową paczką 98 stadionów..... albo raczej wersja AIO 6.5

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #851 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:59:29 »
Przy okazji jak mogę się jeszcze do czegoś doczepić, to dałoby radę poprawić twarze niektórych naszych polskich reprezentantów? Bo z tego co zauważyłem, to na przykład Salamon ma twarz i fryzurę Cionka, a z kolei Cionek, Kapustka, Jodłowiec, Pazdan i Jędrzejczyk to nie wiem czyje mają twarze, ale raczej nie swoje :P

Post Połączony
Twarz Rashforda z ManUtd też zniknęła, mimo że w poprzedniej wersji pamiętam że jeszcze była..

Post Połączony
To samo z Mkhitaryanem oraz Gundoganem.. Podejrzewam, że tych przypadków może być jeszcze trochę
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 21:13:55 wysłana przez Micros »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #852 dnia: Lipiec 06, 2016, 12:12:02 »
Przy okazji jak mogę się jeszcze do czegoś doczepić, to dałoby radę poprawić twarze niektórych naszych polskich reprezentantów? Bo z tego co zauważyłem, to na przykład Salamon ma twarz i fryzurę Cionka, a z kolei Cionek, Kapustka, Jodłowiec, Pazdan i Jędrzejczyk to nie wiem czyje mają twarze, ale raczej nie swoje :P

Post Połączony
Twarz Rashforda z ManUtd też zniknęła, mimo że w poprzedniej wersji pamiętam że jeszcze była..

Post Połączony
To samo z Mkhitaryanem oraz Gundoganem.. Podejrzewam, że tych przypadków może być jeszcze trochę
ogólnie twarzy Cionka, Kapustki, jodłowca, Pazdana i Jędzrzejczyka nie ma, wolałem dodać w miarę podobnych by nie było fake face, co do reszty zauważyłem, że jeden plik z face jest odpięty od patcha, poprawię to, co do wcześniejszej zapowiedzi 98 stadionów to lipa, bo w grze działa tylko 41.... więc zostają stare....

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #853 dnia: Lipiec 06, 2016, 13:09:20 »
Okej, dzięki za info ;) A tymczasem znalazłem jeszcze jednego buga - mianowicie Selector do patcha nie działa (crash'uje się) kiedy jesteśmy odłączeni od Internetu (i chodzi mi tu o wybieraną opcję OFFLINE). Wyrzucany jest taki oto wyjątek:
************** Tekst wyjątku **************
System.Net.WebException: Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'pastebin.com'
   w System.Net.WebClient.DownloadDataInternal(Uri address, WebRequest& request)
   w System.Net.WebClient.DownloadString(Uri address)
   w System.Net.WebClient.DownloadString(String address)
   w Selector.Form1.button1_Click(Object sender, EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Wydaje się to trochę bez sensu gdyby chciało się kiedyś pograć w miejscu gdzie dostępu do Internetu nie mamy :P

Offline bl0ndEEE

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: CS:GO i PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #854 dnia: Lipiec 06, 2016, 13:51:43 »
  Spróbuj zawodników edytować zawodników nie w grze tylko PES Next-Gen Editor 2016 zauważyłem ten błąd ale tylko w edytorze w grze, w ML wyszukiwanie działa... i fakt może być to wina plików SYSTEM i EDIT00000, póki co rozkminiam jak to naprawić....



Do edytowania EDIT00000 używasz wersji  PES Next-Gen Editor 2016 0.6?

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #855 dnia: Lipiec 06, 2016, 14:12:27 »
Ja używam wersji PES Next-Gen Editor 2016 0.5.0 i wszystko bangla :)

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #856 dnia: Lipiec 06, 2016, 14:28:53 »
Ja używam wersji PES Next-Gen Editor 2016 0.5.0 i wszystko bangla :)
wersja 0.5 ma błąd, spróbuj np Neymara zedytować - nie uda ci się....

Offline Micros

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2009r.
    • Status GG
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #857 dnia: Lipiec 06, 2016, 18:30:19 »
A to nie wiem, Neymara akurat nie edytowałem, a nawet nie wiedziałem że jest wersja 0.6 bo u nas na forum to ta 0.5 jest do pobrania :)

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #858 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:48:08 »
Okej, dzięki za info ;) A tymczasem znalazłem jeszcze jednego buga - mianowicie Selector do patcha nie działa (crash'uje się) kiedy jesteśmy odłączeni od Internetu (i chodzi mi tu o wybieraną opcję OFFLINE). Wyrzucany jest taki oto wyjątek:
************** Tekst wyjątku **************
System.Net.WebException: Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'pastebin.com'
   w System.Net.WebClient.DownloadDataInternal(Uri address, WebRequest& request)
   w System.Net.WebClient.DownloadString(Uri address)
   w System.Net.WebClient.DownloadString(String address)
   w Selector.Form1.button1_Click(Object sender, EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Wydaje się to trochę bez sensu gdyby chciało się kiedyś pograć w miejscu gdzie dostępu do Internetu nie mamy :P

Wtedy odpalasz grę przez .exe jako Administrator i możesz grać bez dostępu do neta ;)

Offline master55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2016r.
  • Gram w: Pes 16
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 07, 2016, 13:31:32 »
ogólnie twarzy Cionka, Kapustki, jodłowca, Pazdana i Jędzrzejczyka nie ma, wolałem dodać w miarę podobnych by nie było fake face, co do reszty zauważyłem, że jeden plik z face jest odpięty od patcha, poprawię to, co do wcześniejszej zapowiedzi 98 stadionów to lipa, bo w grze działa tylko 41.... więc zostają stare....

 Te twarze możesz znaleźć na pesnext.pl i na innych stronach
Jędrzejczyk -    REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Salamon i Cionek - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kapustka - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Pazdan - REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 07, 2016, 13:31:32 »