Autor Wątek: Middlesbrough F.C By Impetuous |Zapowiedź 6 kolejki|  (Przeczytany 13600 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Sierpień|
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2016, 23:36:09 »

3 Kolejka    0-1       0-2       0-3       4-3       1-0       2-0       1-1       0-0       4-2       2-2


Trzech graczy wyróżnionych

Sierpień mija więc czas na krótkie podsumowanie tego co działo się na Angielskich boiskach,na samym początku prezentujemy wam drużynę miesiąca którą wybrali eksperci z Premier League. Szczególną uwagę przykuwa trzech graczy z ekipy Middlesbrough,Downing któremu zespół zawdzięcza remis z The Blues,następnie Rhodes który jak na razie jest królem strzelców Boro w trzech spotkaniach zdobył dwie bramki oraz Negredo który zagrał wyśmienite spotkanie z Evertonem.Frank Lampard wrócił do Premier League w wielkim stylu,trzy bramki na jego koncie oraz dwie asysty w trzech meczach zaimponowały ekspertom na wyspach.Bramkarzem został David De Gea który pomimo że w ostatniej kolejce wpuścił trzy bramki to i tak został wybrany do jedenastki miesiąca,powód?Fantastyczny mecz z Arsenalem który United wygrało 0-1 oraz perfekcyjny mecz z  Burnley.


Po cztery gole w trzech kolejkach

Zarówno Daniel Sturridge jak i Harry Kane nie zawodzą swoich fanów od początku sezonu,Daniel w tym sezonie strzelał jak na razie w każdej kolejce a przeciwko Tottenhamowi zdobył dublet. Jego rodak Kane w ostatniej kolejce zaliczył Hat-trick przeciwko Młotom oraz w pierwszej kolejce zdobył gola na wagę trzech punktów. W ubiegłym sezonie Sturridge zagrał tylko 14 spotkań w lidze zdobywając 8 bramek,a teraz po trzech meczach ma już połowę tego to ustrzelił w tamtym sezonie,chyba wszystko wskazuje na to że Anglik wrócił do pełni sił i w tym sezonie może być jednym z najlepszych napastników w Premier League.
Napastnik Kogutów Harry Kane już w tamtym sezonie pokazał na co go stać,zagrał we wszystkich spotkaniach ligowych i zdobył aż 25 bramek,czy w tym sezonie obroni koronę króla strzelców?Jak na razie wszystko idzie dobrym torem.


Koniec okienka transferowego

Pierwszy Września godzina 0:00 to nie tylko pierwszy dzień szkoły ale również zamknięcie okna transferowego,w ostatnim dniu zwanym potocznie na wyspach "Deadline" doszło do 14 transferów klubów z Premier League. Największy transfer w ostatnim dniu zrobił Manchester United który na kwotę 17 Milionów euro w swoje szeregi sprowadził doświadczonego Diarre który grał w takich klubach jak Arsenal,Chelsea czy też Real Madryt. Jedynym klubem który w ostatnim dniu sprzedał był Manchester City,The Citizens sprzedali za 34 Miliony Yaya Touré do Barcelony,kwota oraz transfer nie wzbudziły podziwu wśród bukmacherów którzy od dawna informowali w sieci o tym transferze.Warto też wspomnieć o nowym Polskim akcencie na wyspach,w ostatniej chwili swój podpis w Brunley złożył Łukasz szukała który przeniósł się do tamtejszej drużyny za równy jedne milion euro. Antonio Conte dał wyraźny sygnał swoim napastnikom którzy jak na razie zawodzą w tym sezonie,Włoski szkoleniowiec sprowadził na Stamford Bridge Antonio Di Natale za okrągłe 20 milionów.


Angielskie kluby w Europie

W tym sezonie Anglia ma ośmiu przedstawicieli w europie,cztery drużyny zagrają w Lidze Mistrzów oraz cztery w Lidze Europejskiej.José Mourinho i jego Manchester United trafili do 'Grupy C' gdzie przyjdzie im sie zmierzyć z Portugalskim FC Porto,Duńskim Malomo oraz Hiszpańską Sevillą, nie jest to łatwa grupa ale szkoleniowiec Czerwonych Diabłów po losowaniu powiedział że mogli trafić o wiele gorzej.Drugim przedstawicielem w Champions League jest Tottenham który został rozlosowany w "Grupie E" gdzie przyjdzie im się zmierzyć z Realem Madryt,Astaną oraz Sportingiem Lizbona,przeciwnicy są bardzo wymagający choć w zasięgu Kogutów. Po raz 20 ekipa The Gunners zagra w Lidze Mistrzów, w tym roku trafili do bardzo silnej "Grupy G " z Ajaksem Amsterdam,Barceloną oraz Besiktasem,ekipa Wengera zawsze wychodziła z fazy grupowej czy i tym razem uda im się ten wyczyn?Ostatnim reprezentantem Anglii jest Manchester City który został umieszczony w "Grupie A" razem z Juventusem Turyn,Bate Borysów oraz Bayerem Leverkusen,grupa bardzo wyrównana i każdy z tej grupy może wyjść.
Liga Europejska z udziałem Angielskich ekip również zapowiada się bardzo ciekawie,w "Grupie D" znajduje się Leicester które zagra z takimi ekipami jak Kaa Gent,Inter Mediolan,Lokomotiw Moskwa,tutaj nie wróży się dużego sukcesu Lisą powinni raczej zając trzecie miejsce według bukmacherów. Grupa F to Chelsea która trafiła na Spartak Moskwa,Panathinaikos oraz Malage, Conte i spółka raczej powinni bez problemów rozprawić się z tą grupą.The Toffees może mieć lekkie problemy z wyjściem,w ich grupie znajduje się Sporting Braga,Sampdoria oraz Vitesse, każda z tych czterech ekip ma duże szansę na wyjście z grupy.Ostatnia ekipa to Liverpool która zmierzy się z w "Grupie L" z Rubinem Kazań,Marsylią oraz Herte Berlin, podopieczni Jürgena Kloppa powinni łato i przyjemnie przejść do następnej fazy turnieju.
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Sierpień|
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2016, 17:33:09 »
Bardzo ważne jest aby zacząć ligę od wygranej co właśnie uczyniliście :) Teraz kolejne mecze i kolejne wyzwania przed wami. Pytanie czy pokusicie się o miejsce dające puchary? hmm
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Match Day 4 Zapowiedź|
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2016, 11:00:43 »


4 Kolejka  VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS


Podbić King Power Stadium

Piłkarzom Middlesbrough przyjdzie zmierzyć się w czwartej kolejce z ekipą Lisów którzy w tym sezonie będą chcieli udowodnić za wszelką cenę że mistrzostwo kraju z tamtego sezonu nie było przypadkiem. Leicester zaczął sezon dosyć średnio,na swoim koncie mają 1 zwycięstwo 1 remis i 1 porażkę którą odnieśli w ostatniej kolejce,natomiast Boro rozpędza się z meczu na mecz od porażki przez remis i zwycięstwo w ostatniej kolejce napaja kibiców optymizmem.Starcie mistrza kraju z beniaminkiem ligi zapowiada się bardzo ciekawie.
Zapraszam Do Lektury

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Match Day 4 Zapowiedź |
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2016, 20:30:07 »
Na start ligi przypadają Ci naprawdę ciężkie ekipy, po Chelsea był Everton no a teraz Mistrz Anglii. Nie wiem czy Lisy są tak kąśliwe jak w zeszłym sezonie no ale wiadomo, respekt dla Mistrza pozostaje. Wszystko zweryfikuje boisko. Cieszy obecność aż tylu graczy w "11" miesiąca. Nie ma się co dziwić, twoi gracze rozegrali naprawdę kilka dobrych meczów.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Match Day 4 Zapowiedź |
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 05, 2016, 15:03:38 »
No to szykuje się świetny mecz. Jedziecie podbić Mistrza Anglii :P Zobaczymy czy dalej będzie kontynuować klub dobrą pasję.
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Blisko Blamażu|
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2016, 21:48:53 »


4 Kolejka  1-0       1-0       1-0       2-4       3-4       1-0       1-0       0-2       0-1       1-0


Krok od blamażu

Szkoleniowiec Boro na to spotkanie przygotował inną taktykę niż dotychczas,formacja sama nie uległa zmianie lecz zadania poszczególnych graczy szczególnie tych z bloku defensywnego którzy dostali indywidualne zadania. Dotychczas obrona Middlesbrough łapała na spalone wychodząc całą linią a tym razem każdy z defensywy musiał czujnie pilnować przypisanego mu zawodnika.Aitor Karanka w tym meczu postanowił dać szansę gry Guzanowi który zastąpił na linii bramkowej Vladesa,natomiast na szpicy po raz pierwszy w tym sezonie od pierwszych minut zagrał Fischer.Od pierwszego gwizdka było widać duże zaangażowanie ze strony Leicester ale bardzo dobrze w spisywała się defensywa Boro,efekty indywidualnego krycia było widać już po pięciu minutach. Vardy został trzy razy skutecznie zatrzymany przez Espinose który pierw popisał się czystym wślizgiem a potem dwa razy zablokował podanie Vardiego w pole karne.W 15 minucie spotkania za sprawą Leadbittera ekipa z  Riverside wychodzi na prowadzenie,Anglik dobił strzał Fischera i umieścił piłkę obok bezradnego Zielera,niecałe piętnaście minut później było już 2-0 fenomenalnym strzałem z 20 metrów popisał się Fischer,duński napastnik nie dał cienia szans bramkarzowi gospodarzy. King Power Stadium nie otrząsnęło się po golu na 2-0 a tu pada już bramka na 3-0,dobrze wywalczona piłka w środkowej strefie przez Fischera który potem popisuje się fenomenalną asystą do Downinga,ten wpakował piłkę do bramki. Boro szalało na boisku jeszcze w 38 minucie za sprawą Adomaha podwyższyli swoje prowadzenie na 4-0, kibice Lisów nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli przez pierwsze 45 minut spotkania.
Po przerwie obraz gry zmienił się o 360 stopni, to gospodarze zaczęli atakować częściej i skuteczniej, widać było że Claudio Ranieri znalazł sposób na szczelną defensywę Boro. Leicester zaczął konstruować swoje ataki z głębi pola,zagrywali długie prostopadłe piłki do Musy i Vardiego ci na pełnym gazie ścigali się z blokiem defensywnym przyjezdnych. Efekty takiej gry Mistrzów Anglii było widać w 60 minucie kiedy Musa zdobywa bramkę na 1-4,szkoleniowiec Karanka widząc co się dzieje wymienił z palcu gry Espinose i w jego miejsce wprowadził Ayale który miał za zadanie przerywać te wszystkie zagrania.Lisy poszły za ciosem i siedem minut później doprowadziły do stanu 2-4, dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Fuscha wprost na głowę Okazakiego i Japończyk daje iskierkę nadziei chociaż by na remis.Do końca spotkania zostało nie całe 20 minut i Lisy miały coraz mniej czasu na doprowadzenie chociaż by do remisu, ekipa Boro w drugiej połowie nie stawiała dużego oporu,popełniali proste błędy w środku pola i nie potrafili utrzymać się dłużej przy piłce niż minutę. W 88 minucie Musa doprowadza do stanu 3-4, stadion odżył kibice uwierzyli że jeszcze mogą wyrwać chociaż by 1 punkt.Nerwowe dwie minuty podstawowego czasu gry,później arbiter dolicza 4 minuty w których Lisy miały akcję meczową.Genialna piłka z głębi pola wprost pod nogi Musy też uderza ile sił lecz piłka odbija się od słupka wraca na 11 metr wprost pod nogi Drinkwathera,ten składa się do strzału ale genialnym wślizgiem popisał się Fabio i wybił piłkę na aut. Sędzia już nie pozwolił na wznowienie gry i spotkanie zakończyło się wynikiem 3-4.Ten mecz na długo zostanie w pamięci kibiców z Riverside.

Skróty/Statystyki/Wyniki/Tabela

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2016, 22:27:35 wysłana przez Impetuous »
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Blisko Blamażu|
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2016, 14:43:03 »
Na sam koniec, po tym jak minie trochę czasu wszyscy będą pamietać tylko zdobyte 3 pkt. Wszyscy zapomną ten styl. Mieliście przewagę ktora malaco nie straciliscie, jednak liczy sie koncowy wynik.
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Valdes|
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 11, 2016, 22:04:13 »


4 Kolejka  1-0       1-0       1-0       2-4       3-4       1-0       1-0       0-2       0-1       1-0


Víctor Valdés na temat meczu z Lisami

Dzień przed meczem do mojego pokoju w hotelu przyszedł nasz szkoleniowiec Aitor i zapytał się czy nie przeszkadza bo chciał porozmawiać o nadchodzącym meczu,na początku myślałem że chce udzielić mi jakiś konkretnych porad ewentualnych wskazówek,jednak myliłem się. Karanka powiedział prosto z mostu że w meczu z Lisami mecz rozpocznę na ławce rezerwowej a od pierwszej minuty zagra Guzan,trochę na początku mnie to zdziwiło bo na każdym treningu czułem się lepszy od Amerykanina i myślałem że jestem numerem jeden w oczach szkoleniowca.Trener dodał że chce zobaczyć czy na moim zmienniku może polegać i liczyć na niego w razie mojego wykluczenia bądź kontuzji,z jednej strony rozumiałem trenera że chce dać szansę mojemu rywalowi ale z drugiej strony powinien dawać szansę zmiennikom w meczach pucharowych takich jak np: Fa Cup.Pod czas rozgrzewki Guzan zapytał mnie w sposób żartobliwy czy będę zły jak po tym meczu on zostanie numerem jeden w bramce Boro,odpowiedziałem mu że lubię rywalizacje o pierwszy skład i życzę mu udanych interwencji w spotkaniu.Cały mecz przesiedziałem na ławce i obserwowałem z boku poczynania moich kolegów i powiem szczerze że w pierwszej połowie Aitor nie miał nic do zarzucenia naszym graczom,całe 45 siedział spokojnie w fotelu i popijał wodę,jednak to co się stało w drugiej połowie doprowadzało go do białego szaleństwa. Osobiście dla mnie Brad Guzan zagrał bardzo przyzwoite spotkanie,przy samych bramkach dla Leicester nie miał raczej nic do powiedzenia,sam bym chyba tych strzałów nie wybronił.Schodząc do tunelu podszedłem do Barda poklepałem go po plecach i gratulowałem wygranej a w szatni powiedziałem ze jest godnym rywalem dla mnie i życzę mu jak najlepiej.
Zapraszam Do Lektury

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Ciężki Rywal|
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:55:33 »


5 Kolejka    VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS


Po trzecie zwycięstwo z rzędu

Aitor Karanka i jego zespół w piątej kolejce zagrają na Etihad Stadium,chociaż Manchester City po czterech kolejkach zajmuje odległe 16 miejsce to nadal jest uważane za pretendenta do mistrza kraju. 24 stycznia 2015 roku Boro pod wodzą Karanki wygrało na Etihad 0-2 w czwartej rundzie pucharu Fa Cup.Od tego momentu w ekipę Middlesbrough dużo się zmieniło,wystarczy wspomnieć o takich graczach jak Kike czy Patrick Bamford którzy w tamtym spotkaniu strzelali bramki lecz tym razem nie ujrzymy ich na placu gry żaden nie gra już dla Boro. The Citizens powoli odbijają się od dna,remis ze Swansea oraz wygrana w ostatniej kolejce ze Stoke pokazuje że Obywatele nabierają rozpędu w lidze i za wszelką cenę będą chcieli wrócić do czuba tabeli ligowej.

Manchester City 0-2 Middlesbrough (24.01.2015) 4 Runda Fa Cup
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2016, 16:58:08 wysłana przez Impetuous »
Zapraszam Do Lektury

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Ciężki Rywal|
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:48:48 »
Wspomnienie po ostatnim meczu z City macie dobre. Do tego dochodzą świetne nastroje po zaciętym meczu z Leicester - na Etihad może się sporo wydarzyć. Na razie macie 8 miejsce, jeszcze trochę i LE, co moim zdaniem dla beniaminka byłoby sporym wyczynem i fajnym ukoronowaniem sezonu.

Już Ci to kiedyś miałem pisać, ale zapomniałem. Zmień czcionkę na strojach na tą z BPL.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Ciężki Rywal|
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2016, 22:25:54 »
Małymi kroczkami do przodu. Beniaminek i ocieracie się o Europejskie Puchary. Kibice liczą, że zawojujecie Europę :) Po meczach z najlepszymi drużynami w Lidze możecie śmiało walczyć o LE.
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Ciężki Rywal|
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:42:19 »


5 Kolejka    0-1       3-0       1-0       0-0       2-2       1-2       0-1       0-1       0-2       0-0


Perfekcyjna Obrona

Ten mecz na długo pozostanie w pamięci kibiców z Riverside Stadium,ich ulubieńcy ograli wielki Manchester City i to na ich terenie.W tym spotkaniu do bramki powrócił Valndes a na szpicy tym razem od pierwszych minut zagrał Rhodes,jest to trzecie spotkanie z rzędu gdzie Aitor wymienia napastnika.Początek meczu nie wskazywał na zwycięstwo Boro,już w piątej minucie stracili bramkę za sprawą Davida Silvy który lobem pokonał Valdesa,Hiszpan nie najlepiej zachował się w tej sytuacji najpierw zrobił parę kroków do przodu po czym zatrzymał się w miejscu ułatwiając tylko zadanie zawodnikowi City.Jak później się okazało był to ostatni celny strzał w tym spotkaniu podopiecznych Pepa Guardioli, żeby było ciekawiej to gracze The Citizens nie oddali już żadnego strzału na bramkę Middlesbrough.Podopieczni Karanki wyrównali stan meczu w 15 minucie po dobrym dośrodkowaniu Adomaha piłkę w siatce umieścił Downing,bramka która na długo zostanie w pamięci Joe Harta. Kolejne minuty pierwsze połowy były dosyć nudne dla oka,spotkanie bardzie mogło się podobać ekspertom,było dużo skutecznych odbiorów ze strony Boro oraz wiele niecelnych podań gospodarzy którzy nie mieli pomysłu jak przejść defensywę rywali.
Druga połowa była praktycznie kontynuacją ostatnich minut pierwszej połowy,dużo walki w środku,pełno przechwytów oraz niecelnych zagrań.Manchester chociaż był częściej w posiadaniu piłki to i tak nie miał pomysłu jak wykorzystać ten fakt,natomiast Boro grało konsekwentnie swoje. Menadżerowie obydwu ekip zrobili kilka roszad w składzie oraz przestawiali formację,Guardiola dwukrotnie zmieniał stronami Sterlinga i Navasa chciał za wszelką cenę wygrać ten mecz. Karanka spokojnie robił zmiany w składzie i od czasu do czas pokazywał coś rękami w stronę defensywy która w tym spotkaniu zagrała na najwyższym poziomie. Nic nie zapowiadało się na zmianę rezultatu,każdy z kibiców zgromadzonych na Etihad Stadium pogodził się z podziałem punktów aż do 91 minuty kiedy to De Pena wpakował piłkę do bramki gospodarzy, w jednej chwili kibice City zamarli a kibice z Riverside oszaleli z radości. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Boro 1-2 i tym samym wygrywają swój trzeci mecz z rzędu oraz jest to ich czwarty mecz bez porażki,fantastyczny początek sezonu zalicza ekipa Middlesbrough.

Skrót Spotkania/Statystyki/Składy/Oceny
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Perfekcyjna Obrona|
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 26, 2016, 11:42:42 »
Obrona, ale i zabójcza końcówka dzięki które zdobywacie 3 pkt do tabeli.  Pokonanie City na ich terenie to już jest wyczyn.

Przed wami i kibicami coraz większe apetyty na jakiś lepszy wynik niż środek tabeli.
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Perfekcyjna Obrona|
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2016, 19:43:16 »
Mecz pełen emocji, wielu bramek, to co kibice na wyspach kochają. Dwukrotnie przegrywaliście i dwukortnie porwadziliście, co przyczyniło się do waszej wygranej. Co może cieszyć ? Że w zespole można liczyć na każdego zawodnika, który może wpakować piłkę do siatki. Gratuluje ;)

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Wrzesień|
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 26, 2016, 21:10:07 »


5 Kolejka    0-1       3-0       1-0       0-0       2-2       1-2       0-1       0-1       0-2       0-0


Gracze Boro z wyróżnieniami

W Premier League drugi miesiąc dobiegł końca więc czas na małe podsumowanie.W sierpniu eksperci docenili trzech graczy Middlesbrough,ponownie i w tym miesiącu doceniono trzech graczy Boro tym razem graczami którzy zasłużyli na to wyróżnienie są Fischer,Adomah oraz Barragan. Fischer który rozegrał bardzo dobre spotkanie z Lisami oraz dał dobrą zmianę w mecz z Manchesterm City gdzie asystował przy bramce która dała zwycięstwo, Adomah rozegrał dwa kapitalne spotkania zdobywając jedną bramkę i dwie asysty oraz Barragan który był ostoją obrony w mecz z City,Hiszpan nie popełni najmniejszego błędu w tym spotkaniu.W zestawianiu miesiąca znalazło się dwóch graczy The Cityzens Silva i Aguero,zgrali oni bardzo dobre spotkanie ze Stoke City dając swojej drużynie skromne zwycięstwo 1-0 oraz pierwsze i jak na razie jedyne trzy punkty w tym sezonie.




Samodzielny Lider

Daniel Sturridge od samego początku sezonu zachwyca swoją formą strzelecką bowiem w pięciu kolejkach zdobył już sześć bramek.Anglik na obecną chwilę jest samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców i ma dwie bramki przewagi nad Harry Kaneem z Tottenhamu oraz Mame Biram Diouf  ze Stoke City. Sturridge swoje dwa ostatnie trafienia zaliczył z Manchesterm United (2:2) dając swojej drużynie cenny jeden punkt.Warto dodać że w klasyfikacji strzelców na dziewiątym miejscu znajduje się dwunastu graczy z dwoma trafieniami z czego aż pięciu to gracze Boro,De Pena,Adomah,Rhodes,Downing,Fischer.Najlepszym asystentem w lidze a właściwie najlepszymi są Alvaro Negredo oraz Dembele z Tottenhamu którzy mają po trzy asysty na swoim koncie a zaraz za ich plecami znajduje się trójka graczy Middlesbrough Ramirez,Downing i Fischer którzy zaliczyli po dwie asysty.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2016, 22:18:58 wysłana przez Impetuous »
Zapraszam Do Lektury

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Wrzesień|
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2016, 16:19:58 »


5 Kolejka    0-1       3-0       1-0       0-0       2-2       1-2       0-1       0-1       0-2       0-0


W dniu dzisiejszym została przeprowadzana krótka konferencja prasowa z udziałem szkoleniowca Middlesbrough.

Sky Sport: Odnieśliście jak dotąd jedną porażkę w sezonie,zdobyliście 10 punktów. Czym spowodowana jest tak wysoka forma ?
Aitor Karanka: Cięzka praca na treningach oraz odpowiednie nastawienie przed każdym spotkaniem pozwala nam na swobodną grę.Moi podopieczni starają się grać tak jak na treningach,nie szukają jakiś nowych rozwiązań w trakcie spotkania.
Sky Sport: Wasze trzy ostatnie mecze skończyły się jednobramkowymi zwycięstwami,czy tu można mówić o szczęściu?
Aitor Karanka: Szczęście? Zwycięstwo 4:3 z Evertonem i z Lisami można nazwać szczęściem bo gdyby te dwa spotkania trwały o 5/10 minut dłużej to nie wykluczone że padły by tam remisy.Nie ma co rozpamiętywać,zwycięzców się nie osądza.
Sun Sport: Ostatnie spotkanie wygrane 1:2 z Manchesterem City to też szczęście?
Aitor Karanka: Jak już mówiłem zwycięzców się nie osądza.W tym spotkaniu nie było żadnego przypadku ani szczęścia,byliśmy całe spotkanie lepszą drużyną i to nam się należała pełna pula.
Sky Sport: Co jest głównym celem dla Pana w tym sezonie?
Aitor Karanka: W tym sezonie naszym marzeniem jest utrzymanie się w najwyższej lidze,natomiast w FA Cup chcemy przejść chociaż jedną rundę niczego więcej nie wymagam od moich graczy.
Sun Sport: Bardzo ostrożnie Pan sobie postawił cele,sądząc po początku stać was na wysokie miejsce w tabeli.
Aitor Karanka: To jest dopiero początek sezonu przed nami jeszcze wiele ciężkich spotkań,nie można po paru kolejkach stwierdzić na jakim miejscu skończy się ligę.Zobaczmy na obecną sytuację w tabeli i pierwsze co przykuwa naszą uwagę to osiemnaste miejsce Manchesteru City czy Crystal Palace które jest liderem,myślicie że te drużyny skończą tak sezon? Chyba nie prawda ?
Sun Sport: Graliście już różnymi wariantami w napadzie,który spisał się najlepiej?
Aitor Karanka: Szczerze mówiąc to każdy był dobry,nie chce tutaj wyróżniać nikogo.
Sky Sport: Wasza defensywa w ubiegłym sezonie była najlepsza na zapleczu ligi,w tym sezonie bynajmniej do tej pory nie jest kolorowo.
Aitor Karanka: Fakt bilans 14:12 nie powala na kolana,nasza obrona jest w całkowitej przebudowie ale sądzę że z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej i myślę że będzie jeszcze lepiej.
Sun Sport: Dlaczego Valdes a nie Guzan ?
Aitor Karanka: Doświadczenie w BPL większe ma Amerykanin,lecz Valdes też zdążył liznąć trochę Angielskiego futbolu,Hiszpan jak na razie pozostanie numerem jeden.
Sky Sport: Pozostańmy przy piłkarzach,czy fala krytyki którą otrzymał Fabio po dwóch pierwszych meczach odbiła się na jego pozycje w zespole?
Aitor Karanka: Fakt Fabio miał słaby start sezonu lecz to nie przekreśliło go w moich oczach,każdy ma słabszy mecz.Nie rozumiem ludzi których osądzają kogoś po jednym złym spotkaniu.Odpowiem jeszcze na jedno pytanie.
Sun Sport: Największa ligowa niespodzianka to ?
Aitor Karanka: My sami (śmiech)
Zapraszam Do Lektury

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Aitor Karanka|
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2016, 22:11:58 »


6 Kolejka    VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS       VS


Podtrzymać dobrą passę

W szóstej kolejce tego sezonu piłkarze Boro podejmą przed własną publiką ekipę West Bromwich,goście jak na razie w tym sezonie zgromadzili cztery oczka i zajmują piętnaste miejsce w tabeli ligowej. Podopieczni Aitora Karanki po ostatnim zwycięstwie z Manchesterem City awansowali na piątą pozycję w lidze,czy i tym razem uda im się zwyciężyć?Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi zespołami nie kończyły się najlepiej dla Boro,przegrali oni powiem wszystkie trzy mecze odpowiednio 2:0/0:5/3:0.
Spoiler for Hiden:
Nie było mnie ostatnio na forum,spowodowane było to zmianą pracy,ale teraz postaram się nadrobić jak najwięcej. Teraz wrzuciłem chyba najkruchszy post ale nie miałem zbytnio czasu, bardziej chodziło mi o to żeby moja kariera nie trafiła do archiwum bo szkoda mojej pracy,teraz postaram się pisać raz albo dwa razy w tygodniu. :)
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Zapowiedź 6 kolejki|
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 26, 2016, 15:11:17 »
Macie doskonałą okazję do przełamania się z tym rywalem. Czuję, że tym razem wygracie bo jesteście w kapitalnej formie. Czas na wznowienie walki.
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Zapowiedź 6 kolejki|
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 28, 2017, 18:05:21 »
Kariera może zostać przeniesiona do Archiwum nie będę jej kontynuował, spowodowane jest to zmianą pracy oraz miejsca zamieszkania. Zmieniłem również sprzęt do grania  i nie instalował już na nim  Pro Evo 16 tylko już 17 więc pliki z tej kariery przepadły.W Poniedziałek planuje zacząć nowy wątek z karierą już z Pro Evo 17 .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 18:05:45 wysłana przez Impetuous »
Zapraszam Do Lektury

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Middlesbrough F.C By Impetuous |Zapowiedź 6 kolejki|
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 28, 2017, 18:05:21 »