Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 518966 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline korwin dziki gon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 108
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 31.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1360 dnia: Grudzień 01, 2016, 11:56:12 »
a do mnie chyba szczęście wrocilo po ostatnim losowaniu kiedy miałem 18 srebrnych i 2 zlote
dzisiaj na 25 losowan 4 czarne Ronaldinho, Fabregas, Modric i Pepe do tego ze złotych Davids  :)

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1361 dnia: Grudzień 01, 2016, 12:21:55 »
Ja sie zgadzam z przedmówcą,losowania tylko za gp bo zaczyna sie robic jak w fifie kto bogatszy ten trzepie za coinsy.
Najgorsi sa synowie oligarchów 😊 i szejków arabskich.Poczatki zaraz po premierze a on same czarne koksy w pierwszej 11 cała ława czarnych piłek,hehe.

i co? ograć takiego nie da rady? czy o co chodzi?

Offline borodinho82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2016r.
  • Ligowiec
  • Gram w: Pes 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1362 dnia: Grudzień 01, 2016, 12:44:38 »
i co? ograć takiego nie da rady? czy o co chodzi?

No wtedy nie szło bo u mnie same szroty i nienadążali chłopaki.
Teraz napewno bym mogl rywalizować.Chodzi tylko o granie na równych zasadach dlatego wspomniałem ze jestem za losowaniami z gp tylko a nie coinsow

Offline rio920

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 28.11.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1363 dnia: Grudzień 01, 2016, 12:58:39 »
No wtedy nie szło bo u mnie same szroty i nienadążali chłopaki.
Teraz napewno bym mogl rywalizować.Chodzi tylko o granie na równych zasadach dlatego wspomniałem ze jestem za losowaniami z gp tylko a nie coinsow

ja teraz ciagle trafiam gości co maja 50 rozegranych meczy i maja full sklad z czarnych i lawka podobnie. Mam okolo 200 meczy rozegranych i 5 czarnych piłek ale żadnego z napadu i w tym przypadku żeby strzelić jakieś bramki to musze się namęczyc a taki co ma cały skład z czarnych to 4 sytuacje i 3-4 bramki bo taki suarez strzela z każdej pozycji.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1364 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:02:12 »
ja teraz ciagle trafiam gości co maja 50 rozegranych meczy i maja full sklad z czarnych i lawka podobnie. Mam okolo 200 meczy rozegranych i 5 czarnych piłek ale żadnego z napadu i w tym przypadku żeby strzelić jakieś bramki to musze się namęczyc a taki co ma cały skład z czarnych to 4 sytuacje i 3-4 bramki bo taki suarez strzela z każdej pozycji.
Suarez sam nie strzela, Suareza można przykryć...
Ile GP w sumie (mniej więcej) na losowania wydałeś?

Offline rio920

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 28.11.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1365 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:18:53 »
Suarez sam nie strzela, Suareza można przykryć...
Ile GP w sumie (mniej więcej) na losowania wydałeś?

mam 200 meczy rozegranych w division i 150 okolo SIM,
zrobiłem okolo 150 losowań ( wraz z tymi z turniejów )
5 czarnych mam z tego- Pique, Xavi, Alaba, Alba, i kolejny LB ale nie pamietam jak się na nazywa ( Beines czy jakos tak )
dzisiaj udało sie wylosować Ronaldinho ale jeszcze nie gralem.

mam dużo złotych ale w sytacjach sam na sam ciągle obok bramki albo w słupek i tak moge mieć 15 sytuacji żeby strzelić 2 bramki.


Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1366 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:30:20 »
mam 200 meczy rozegranych w division i 150 okolo SIM,
zrobiłem okolo 150 losowań ( wraz z tymi z turniejów )
5 czarnych mam z tego- Pique, Xavi, Alaba, Alba, i kolejny LB ale nie pamietam jak się na nazywa ( Beines czy jakos tak )
dzisiaj udało sie wylosować Ronaldinho ale jeszcze nie gralem.

mam dużo złotych ale w sytacjach sam na sam ciągle obok bramki albo w słupek i tak moge mieć 15 sytuacji żeby strzelić 2 bramki.


no widzisz... za te 150 losowań kupiłbyś sobie własnego Suareza do ataku i jeszcze na innego wymarzonego koksa by starczyło albo i dwóch

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1367 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:42:41 »
smiechen myśli że każdy jest taki dobry jak on. Niech sobie zagra z kimś na swoim poziomie słabszym składem i się przekona. Chodzi o równą rywalizacje nic więcej. Wygrać mecz z gościem  który posiada podobne umiejętności na tym samym poziomie jest naprawdę trudne, szczególnie gdy ma w składzie samych koksów. Takie jest życie kto ma pieniądz ten rządzi.

Offline borodinho82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2016r.
  • Ligowiec
  • Gram w: Pes 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1368 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:44:39 »
150 losowań czyli 1,5 mln gp, przy takim hasie to nawet bym nie patrzył na losowania ziomuś tylko cisnął na aukcjach 3 czarnych kozaków masz na luzaku.
Jak wy farmicie ze tyle hajsu macie bo chyba nie na samym novice cup co?
Bo na tym do bym musiał 24 na dobę naparzają zeby zarobić!

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1369 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:46:10 »
no widzisz... za te 150 losowań kupiłbyś sobie własnego Suareza do ataku i jeszcze na innego wymarzonego koksa by starczyło albo i dwóch
Ale jakby nie zrobił tych 150 losowań to nie miałby kim grać.  Miałby Suareza i kogoś tam jeszcze a co z resztą?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 13:46:34 wysłana przez Damian1 »

Offline borodinho82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2016r.
  • Ligowiec
  • Gram w: Pes 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1370 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:46:18 »
smiechen myśli że każdy jest taki dobry jak on. Niech sobie zagra z kimś na swoim poziomie słabszym składem i się przekona. Chodzi o równą rywalizacje nic więcej. Wygrać mecz z gościem  który posiada podobne umiejętności na tym samym poziomie jest naprawdę trudne, szczególnie gdy ma w składzie samych koksów. Takie jest życie kto ma pieniądz ten rządzi.
Amen !!!

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1371 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:51:02 »
150 losowań czyli 1,5 mln gp, przy takim hasie to nawet bym nie patrzył na losowania ziomuś tylko cisnął na aukcjach 3 czarnych kozaków masz na luzaku.
Jak wy farmicie ze tyle hajsu macie bo chyba nie na samym novice cup co?
Bo na tym do bym musiał 24 na dobę naparzają zeby zarobić!

Mylisz pojęcia on zrobił, 150 losowań od premiery. to nic dziwnego że wydał 1,5 mln ja zrobiłem ponad 200. a 2mln mln nie widziałem na oczy :P

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1372 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:55:32 »
smiechen myśli że każdy jest taki dobry jak on. Niech sobie zagra z kimś na swoim poziomie słabszym składem i się przekona. Chodzi o równą rywalizacje nic więcej. Wygrać mecz z gościem  który posiada podobne umiejętności na tym samym poziomie jest naprawdę trudne, szczególnie gdy ma w składzie samych koksów. Takie jest życie kto ma pieniądz ten rządzi.
ale ja nie jestem dobry, jestem dość średni, tylko, że jak widzę przeciwnika z samymi czarnymi w składzie, to nie robię kupki w majteczki narzekając na cały świat, tylko staram się z nim wygrać. Jak przegram, nie walę do niego PW, że przy tych samych składach by nie dał mi rady tylko gram dalej z kimś innym. Nie płaczę , że ktoś ma tatę szejka, a ktoś inny oligarchę. TO TYLKO GRA, a niektórzy się tu filmują jakby świat im się walił na głowę. Masz ciśnienie po meczu? polecam spacer, albo coś w TV.

Ktoś ma Suareza? też chcesz? to zamiast walić losowania przy 2.8% na czarną, uzbieraj przez tydzień albo dwa GP i kup go na aukcji
o płaczu na temat tzw. skryptów i coś tam co jest chvjowe w grze po każdej aktualizacji to nawet nie chce mi się pisać.


Post Połączony
Ale jakby nie zrobił tych 150 losowań to nie miałby kim grać.  Miałby Suareza i kogoś tam jeszcze a co z resztą?
Ty tak na poważnie?
nawet nie będę się wysilał, żeby na to odpowiadać
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 13:56:58 wysłana przez smiechen »

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1373 dnia: Grudzień 01, 2016, 13:59:31 »
Kilkanaście losowan i parę czarnych wpadło ale nie Ci których chciałem. Kilka legend ale niestety złote.

Pepe,Ozil,Marcelo,Y.Toure

Legendy
Deco,Riquelme,Larsson,Kluivert,T.De Boer,Overmars...

Offline rio920

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 28.11.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1374 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:00:34 »
ale ja nie jestem dobry, jestem dość średni, tylko, że jak widzę przeciwnika z samymi czarnymi w składzie, to nie robię kupki w majteczki narzekając na cały świat, tylko staram się z nim wygrać. Jak przegram, nie walę do niego PW, że przy tych samych składach by nie dał mi rady tylko gram dalej z kimś innym. Nie płaczę , że ktoś ma tatę szejka, a ktoś inny oligarchę. TO TYLKO GRA, a niektórzy się tu filmują jakby świat im się walił na głowę. Masz ciśnienie po meczu? polecam spacer, albo coś w TV.

Ktoś ma Suareza? też chcesz? to zamiast walić losowania przy 2.8% na czarną, uzbieraj przez tydzień albo dwa GP i kup go na aukcji
o płaczu na temat tzw. skryptów i coś tam co jest chvjowe w grze po każdej aktualizacji to nawet nie chce mi się pisać.


Post Połączony
Ty tak na poważnie?
nawet nie będę się wysilał, żeby na to odpowiadać

Masz w pewnym sensie rację, tylko wiesz losując przeciwnika i ciągle trafiając skoksowane składy gdzie napastnik strzela z 40m albo z każdego kąta przy słabej grze przeciwnika a ja cały czas gram piłka i mam sytuacje ale bramkarz wszystko broni albo mój napastnik nie trafia w bramke ciągle to jest wkurzające.

Offline borodinho82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2016r.
  • Ligowiec
  • Gram w: Pes 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1375 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:04:19 »
ale ja nie jestem dobry, jestem dość średni, tylko, że jak widzę przeciwnika z samymi czarnymi w składzie, to nie robię kupki w majteczki narzekając na cały świat, tylko staram się z nim wygrać. Jak przegram, nie walę do niego PW, że przy tych samych składach by nie dał mi rady tylko gram dalej z kimś innym. Nie płaczę , że ktoś ma tatę szejka, a ktoś inny oligarchę. TO TYLKO GRA, a niektórzy się tu filmują jakby świat im się walił na głowę. Masz ciśnienie po meczu? polecam spacer, albo coś w TV.

Ktoś ma Suareza? też chcesz? to zamiast walić losowania przy 2.8% na czarną, uzbieraj przez tydzień albo dwa GP i kup go na aukcji
o płaczu na temat tzw. skryptów i coś tam co jest chvjowe w grze po każdej aktualizacji to nawet nie chce mi się pisać.


Post Połączony
Ty tak na poważnie?
nawet nie będę się wysilał, żeby na to odpowiadać

 W sumie ma chłop racje ...polać mu, nie ma co sie napinać tylko grać, bo praktyka czyni mistrza😎.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1376 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:09:26 »
Masz w pewnym sensie rację, tylko wiesz losując przeciwnika i ciągle trafiając skoksowane składy gdzie napastnik strzela z 40m albo z każdego kąta przy słabej grze przeciwnika a ja cały czas gram piłka i mam sytuacje ale bramkarz wszystko broni albo mój napastnik nie trafia w bramke ciągle to jest wkurzające.
nikt mi nigdy nie strzelił gola z 40m> , z kąta? kilka może straciłem i wcale nie musiał to być Ronaldo... też gram piłką, i też długą piłką, zazwyczaj mam więcej oddanych strzałów (a dodam, że nie walę na pałę z 30 m dla statystyk, tylko każdy praktycznie do pustaka albo sam na sam), moi napastnicy też nie trafiają albo bramkarz cudownie broni, przegrywam też mecz np. 2:1 gdzie przeciwnik oddał 2 strzały... taka gra, narzekanie i płacz bo ktoś ma jest słabe, ja też mam bo miałem szczęście w Opening packu (Messi Nayman), kilku kotów sam zrobiłem (Bale, Cech, Tevez) i co? mam ich na trenera wrzucić? bo ktoś uważa, że nie dam rady innym składem? Mam też skład zrobiony tylko ze srebrnych piłek, od czasu do czasu nim gram bez ograniczeń gwiazdkowych. Przegrałem to przegrałem, starałem się wygrać... zluzujcie

Offline latinolover

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1377 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:19:49 »
Wyczyściłem agenta, nie można zrobić lepszego dealu niż 36 bb + masa złotych i legend za niecałe 1,4kk gp. Konami zjebało sprawę po całości wypuszczając takiego agenta no ale cóż. Mam teraz niezłą beke z tych licytujących scoutów Barcy 5* za 700k+. No i tak swoją drogą szkoda tutaj kolegi co ostatnio czyścił agenta dp 2.0 za ponad milion dla 3 czarnych, tyle przegrać xD

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1378 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:21:11 »
ale ja nie jestem dobry, jestem dość średni, tylko, że jak widzę przeciwnika z samymi czarnymi w składzie, to nie robię kupki w majteczki narzekając na cały świat, tylko staram się z nim wygrać. Jak przegram, nie walę do niego PW, że przy tych samych składach by nie dał mi rady tylko gram dalej z kimś innym. Nie płaczę , że ktoś ma tatę szejka, a ktoś inny oligarchę. TO TYLKO GRA, a niektórzy się tu filmują jakby świat im się walił na głowę. Masz ciśnienie po meczu? polecam spacer, albo coś w TV.

Ktoś ma Suareza? też chcesz? to zamiast walić losowania przy 2.8% na czarną, uzbieraj przez tydzień albo dwa GP i kup go na aukcji
o płaczu na temat tzw. skryptów i coś tam co jest chvjowe w grze po każdej aktualizacji to nawet nie chce mi się pisać.


Post Połączony
Ty tak na poważnie?
nawet nie będę się wysilał, żeby na to odpowiadać

Ty tak na poważnie?  Zabawiłeś się w Krasickiego. bo teraz strasznie to wyolbrzymiłeś.
Czy ja płaczę? Ja nie muszę mieć dobrego składu i nie narzekam na to że nie mam koksów i na jakieś skrypty ! Gram dla zabawy i bardzo mało, zapewne Ty więcej czasu zmarnowałeś na pisanie tych bzdur niż ja przy graniu, Także spacer dobrze zrobi ale Tobie. Zamiast głupio odpisywać lepiej zrób coś pożytecznego !
Powtarzam jeszcze raz ja tylko stwierdziłem fakty jak będzie gdy wiara zacznie za kasę losować.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1379 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:40:04 »
Wyczyściłem agenta, nie można zrobić lepszego dealu niż 36 bb + masa złotych i legend za niecałe 1,4kk gp. Konami zjebało sprawę po całości wypuszczając takiego agenta no ale cóż. Mam teraz niezłą beke z tych licytujących scoutów Barcy 5* za 700k+. No i tak swoją drogą szkoda tutaj kolegi co ostatnio czyścił agenta dp 2.0 za ponad milion dla 3 czarnych, tyle przegrać xD


sedecznie dziękuje za współczucie ale nie ma bólu ryzyk fizyk ... na spokojnie uzbierane jest na 60 losowań znowu do tego pewnie jest do kolejnego czwartku sie uzbiera drugie tyle i bedzie kolejne losowanko wiec nie ma bólu ... ale fakt zjebali tym agentem o tyle ze tak naprawde mozna juz grę zakonczyc losując całe 136 zawodników

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1379 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:40:04 »