Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 518955 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:52:00 »
j apierdol..... 5 losowań pod rząd i 5 bramkarzy haha masakra

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:07:28 »
szybkie pytanie:
czy komukolwiek z tego forum w wersji myClub 2017 udało się po meczu trafić agenta  nie ważne ile gwiazdek, z jakiegoś klubu bądź narodowości?
wiem, że takich można licytować, ale czy trafił ktoś np. narodowość Polska?

Nie miałem jeszcze tkaiego. Ciekawe ciekawe czy sa agenci z narodowości
VIVA FCB!!!!!

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #202 dnia: Wrzesień 26, 2016, 17:48:57 »
szybkie pytanie:
czy komukolwiek z tego forum w wersji myClub 2017 udało się po meczu trafić agenta  nie ważne ile gwiazdek, z jakiegoś klubu bądź narodowości?
wiem, że takich można licytować, ale czy trafił ktoś np. narodowość Polska?


Nie ma możliwości dostania agenta z klubem bądź narodowością to są ekskluzywni agenci których można tylko zakupić na aukcji (tak wyczytałem na jakimś forum zagranicznym )

Offline rio920

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 28.11.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #203 dnia: Wrzesień 26, 2016, 17:49:05 »
Nie miałem jeszcze tkaiego. Ciekawe ciekawe czy sa agenci z narodowości
Nie miałem jeszcze tkaiego. Ciekawe ciekawe czy sa agenci z narodowości

ja trafiłem z league one z 4 gwiazdkami.
ale w losowaniach z CL na okolo 25 losowań nie wypadła żadna czarna i z 5 złotych a tak to same srebrne

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 26, 2016, 19:53:48 »
mnie zdziwił fakt że mimo agenta i trenerów Ligi Mistrzów nie każdy ma takich samych menago do wyboru, u mnie nap nie ma Deschampsa i Robledo (Emery)

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:21:00 »
Też zauważyłem właśnie Deschampsa u kogoś to trochę mnie zdziwiło bo takiego u siebie raczej nie widziałem. Jeśli chodzi o czarne kuleczki to z agenta LM to ani jednej za to paru fajnych ze złotych.
Wczoraj taka sytuacja: gram Division i nie mogłem wyrzucić z autu, 5 sec minęło, a mój zawodnik zamurowany. Wciskałem już wszystkie przyciski i nic. Poczekałem chwile i przeciwnik się rozłączył        ( pewnie nie chciało mu się czekać albo wina jego neta ). Niby 3:0 dla mnie spoko fajnie ale wolałbym już dostać baty w grze niż tak wygrywać. Jak to z KARMĄ jest ,że wraca to następny mecz prowadzę 1:0 i net mi się rozłączył :P

Offline EasySunday

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2016
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.07.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 27, 2016, 08:09:16 »
Wczoraj grałem z kimś, miał karnego. Strzelił, trafił. Konami dało mi 200 GP za obronienie karnego. Nie dało mu gola.
Chciałem kolegę z Peru bardzo przeprosić za kumpli z Japonii.

Offline adjanQ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 27, 2016, 08:28:10 »
Mi z pierwszego losowania padła czarn, a w niej Ronaldo. Później to już same złote i srebrne, choć kilka razy blisko czarnej było :D Tak ogólnie Giroud niezły rzeźnik. Na demie  już mi sie fajnie nim grało. A co do błędów to mi na ps4 raczej nic się nie przytrafiło. Jedynym problemem bywa, ze przy wykopie bramkarzem lub przy długich pilkach ze stałych fragmentów przeciwnika, nie mam przez chwilę kontroli nad zawodnikami. Próbuje i analogiem i normalnie, ale bez efektu. Do pierwszego kontaktu trzeba obserwować, a czasem to może być już za późno :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2016, 08:33:43 wysłana przez adjanQ »

Offline Cerses

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 27, 2016, 10:54:43 »
Brakuje mi w MyClub transferów piłkarzy między graczami... zabawa ze scoutami jest jakąś namiastką, ale prawdziwe licytacje za graczy byłyby czymś świetnym :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 27, 2016, 11:04:54 »
Wczoraj grałem z kimś, miał karnego. Strzelił, trafił. Konami dało mi 200 GP za obronienie karnego. Nie dało mu gola.
Chciałem kolegę z Peru bardzo przeprosić za kumpli z Japonii.

Coś w tym jest. Grałem z gościem. Strzelił bramkę Klose ale sędzia odgwizdał, że piłka opuściła boisko :) strzleił z ostrego kąta i dotknęła lekko słupek wewnątrz i tam się "zatrzymała" tak jakby zbugowała a powinna po prostu wpaść do bramki odbijając się od niego :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline adjanQ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 27, 2016, 11:14:31 »
Brakuje mi w MyClub transferów piłkarzy między graczami... zabawa ze scoutami jest jakąś namiastką, ale prawdziwe licytacje za graczy byłyby czymś świetnym :)

W Fifie mamy market i wszyscy wiemy jak to wygląda. Handel coinsami,  trainery i inne pierdoly

Offline Cerses

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 27, 2016, 11:37:20 »
prawa takie same, jak w rzeczywistości - kasa = korupcja :)

Offline rossoneri21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 27, 2016, 13:53:55 »
To właśnie większy atut pesa że nie da się handlować. W fifie masz nikłe szanse zagrać najlepszymi graczami. Ceny są kosmiczne a żeby trafić ich w paczkach to strzał życia musi wyjść. A co do tamtejszego rynku transferowego to bez słów. Pewien polski znany serwis aukcyjny :D pełen jest coinsow do kupienia :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2016, 13:54:35 wysłana przez rossoneri21 »

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 27, 2016, 14:04:42 »
Brakuje mi w MyClub transferów piłkarzy między graczami... zabawa ze scoutami jest jakąś namiastką, ale prawdziwe licytacje za graczy byłyby czymś świetnym :)

w pełni się z tym zgadzam, tyle że powinno uwzględniać się zarobki piłkarza i jego ambicje, czyli np. zaczynasz grę, masz Bolków po 60 overall to nie masz szans na Messiego, bo on ani nie przyjdzie walczyć o pietruszkę ani Ty niej jesteś wstanie zapewnić mu wymaganej płacy.

Coś w tym jest. Grałem z gościem. Strzelił bramkę Klose ale sędzia odgwizdał, że piłka opuściła boisko :) strzleił z ostrego kąta i dotknęła lekko słupek wewnątrz i tam się "zatrzymała" tak jakby zbugowała a powinna po prostu wpaść do bramki odbijając się od niego :)

Grając online przy słabym połączenia, ktoś strzelił mi bramkę z ostrego kąta, a piłka przeleciała przez siatkę - gol oczywiście zaliczony ;-)

prawa takie same, jak w rzeczywistości - kasa = korupcja :)

korupcja to jest w urzędach, w prywatnej firmie gdy właściciel widzi że jest okradany to kieruje sprawę na policję. Chyba tylko w krajach bloku wschodniego (w tym w Polsce) i Afryce mogą przejść teksty że ktoś nie wiedział co podpisuje lub nie wie od kogo dostał pieniądze - a to tak na marginesie :-P

Offline adjanQ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 27, 2016, 14:56:08 »
Z tymi bolkami to chyba Cię troszkę fantazja poniosła :D takie rzeczy to w fm'ie.
Jest dobrze jak jest, żeby zbudować drużynę trzeba poświęcić trochę czasu, a słabszymi też da się grać :)

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 27, 2016, 15:43:37 »
Z tymi bolkami to chyba Cię troszkę fantazja poniosła :D takie rzeczy to w fm'ie.
Jest dobrze jak jest, żeby zbudować drużynę trzeba poświęcić trochę czasu, a słabszymi też da się grać :)

ja wiem czy fantazja, myślę że gdyby każdy klub nie był "all stars" to grałoby się znacznie lepiej i zachowałoby się pewną różnorodność i unikalność danego klubu, a tak, gdzie nie spojrzę tam Messi, Ronaldo, Ibra itp. i wszystko od tak wylosowane.  Gdyby walka o pozycję w lidze i najlepszych zawodników toczyła się od samego początku, to myślę że gra byłaby ciekawsza i można by było o coś powalczyć, a tak, jak dla mnie to flaki z olejem. Ogólnie w wersji 2017 jest fajny gameplay, ale jeżeli chodzi o cała resztę to nudy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2016, 15:44:27 wysłana przez coolos »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 27, 2016, 20:07:32 »
To właśnie większy atut pesa że nie da się handlować. W fifie masz nikłe szanse zagrać najlepszymi graczami. Ceny są kosmiczne a żeby trafić ich w paczkach to strzał życia musi wyjść. A co do tamtejszego rynku transferowego to bez słów. Pewien polski znany serwis aukcyjny :D pełen jest coinsow do kupienia :P
no właśnie nie, to jest wada pes'a, samemu gram jeszcze w myclub, choć nie uważam tego trybu za zbytnio atrakcyjnego, ale powiedzmy, że granie drużynami do 3* jest jeszcze jako tako satysfakcjonujące

generalnie zabawę psują topowi agenci z LM, gdzie z palcem w nosie losuje się zawodników z ovr +80
praktycznie nie trzeba zagrać ani jednego meczu, opierając się tylko na bonusach od konami można na dzień dobry złożyć jedenastkę z średnią >80. Jak dla mnie bez sens, odwrót od korzeni o 180 stopni  (chodzi mi o ML za starych czasów, gdzie każde wzmocnienie cieszyło i było odczuwalne, bo grało się ekipą w której niektórzy piłkarze mieli ovr poniżej 70)

rynek transferowy w PESie miałby sens ale musiałyby być inne zasady niż obecnie panujące:

podstawą powinien być brak możliwości odsprzedania piłkarzy z bonusowych losowań, bo w przeciwnym przypadku ludzie tworzyliby po 10 kont na psn aby zbudować sobie dream team

druga sprawa, to określona liczba w systemie myclub topowych zawodników, powiedzmy że tych z ścisłej czołówki to tak 0,5% na wszystkich graczy, czyli nie tak jak teraz, że każdy sobie może mieć Messiego i Ronaldo w składzie tylko w takim przypadku w całym MyClub dajmy na to tak jak teraz w rankingu jest 60 000 graczy przypadałoby jak łatwo wyliczyć 0,5%*60 000= 300.
Na wszystkich graczy 300 Messich, 300 Ronaldo, 300 Neuerów itd, legendarni piłkarze powinni być jeszcze rzadsi, powiedzmy 0,05%, wtedy w grze byłoby 30x Pele, 30x Maradona, wtedy jakbyś wylosował takowego to miałbyś szacun na dzielni, a na aukcji osiągałby "astronomiczne" kwoty.

Może ktoś się podnieca obecnym systemem losowania piłek, mnie to nie rajcuje, co z tego że wylosuje się Neymar skoro Neymara można spotkać w co 3 drużynie.
A jeszcze jedną irytującą rzeczą są pomeczowi skauci typu 1-2*, udało się kiedyś komuś wyszkolić piłkarza z białej piłki tak aby miał ovr w okolicach 80? Oczywiście można tych skautów opylić za 100gp, ale lepiej obejrzeć głupią animację losowania białej piłki i przerobić ich na śrut za 170 gp, gdyby jeszcze było tak, że szkolenie tych zawodników jakoś rokuje i że po czasie mogliby osiągnąć status złotej piłki to miałoby sens.

myślę, że filozofia konami jest taka:
dajmy dzieciom wszystkich najlepszych zawodników, niech se kupią za gp, ale jak chcę trenera który uciągnie ten gwiazdozbiór to niech se go kupią za te płatne coinsy

to tyle jeśli chodzi o budowanie składu, drugą istotną sprawą jest fakt, że MyClub nie ma jakiegoś konkretnego sensu, no gra się w to żeby grać i tyle

ok, atakowanie najwyższej pozycji w rankingu graczy można uznać za jakiś cel
drugie to puchary, niby wszystko fajnie, ale system eliminacji jest nie do końca przemyślany, wygranie 3 meczy, w ogóle nie gwarantuje awansu do top16 skoro w eliminacjach bierze udział 500 graczy, przy takiej liczbie graczy drabinka mogłaby być np dla 32 lub 64 najlepszych z eliminacji

same dywizje są trybem jałowym, nie ma żadnej różnicy czy grasz w dywizji 3 czy w 8, losuje ci tych samych rywali, dostajesz te same(chyba) gp, awans do kolejnej dywizji to 0 satysfakcji, wg mnie to powinno być tak, że im wyższa dywizja tym lepsza frekwencja na trybunach albo awansując do wyższej dywizji dostajesz możliwość odblokowania/rozbudowania większego stadionu...
ja bym zrobił to w ten sposób, zaczynasz w 12 dywizji masz do wyboru z 3 stadiony o pojemności max 10 000, losuje ci przeciwnika z 12 dywizji, małe zainteresowanie przychodzi 10% pojemności 1000 widzów i dostajesz jakieś 100gp z wpływów, wylosował ci się przeciwnik z 2 dywizji, oo! zainteresowanie spore, przychodzi 90% 9000 dostajesz 900gp.
I tak samo w drugą stronę jesteś w 2 dywizji no to już możesz sobie tu pozwolić na jakiś konkretny obiekt, dajmy na to San Siro, wylosowałeś leszcza z 10 dywizji, no to nie ma zainteresowania, puste trybuny, cichy doping  7k widzów dostajesz 700gp, wylosowałeś rywala z tej samej dywizji, no to ło Panie, wielkie zainteresowanie, atmosfera, race, 70 000 na trybunach, 7000gp wpływy z biletów

z takim podejściem to może nawet mogliby rywalizować z fifowskim f(i)ut'em, no ale jest jak jest ;]

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 27, 2016, 20:49:31 »
ball opening z bonusem i 3 special agent. pogba, sahin, turan. abate, bramkarz given reszta ze 2-3 w miare takich grajków

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 27, 2016, 22:16:35 »
Panowie, a co powiecie o trenerze Zidane? Bo na Simeone bardzo dużo osób narzeka, a orał ktoś Zidane? Zbliża się ostatni gwizdek na kupno i się zastanawiam czy to nie będzie jeden z lepszych trenerów w myClub?

Offline rossoneri21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 27, 2016, 22:25:15 »
Gac 88

Chodzi mi o obecne tryby w fifie i w pesie. Dla mnie lepszy system jest w pesie. Grałem w jedno i drugie. W fifie zauważyłem wiele niedociągnięć jak chociażby kupowanie coinsow na które ea przymyka oko. Niby banuja ale jak widać interes kwitnie. Tam za utrzymanie czy awans dostajesz niby jakąś kase i tego tutaj troche brakuje. No ale co my się łudzimy jak nie grasz w pesa to grasz w fife " innego" wyboru nie ma, więc jesteśmy zdani na łaskę konami i ea.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 27, 2016, 22:25:15 »