Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 502730 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2740 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:27:11 »
Na ps4 gra chodzi bardzo plynnie . Uciekinier raz na 20meczy .Ludzie kupcie sobie mocny internet podlaczenie tylko po kablu i po problemie .Ta czesc jak dlamnie jest wzorowa nie ma sie do czego przyczepic .Te wasze komentarze sa mocno niesprawiedliwe .Dobrze napisal Rumcyk , jak masz slabego neta to niepchaj sie w MyCluba bo psujesz zabawe innym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 10:28:15 wysłana przez klejson »
PS4 PRO

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2741 dnia: Kwiecień 21, 2017, 12:37:40 »
Na ps4 gra chodzi bardzo plynnie . Uciekinier raz na 20meczy .Ludzie kupcie sobie mocny internet podlaczenie tylko po kablu i po problemie .Ta czesc jak dlamnie jest wzorowa nie ma sie do czego przyczepic .Te wasze komentarze sa mocno niesprawiedliwe .Dobrze napisal Rumcyk , jak masz slabego neta to niepchaj sie w MyCluba bo psujesz zabawe innym.




brawo Ty :) nic dodać nic ująć

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2742 dnia: Kwiecień 21, 2017, 16:48:21 »
Na ps4 gra chodzi bardzo plynnie . Uciekinier raz na 20meczy .Ludzie kupcie sobie mocny internet podlaczenie tylko po kablu i po problemie .Ta czesc jak dlamnie jest wzorowa nie ma sie do czego przyczepic .Te wasze komentarze sa mocno niesprawiedliwe .Dobrze napisal Rumcyk , jak masz slabego neta to niepchaj sie w MyCluba bo psujesz zabawe innym.


Mam łącze setkę i w myClub także nie mam lagów. Uciekinierzy się zdarzają i to dość często (PC). Przeważnie jak przegrywają mecz 3 bramkami lub więcej. Wkurza to, bo zawodnicy dostają tylko po 90 expa. Gdyby mecz normalnie się skończył, to by dostali więcej za bramki, asysty i najlepszy zawodnik meczu. Ostatnio zacząłem grać tak, że nawet jak polosuje słabszego przeciwnika, to gram tak aby prowadzić tylko jedną bramką lub nawet remisować i dopiero tak od 70 minuty brać się za strzelanie zwycięskiej bramki. Pomaga i skutkuje na tyle, że zdecydowana większość gra do końca, bo łudzi się na remis czy coś w tym stylu i nie uciekają tak jak przy wysokich prowadzeniach :D

P.S. Co sądzicie o tym byczku Traore (203cm wzrostu)? Właśnie go wyskrobałem u skautów i muszę przyznać, że jak na takiego kolosa ma nawet niezła koordynację ruchową (po podtrenowaniu do 29lvl) i w przeciwieństwie do takiego Janko (również ovr 75) potrafi zachować się na boisku. Traore warty uwagi jeśli chodzi o coś w stylu silver ultimate team?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 16:50:26 wysłana przez Tianse »

Offline semer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2017
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2017r.
  • Gram w: pes 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2743 dnia: Kwiecień 21, 2017, 18:46:34 »
PROSZĘ O POMOC DOŚWIADCZONYCH GRACZY. GRAM W MY CLUB MAM KAZDEGO ZAWODNIKA NA POZIOMIE 31 LUB 32 I WIECEJ NIE MOGE KUPIC BO The attributes displayed are those the player will have when he reaches Level 30. CO MAM ZROBIĆ??

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2744 dnia: Kwiecień 21, 2017, 20:36:29 »
PROSZĘ O POMOC DOŚWIADCZONYCH GRACZY. GRAM W MY CLUB MAM KAZDEGO ZAWODNIKA NA POZIOMIE 31 LUB 32 I WIECEJ NIE MOGE KUPIC BO The attributes displayed are those the player will have when he reaches Level 30. CO MAM ZROBIĆ??

To znaczy tyle co:
Widoczne atrybuty zawodnik osiągnie na 30tym poziomie
To informacja wyświetla się w momencie kiedy pojawia się lista dostępnych zawodników i po wciśnięciu trójkąta (na konsoli).

Jeśli chcesz kupić zawodnika np: przez opcję Special Agent wejdź w:
-Special Agent => (wybierz jedną z dostępnych opcji np: EL CLASICO HEROES) => Pay with GP (albo Pay with myClub Coins) => potwierdź (wciskając krzyżyk jeśli grasz na konsoli)

Kupując z menu Scout wejdź w:
-Scout => Sign Player => Slot 1 (wybierz scouta za pomocą którego chcesz nabyć zawodnika) => Slot 2 (wybierz scouta) => Slot 3 (wybierz scouta) => zjedź kursorem poniżej Slot 3 na Negotiation request => zatwierdź krzyżykiem => zanacz Yes
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 21:03:53 wysłana przez Jacinho »

Offline Bracia Tashibana

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 67
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2009r.
  • Gram w: My Club
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2745 dnia: Kwiecień 24, 2017, 10:32:51 »
Takiego jeszcze nie miałem. Zaczął z programem ale nie odczuwałem spowolnienia połączenia aż do drugiej połowy po tym jak wyszedł na prowadzenie- myślę sobie odpuścił skoro prowadzi... a tu h.u.j dopiero jak ikonka sygnalizująca problem połączenia zniknęła zaczął  się jazda i obsuwa reakcji na każdym przycisku. Prawdziwy majstersztyk
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 17:28:43 wysłana przez Bracia Tashibana »
Rafal82K Xbox One

Offline mlokon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2746 dnia: Kwiecień 25, 2017, 04:36:38 »
P.S. Co sądzicie o tym byczku Traore (203cm wzrostu)? Właśnie go wyskrobałem u skautów i muszę przyznać, że jak na takiego kolosa ma nawet niezła koordynację ruchową (po podtrenowaniu do 29lvl) i w przeciwieństwie do takiego Janko (również ovr 75) potrafi zachować się na boisku. Traore warty uwagi jeśli chodzi o coś w stylu silver ultimate team?

Jeśli chodzi o tego Traore, to święcił on triumfy gdy był na "B". Jest to "niby" pogromca główkowy jeśli chodzi o niższe levele. Grałem przeciwko niemu kilkanaście razy (drużyną na lv.2) i jedyne czym strzela to główka. Jest nawet taki hack który zauważyłem, jeśli bramkarz ma mniej niż 190 wzrostu to wystarczy tym debilem stanąć przy nim i ten traore go przeskoczy i walnie z główki (w zależności od formy w bramkę lub nad lub obok). Postarałem się, kupiłem odpowiednie karty, zagrałem nim kilka razy i ni w ząb mi nie pasuje ten zawodnik. Nie dość że nie potrafi podać, to w sytuacjach sam na sam pierdoli 100% akcje... Jedyne co to jazda kimś szybkim bokami i bomby z boku na głowę i nic więcej.. Moim zdaniem to sierota wśród graczy, i jak widzę go u kogoś to patrzę z politowaniem.. z głupizny bramki albo z fuksa.. Podbiłem go na 22 albo 23 lvl i siedzi na ławie bo jest poprostu drewniakiem który tylko wkurwia podczas rzutów rożnych przeciwnika.



Jeśli chodzi o mój nick w pesie to dałem sobie taki troche taki wyolbrzymiony dla beki "polish_master" hehe :)
Kilka moich spostrzeżeń na temat tej gry, tego trybu i ogólnie:
- laguje niemiłosiernie co 2-3 mecz.., czasem nawet te 3xA wkurwiają na maksa, wielokrotnie myślałem, że to mój net, jednak nie bo testowałem to ze znajomymi na pokojach i gra się elegancko.
- są tygodnie że gra się dobrze, po aktualizacjach (pal licho formy zawodników), gra zmienia się diametralnie, wcześniej wszystko wygrywałem, po czwartku przepierdalam jakbym grał pierwszy raz... Jeden tydzień się gra dobrze, następny źle..
- DUŻO, ale to naprawdę DUŻO spierdalaczy, czasem grasz o 5 mecz z rzędu i ktoś Ci spierdoli, nic tylko się ugryźć w dupę.
- Odblokowali w chuuuuuuuuuuj graczy których nie ma w rankingu, grają oni o pietruszkę a wkurwiają realnie... Chyba mają przyzwolenie na wku.rwianie ludzi....

Jako nałogowy gracz od dawien dawna (czasy psx iss czy początki pes3 itd) mogę tylko powiedzieć, że wku,rwia mnie ta edycja... zarwałem właśnie nocke, tylko co z tego skoro skończyłem maks 5 meczy, reszta mi albo zjebała bez żadnych konsekwencji albo na moją niekorzyść, a parę też przegrałem.. Gdyby nie te [cenzura] co uciekły zaliczyłbym ten wieczór do udanych.

Dotychczas grałem na pełnej rurze, czyli co miałem najmocniejsze w składzie w miare przyzwoitej formie wystawiałem. Teraz mam Lv.2 i Lv.4, gram naprzemiennie by się chłopakom staminki co mecz odnawiały. Mam jeszcze Lv.5 z najbardziej pojebanym trenerem jakiego w życiu miałem "Dulić'em" na 4-2-4, ale korzystam z niego tylko w competition i tylko raz wszedłem do półfinału. Bo jak zwykle jak się wygrywa to ktoś spierdala...


z takich nietuzinkowych graczy których mam i mogę polecić i naprawdę odwalają kawał dobrej roboty to:
- Grosicki :D (naprawdę zapierdala, mimo kicksów i czasem niecelnych podań, potrafi zejść do środka i walnąć rogala jak robben :D )
- Lossl (bramkarz który goalkeeping ma na poziomie złotych lub czarnych piłek, daje rade i rzadko spotykany, mam go już na 41lv i ma overall 79, daje rade i to naprawdę mocno, ratuje dupe niejednokrotnie)
- J. Locadia (mój dzisiejszy nabytek, podbiłem go trenerami do lv.20-25 i wali jak głupi brameczki :D na 4 spotkania w każdym bramka)
- Balotelli - to chyba żadna niespodzianka, był na "B" w zeszłym tygodniu i robił cuda.. taki trochę niepełnosprawny, ale jak przyjebie to jest gol, wpuszczany w drugiej połowie zazwyczaj potrafił nieraz hat-tricka strzelić, i mimo że cyfry tego nie pokazują to z wolnego tez kilka bomb sprzedałem :)
- J. Lukaku - koleś z kitką (tak nazywa go mój kumpel heh) brązowa piłka, a zapierdala i wypierdala niejednego. Ośmiesza niejednokrotnie złote piłki, na LB mój najlepszy wybór a zmieniam go tylko jak nie ma formy na nagatomo.
- Kirchhof - kawał chłopa 195cm wzortu na dmf, nie dość że wali z głowki z rożnego to jeszcze karci innych w środku pola, polecam :)
- A. Cubas - mały zwinny zadziorny chłopak, również polecam
- bifouma ---> człowiek legenda u mnie i u kumpla.. choć już troche na boku, jednak nadal wali jak stary napaścior, polecam go sprawdzić!

--- robi się późno, opiszę jeszcze kilka swoich ulubionych zawodników ale nie dziś.. a jeśli macie takie brązowe bądź srebrne kąski, proszę opiszcie, bo nadal szukam takich ciekawostek... ile można grać messim na ronaldo itd ... :/
-
-

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2017, 04:51:36 wysłana przez mlokon »

Offline lukaszlukasz11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.06.2009r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2747 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:42:56 »
Jeśli chodzi o tego Traore, to święcił on triumfy gdy był na "B". Jest to "niby" pogromca główkowy jeśli chodzi o niższe levele. Grałem przeciwko niemu kilkanaście razy (drużyną na lv.2) i jedyne czym strzela to główka. Jest nawet taki hack który zauważyłem, jeśli bramkarz ma mniej niż 190 wzrostu to wystarczy tym debilem stanąć przy nim i ten traore go przeskoczy i walnie z główki (w zależności od formy w bramkę lub nad lub obok). Postarałem się, kupiłem odpowiednie karty, zagrałem nim kilka razy i ni w ząb mi nie pasuje ten zawodnik. Nie dość że nie potrafi podać, to w sytuacjach sam na sam pierdoli 100% akcje... Jedyne co to jazda kimś szybkim bokami i bomby z boku na głowę i nic więcej.. Moim zdaniem to sierota wśród graczy, i jak widzę go u kogoś to patrzę z politowaniem.. z głupizny bramki albo z fuksa.. Podbiłem go na 22 albo 23 lvl i siedzi na ławie bo jest poprostu drewniakiem który tylko wkurwia podczas rzutów rożnych przeciwnika.



Jeśli chodzi o mój nick w pesie to dałem sobie taki troche taki wyolbrzymiony dla beki "polish_master" hehe :)
Kilka moich spostrzeżeń na temat tej gry, tego trybu i ogólnie:
- laguje niemiłosiernie co 2-3 mecz.., czasem nawet te 3xA wkurwiają na maksa, wielokrotnie myślałem, że to mój net, jednak nie bo testowałem to ze znajomymi na pokojach i gra się elegancko.
- są tygodnie że gra się dobrze, po aktualizacjach (pal licho formy zawodników), gra zmienia się diametralnie, wcześniej wszystko wygrywałem, po czwartku przepierdalam jakbym grał pierwszy raz... Jeden tydzień się gra dobrze, następny źle..
- DUŻO, ale to naprawdę DUŻO spierdalaczy, czasem grasz o 5 mecz z rzędu i ktoś Ci spierdoli, nic tylko się ugryźć w dupę.
- Odblokowali w chuuuuuuuuuuj graczy których nie ma w rankingu, grają oni o pietruszkę a wkurwiają realnie... Chyba mają przyzwolenie na wku.rwianie ludzi....

Jako nałogowy gracz od dawien dawna (czasy psx iss czy początki pes3 itd) mogę tylko powiedzieć, że wku,rwia mnie ta edycja... zarwałem właśnie nocke, tylko co z tego skoro skończyłem maks 5 meczy, reszta mi albo zjebała bez żadnych konsekwencji albo na moją niekorzyść, a parę też przegrałem.. Gdyby nie te [cenzura] co uciekły zaliczyłbym ten wieczór do udanych.

Dotychczas grałem na pełnej rurze, czyli co miałem najmocniejsze w składzie w miare przyzwoitej formie wystawiałem. Teraz mam Lv.2 i Lv.4, gram naprzemiennie by się chłopakom staminki co mecz odnawiały. Mam jeszcze Lv.5 z najbardziej pojebanym trenerem jakiego w życiu miałem "Dulić'em" na 4-2-4, ale korzystam z niego tylko w competition i tylko raz wszedłem do półfinału. Bo jak zwykle jak się wygrywa to ktoś spierdala...


z takich nietuzinkowych graczy których mam i mogę polecić i naprawdę odwalają kawał dobrej roboty to:
- Grosicki :D (naprawdę zapierdala, mimo kicksów i czasem niecelnych podań, potrafi zejść do środka i walnąć rogala jak robben :D )
- Lossl (bramkarz który goalkeeping ma na poziomie złotych lub czarnych piłek, daje rade i rzadko spotykany, mam go już na 41lv i ma overall 79, daje rade i to naprawdę mocno, ratuje dupe niejednokrotnie)
- J. Locadia (mój dzisiejszy nabytek, podbiłem go trenerami do lv.20-25 i wali jak głupi brameczki :D na 4 spotkania w każdym bramka)
- Balotelli - to chyba żadna niespodzianka, był na "B" w zeszłym tygodniu i robił cuda.. taki trochę niepełnosprawny, ale jak przyjebie to jest gol, wpuszczany w drugiej połowie zazwyczaj potrafił nieraz hat-tricka strzelić, i mimo że cyfry tego nie pokazują to z wolnego tez kilka bomb sprzedałem :)
- J. Lukaku - koleś z kitką (tak nazywa go mój kumpel heh) brązowa piłka, a zapierdala i wypierdala niejednego. Ośmiesza niejednokrotnie złote piłki, na LB mój najlepszy wybór a zmieniam go tylko jak nie ma formy na nagatomo.
- Kirchhof - kawał chłopa 195cm wzortu na dmf, nie dość że wali z głowki z rożnego to jeszcze karci innych w środku pola, polecam :)
- A. Cubas - mały zwinny zadziorny chłopak, również polecam
- bifouma ---> człowiek legenda u mnie i u kumpla.. choć już troche na boku, jednak nadal wali jak stary napaścior, polecam go sprawdzić!

--- robi się późno, opiszę jeszcze kilka swoich ulubionych zawodników ale nie dziś.. a jeśli macie takie brązowe bądź srebrne kąski, proszę opiszcie, bo nadal szukam takich ciekawostek... ile można grać messim na ronaldo itd ... :/
-
-


co za stek bzdur... najlepszy fragment tych wypocin to : zarwałem nockę i ukończyłem max 5 meczy...
Mecz trwa około 15 min , noc kilka ładnych godzin to uciec musiałoby kilkanaście osób...
5 meczy z rzędu ktoś Ci uciekł ? Chciałbym to zobaczyć :)
Jest taki pan co streamuje na twitchu pesa, ma rating powyżej 3400 i dam sobie rękę odciąć ze gra lepiej od Ciebie, więcej i ma lepszy win ratio i jakoś nigdy nie widziałem zeby więcej jak 2 razy POd rząd mu uciekł... a tobie 5 razy... musisz być hiper sie dobry ze tyle ludzi przed tobą ucieka :) albo właśnie jest odwrotnie i to ty kombinujesz cos... skończ pisać takie posty i wprowadzać ludzi w błąd bo ktoś ci uciekł jak prowadziłeś 1:0 i teraz wyolbrzymiasz ta sytuacje... i to nie jest forum do wylewania żali, jak ktoś jest dobry to i tak zrobi w sezonie 27-30 pkt na 30 możliwych nawet jak trafi czasem na kogoś z gorszym połączeniem czy uciekiniera...
ja mam obecnie ponad 1000 rating i wkurza mnie jak mnie ktoś oszukuje ale nie róbmy z tego problemu większego niż jest panie MASTER he he
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2017, 11:43:55 wysłana przez lukaszlukasz11 »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2748 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:06:59 »
Jeśli chodzi o tego Traore, to święcił on triumfy gdy był na "B". Jest to "niby" pogromca główkowy jeśli chodzi o niższe levele. Grałem przeciwko niemu kilkanaście razy (drużyną na lv.2) i jedyne czym strzela to główka. Jest nawet taki hack który zauważyłem, jeśli bramkarz ma mniej niż 190 wzrostu to wystarczy tym debilem stanąć przy nim i ten traore go przeskoczy i walnie z główki (w zależności od formy w bramkę lub nad lub obok). Postarałem się, kupiłem odpowiednie karty, zagrałem nim kilka razy i ni w ząb mi nie pasuje ten zawodnik. Nie dość że nie potrafi podać, to w sytuacjach sam na sam pierdoli 100% akcje... Jedyne co to jazda kimś szybkim bokami i bomby z boku na głowę i nic więcej.. Moim zdaniem to sierota wśród graczy, i jak widzę go u kogoś to patrzę z politowaniem.. z głupizny bramki albo z fuksa.. Podbiłem go na 22 albo 23 lvl i siedzi na ławie bo jest poprostu drewniakiem który tylko wkurwia podczas rzutów rożnych przeciwnika.


Ja go sobie podciągnąłem do 29lvl i mam zupełnie inne odczucia. Więcej bramek strzela u mnie nogami niż główką. Świetnie potrafi zastawić piłkę i komuś wysunąć. Podobny charakterystyką gry do Carrillo z Monaco, który jak na swój overall również jest całkiem spoko.

Offline zombiak1237

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2749 dnia: Kwiecień 25, 2017, 15:56:20 »
Traore no niezły zawodnik tylko trzeba umieć nim grac. Nie raz uratował mnie wpuszczając go na ostatnie  15 min, i to nie dla tego ze walnie gola z główki. Świetnie zdobywa pole w środkowej części boiska, bo jest silny fizycznie. Potrafi rozegrać długą piłę na skrzydło, a nie raz strzeliłem nim gola z woleja. Ja potrafię sobie z nim poradzić jak ktos ma go w składzie i mi to nie przeszkadza. Kazdy gra jak lubi. Duzo Słyszałem krytyki o nim, ale jak sie zagra na niższych levelach, to co drugi ma go w składzie. Od taka hipokryzja. Za to lubie pograc podobnym zawodnikiem Carroll z West Hamu bodajże. Jest silny fizycznie, ma świetny wyskok i niezłe uderzenie. Rzadko spotykam u innych

Offline mlokon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2750 dnia: Kwiecień 25, 2017, 23:36:58 »
co za stek bzdur... najlepszy fragment tych wypocin to : zarwałem nockę i ukończyłem max 5 meczy...
Mecz trwa około 15 min , noc kilka ładnych godzin to uciec musiałoby kilkanaście osób...
5 meczy z rzędu ktoś Ci uciekł ? Chciałbym to zobaczyć :)
Jest taki pan co streamuje na twitchu pesa, ma rating powyżej 3400 i dam sobie rękę odciąć ze gra lepiej od Ciebie, więcej i ma lepszy win ratio i jakoś nigdy nie widziałem zeby więcej jak 2 razy POd rząd mu uciekł... a tobie 5 razy... musisz być hiper sie dobry ze tyle ludzi przed tobą ucieka :) albo właśnie jest odwrotnie i to ty kombinujesz cos... skończ pisać takie posty i wprowadzać ludzi w błąd bo ktoś ci uciekł jak prowadziłeś 1:0 i teraz wyolbrzymiasz ta sytuacje... i to nie jest forum do wylewania żali, jak ktoś jest dobry to i tak zrobi w sezonie 27-30 pkt na 30 możliwych nawet jak trafi czasem na kogoś z gorszym połączeniem czy uciekiniera...
ja mam obecnie ponad 1000 rating i wkurza mnie jak mnie ktoś oszukuje ale nie róbmy z tego problemu większego niż jest panie MASTER he he

źle mnie zrozumiałeś, o te 5 meczy to mi chodziło, że przy 5tym wygranym meczu kiedy mnoży się rating ktoś uciekł na moją niekorzyść. Zacząłem grać koło 24-1 w nocy, do tego jeszcze bawiłem się scoutami więc zeszło mi trochę. Po aktualizacji w czwartek spadłem z 895 (mój rekord jeśli chodzi o rating) do 820 i w pierwszej dywizji ponad połowę meczy porażka bo mi poprostu nie szło, więc zapewniam Cię, że nie kombinuję. Może ja trochę za mało precyzyjnie opisałem o co mi chodzi, a Ty mnie źle zrozumiałeś i najechałeś na mnie bezpodstawnie. Poirytowałem się strasznie ponieważ walczyłem o 5te zwycięstwo pod rząd i są takie te cwaniaki w tej grze którzy potrafią tak człowieka wypierdolić w kosmos, że w rezultacie przegrywasz mecz.
Masz rację, ten z tym ratingiem ponad 3tys na 100% jest lepszy ode mnie, a nawet bardzo często mam problem ograć 500tkę, dzisiaj ograła mnie 270tka (pomimu zajebistych form, gościu przy odrobinie szczęścia wygrał 2-1),
A jeśli już jesteśmy przy kwestii tego od czego jest forum to wydaje mi się właśnie, że ten dział służy właśnie do tego. Co do ksywki to rzeczywiście jest o dużo nad wyrost, razem z kolegą przy piwku żesmy taką wymyślili i ch* Ci do tego za przeproszeniem. I ogólnie to proszę nie kozacz, bo nic Ci złego nie zrobiłem ani innym. Jak Cię drażnią moje posty to weź ich nie czytaj i na nie odpowiadaj poprostu. Mam nadzieję, że w końcu załapałeś o co chodzi.





A wracając do tego traore, to chłopaki podziwiam Was jeśli lubicie grać i wam wychodzi gra tym zawodnikiem... Mam dwóch kumpli którzy podobnie jak ja grają dość często i dużo, i oni też mają podobne zdanie na jego temat.. Próbowałem nim wielokrotnie grać i naprawdę słabo mi nim szło, tak jak mówi zombiak1237 może trzeba nim umieć grać, ja nie potrafie... Też go często na końcowki wpuszczałem i odpuściłem go sobie gdy kilka razy w końcowych minutach w sytuacjach sam na sam z bramkarzem spierdolił (istotny gol o remis bądź wygraną)... po tych kilku akcjach się zraziłem i wybrałem bifoume z overallem 71 bodajże wtedy i odrazu byłem spokojniejszy :) Pamiętam że tak się na niego uparłem żeby go ściągnąć do zespołu bo rzeczywiście zdarzyło sie może z 2-3 razy, że ktoś mnie nim zniszczył z bardzo wysokim wynikiem, ale właśnie chamskimi bramkami z główki. W sytuacjach sam na sam wiele razy zauważyłem że inni też mieli problemy żeby nim trafić, dlatego jestem zaskoczony że Tobie się nim dobrze strzela.
A. Carroll to zajebisty zawodnik, przynajmniej takiego go zapamiętałem z dawniejszych odsłon, Endrju jest spoko, dzięki że mi o nim przypomniałeś, zapoluje na niego w scoutach :) Tego Carillo z Monaco też obczaje.

całkeim z innej beczki, dzisiaj udało mi się utrzymać 2 dywizję (brakło punkta by awansować - efekt nocnego grania po piątym piwku i juz nie szło heh) i zapolowałem na okazje i musze się pochwalić 4 udanymi zakupami dzisiaj. Wchodzę w liste aukcji, szukam czegoś w miare ciekawego co się niedługo kończy (2-3 gwiazdki) czego nikt nie licytuje, daje 1.000 jako pierwszy i po paru-parunastu minutach w inboxie czeka na mnie scout :) bo nie wiem czy wiecie, że jeśli licytujesz coś sam to wygrywasz już w pierwszej rundzie, nie ma tej drugiej i czekania kolejnego dnia. Może dla niektórych to żadna nowość, ale zabawe w kupowanie zacząłem dopiero z miesiąc- dwa temu więc stąd ta moja ekscytacja :D

Dzisiaj upolowałem USA 2* za 1.000 dołożyłem LWF bodajże i upolowałem Pulisić'a z Borussi :D <- to jedyna z takich bardziej znanych ciekawostek.
Później wyhaczyłem kogoś moim zdaniem ciekawego z Lichstenstein (nie wiem czy dobrze napisalem nazwe tego kraju) i kogoś tam jeszcze ale nazw nie pamiętam, jak włączę i pogram trochę nimi to powiem co są warci.

Locadia jest u mnie od wczoraj i dzisiaj już moze się pochwalić 10-oma występami, 11 bramek i 5 asyst, moim zdaniem naprawdę spoko, też go wyhaczylem ze scouta 2* PSV Eindhoven, naprawdę polecam:) wysoki, młody i umie się zastawić, obojętne mu którą nogą i pojawia się tam gdzie trzeba. Może jego cyfry nie powalają, ale gra się nim bardzo dobrze.

Jeśli macie jeszcze jakieś swoje typy srebrzaków bądź brązowych albo jakieś ciekawe mniej znane złote piłki (tanio idzie kupić maroko a tam benatia - mega kozak :P), to pochwalcie się kim wam się gra dobrze, może coś poprawicie w mojej druzynie :) brakuje mi dobrego DMF'a i CMF'a, coprawda mam tego kirchoffa i Oniangue i paru innych ale chcę skompletować dwie różne drużyny by grać naprzemiennie sobie nie tracąc stamin.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2751 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:19:33 »
mlokon

ze srebrnych CMF polecam ci
 A. RABIOT ( Francja, Paris Saint-Germain) - Szybki, lekki, wszędzie go pełno i robi swoje. Przy levelu 37 , ma 81 ovrl.
K. KAMPL  ( Słowenia, Bayer 04 Leverkusen) - Szybki, aktywny na połowie przeciwnika. 80ovrl na 33cim levelu.
A. ACQUAH ( Ghana) - Szybki, dobrze wrzuca i potrafi strzelić celnie z daleka.

Z brązowych:
B. LEAL (Chile, San Luis) - Box to Box
I. GEORGIEV (Bułgaria, Neapoltsk)  - ten chyba jest w składzie od początku. Szybki i bardzo aktywny

Ze srebrnych DMF zdecydowanie:
MOHAMED ELNENY (Egipt, Arsenal FC) - Box to Box. Nie za szybki ale bardzo aktywny.
Y. CAHUZAC (Francja, SC Bastia) - Wszechstronny, szybki
i mój nr 1 - E. CAN (Niemcy, Liverpool C) - Szybki. Bardzo defensywny. Może też grać jako CB.

Z brązowych:
A. ESCODA (Urugwaj, Marguaparrena) - Dosyć szybki i aktywny w środku boiska.


Offline mlokon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2752 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:57:32 »
mlokon

ze srebrnych CMF polecam ci
 A. RABIOT ( Francja, Paris Saint-Germain) - Szybki, lekki, wszędzie go pełno i robi swoje. Przy levelu 37 , ma 81 ovrl.
K. KAMPL  ( Słowenia, Bayer 04 Leverkusen) - Szybki, aktywny na połowie przeciwnika. 80ovrl na 33cim levelu.
A. ACQUAH ( Ghana) - Szybki, dobrze wrzuca i potrafi strzelić celnie z daleka.

Z brązowych:
B. LEAL (Chile, San Luis) - Box to Box
I. GEORGIEV (Bułgaria, Neapoltsk)  - ten chyba jest w składzie od początku. Szybki i bardzo aktywny

Ze srebrnych DMF zdecydowanie:
MOHAMED ELNENY (Egipt, Arsenal FC) - Box to Box. Nie za szybki ale bardzo aktywny.
Y. CAHUZAC (Francja, SC Bastia) - Wszechstronny, szybki
i mój nr 1 - E. CAN (Niemcy, Liverpool C) - Szybki. Bardzo defensywny. Może też grać jako CB.

Z brązowych:
A. ESCODA (Urugwaj, Marguaparrena) - Dosyć szybki i aktywny w środku boiska.



posprawdzam, dzięki wielkie ;) E. Can również rozegrał u mnie bardzo dużo meczy i byłem z niego bardzo zadowolony, jakiś czas miał formę w górę więc grał co mecz, teraz zastąpił J. Hendrix(jak ma formę) (srebrzak)

przyjrzę się wszystkim, i napewno coś wybiorę. Preferuję bardziej szybkich zawodników, więc raczej napewno zapoluję na Cahuzaca. Georgiev poszedł jako trener, raczej już go nie chcę..

Mam obok kartkę, na której rozpisywałem sobie scoutów i zawodników, podam Ci co mi wpadło w oko:
J. King (east dorestshire czy jakoś tak) zajebisty SS ov 78 ma teraz koło 30lv, szybki i dynamiczny zawodnik, wpada w pole jak perszing (speed ponad 90 jesli dobrze kojarze) mam go na go wysuniętego po lewej stronie na SS i naprawdę polecam.

Bakary Kone - CB prosto z Burkina Faso :D tani scout. przy ok 20lv ma gdzieś 74 ov. Kompletny obrońca, do tego w miarę szybki i czujny, jednak zacząłem go chwalić dopiero na 20lvl.

Nastasić - CB ov również ok. 73 przy 20lvl. Wysoki silny jednak trochę wolny. Jednak często stawiam na niego i pilnuje.

Lescott - CB mój pupilek, pamiętam go jakim był mocarzem kilka lat do tyłu (chyba kiedyś był w chelsea?), wydrapie każdemu piłę, zgarnie każdą główkę (no prawie:) ) pod warunkiem że nie będzie musiał za nim biec. Ov ok. 76 przy chyba 38lvl..

Czaję się na M. Diouf (CF) z ST Red, zaciekawiły mnie jego staty, oraz dla fun'u chciałbym Crouch'a (CF), podoba mi się jak na żywo w meczach biegnie i się rusza :D choc staty ma kiepskie, ale ma ponad 2 metry. Chciałbym również Martiala i Rashforda, moim zdaniem na żywo są mega a w grze skrzywdzono ich statami, choć ostatnio przegrałem z kimś kto miał tą dwójkę na ataku i pozamiatane... Tyle z CF'ów.

Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem ile rozegrałem spotkań Turbo-Grosikiem i szczena mi opadła :) ponad 120, w tym ponad 70 goli, nie pamietam ile asyst.. Toporny na początkowych levelach, teraz jest troche na ponad 30tym i ma 75ov i śmiało mogę powiedzieć że często kopnie rogala niczym robben :D, zdarzają mu się jednak głupie kicksy. nie wiem na kogo postawię gdy mu forma nie dopisze...a od 3 tyg jest na A i B :D

Jacinho, a Ty masz kogoś z przodu który Ci konkretnie przypasował z przodu i jest bramkostrzelny?





Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2753 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:00:15 »
Ze srebrnych CF - NILMAR najbardziej mi pasuje. Innych wystawiam jak Nilmar ma słabà formę albo do podkręcenia im statystyk.
Z bràzowych - ADRIANO (33level ,76 ovrl - o ile dobrze pamiètam). Nie wystawiam go ostatnio za często bo mam kilku świeżaków których sprawdzam pod swoim kàtem i podkręcam statystyki.

Na LWF mam od kilku dni niejakiego BEBE (srebrny) i muszę przyznać, że jak na razie dobrze nam idzie  8)
Podobnie z PIZZI na RWF.

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2754 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:47:29 »
Moi faworyci wśród srebrnych piłek.

LB:
- Maxwell, wszędzie go pełno, dobry w odbiorze piłki, przecina sporo podań idących na skrzydła, dobrze włącza się do ataku.

RB:
- Sergi Roberto, że ten człowieczek jest w srebrnej piłce, to aż dziw bierze, gość jest niesamowity zarówno w obronie jak i w ataku, gdzie bardzo często się podłącza,
- Nelson Semedo, czyli malutki i szybki obrońca, bardzo waleczny,
- Meunier, kolejny facet co zasługuje na ovr +5 do tego co on gra, wymiata kompletnie,
- Vrsaljko, nie znałem tego piłkarza, pograłem nim trochę z ciekawości i muszę przyznać, że bardzo solidny piłkarz w każdym aspekcie.

CB:
- Chiriches, rumuński obrońca, który często jest dokładnie tam, gdzie go potrzeba, dobrze czyści i lubi nieco wyjść na przedpole,
- Rudiger, bardzo mocny fizycznie i ostatnio grałem nim przeciwko facetowi co miał 3x czarna piłka na ataku, o dziwo dawał sobie z nimi radę, taka twierdza na środku obrony ze srebrnej piłki,

DMF:
- N. Mendy, nazywam go srebrnym Kante, bo bardzo go przypomina swoją grą, malutki, szybki i waleczny, jest dosłownie wszędzie w środku pola, Anchor Man,
- M. Elneny, bardzo żywy i ruchliwy DMF, a do tego ma całkiem niezłe uderzenie z dystansu,
- Lemina, nie znałem gościa, ale bardzo mnie denerwował w drużynach przeciwników, więc go sobie wypróbowałem i rzeczywiście jest dobry, nie brakuje mu niczego, wydaje się jakby bardzo dobrze przewidywał grę, świetnie się ustawia,
- Diawara, to taki niczym nie wyróżniający się DMF, bez żadnych specjalnych umiejętności ani sławy, ale na boisku jest niczym kiedyś Makelele, czyli niby go nie widać, ale dopiero jak go braknie to widać ile robił,

CMF:
- Rabiot, fajny pomocnik, który czasem ma mecze, że wszystko mu wychodzi, dużo biega, często wraca się głęboko do obrony, żeby za chwilę być już pod polem karnym przeciwnika,
- Iborra, facet za którym nie przepadam, bo miewa słabe mecze, ale genialnie główkuje i potrafi posłać naprawdę wyśmienitą prostopadła piłkę, raczej statyczny pomocnik, który woli rozdawać piłki (podawać), niż być tym do którego podają :P

AMF:
- M. Rog, dobry drybling, szybki, przyzwoite uderzenie, czyta grę, bardzo bardzo często podłącza się do ataku lub nawet lubi wymienić pozycją z CF, dość bramkostrzelny patrząc na to, że gra u mnie w środku pola, a nie na ataku,
- Kaka, gdy grał jako CMF to był dnem i kupą wodorostów, jednak na AMF wymiata, odbiory, przejęcia, dryblingi, uderzenia, podania, wszystko mu wychodzi lepiej niż nie jednemu ze złotej piłki.

RWF:
- Bernardo Silva, szybki skrzydłowy, który lubi grę na wolne pole, stawia duże kroki, przez co łatwiej jest nim sobie wypuszczać piłkę przed przeciwnika, więcej asystuje niż strzela,
- Quaresma, jeszcze nie mam go na 30lvl, ale już pokazuje pazur, potrafi wyśmienicie grać szybką piłkę, dryblować, celnie podawać w trudnych sytuacjach, często jest w miejscu na dobitkę.

LWF:
- Rafa Silva, malutkia strzała na lewej stronie boiska, zapiernicza jakby mu dodatkowy motorek zamontowali, do tego przy dobrej formie drybluje tak, że tych jego małych nóżek mu nie widać, takie są szybkie, dużo lepiej podaje i centruje niż strzela,
- Young, jest gibki i elastyczny jak guma, chwieje się na tych swoich gibkich nogach, że ja sam nie wiem w którą stronę on zaraz pobiegnie, a co dopiero przeciwnik :D do tego całkiem niezła prędkość, bardzo dobre podania i nawet uderzyć potrafi.

CF:
- Pavoletti, długo nie mogłem się do niego przekonać, bo niczym niby się nie wyróżnia, ale zawsze jakoś bramkę strzeli i znajdzie się w takiej sytuacji, gdzie nie jeden napastnik nie potrafiłby się znaleźć,
- Carrillo, napastnik którego zauważyłem jak mi jeden facet sieknął nim taką bramkę, że mi szczena opadła i pomyślałem "kurde, co to za typ?", sprowadziłem go do siebie i faktycznie, jak na ovr 75 to gość gra bardzo dobrą piłkę, jest skuteczny a czasem jak sieknie z dystansu to aż się dziwię, że on to potrafi,
- Traore, u mnie gra naprawdę wyśmienicie, bardzo dużo i bardzo często cofa się po piłkę, także jak akcja idzie do przodu, to często go nie ma w polu karnym, bo on tą akcję właśnie rozegrał i ze środka pola wyprowadził, nie wiem czemu, ale u mnie Traore rzadko kiedy chce używać głowy i co tylko może, to strzela z nogi, jak na swój wzrost ma wyśmienitą koordynację ruchową i dobrze podaje, w przeciwieństwie przykładowo do takiego Janko (ten sam ovr), przykładowo bramka Traore (lvl29) po akcji Bernardo Silvy:
&feature=youtu.be
Serio on u mnie głowy używać nie chce, gdyby mógł to by nogami nad głową strzelał, główka to już tylko w sytuacji jak nie ma opcji aby z nogi strzelić.

SS:
- Iago Aspas, gra u mnie jako CF i traci 2pkt w ovr, jednak śmiało mogę napisać, że to zawodnik którego piłka sama szuka w polu karnym, jest mały, szybki, zwinny, zwrotny i wyśmienicie główkuje, pomimo małego wzrostu strzela dużo bramek głową,
- Gabbiadini, również gra u mnie jako CF i muszę powiedzieć, że to geniusz na ataku pod każdym względem, chyba najlepszy srebrny napastnik ze wszystkich jakich do tej pory miałem, ma to wszystko co ma Iago Aspas i Traore rzem wzięci, plus dobre uderzenie gratis :)

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2755 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:49:39 »
Ze srebnych to Llorente i Jese, a złoty K. MIRALLAS mi z Llorente gra sie czasami lepiej niż Obamą bobre strzały z nogi z główki to magik niestety jest wolny pojedynki biegowe przegrywa,Jese jest dobrym napadziorem i K. MIRALLAS na pozycji LWF to moim zdaniem zastąpić może go tylko CR7 ale to tylko moje zdanie każdy ma inną koncepcje gry.Co do gry z rating np.270 mi zdaża sie żadko ale jak już to na maxa trzeba podejść do każdego przeciwnika bo nie raz lekceważyłem takich graczy a po chwili wiadro zimnej wody na głowe wylane i pady żucane, i odwrotnie mój reiting waha sie w granicy 700 i biłem ludzi z dużo lepszym dorobkiem Wniosek do każdego meczu mentalnie na maxa Pozdrawiam graczy miłego dnia

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2756 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:02:47 »
Ze złotej Mirallas jest ok, ale na LWF ze złotych postawiłbym na Insigne :)

Offline lucek18

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2017
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.04.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2757 dnia: Kwiecień 26, 2017, 14:15:21 »
Witam Panowie jestem tu nowy,
Mam taką nietypową prośbę, jak sprawdzić statystykę danego piłkarza liczbe bramek, asyst itd. Wielkie dzieki za pomoc. Jakby ktoś chciał sie zmierzyc to zapraszam Nick jak z tego forum. Gram na PS4.

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2758 dnia: Kwiecień 26, 2017, 14:19:21 »
Wchodzisz w squad list i na padzie masz przyciski RB RT LB RT. Jednymi sobie zmieniasz listę składu (wyświetla np. overall, długość kontraktu, bramki, asysty itd.), a drugimi przeglądasz sobie statystyki zawodnika (co na ile punktów ma, jakie specjalne umiejętności itd.).

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2759 dnia: Kwiecień 26, 2017, 23:07:12 »
Wchodzisz w squad list i na padzie masz przyciski RB RT LB RT. Jednymi sobie zmieniasz listę składu (wyświetla np. overall, długość kontraktu, bramki, asysty itd.), a drugimi przeglądasz sobie statystyki zawodnika (co na ile punktów ma, jakie specjalne umiejętności itd.).

Chyba Ci sie Pad PS z X klockiem pomylił ;) R1, R2, L1, L2

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2759 dnia: Kwiecień 26, 2017, 23:07:12 »