Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 502736 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2780 dnia: Kwiecień 28, 2017, 22:57:15 »
Oglądałem właśnie na żywo final w Ameryce road to Cardiff i kolesie graja taka padake ze bania mała :D
Serio,grali na poziomie rankingu 700-800 :D

Offline kamilradom1910

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.06.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2781 dnia: Kwiecień 28, 2017, 23:10:27 »
Oglądałeś raczej mecz grupowy pomiędzy dwoma Argentyńczykami zakonczony 4:2. Fakt slabi byli. Finał regionalny wygra raczej Guifera, zeszłoroczny finalista PES League.

Offline marcino-1983

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2017
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2782 dnia: Kwiecień 29, 2017, 11:41:13 »
Cześć. Mam pytanie odnośnie tego komunikatu"
"there will be no changes to your rating as this match was deemed void, The results from this match will not be recorded either."
Czyli: Nie będzie żadnych zmian w Twoim rankingu, ponieważ mecz ten został uznany za nieważny, wyniki tego meczu również nie będą rejestrowane.

Jak to z tym jest? Myslalem ze jak ktos przegrywa to specjalnie w jakis tam sposob przerywa mecz ale ostatnio zdarzylo mi sie ze przegrywalem mecz grajac z lepszymi zawodnikami i nagle mecz sie urywa i pojawia sie ten komunikat...
O co w tym chodzi ?

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2783 dnia: Kwiecień 29, 2017, 13:08:38 »
Witam. Potrzebuje pomocy. Gram sobie na levelu 2 i oscyluje w granicach ratingu 750-850. I w czym mój problem. Otóż z obroną. Strzelam spoto bramek w meczu ale i sporo trace. Srednia straconych bramek to jest ponad 2 na mecz. Niemało.  W ustawienia taktyk sie nie bawie,bo w sumie niewiem co one oznaczają. Może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak ustawić defensywe żeby lepiej bronić bramki? I co oznaczają te ustawienia w taktyce typu Swarm box czy te inne?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2784 dnia: Kwiecień 30, 2017, 02:48:51 »
Witam. Potrzebuje pomocy. Gram sobie na levelu 2 i oscyluje w granicach ratingu 750-850. I w czym mój problem. Otóż z obroną. Strzelam spoto bramek w meczu ale i sporo trace. Srednia straconych bramek to jest ponad 2 na mecz. Niemało.  W ustawienia taktyk sie nie bawie,bo w sumie niewiem co one oznaczają. Może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak ustawić defensywe żeby lepiej bronić bramki? I co oznaczają te ustawienia w taktyce typu Swarm box czy te inne?
2 bramki na mecz to dużo? chyba żartujesz hahaha. Ja co mecz tracę 2-3 bramki. Taka gra możesz grać dobrze i tak stracisz przynajmniej 2 bramki to jest normalne w tej grze. No chyba że jesteś naprawdę dobry w te klocki. Wystarczy cały mecz grać do boku i na wrzutki i z 10 takich wrzutek przynajmniej 1 wpadnie, w tej edycji nie ma na to rady:D Ostatnio grałem z kolesiem co miał ranking 1500 ja 650 grał świetnie a ja tylko do boku i wrzutka i wygrałem 4:2, chyba 7x wrzuciłem piłkę w pole karne i 4 gole wpadły, gość pewnie padaki dostał:D:P a ja sam się śmiałem i zastanawiałem jak to możliwe:)

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2785 dnia: Kwiecień 30, 2017, 09:12:58 »
Granie to boku to nie moja taktyka. Rzadko tak robie. Wole inaczej atakować i miec przyjemność z gry. Chodzi mi o to żeby ktoś podpowiedział co znaczą ustawienia w taktyce podczas meczu,żeby może jakoś ustawić sie lepiej pod przeciwnika? Bo nigdy sie w to nie wgłębiałem, a z czasu gdy przegram mecz to może przez takie detale by pomogły wygrać

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2786 dnia: Kwiecień 30, 2017, 13:43:48 »
Cześć. Mam pytanie odnośnie tego komunikatu"
"there will be no changes to your rating as this match was deemed void, The results from this match will not be recorded either."
Czyli: Nie będzie żadnych zmian w Twoim rankingu, ponieważ mecz ten został uznany za nieważny, wyniki tego meczu również nie będą rejestrowane.

Jak to z tym jest? Myslalem ze jak ktos przegrywa to specjalnie w jakis tam sposob przerywa mecz ale ostatnio zdarzylo mi sie ze przegrywalem mecz grajac z lepszymi zawodnikami i nagle mecz sie urywa i pojawia sie ten komunikat...
O co w tym chodzi ?


Chodzi w tym o to, że mecz został unieważniony z jakiejś przyczyny.
Tych przyczyn może być kilka - np: słabe połączenie neta po jednej ze stron, ustawienie modemu w konflikcie z serwerem konami, zrywanie połączenia przy DoS albo DDoS...
Nie koniecznie zerwanie musi być wymuszone przez przegrywającego.


Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2787 dnia: Kwiecień 30, 2017, 15:52:55 »
Granie to boku to nie moja taktyka. Rzadko tak robie. Wole inaczej atakować i miec przyjemność z gry. Chodzi mi o to żeby ktoś podpowiedział co znaczą ustawienia w taktyce podczas meczu,żeby może jakoś ustawić sie lepiej pod przeciwnika? Bo nigdy sie w to nie wgłębiałem, a z czasu gdy przegram mecz to może przez takie detale by pomogły wygrać

napisz jak tracisz te bramki, z wrzutki z boku czy po prostopadłej piłce czy po stałych fragmentach gry?i napisz jakie ustawienia defensywne ma teraz Twój trener?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2788 dnia: Kwiecień 30, 2017, 16:37:36 »
Witam. Potrzebuje pomocy. Gram sobie na levelu 2 i oscyluje w granicach ratingu 750-850. I w czym mój problem. Otóż z obroną. Strzelam spoto bramek w meczu ale i sporo trace. Srednia straconych bramek to jest ponad 2 na mecz. Niemało.  W ustawienia taktyk sie nie bawie,bo w sumie niewiem co one oznaczają. Może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak ustawić defensywe żeby lepiej bronić bramki? I co oznaczają te ustawienia w taktyce typu Swarm box czy te inne?


Zaawansowane instrukcje:

Atak


Hug the Touchline - Zawodnicy na obu skrzydłach ustawiają się bardzo blisko linii bocznych boiska.
Nawet jeśli piłka jest po drugiej stronie boiska, zawodnicy i tak pozostaną ustawieni szeroko.
Taktyka korzystna dla szerokiej gry skrzydłami i na wrzutki.

Attacking Full Backs - Lewy i prawy obrońca wychodzą do przodu a pomocnicy schodzą w dół. Dlatego, że obrońcy wyszli do przodu, skrzydłowi schodzą do środka pola.
Ta taktyka pomoże zwiększyć siłę ataku na skrzydłach ale odbywa się to brakiem bocznych obrońców na ich nominowanych pozycjach i co za tym idzie skutkuje szybkim spadkiem staminy przez tych zawodników.

Wing Rotation - Kiedy zawodnik z piłką jest na skrzydle, drugi zawodnik zbliża się do linii boiska dając możliwość podania a kolejny zawodnik wypełnia miejsce, które właśnie powstało.
Ta taktyka zwiększa płynność ataku i wybija z rytmu obrońców przeciwnika.

Tiki-Taka - Priorytetem jest utrzymanie posiadania piłki przez krótkie podania. Zawodnicy ustawiają się do podań ale nie próbują przejśc przez linię obrony przeciwnika.
Taktyka przydatna kiedy prowadzisz mecz i grasz na czas.

False No 9 - Napastnik często schodzi do tyłu żeby odebrać podania. W tym czasie jego kolega schodzi głębiej po skrzydle żeby wypełnić miejsce, które ten pierwszy stworzył.
Przydatna kiedy ma się silnych napastników, którzy utrzymają piłkę i wypuszczą skrzydłowych do wykreowania sytuacji do strzału. W połączeniu z Tiki Taka pomocna w utrzymaniu piłki w środkowej części boiska.

Centering Targets - Celem jest oddanie strzału z dośrodkowań. Kiedy skrzydłowy jest przy piłce, napastnik schodzi pod bramkę przeciwnika i ustawia się pod wrzutkę.
Jest to prosta taktyka i skuteczna zarazem.

False Full Backs - Skrzydłowi obrońcy schodzą do środka boiska.
Jest to dobra taktyka wzacmająca grę środkiem boiska pod warunkiem, że przeciwnik nie gra skrzydłami.

Obrona

Tight Marking - Mocniejsze krycie zawodnika.
Dobrym celem są cwani napatnicy albo dośrodkujący skrzydłowi.

Deep Defensive Line - Drużyna cofa się do obrony przeciwko wrzutkom, podaniom na dobieg.
Dobra taktyka przeciwko drużynom, które nie grają długich podań.

Swarm the Box - Kiedy przeciwnik atakuje skrzydłem zawodnicy gromadzą się pod bramką. To pozwala przeciwnikowi na oddanie strzału z daleka. 
Dzięki większej liczbie zawodników pod własnym polem karnym ta taktyka jest skuteczną obroną przeciwko dośrodkowaniom ze skrzydła.

Counter Target - Wybrany zawodnik zostaje na połowie przeciwnika nie cofając się do pomocy w obronie.
To znaczy, że nie musi tracić energii na bieganie tam i z powrotem.
Taktyka pomocna przy przeprowadzeniu szybkiego ataku na przeciwnika.

Gegenpress - Kiedy drużyna straci piłkę od razu stara się się ją odzyskać presingiem przy użyciu kilku zawodników. Duże zużycie staminy.
Taktyka odciąga zawodników z ich nominowanych pozycji i wpływa na spore zużycie staminy.


Najlepiej jest pokombinować i zobaczyć jakie instrukcje są dla nas właściwe.
Różne można zastosować do różnych treneró z różnymi ustawieniami.
W moim przypadku zauważyłem, że zbyt wiele ustawień z tych instrukcji na raz powoduje sporo chaosu w drużynie na boisku.
Idąc za poradą z tego opisu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
można użyć kilku kombinacji:


    Attacking Full Backs / Centering Targets
- Te dwie dobrze się uzupełniają. Szeroka gra w linii prostej, podczas gdy reszta drużyny ustawia się pod polem karnym przeciwnika oczekując na dośrodkowania.
     
    Deep Defensive Line / Swarm The Box - Jeśli grasz przeciw mocniejszej drużynie i bardziej doświadczonemu graczowi wtedy cofnięta głęboko linia defensywna i zagęszczenie obrony pod własną bramką wydaje się być dobrą opcją.
     
   
Hug The Touchline / Wing Rotation - Jest to taktyka zmuszająca skrzydłowych do zejścia do linii bocznych zapewniając im wsparcie krótkim podaniem albo wrzutką.
     
    Tight Marking / False Full Backs - Niebezpieczna strategia ze skrzydlowymi obrońcami schodzącymi do środka pola. Dobrze jest zabezpieczyć się ustawieniem bliskiego krycia na skrzydłowych drużyny przeciwnej.
     
    False No. 9 / Counter Target - Pozostawienie napastnika na pozycji daje szansę na szybki kontratak.
 



Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2789 dnia: Kwiecień 30, 2017, 18:52:16 »

Zaawansowane instrukcje:

Atak


Hug the Touchline - Zawodnicy na obu skrzydłach ustawiają się bardzo blisko linii bocznych boiska.
Nawet jeśli piłka jest po drugiej stronie boiska, zawodnicy i tak pozostaną ustawieni szeroko.
Taktyka korzystna dla szerokiej gry skrzydłami i na wrzutki.

Attacking Full Backs - Lewy i prawy obrońca wychodzą do przodu a pomocnicy schodzą w dół. Dlatego, że obrońcy wyszli do przodu, skrzydłowi schodzą do środka pola.
Ta taktyka pomoże zwiększyć siłę ataku na skrzydłach ale odbywa się to brakiem bocznych obrońców na ich nominowanych pozycjach i co za tym idzie skutkuje szybkim spadkiem staminy przez tych zawodników.

Wing Rotation - Kiedy zawodnik z piłką jest na skrzydle, drugi zawodnik zbliża się do linii boiska dając możliwość podania a kolejny zawodnik wypełnia miejsce, które właśnie powstało.
Ta taktyka zwiększa płynność ataku i wybija z rytmu obrońców przeciwnika.

Tiki-Taka - Priorytetem jest utrzymanie posiadania piłki przez krótkie podania. Zawodnicy ustawiają się do podań ale nie próbują przejśc przez linię obrony przeciwnika.
Taktyka przydatna kiedy prowadzisz mecz i grasz na czas.

False No 9 - Napastnik często schodzi do tyłu żeby odebrać podania. W tym czasie jego kolega schodzi głębiej po skrzydle żeby wypełnić miejsce, które ten pierwszy stworzył.
Przydatna kiedy ma się silnych napastników, którzy utrzymają piłkę i wypuszczą skrzydłowych do wykreowania sytuacji do strzału. W połączeniu z Tiki Taka pomocna w utrzymaniu piłki w środkowej części boiska.

Centering Targets - Celem jest oddanie strzału z dośrodkowań. Kiedy skrzydłowy jest przy piłce, napastnik schodzi pod bramkę przeciwnika i ustawia się pod wrzutkę.
Jest to prosta taktyka i skuteczna zarazem.

False Full Backs - Skrzydłowi obrońcy schodzą do środka boiska.
Jest to dobra taktyka wzacmająca grę środkiem boiska pod warunkiem, że przeciwnik nie gra skrzydłami.

Obrona

Tight Marking - Mocniejsze krycie zawodnika.
Dobrym celem są cwani napatnicy albo dośrodkujący skrzydłowi.

Deep Defensive Line - Drużyna cofa się do obrony przeciwko wrzutkom, podaniom na dobieg.
Dobra taktyka przeciwko drużynom, które nie grają długich podań.

Swarm the Box - Kiedy przeciwnik atakuje skrzydłem zawodnicy gromadzą się pod bramką. To pozwala przeciwnikowi na oddanie strzału z daleka. 
Dzięki większej liczbie zawodników pod własnym polem karnym ta taktyka jest skuteczną obroną przeciwko dośrodkowaniom ze skrzydła.

Counter Target - Wybrany zawodnik zostaje na połowie przeciwnika nie cofając się do pomocy w obronie.
To znaczy, że nie musi tracić energii na bieganie tam i z powrotem.
Taktyka pomocna przy przeprowadzeniu szybkiego ataku na przeciwnika.

Gegenpress - Kiedy drużyna straci piłkę od razu stara się się ją odzyskać presingiem przy użyciu kilku zawodników. Duże zużycie staminy.
Taktyka odciąga zawodników z ich nominowanych pozycji i wpływa na spore zużycie staminy.


Najlepiej jest pokombinować i zobaczyć jakie instrukcje są dla nas właściwe.
Różne można zastosować do różnych treneró z różnymi ustawieniami.
W moim przypadku zauważyłem, że zbyt wiele ustawień z tych instrukcji na raz powoduje sporo chaosu w drużynie na boisku.
Idąc za poradą z tego opisu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
można użyć kilku kombinacji:


    Attacking Full Backs / Centering Targets
- Te dwie dobrze się uzupełniają. Szeroka gra w linii prostej, podczas gdy reszta drużyny ustawia się pod polem karnym przeciwnika oczekując na dośrodkowania.
     
    Deep Defensive Line / Swarm The Box - Jeśli grasz przeciw mocniejszej drużynie i bardziej doświadczonemu graczowi wtedy cofnięta głęboko linia defensywna i zagęszczenie obrony pod własną bramką wydaje się być dobrą opcją.
     
   
Hug The Touchline / Wing Rotation - Jest to taktyka zmuszająca skrzydłowych do zejścia do linii bocznych zapewniając im wsparcie krótkim podaniem albo wrzutką.
     
    Tight Marking / False Full Backs - Niebezpieczna strategia ze skrzydlowymi obrońcami schodzącymi do środka pola. Dobrze jest zabezpieczyć się ustawieniem bliskiego krycia na skrzydłowych drużyny przeciwnej.
     
    False No. 9 / Counter Target - Pozostawienie napastnika na pozycji daje szansę na szybki kontratak.
 



Ale się rozpisałeś zapewne andros84 się ucieszy:) stawiam piwko  :)

Offline keats

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2790 dnia: Kwiecień 30, 2017, 19:55:57 »
Panowie nie wiecie jak mogę naprawić taki błąd  :   mianowicie gra mi się zawiesza jak chce wejść do treningu, w sensie oczekuje na rozpoczęcie treningu i lipa, gra się cały czas ładuje, druga sytuacja, gram Master League i mam zawodników z przeszłości , kupiłem Szevczenke i raz , że u mnie się nie pojawił w składzie , dwa jak naciskam na niego to gra się zawiesza, kolejna nie zapamiętuje ustawienia formacji, wiecie może co trzeba zrobić ?  MAm oryginał

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2791 dnia: Kwiecień 30, 2017, 21:00:25 »
Ale się rozpisałeś zapewne andros84 się ucieszy:) stawiam piwko  :)

Mam nadzieję, że jeszcze komuś się przyda  8)

Dzięki za browara.

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2792 dnia: Kwiecień 30, 2017, 21:57:39 »
Ooo o taki opis mi chodzilo :-D browarek leci ;-) a bramek raczej malo trace po stalych fragmentach gry. Raczej z wrzutek i z gry. Obroncow mam wysokich

Offline Bracia Tashibana

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 67
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2009r.
  • Gram w: My Club
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2793 dnia: Maj 01, 2017, 16:15:46 »
Piękna robota Damian
Rafal82K Xbox One

Offline Ziqsu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2017
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2794 dnia: Maj 02, 2017, 10:37:38 »
Mam pytanie, czy ktoś jakby teoretycznie oszczędził 1 milion gp albo trochę mniej i poczekał na special scouty z finału ligi mistrzów i zrobił opening to czy trafiłby wszystkich możliwych piłkarzy do trafienia skoro 1 milion gp = 100 zawodników, a w finale grają 2 drużyny, które łącznie mają napewno mniej niż 100 ;D Choć w sumie nie wiadomo, czy tak to będzie wyglądać, ale zobaczymy
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 10:40:04 wysłana przez Ziqsu »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2795 dnia: Maj 02, 2017, 12:28:32 »
Mam pytanie, czy ktoś jakby teoretycznie oszczędził 1 milion gp albo trochę mniej i poczekał na special scouty z finału ligi mistrzów i zrobił opening to czy trafiłby wszystkich możliwych piłkarzy do trafienia skoro 1 milion gp = 100 zawodników, a w finale grają 2 drużyny, które łącznie mają napewno mniej niż 100 ;D Choć w sumie nie wiadomo, czy tak to będzie wyglądać, ale zobaczymy

Tak. Wiele osób już wcześniej wyczyściło agentów, tak jakby wylosowali wszystkich możliwych zawodników w agencie LM. Ja teraz to robię. Zostało mi łącznie 47 zawodników z tego special agenta. Ukulam jeszcze trochę GP i losuje wszystkich do końca. 9 srebrnych, 21 złotych i 17 czarnych za 470k GP to moim zdaniem dobry interes :)

Największą wadą robienia takich losowań są moim zdaniem ograniczone miejsca slotów na zawodników, bo aby wyczyścić agenta trzeba trzymać wszystkich piłkarzy z klubów które on ma. Więc teraz muszę trzymać wielu srebrnych, przykładowo z Monaco, i zajmują oni miejsce. Jakbym któregoś usunął, to bym go i tak z powrotem wylosował z agenta. Zaś sloty same w sobie są diabelsko drogie, nawet przy promocji 50%.

Jak chcesz sobie sprawdzić ilu jakich piłkarzy ma jaki klub, to wejdź sobie na pesdb.net i wybierz klub. Przykładowo taki pierwszy lepszy z brzegu Real ma 3 srebrnych, 9 złotych i 10 czarnych, więc agent z LM będzie miał tych piłkarzy, jeśli Real wejdzie do finału. Na Real wychodzi więc 220k GP. Agent LM zawsze ma wszystkich piłkarzy srebrnych, złotych i czarnych z drużyny. Czasem są także zawodnicy z TOTY jak przykładowo Boateng czy Messi, więc ich też ma ten agent, mimo iż ich drużyny już nie grają.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2796 dnia: Maj 02, 2017, 18:53:03 »
Nie polecam czyścić agentów bo sam tak zrobiłem w tamtym roku i straciłem frajde z MC. Po pierwsze gdy masz juz wiekszość najlepszych graczy to odpadaja emocje z losowania a po drugie najlepsi gracze nie dają wyniku:)

Offline Bracia Tashibana

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 67
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2009r.
  • Gram w: My Club
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2797 dnia: Maj 03, 2017, 08:15:42 »
Dla mnie bez sensu, mam wszystkich zawodników których chciałem składając ich ze skautów pieprze losowania bo dostaje tych samych zawodników po 3/4 razy.

PS. B.Audran ma możliwość z któregoś z CMF zrobić AMF  jeśli nie to kogo polecacie przy tym ustawieniu z góry dzięki za odpowiedź,
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 08:28:23 wysłana przez Bracia Tashibana »
Rafal82K Xbox One

Offline tedzikooo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2798 dnia: Maj 03, 2017, 10:42:15 »
tak bez problemu dwoch cmf zamieniesz na amf.
pytanie do Jacinho - jesli lubie grac srodkiem boiska , nie lubie bokiem chyba ze jak boczny pomocnik dostanie pilke to ide ale i tak schodze do srodka (nigdy nie dosrodkowuje) lubie z strzaly z daleka oddawac to ktora taktyke mi polecasz z tych co opisales ? gram Jesusem 4 cb, 1 dmf , rmf , lmf , amf i dwoch cf.

Offline Ziqsu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2017
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2799 dnia: Maj 03, 2017, 11:49:44 »
Na ilu gwiazdkowej drużynie grać, by trafiać na najmniej prosów?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2799 dnia: Maj 03, 2017, 11:49:44 »