Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 518277 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline swirek_80

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 22.12.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #860 dnia: Listopad 03, 2016, 11:12:14 »
Panowie - wszyscy ci co narzekają na kiepskie granie w 17 niestety mam złą wiadomość - mamy słaby internet. Sam długo narzekałem nie wiedząc skąd taka niemoc, i dość słaba gra w porównaniu do 16. W 16 wszystko wychodziło ranking ok. 600 - i na tyle oceniałem swoje umiejętności, jak dostałem bęcki - widziałem że koleś lepiej ogarniał grę i zero pretensji. Ale powoli:

W 17 zacząłem grać na demie - i już miałem pewien niepokój - bo niby ta sama gra, a jednak troszkę coś inaczej mi wszystko wychodziło, ale co tam kupiłem - z myślą że człowiek się przestawi.

Pełna wersja i fajnie się zaczęło - dobre losowania, cztery czarne na początek RAMOS, INIESTA, J. RODRÍGUEZ, i KRYSTYNA. Nowy trener, parę meczyków na zgranie vs. cpu, wszystko się zgadza, chłopaki chodzą, trochę trudniej niż w 16, ale całkiem przyjemnie. Z racji że już mam parę latek, oraz w miarę dobrze prosperującą firmę, kupiłem trochę coinsów, skompletowałem skład z czarnych -  całkiem fajny, do wcześniejszych doszli LLORIS, PIQUE, SANTI CAZORLA, RAKITIĆ, MATUIDI, GAITÁN, HIGUAÍN, LACAZETTE, oraz sporo fajnych złotych. Myślę sobie będzie moc. Najpierw ograłem ich z trenerami i ruszyłem na Division. I tu nagle zong. Pierwsze 25 meczy totalny wpier., cały czas w górnym rogu świeciły się kreseczki, zawodnicy stoją na boisku. Czytam forum - wiele osób tak ma, więc sobie odpuszczam division, zacząłem grać puchary vs. com - Konami obiecuje że coś z tym zrobi. Wiec cisnę puchary - wszystko wygrywam, ale w dalszym czasie pewien dyskomfort, lepiej szło w 16.

Po pewnym czasie słychać że Konami coś usprawniło, wiec próbuję Division 12 - już lepiej - nie ma trzech kreske, koniec z porażkami po 6-0, ale nadal lagi, znaczy się zawodnicy po naciśnięciu np podania, zastanawia się 1, 1,5 sek. Jak z kimś gram ogarniętym wpier., jak ktoś ma podobnie do mnie gra się w miarę wyrównane mecze.

Zacząłem drązyć tem opóźień. Najpierw tel. do zaprzyjaźnionego dostawcy Internetu. Twierdzą że wszystko jest OK, PINGI super i tak dalej 20/2 mbs. A internet radiówka bo se wybudowałem chałupę na wsi :). Mam jeszcze internet LTE, wolniejszy niby pokazyje 10/2 mbs, pingi też wolniejsze, ale jakby mniejsze opóźnienia w podawaniu piłki, zawodnicy żwawiej chodzą. Dalej drążę tamt, aż wkońu trafiłem na gościa który jest administratorem u dostawcy internetu do firmy. Mam w firmie łącze symetryczne 10/10 mbs - kosztuje kupę kasy, ale z racji mojej działalności jest niezbędny. Prztestowałem łącze w firmie, i jak ręką odjął - wszystko zapierdziela aż miło popatrzeć. Pięć meczy - pięć zwycięstw. Wracam z konsolą do chałupy - moim zawodnikom powiązali sznorówki. Dzwonię do dostawcy internetu w domu, ten nadal się zarzeka że wszytsko jest ok. Przyjechał pokazuej speedtesta niby PINGI ok. Dzwonię do administratora internetu od firmy, i chłopak na to, że pingi speedneta możemy sobie w buty wsadzić. Dał mi kilka adresów serwerów do sprawdzenia - i o dziwo pingi padaka nawet te Polskie. Bywały nawet po 250ms. A gdzie jest serwer Konami tego nikt nie wie... I co - i nic dostawca z domu na te zarzuty, stwierdził  ze jak mi się nie podoba - to mogę sobie pójść gdzie indziej. Gdzie kur...a na wsi pojdę gdzie indziej? W biurze nie będę grał, po to mam dom :)

Lecz jednego nie ogarniam - czemu w 16 było ok, a w 17 padaka? Ale mam jedno spostrzerzenie. 16 bardzo rzadko byłem gospodarzem, w 17 co drugi mecz. Wiec wielce prawdopodobne jest że o ile w 16 gospodarz stawiał serwer, a do konami szły szczątkowe info, o tyle w 17 chyba zawsze serwerem jest serwer konami. Tyle w temacie rankingów, grania online. Trzeba sobie odpuścić.

Co do dyskomfortu o którym wcześniej wspominałem. W 17 jest minimalnie inny kat nachylenia standardowej kamery niż w 16. Minimalnie ale dla mnie bardzo utrudniało grę. Jako że jestem już wiekowym graczem, miałem przyzwyczajenia ze starych gier, ale w końcu przkonałem się do kamery z większym polem gry, oraz innym nachyleniem. O niebo lepiej, jeśli chodzi o rozegranie taktyczne, oraz prace zawodników. Tylko co z tego, skoro pozostaje gra z cpu. ewentualnie sprzedaż domu , i przeprowadzka do miasta. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych graczy!!! :)

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #861 dnia: Listopad 03, 2016, 12:13:46 »
Losowanie za COINSY daje większe szanse na złotą lub czarną piłeczkę ??? Ktoś już wcześniej pisał, że miał dobre losowania za COISY. Ktoś jeszcze tak losował ?

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #862 dnia: Listopad 03, 2016, 12:42:13 »
Losowanie za COINSY daje większe szanse na złotą lub czarną piłeczkę ??? Ktoś już wcześniej pisał, że miał dobre losowania za COISY. Ktoś jeszcze tak losował ?
wiesz co dzis dodali? jaki agent ? ja nie dam im ani złotówki za te mikropłatności i już! wiec się nie wypowiadam!
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 12:43:02 wysłana przez shravakayana »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #863 dnia: Listopad 03, 2016, 13:15:39 »
swirek_80, mógłbyś podać te strony do testowania neta? Mam dokładnie tak jak Ty, niby internet po kablu, stabilne łącze, speedtesty ok, pingi małe, a w PESie grać się po prostu nie da. Reakcje zawodników są tak powolne, że szkoda słów. Oczywiście w 2016 wszystko było normalnie i śmigało. Teraz mam rating na 300, bo jak naciskam aby wybić piłkę to obrońca ją przyjmie, postoi chwilę i dopiero kopnie, gdzie przeciwnicy grają sobie z klepki...

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #864 dnia: Listopad 03, 2016, 13:43:59 »
wiesz co dzis dodali? jaki agent ? ja nie dam im ani złotówki za te mikropłatności i już! wiec się nie wypowiadam!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #865 dnia: Listopad 03, 2016, 13:59:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Dzieki w końcu piwko poszło...
Ciekawostka
■Online Challenge Cup
If you play the match with a squad that includes 3 players from [Special agent : Best of October], GP rewards that can be obtained will be 150% more than usual!

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #866 dnia: Listopad 03, 2016, 14:20:07 »
Losowanie za COINSY daje większe szanse na złotą lub czarną piłeczkę ??? Ktoś już wcześniej pisał, że miał dobre losowania za COISY. Ktoś jeszcze tak losował ?
Ja na poczatku gry zachecony dobrymi losowaniami za GP kupilem sobie coinsy na 20$ na "sprobowanie" polecial mi 1 zloty pilkarz wiec odpuscilem sobie gre za prawdziwa kase

Offline Nevsanga

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2015
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.06.2015r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #867 dnia: Listopad 03, 2016, 14:34:47 »
Całkowicie odradzam losowania za kasę. W 2016 miałem takie wrażenie że lepsze te losowania za coinsy ale nie na tyle żeby się opłacało. Jak macie pecha z losowaniami to kupić zawodników 83-84 można ich z czasem wyciągnąć nawet na 90 i są bardzo mocni. Ja tak zrobiłem i gra mi się świetnie, z czarnych tylko 4 Neymar Bale (jako bonusy) Iniesta (losowanie) i Hazard (kupiony)

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #868 dnia: Listopad 03, 2016, 14:35:05 »
Ten bonus juz byl na poczatku tamtego miecha.

Offline barteks135

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #869 dnia: Listopad 03, 2016, 14:42:45 »
Losowanie za COINSY daje większe szanse na złotą lub czarną piłeczkę ??? Ktoś już wcześniej pisał, że miał dobre losowania za COISY. Ktoś jeszcze tak losował ?

Raz losowałem za coinsy to 3 złote pod rząd.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #870 dnia: Listopad 03, 2016, 15:41:36 »
Ktoś wie czemu nie ma update dzisiaj?? Napracowali się skosnookie dodając tydzień temu patch i podatek dzisiaj był ponad ich siły? Ehh....

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #871 dnia: Listopad 03, 2016, 16:07:37 »
A co nowego dzisiaj? włączyli serwery? ogarnia ktoś?

kolego wystarczyło zerknąć trzy posty wyżej i było wszystko napisane #856

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #872 dnia: Listopad 03, 2016, 19:30:35 »
Raz losowałem za coinsy to 3 złote pod rząd.
Ja placac coinsami nie oczekuje zlotych. Zlotych to sie mozna bylo nachapac na ostatnim specjal agencie I to naprawde sporo . Placac chce czarne.

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #873 dnia: Listopad 03, 2016, 21:55:48 »
Dzieki w końcu piwko poszło...
Ciekawostka
■Online Challenge Cup
If you play the match with a squad that includes 3 players from [Special agent : Best of October], GP rewards that can be obtained will be 150% more than usual!

A co to znaczy? zeby miec te 150 %? trzeba 3 zawodnikow wypożyczyć i w trakcie meczu ich wstawic czy jak?

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #874 dnia: Listopad 03, 2016, 22:04:18 »
A co to znaczy? zeby miec te 150 %? trzeba 3 zawodnikow wypożyczyć i w trakcie meczu ich wstawic czy jak?

Jest tam lista zawodników promowanych trójkąt trzeba nacisnać, ewentualnie przed wyborem składu kwadrat i (squad management) i jeśli takowych zawodników posiadasz to migają z takim specjalnym znaczkiem
mam nadzieję że pomogłem

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #875 dnia: Listopad 04, 2016, 08:17:56 »
kolego wystarczyło zerknąć trzy posty wyżej i było wszystko napisane #856
hmm..  ? faktycznie widocznie na tamten czas nie odswiezyło mi strony...
Bonus 1.5 % jest spoko biorąc pod uwagę jeszcze 500 gp za wygraną mozna w końcu farmić normalnie grając z przyjemnością... za 3 mecze 13 K GP
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2016, 08:21:15 wysłana przez shravakayana »

Offline strojo86

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #876 dnia: Listopad 04, 2016, 08:35:34 »
Witam,
jaka cena w rundzie finałowej może być odpowiednia za skauta Polska 3*? Poluje na Glika. Posiadam z darmowych Ball winning i 185 or taller. Jeszcze jakby ktoś doradził to potrzebuje skauta Benfica 3* na Rafe Silve, mam skauta LWF 3*.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2016, 08:46:06 wysłana przez strojo86 »

Offline SkrzypekMatt

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #877 dnia: Listopad 04, 2016, 09:59:46 »
Witam,
jaka cena w rundzie finałowej może być odpowiednia za skauta Polska 3*? Poluje na Glika. Posiadam z darmowych Ball winning i 185 or taller. Jeszcze jakby ktoś doradził to potrzebuje skauta Benfica 3* na Rafe Silve, mam skauta LWF 3*.
Ja na XBOX ONE za takich agentów do Glika i Milika płaciłem chyba od 8k do 12k. Także tanioszka.

Offline zue.sue

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #878 dnia: Listopad 05, 2016, 14:43:47 »
Jak wygląda sprawa "zbieżności" piłkarza  z trenerem? Mam na myśli te spinacze w prawym dolnym rogu na ekranie Squad Management, gdzie zaznaczone jest na ile dany zawodnik jest podobny do założeń trenera. Chodzi mi na co to dokładnie i jak mocno ma wpływ.
Bo mam np taki dylemat z bramkarzami, wylosowałam Buffona (88  ;D) i Valdesa (79) i to Valdes dużo bardziej pasuje wg tych spinaczy pod mojego trenera (wziełam PESowego odpowiednika Wengera). Przy wstawieniu do bramki Buffona spada o 5-6 punktów zgranie (team spirit) ale jeśli tylko na tym polega różnica to wolę dograć te kilka meczy więcej żeby nadrobić tą różnicę w team spirit (która rośnie jak rozumiem wraz z liczbą meczy w tym samym składzie i dopasowaniem graczy do pozycji), niż męczyć się z gorszym bramkarzem, który "na papierze" bardziej pasuje do taktyki Wengera.
Póki co problem ten głównie dotyczy wspomnianych bramkarzy, co jest dość specyficzną pozycją, lecz w przyszłości gdy będę miała szerszy i lepszy skład może mieć to znaczenie.
I od razu drugie pytanie w związku z tym; czy idzie jakoś sprawdzić wyszukując piłkarzy przez agentów na ile on jest zbieżny z "filozofią" naszego trenera (chodzi oczywiście o te spinacze)?

PS. Jeśli to ma znaczenie to gram na PC.

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #879 dnia: Listopad 05, 2016, 17:27:40 »
Jak wygląda sprawa "zbieżności" piłkarza  z trenerem? Mam na myśli te spinacze w prawym dolnym rogu na ekranie Squad Management, gdzie zaznaczone jest na ile dany zawodnik jest podobny do założeń trenera. Chodzi mi na co to dokładnie i jak mocno ma wpływ.
Bo mam np taki dylemat z bramkarzami, wylosowałam Buffona (88  ;D) i Valdesa (79) i to Valdes dużo bardziej pasuje wg tych spinaczy pod mojego trenera (wziełam PESowego odpowiednika Wengera). Przy wstawieniu do bramki Buffona spada o 5-6 punktów zgranie (team spirit) ale jeśli tylko na tym polega różnica to wolę dograć te kilka meczy więcej żeby nadrobić tą różnicę w team spirit (która rośnie jak rozumiem wraz z liczbą meczy w tym samym składzie i dopasowaniem graczy do pozycji), niż męczyć się z gorszym bramkarzem, który "na papierze" bardziej pasuje do taktyki Wengera.
Póki co problem ten głównie dotyczy wspomnianych bramkarzy, co jest dość specyficzną pozycją, lecz w przyszłości gdy będę miała szerszy i lepszy skład może mieć to znaczenie.
I od razu drugie pytanie w związku z tym; czy idzie jakoś sprawdzić wyszukując piłkarzy przez agentów na ile on jest zbieżny z "filozofią" naszego trenera (chodzi oczywiście o te spinacze)?

PS. Jeśli to ma znaczenie to gram na PC.

"Spinacze" sie pojawia w miarę grania i nie bedzie to długo trwało także ciśnij Buffonem.
Szkoda, ze PC bo chętnie bym zobaczył jak gra dziewczyna ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #879 dnia: Listopad 05, 2016, 17:27:40 »