Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 501396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #540 dnia: Październik 20, 2016, 10:59:52 »
To arkusz w excelu w którym się wprowadza dane, ale i ja go tak bardzo to nie ogarniam.

Opisałem pobieżnie w poprzednim poście, jak nie jest jasno to napiszcie, wrzucę screeny.

Czytam o kwotach na licytacjach, kwotach.. to nie wiem, jaki wasz główny sposób na farmienie kasy?

Ja wrzucam "ogórków" do składu ze słabym trenerem, na rezerwe najlepszych graczy jakich mam. I gram tym składem na okrągło pierwszy mecz z Novice Cup. Wchodzę w mecz strzelam bramkę później podaje do bramkarza i czekam aż się skończy połowa i analogicznie w drugiej. Robię tak raz na dwa, trzy mecze Online Division żeby mi się w podstawowym składzie Stamina zregenerowała. I mam dwie pieczenie na jednym ogniu  dostaje około 1800 GP, Skauta, i odnawiam Staminę.

Co daje zmiana trenera jako asystenta?
I daleczego nie mam opcji przedłużania kontraktu - jest zablokowana, jak i również wchodząc w staty trenera, to nie wiem dlaczego jest status 'Locked', i czemu służą paski (competion w % odnośnie division)


Asystent daje to że możesz korzystać w jednym meczu z dwóch lub nawet trzech różnych strategi. W skrócie możesz zmieniać trenerów podczas meczu.
Kontrakt trenera przedłuża się sam, po 25 meczach jeżeli wypełnisz któryś z pasków na 100% czyli zdobędziesz daną ilość punktów w meczach z komputerem, Online Division lub Division SIM. Jezeli nie wypełnisz paska po 25 meczach musisz zapłacić za przedłużenie kontraktu. Jak wypełnisz nie płacisz.
Zasadniczo pewnym BULEM jest dla mnie jeden fakt z licencją.
Jestem w stanie zrozumieć że kluby itp. lecz reprezentacja?
Spodziewam się że znalazło by się wiele osób które chciało by mieć ovr. 90 w postaci naszego rodaka w teamie - chociaż zaciągając przez 'NATIONALITY: POLAND'
Trochę o tym czytałem, wynika to z tego że problem jest na lini PZPN - KONAMI ... a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze?

Tutaj mam taki artykuł w tej kwestii: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W każdym bądź razie jest jeszcze jakaś szansa na lewego? Chociaż przez agenta z 2016?
Nie mam żadnego aktualnego inf. czy coś w tej sprawie się dzieje.

Jak to z Konami nic nie wiadomo, może będzie po Data Packu, a może nie będzie. Nadzieja zawsze jest, rok temu paru graczy doszło po Data Packu więc wszystko jest możliwe. Konami olewa takie sprawy nie od dzisiaj. Jak nie wiadomo o co chodzi ....

Wszystko Pozdro

Offline barteks135

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #541 dnia: Październik 20, 2016, 11:39:14 »
Dziękuję za odpowiedzi.

Tak, także farmię tym sposobem, lecz myślałem że są jakieś inne, ponieważ widząc kwoty - a efektywność farmienia, to jest to troche żmłudne.

Już bardziej rozumiem obsługę arkusza, lecz jeżeli nie sprawia to problemu - to ss jak najbardziej, skorzystało by na tym wielu forumowiczów.


Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #542 dnia: Październik 20, 2016, 11:58:49 »
Ale z Ciebie młotek do sześcianu. .
Kolejny kretyna na forum który wszystkie rozumy pozjadał a nie wie jak wejść w swój skład myClub i pograć nim sobie z kompem, albo z bratem/kolegą bez straty staminy oraz kontaktów. Tak to możesz pisać do kolegów o ile jeszcze Tobie na to pozwolą! Jak masz mi odpisywać w ten sposób to nie pisz w cale! No chyba że chcesz sobie nabić trochę postów :P

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #543 dnia: Październik 20, 2016, 12:48:12 »
Dziękuję za odpowiedzi.

Tak, także farmię tym sposobem, lecz myślałem że są jakieś inne, ponieważ widząc kwoty - a efektywność farmienia, to jest to troche żmłudne.

Już bardziej rozumiem obsługę arkusza, lecz jeżeli nie sprawia to problemu - to ss jak najbardziej, skorzystało by na tym wielu forumowiczów.



U mnie to ciężko nazwać farmieniem. Po prostu odzyskuje staminę, kasa przy okazji. A tak to gram online division bo farmienie i granie z kompem jakoś w ogóle mnie nie jara. Jak znajdę chwile wieczorem to powrzucam małą instrukcję do arkusza. Pozdrówki.

Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #544 dnia: Październik 20, 2016, 14:14:56 »
Akurat w tym roku z trainerowaniem nie ma opcji bo japoncy sie wycwanili i PC owcy moga zapomniec o hakowaniu gp na potege vs com challenge. W koncu jakas sprawiedliwosc. Trzeba farmic jak kto umie :)

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #545 dnia: Październik 20, 2016, 15:15:58 »
Ale z Ciebie młotek do sześcianu. 200 piłkarzy ze srebrnych to jest 2 miliony GP i pewnie kilkadziesiąt tysięcy GP na miejsce w składzie aby ich pomieścić. Do tego zmieni się special agent na innego i będzie miał innych piłkarzy w srebrnych ha ha ha :D Za te ponad 2kkk+ które wydasz na ovr 75-79 inni będą mieć z aukcji piłkarzy których lubią. Mistrzowska logika. Zrozumiałbym, aby zostawiać wszystkich czarnych, tak aby mieć wszystkich w składzie.
LOL Tymi srebrnymi to nabijasz sobie gp wiec oni tez zarabiaja. Poza tym, to wcale nie jest tak ze trafiasz same srebrne pilki tylko zlote i czarne tez wpadaja. Kolejna sprawa to ze w pes nie ma nieskonczonej liczby pilkarzy srebrnych , wiec przy nastepnym evencie tez bedzie ich mniej.

Offline uzi1910

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #546 dnia: Październik 20, 2016, 16:06:17 »
wgrywał ktoś z was jakiś option file zeby poprawić stroje w myclub? polecacie jakiś ?

Offline dominik79

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: lodz
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2014r.
  • Gram w: pes 13
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #547 dnia: Październik 20, 2016, 16:56:55 »
sorry.something went wrong.for solutions please visit pomorze ktos o co kaman nie moge zagrac

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #548 dnia: Październik 20, 2016, 17:09:08 »
Można ten program do scoutów otworzyć czymś innym niż Excelem?

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #549 dnia: Październik 20, 2016, 18:49:06 »
Jak wystawić scouta swojego zeby go licytowali?

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #550 dnia: Październik 20, 2016, 18:54:17 »
Kolejny kretyna na forum który wszystkie rozumy pozjadał a nie wie jak wejść w swój skład myClub i pograć nim sobie z kompem, albo z bratem/kolegą bez straty staminy oraz kontaktów. Tak to możesz pisać do kolegów o ile jeszcze Tobie na to pozwolą! Jak masz mi odpisywać w ten sposób to nie pisz w cale! No chyba że chcesz sobie nabić trochę postów :P


Oooo widzę, że Ty uważasz się za takiego co już mądrzejszego od siebie nie akceptuje. Idź graj w tego myClub, bo poza nim już pewnie kolegi nie masz ;) I powodzenia w zbieraniu tych kilkuset srebrniaków i chwalenia się nimi, podczas gdy inni z licytacji będą cieszyć się składem ze swoich ulubionych piłkarzy :)

Jeśli się nie mylę, to wszystkich piłkarzy ze srebrnych piłek w PES 2017 jest... 1912! Baranie jeden, a nie 100 czy 200. Skończ siać te swoje farmazony. Special agenci są różni. Raz z LM, raz z najlepszych reprezentacji, raz najlepsi w tym miesiącu, raz legendy itd. Więc za każdym special agentem piłkarze w srebrnych piłkach moga być różni, wybrani z tych 1912! To nie jest tak głowonogu, że każdy special agent zawiera tych samych w srebrnych piłkach, więc od razu będziesz miał nie wiadomo ile na złotą i czarną. Ci piłkarze mogą się powtarzać, bo ten co był w specialu z LM, może być w najlepszych z danego miesiąca, ale to będą jednostki. Baza główna to 1912 piłkarzy z ovr 75-79. I co, nadal widzisz tutaj swój sens i logikę? Wylosujesz wszystkich srebrnych z agenta LM, a przyjdzie agent z legandami który będzie miał innych piłkarzy w srebrnych piłkach niż Ci z LM i będziesz mieć tyle samo % szans na srebrną. Gratulacje. Potrafisz sobie wyobrazić ilu czarnych sobie kupię za kasę z agentów za tych 1912 ze srebrnych piłek (+ kasa na miejsca w składzie aby ich trzymać)? Kilka składów sobie byś zbudował z samych czarnych. Więc przestań tutaj siać swoje herezje. Jak Ci się podoba kolekcjonowanie srebrnych piłeczek, to Ci nikt nie broni. Tylko nie wciskaj kitów na forum, że to jest opłacalne. Licytacje są o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem.



Jak wystawić scouta swojego zeby go licytowali?

Nie możesz. Możesz go sprzedać, ale bardziej się opłaca polosować piłkarza i sprzedać tego piłkarza, bo więcej GP się dostanie. A najbardziej się opłaca polosować, pograć tym piłkarzem chociażby w SIM i go sprzedać.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2016, 18:55:32 wysłana przez Tianse »

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #551 dnia: Październik 20, 2016, 19:22:58 »
Można ten program do scoutów otworzyć czymś innym niż Excelem?
Open Excel tylko chyba jeszcze.

Jak wystawić scouta swojego zeby go licytowali?

Nie da się. Jedyna opcja to sprzedaż przez Sell Scout. Po z góry ustalonych stawkach.

Offline qaserte

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.08.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #552 dnia: Październik 20, 2016, 19:30:11 »
Jak wystawić scouta swojego zeby go licytowali?
Swoich nie możesz wystawiać na aukcję, możesz tylko sprzedać za grosze :)

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #553 dnia: Październik 20, 2016, 19:37:49 »

Oooo widzę, że Ty uważasz się za takiego co już mądrzejszego od siebie nie akceptuje. Idź graj w tego myClub, bo poza nim już pewnie kolegi nie masz ;) I powodzenia w zbieraniu tych kilkuset srebrniaków i chwalenia się nimi, podczas gdy inni z licytacji będą cieszyć się składem ze swoich ulubionych piłkarzy :)

Jeśli się nie mylę, to wszystkich piłkarzy ze srebrnych piłek w PES 2017 jest... 1912! Baranie jeden, a nie 100 czy 200. Skończ siać te swoje farmazony. Special agenci są różni. Raz z LM, raz z najlepszych reprezentacji, raz najlepsi w tym miesiącu, raz legendy itd. Więc za każdym special agentem piłkarze w srebrnych piłkach moga być różni, wybrani z tych 1912! To nie jest tak głowonogu, że każdy special agent zawiera tych samych w srebrnych piłkach, więc od razu będziesz miał nie wiadomo ile na złotą i czarną. Ci piłkarze mogą się powtarzać, bo ten co był w specialu z LM, może być w najlepszych z danego miesiąca, ale to będą jednostki. Baza główna to 1912 piłkarzy z ovr 75-79. I co, nadal widzisz tutaj swój sens i logikę? Wylosujesz wszystkich srebrnych z agenta LM, a przyjdzie agent z legandami który będzie miał innych piłkarzy w srebrnych piłkach niż Ci z LM i będziesz mieć tyle samo % szans na srebrną. Gratulacje. Potrafisz sobie wyobrazić ilu czarnych sobie kupię za kasę z agentów za tych 1912 ze srebrnych piłek (+ kasa na miejsca w składzie aby ich trzymać)? Kilka składów sobie byś zbudował z samych czarnych. Więc przestań tutaj siać swoje herezje. Jak Ci się podoba kolekcjonowanie srebrnych piłeczek, to Ci nikt nie broni. Tylko nie wciskaj kitów na forum, że to jest opłacalne. Licytacje są o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem.



Nie możesz. Możesz go sprzedać, ale bardziej się opłaca polosować piłkarza i sprzedać tego piłkarza, bo więcej GP się dostanie. A najbardziej się opłaca polosować, pograć tym piłkarzem chociażby w SIM i go sprzedać.
Mam prosbe o porade. Ja mam juz prawie caly czarny sklad i bardzo chcialbym zdobyc Xaviego. Czy mozesz mi powiedziec jak zdobyc skauta ktory mi go da?

Offline mnyszu

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #554 dnia: Październik 20, 2016, 19:46:56 »
Mam prosbe o porade. Ja mam juz prawie caly czarny sklad i bardzo chcialbym zdobyc Xaviego. Czy mozesz mi powiedziec jak zdobyc skauta ktory mi go da?
Legend na chwilę obecna nie da się ze scoutow zdobyć, może kiedyś.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #555 dnia: Październik 20, 2016, 20:37:07 »
Zamieszczam instrukcje obsługi pliku w Excelu do scoutów.

Tutaj macie moją wersję pliku do ściągnięcia, powpisywałem paru dodatkowych piłkarzy BAKAMBU, KEITA, REID, etc.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Otwieramy plik w Excelu i w pierwszej zakładce "Scout list" wpisujemy ilość scoutów jakich mamy i o jakiej są mocy (ilość gwiazdek).
Moich oczywiście sobie usuwacie :)



czyli kolejno mam dwóch scoutów 3 gwiazdki - 25-29 year old
dwóch scoutów 3 gwiazdki - Attacking Prowess
jednego scouta 4 gwiazdki - Attacking Prowess

i tak dalej aż wpiszecie wszystkich jakich posiadacie, są podani w kolejności.

Drugi krok to przechodzicie na zakładkę "Combo" (zakładki zmienia się na dole ekranu).

Tam wybieracie kolumnę "J" gdzie przy napisie %age klikacie filtr i wybieracie tylko 100%. (w ten sposób pokaże Wam tylko 100%-centowe kombinacje)



Następnie w kolumnie BB "Needed Scout" klikacie filtr i sortujecie od najmniejszego do największego (tym sposobem od góry pliku pokaże Wam zawodników na których brakuje najmniej scoutów) a w kolumnie BA "Combo Status" będziecie mieli wymienione jakiego scouta brakuje żeby skompletować Combo 100%.



Za każdym razem jak dopiszecie lub usuniecie scouta z zakładki "Scout list" to robicie w zakładce sortowanie "Needed Scout".
I na bieżąco wiecie ile czego brakuje do jakiego zawodnika.

I jeżeli chodzi o korzystanie z pliku to wszystko.

Jest jeszcze jedna sprawa w pliku nie ma wszystkich piłkarzy są od OVR 80 i to jeszcze nie wszyscy. Ale jeżeli macie jakiś piłkarzy których nie ma w pliku to nie ma problemu z ich dodaniem.

Szukamy zawodnika na REJESTRACJA lub LOGOWANIE
następnie klikamy na dole 100% combinations i zaznaczamy całą tabelę jak na rysunku poniżej i kopiujemy Ctr+C.



następnie otwieracie zakładkę "Combo" w naszym pliku Excel, zjeżdżamy na sam dół (wiersz 3100 około).
Wpisujemy pod ostatnim wpisem:
w kolumnie B - OVR zawodnika
w kolumnie C - pozycje zawodnika na boisku (na przykład CMF) na screenie jest błąd bo Keita to CMF a nie CB :)
w kolumnie D - nazwisko zawodnika
a w kolumnie F (tam gdzie ilość gwiazdek) klikamy prawym przyciskiem i wklejamy specjalnie tak jak na poniższym screenie.



pozostaje tylko zaznaczyć nowo wpisane kolumny BCD i przeciągnąć je w dół do ostatniego skopiowanego wiersza.
I ustawić wysokość wklejonych wierszy.
I to wszystko nasz ulubiony zawodnik dodany do kryteriów.

TA DA!!!

P.S. 1. poza tym możecie sobie posortować zawodników wybrać tylko dane pozycje i tak dalej ale to już sami rozkminicie spokojnie.
P.S. 2. Plik jest napisany przez użytkownika forum PESFAN.COM o nicku SyhnD i chciałem mu z tego miejsca podziękować. Great Job SyhnD Greatings from pesleague.com users.

Offline barteks135

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #556 dnia: Październik 20, 2016, 21:01:41 »
Zajebista robota, godne przypięcia i wielu piw. Dzięki.

Offline qaserte

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.08.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #557 dnia: Październik 20, 2016, 21:04:39 »
Zamieszczam instrukcje obsługi pliku w Excelu do scoutów.

Tutaj macie moją wersję pliku do ściągnięcia, powpisywałem paru dodatkowych piłkarzy BAKAMBU, KEITA, REID, etc.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Otwieramy plik w Excelu i w pierwszej zakładce "Scout list" wpisujemy ilość scoutów jakich mamy i o jakiej są mocy (ilość gwiazdek).
Moich oczywiście sobie usuwacie :)



czyli kolejno mam dwóch scoutów 3 gwiazdki - 25-29 year old
dwóch scoutów 3 gwiazdki - Attacking Prowess
jednego scouta 4 gwiazdki - Attacking Prowess

i tak dalej aż wpiszecie wszystkich jakich posiadacie, są podani w kolejności.

Drugi krok to przechodzicie na zakładkę "Combo" (zakładki zmienia się na dole ekranu).

Tam wybieracie kolumnę "J" gdzie przy napisie %age klikacie filtr i wybieracie tylko 100%. (w ten sposób pokaże Wam tylko 100%-centowe kombinacje)



Następnie w kolumnie BB "Needed Scout" klikacie filtr i sortujecie od najmniejszego do największego (tym sposobem od góry pliku pokaże Wam zawodników na których brakuje najmniej scoutów) a w kolumnie BA "Combo Status" będziecie mieli wymienione jakiego scouta brakuje żeby skompletować Combo 100%.



Za każdym razem jak dopiszecie lub usuniecie scouta z zakładki "Scout list" to robicie w zakładce sortowanie "Needed Scout".
I na bieżąco wiecie ile czego brakuje do jakiego zawodnika.

I jeżeli chodzi o korzystanie z pliku to wszystko.

Jest jeszcze jedna sprawa w pliku nie ma wszystkich piłkarzy są od OVR 80 i to jeszcze nie wszyscy. Ale jeżeli macie jakiś piłkarzy których nie ma w pliku to nie ma problemu z ich dodaniem.

Szukamy zawodnika na REJESTRACJA lub LOGOWANIE
następnie klikamy na dole 100% combinations i zaznaczamy całą tabelę jak na rysunku poniżej i kopiujemy Ctr+C.



następnie otwieracie zakładkę "Combo" w naszym pliku Excel, zjeżdżamy na sam dół (wiersz 3100 około).
Wpisujemy pod ostatnim wpisem:
w kolumnie B - OVR zawodnika
w kolumnie C - pozycje zawodnika na boisku (na przykład CMF) na screenie jest błąd bo Keita to CMF a nie CB :)
w kolumnie D - nazwisko zawodnika
a w kolumnie F (tam gdzie ilość gwiazdek) klikamy prawym przyciskiem i wklejamy specjalnie tak jak na poniższym screenie.



pozostaje tylko zaznaczyć nowo wpisane kolumny BCD i przeciągnąć je w dół do ostatniego skopiowanego wiersza.
I ustawić wysokość wklejonych wierszy.
I to wszystko nasz ulubiony zawodnik dodany do kryteriów.

TA DA!!!

P.S. 1. poza tym możecie sobie posortować zawodników wybrać tylko dane pozycje i tak dalej ale to już sami rozkminicie spokojnie.
P.S. 2. Plik jest napisany przez użytkownika forum PESFAN.COM o nicku SyhnD i chciałem mu z tego miejsca podziękować. Great Job SyhnD Greatings from pesleague.com users.


Super wytłumaczone poszło piwo :)
Mam  prośbę czy mógłbyś wrzucić ten plik na inny serwer ?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2016, 21:24:31 wysłana przez qaserte »

Offline barteks135

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #558 dnia: Październik 20, 2016, 21:41:05 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tu masz źródło, autor robił nawet dzisiaj jakiś update, więc będziesz miał wersję z dzisiaj.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 20, 2016, 23:02:06 »

Oooo widzę, że Ty uważasz się za takiego co już mądrzejszego od siebie nie akceptuje. Idź graj w tego myClub, bo poza nim już pewnie kolegi nie masz ;) I powodzenia w zbieraniu tych kilkuset srebrniaków i chwalenia się nimi, podczas gdy inni z licytacji będą cieszyć się składem ze swoich ulubionych piłkarzy :)

Jeśli się nie mylę, to wszystkich piłkarzy ze srebrnych piłek w PES 2017 jest... 1912! Baranie jeden, a nie 100 czy 200. Skończ siać te swoje farmazony. Special agenci są różni. Raz z LM, raz z najlepszych reprezentacji, raz najlepsi w tym miesiącu, raz legendy itd. Więc za każdym special agentem piłkarze w srebrnych piłkach moga być różni, wybrani z tych 1912! To nie jest tak głowonogu, że każdy special agent zawiera tych samych w srebrnych piłkach, więc od razu będziesz miał nie wiadomo ile na złotą i czarną. Ci piłkarze mogą się powtarzać, bo ten co był w specialu z LM, może być w najlepszych z danego miesiąca, ale to będą jednostki. Baza główna to 1912 piłkarzy z ovr 75-79. I co, nadal widzisz tutaj swój sens i logikę? Wylosujesz wszystkich srebrnych z agenta LM, a przyjdzie agent z legandami który będzie miał innych piłkarzy w srebrnych piłkach niż Ci z LM i będziesz mieć tyle samo % szans na srebrną. Gratulacje. Potrafisz sobie wyobrazić ilu czarnych sobie kupię za kasę z agentów za tych 1912 ze srebrnych piłek (+ kasa na miejsca w składzie aby ich trzymać)? Kilka składów sobie byś zbudował z samych czarnych. Więc przestań tutaj siać swoje herezje. Jak Ci się podoba kolekcjonowanie srebrnych piłeczek, to Ci nikt nie broni. Tylko nie wciskaj kitów na forum, że to jest opłacalne. Licytacje są o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem.


Widać jak cię matka wychowała!  Mam żonę i wspaniałą dwójkę  dzieci i dlatego nie pozwolę sobie aby taki patałach jak ty zwracał się do mnie w ten sposób. Wystarczyło odpisać normalnie i tematu by nie było ale ty jesteś zwykłym chamem, który lubi obrażać ludzi! Przypominam że w ten sposób w styczniu/lutym miałem już wszystkich wylosowanych :D Zobaczymy ilu będziesz miał w styczniu/lutym i się pochwalimy składami:P


Edit:
A po drugie w tym roku fajnie składy można zrobić z srebrnych piłek :)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2016, 23:18:19 wysłana przez Damian1 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 20, 2016, 23:02:06 »