Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 501479 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bracia Tashibana

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 67
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2009r.
  • Gram w: My Club
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2420 dnia: Luty 25, 2017, 11:56:07 »
Szkoda teraz niezla kasa tam jest dzieki za info
Dobra rada dla wszystkich farmić do ostatniego dnia legend  Barcy a następnie rano po 09.00 jak tylko ruszy możliwość składania ofert to znaleźć pożądanych skautów i rzucić 70 tysięcy z skauta np Barcy 5* który ma zakończenie 1 rundy za kilka godzin w ten sposób już w pierwszej rundzie można go wyciągnąć  za 1/4 ceny lub w finałowej. Wygrałem wszystkie licytacje w 1 lub 2 rundzie ponieważ gracze którym naprawdę zależało na tych skautach nie załapali się do licytacji. W ten sposób złożyłem Ibre, Maticia, Oblaka, Payeta a do Vidala brakuje mi tylko Defensive Prowess całkowity koszt to 170k dla porównania złożenie Buffona zapłaciłem 160k
   
Rafal82K Xbox One

Offline M4TT

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.06.2009r.
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2421 dnia: Luty 25, 2017, 13:58:19 »
Cf-Kissing Lmf-Kostic cb-Albiol a tak po zatem to Ci lewi to trzej slabiaki może Coś lepszego potem Ci się uda wylądować.

A nie lepszy Zaza?
Na lewej mam Gaitana jeszcze :P

Offline mnyszu

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2422 dnia: Luty 25, 2017, 15:17:56 »
Dobra rada dla wszystkich farmić do ostatniego dnia legend  Barcy a następnie rano po 09.00 jak tylko ruszy możliwość składania ofert to znaleźć pożądanych skautów i rzucić 70 tysięcy z skauta np Barcy 5* który ma zakończenie 1 rundy za kilka godzin w ten sposób już w pierwszej rundzie można go wyciągnąć  za 1/4 ceny lub w finałowej. Wygrałem wszystkie licytacje w 1 lub 2 rundzie ponieważ gracze którym naprawdę zależało na tych skautach nie załapali się do licytacji. W ten sposób złożyłem Ibre, Maticia, Oblaka, Payeta a do Vidala brakuje mi tylko Defensive Prowess całkowity koszt to 170k dla porównania złożenie Buffona zapłaciłem 160k
   

170 tysi czy 17 losowań, w poprzednich legendach w 15 losowaniach wpadli Rivaldo, Ronaldo9, Neymar, Boateng, Pogba więc nie wiem czy sens wydawać tyle na 1 grajka :)

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2423 dnia: Luty 25, 2017, 19:09:24 »
Witam panowie pochwalicie się może jak wam idzie w pesleague ja wczoraj zagrałem pierwszy mecz i od razu ostre naparzanie 7-7 dziś cisne dalej :) pozdrawiam

Offline zue.sue

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2424 dnia: Luty 25, 2017, 23:05:38 »
Na LMF miałam Konoplyanke i bardzo sobie chwaliłam. Zastąpił go dopiero Gervinho i Griezzman. ;)

Widziałam że parę osób rzuciło się tutaj na Buffona...
Cóż, mam go od samego początku gry (wylosował mi się z tych pierwszych darmowych agentów których się otrzymuje po rozpoczęciu MyClub), aktualnie na lvl 44 (90).
Moim zdaniem nie jest wcale wybitny. Bardzo rzadko się zdarza żeby wybraniał jakieś parady, wpuszcza sporo dziwnych bramek (oczywiście znajomość taktyki jego jak i obrońców na full). Na pewno nie jest to bramkarz który "ratuje mecze" itp. Moim zdaniem ma dwa największe minusy (może nawet trzy); bardzo rzadko łapie piłkę; prawie wszystko paruje, największym minusem jest chyba jednak to że jest strasznie wolny, tzn ma niby świetny refleks (niemal maksymalny póki co) i te inne umiejętności bramkarskie, prawie wszystkie na 99 (z wyjątkiem łapania właśnie które jest jakoś między 90 a 95 (do sprawdzenia na pesdatabase), bardzo wolno i prawie nigdy sam z siebie nie wychodzi do sam na sam, generalnie poza pole 5 m się prawie nie rusza... Ostatnim minusem, moim zdaniem, jest wybicie piłki. Jak na tej klasy bramkarza jest moim zdaniem zdecydowanie za krótkie.
Dlatego aktualnie Buffon u mnie usiadł na ławce a zastąpił go bardzo niepozorny Perin (Genoa), który może nie wygląda jakoś wybitnie w statystykach ale ma jakiegoś niesamowitego skilla i przede wszystkim farta  :D   Co 2-3 mecz ma takie parady, jakby grał mecze życia (lvl 35, 84 pkt). Przede wszystkim bardzo aktywny na przedpolu, bardzo dużo łapie, niesamowicie szybki (w praktyce bo statystyki aż tak tego nie pokazują), czasem mam wrażenie wręcz jakby się teleportował, bo do 1 na 1 potrafi wyjść momentalnie i co ciekawe niemal zawsze wychodzi z tego zwycięsko. Także jak coś to polecam. ;)

Ja z kolei miałabym dwa pytania;

Czy idzie jakoś ustalić w taktyce którzy zawodnicy mają iść do rzutów rożnych ale w sensie nie do ich wykonywania tylko w pole karne przeciwnika? Bo wydaje mi się to strasznie nienaturalne, że moi dwaj środkowi obrońcy stoją na połowie boiska czekając na ew kontrę (normalnie robią to przecież zazwyczaj boczni obrońcy a tzw dwie wielkie wieże idą w pole karne przeciwnika (u mnie Pique i Sokratis) a tu niezależnie od trenera zawsze jest to samo.

Druga sprawa to jeśli chodzi o sterowanie (gram na PC padem od xbox360, sterowanie ustawione standardowo); w jaki sposób anulować zawodnikowi dane zagranie gdy wcisnę przycisk przed tym zamiast dostanie on piłkę? Chodzi np o sytuację gdy dostał piłkę na dobieg, biegnie do niej i ja już wciskam przycisk strzału, żeby (przynajmniej teoretycznie) strzelił z pierwszej (bo nie wiedzieć czemu zamiast od razu strzelać oni przyjmują) a w międzyczasie zanim do tej piłki dobiegnie widzę że na lepszą pozycję wychodzi inny mój zawodnik i wolałabym żeby ten który dobiega do piłki zrobił np wrzutkę, podanie na dobieg lub nawet ewentualnie po prostu przyjął piłkę bez żadnego jej zagrywania. Da się tak? Bo czasem jakoś przypadkowo mi to wychodzi ale tracę niestety dość sporo piłek w ten sposób. ;)   
 
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 23:06:22 wysłana przez zue.sue »

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2425 dnia: Luty 26, 2017, 09:04:15 »
Witam panowie pochwalicie się może jak wam idzie w pesleague ja wczoraj zagrałem pierwszy mecz i od razu ostre naparzanie 7-7 dziś cisne dalej :) pozdrawiam
8 wygranych i dwie wtopy +25 bilans, ale bede walczył dalej :)

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2426 dnia: Luty 26, 2017, 09:15:34 »
Dobra rada dla wszystkich farmić do ostatniego dnia legend  Barcy
   

Jak Wy farmicie, że uzyskujecie setki tys. GP? :P

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2427 dnia: Luty 26, 2017, 09:18:01 »

Widziałam że parę osób rzuciło się tutaj na Buffona...
Cóż, mam go od samego początku gry (wylosował mi się z tych pierwszych darmowych agentów których się otrzymuje po rozpoczęciu MyClub), aktualnie na lvl 44 (90).
Moim zdaniem nie jest wcale wybitny. Bardzo rzadko się zdarza żeby wybraniał jakieś parady, wpuszcza sporo dziwnych bramek (oczywiście znajomość taktyki jego jak i obrońców na full). Na pewno nie jest to bramkarz który "ratuje mecze" itp. Moim zdaniem ma dwa największe minusy (może nawet trzy); bardzo rzadko łapie piłkę; prawie wszystko paruje, największym minusem jest chyba jednak to że jest strasznie wolny, tzn ma niby świetny refleks (niemal maksymalny póki co) i te inne umiejętności bramkarskie, prawie wszystkie na 99 (z wyjątkiem łapania właśnie które jest jakoś między 90 a 95 (do sprawdzenia na pesdatabase), bardzo wolno i prawie nigdy sam z siebie nie wychodzi do sam na sam, generalnie poza pole 5 m się prawie nie rusza... Ostatnim minusem, moim zdaniem, jest wybicie piłki. Jak na tej klasy bramkarza jest moim zdaniem zdecydowanie za krótkie.
Buffonem trzeba umieć grać, nie wychodzić nim a czyni cuda na linii, Fakt na przedpolu jest słabszy ale to zależy kto co preferuje.

Ja z kolei miałabym dwa pytania;

Czy idzie jakoś ustalić w taktyce którzy zawodnicy mają iść do rzutów rożnych ale w sensie nie do ich wykonywania tylko w pole karne przeciwnika? Bo wydaje mi się to strasznie nienaturalne, że moi dwaj środkowi obrońcy stoją na połowie boiska czekając na ew kontrę (normalnie robią to przecież zazwyczaj boczni obrońcy a tzw dwie wielkie wieże idą w pole karne przeciwnika (u mnie Pique i Sokratis) a tu niezależnie od trenera zawsze jest to samo.
Tam gdzie wybierasz kapitana i wykonawców rzutów wolnych i rożnych jest opcja Players Joins Attack i tam wybierasz środkowych obrońców. Nawet pokazuje jacy są przydatni dani zawodnicy.

Druga sprawa to jeśli chodzi o sterowanie (gram na PC padem od xbox360, sterowanie ustawione standardowo); w jaki sposób anulować zawodnikowi dane zagranie gdy wcisnę przycisk przed tym zamiast dostanie on piłkę? Chodzi np o sytuację gdy dostał piłkę na dobieg, biegnie do niej i ja już wciskam przycisk strzału, żeby (przynajmniej teoretycznie) strzelił z pierwszej (bo nie wiedzieć czemu zamiast od razu strzelać oni przyjmują) a w międzyczasie zanim do tej piłki dobiegnie widzę że na lepszą pozycję wychodzi inny mój zawodnik i wolałabym żeby ten który dobiega do piłki zrobił np wrzutkę, podanie na dobieg lub nawet ewentualnie po prostu przyjął piłkę bez żadnego jej zagrywania. Da się tak? Bo czasem jakoś przypadkowo mi to wychodzi ale tracę niestety dość sporo piłek w ten sposób. ;)   
 
Nie wiem jak jest na padzie od XBOX, ale Super Cancel masz L1 + R1, czyli kasowanie wszystkiego, lub po prostu X przed dostaniem piłki anuluje strzał lub wcześniejsze podanie. To jest dla PS4.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2017, 09:19:21 wysłana przez G-das »

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2428 dnia: Luty 26, 2017, 10:33:06 »
Tianse odradzam farmienie, zabiera to frajde z gry, a najlepsi gracze nie dają wyników.

Offline pressure87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2429 dnia: Luty 26, 2017, 11:17:55 »
Witam pytanie mam ... manager skills moj ma 310 ja mam 329 team spirit spadl mi calkowicie do 11 co mam zrobic ?? Jak szukam innego manager to ma maks 310 i kosztuje 9600 golda to i tak za malo i wszystko w piz... jak to zwiekszyc lub cos z tym zrobic ?? Dzieki za odp pozdrawiam

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2430 dnia: Luty 26, 2017, 12:09:56 »
Masz itemke z manager boost. Zwieksza pojemnosc o 10.

Offline wielas

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 63
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.01.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2431 dnia: Luty 26, 2017, 15:15:34 »
Dokładnie się zgadzam z tym farmieniem, ja np z Legend wylądowałem wczoraj CF nawet nie pamiętam jak się nazywa grał w Anglii ma overalla 87 ale jest tak przeciętny że szkoda gadać, a w utrzymaniu bardzo drogi, składam teraz sobie 2 srebrne składy, kupa frajdy w grze takimi zawodnikami, niektórzy naprawdę kozacko grają. Z tym że ja narazie rzadko gram online bo mam ps4 po WiFi i szkoda się wkurzac.

Powiedzcie kogo byście polecili że srebrnych CF, obecnie mam R. Jimeneza  i Vollanda ale gra nimi nie przypada mi do gustu, na bramce Mignolet z którego jestem zadowolony, co byście proponowali że srebrnych na poszczególne pozycje?

Offline latinolover

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2432 dnia: Luty 26, 2017, 16:43:00 »
Dokładnie się zgadzam z tym farmieniem, ja np z Legend wylądowałem wczoraj CF nawet nie pamiętam jak się nazywa grał w Anglii ma overalla 87 ale jest tak przeciętny że szkoda gadać, a w utrzymaniu bardzo drogi, składam teraz sobie 2 srebrne składy, kupa frajdy w grze takimi zawodnikami, niektórzy naprawdę kozacko grają. Z tym że ja narazie rzadko gram online bo mam ps4 po WiFi i szkoda się wkurzac.

Powiedzcie kogo byście polecili że srebrnych CF, obecnie mam R. Jimeneza  i Vollanda ale gra nimi nie przypada mi do gustu, na bramce Mignolet z którego jestem zadowolony, co byście proponowali że srebrnych na poszczególne pozycje?
Ze srebrnych wartych uwagi, których używałem mogę polecić Embolo [CF], Renato Sanchesa [CMF] i Dele Alliego [AMF]. Dembele z Borusii na lewe skrzydło też dawał radę.

Offline Akadyjczyk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2433 dnia: Luty 26, 2017, 19:13:48 »
Dembele chodzi extra na lewej stronie 😊 a powiedzcie czy za wygranie pucharu lub ligi z kompem dostaje GP?

Offline Centek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2017r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2434 dnia: Luty 26, 2017, 20:24:53 »
Ma ktoś może stroje Real Madryt takie które będą działać w Pes My Club tak żebym mógł je jakoś wczytać w edit team bez wgrywania żadnych patchy

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2435 dnia: Luty 26, 2017, 20:43:02 »
Ze srebenych Samaris, Rafa Silva, Matip.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2436 dnia: Luty 26, 2017, 23:35:42 »
Dokładnie się zgadzam z tym farmieniem, ja np z Legend wylądowałem wczoraj CF nawet nie pamiętam jak się nazywa grał w Anglii ma overalla 87 ale jest tak przeciętny że szkoda gadać, a w utrzymaniu bardzo drogi, składam teraz sobie 2 srebrne składy, kupa frajdy w grze takimi zawodnikami, niektórzy naprawdę kozacko grają. Z tym że ja narazie rzadko gram online bo mam ps4 po WiFi i szkoda się wkurzac.

Powiedzcie kogo byście polecili że srebrnych CF, obecnie mam R. Jimeneza  i Vollanda ale gra nimi nie przypada mi do gustu, na bramce Mignolet z którego jestem zadowolony, co byście proponowali że srebrnych na poszczególne pozycje?

Moje typy - Srebrniki:

GK - Fabiański
LB - Y. Nagatomo (kozak), Marcos Alonso
CB - D. Rugani (kozak), Maicon, Aderllan Santos, M. Andreolli, M. Keane, A, Dragović
RB - C. Chambers, Junior Caicara (kozak), T. Meunier,
DMF - Y. Cahuzac (kozak), L. Deaux (kozak), E.Can, A.Diavara, Mohamed Elneny,
CMF - M. Sanson (kozak), A.Acquah (kozak), S. Rode,
RMF - S. Pepe (kozak), A. Adomah (kozak),
LMF - Y. Konoplyanka, Ibai Gómez, N'Koudou,
RWF - Munir (kozak), A. Jahanbakhsh,
LWF - C. Rodriguez, D. Dos Santos (kozak), J. Brandt (kozak), Abdoul Camara (kozak),
AMF - K. Boateng, Andre Gomes (kozak), M. Meyer (kozak)
CF - K. Volland, Nilmar (kozak), M. Duriś,
SS - A. Correa,

Offline M4TT

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.06.2009r.
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2437 dnia: Luty 26, 2017, 23:56:30 »
Trzeba dodać:

LB - Rose
CB - Tah, Boly
DMF - A. N'Diaye
RWF - Iago Falque

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2438 dnia: Luty 27, 2017, 07:34:31 »
RB - Sergi Roberto
CMF - Rabiot
RMF - Aleix Vidal

Offline wielas

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 63
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.01.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2439 dnia: Luty 27, 2017, 07:48:40 »
U mnie to wygląda tak

Lwf B. Ruiz - jeszcze nie mam zdania bo ma niski lvl 20
CF Volland  -  nie odpowiada mi
Rwf - Quaresma - kozak
Cmf - Lemina słabo bo to dmf, Rafinha kozak i Andre Gomes kozak
Lb - Maxwell kozak
CB - J. Tah i Matip oboje kosa
Rb -  Sergio Roberto kozak
Gk - Victor valdez i mignolet

Co byście zmienili, nie odpowiada mi ten Volland wolę mniejszych i szybszych

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2439 dnia: Luty 27, 2017, 07:48:40 »