Autor Wątek: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania  (Przeczytany 148529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 01, 2017, 20:02:45 »
KubaLa7 nawet słów brak.
O ile ja miałem pytania, mocne zdziwienia, nie żeby pretensje. Szanowałem to co robi Stanek i ewentualnie żeby to poprawić ale pisać jak jakieś gnojek, wyjebango itd Ban ban ban i spokój.
Jeśli napisane było że przez selektor nie działa i chyba wszyscy to wiedzą że na Cracku nie można online to tempa z niego dzida.

Offline Elek

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 07.12.2016r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 01, 2017, 21:28:55 »
Panowie co mam zrobić, aby mnie nie wywalało podczas ML ?? jest jakiś sposób aby zagrać  na piracie na tym patchu ?? pomóżcie  >:( ;)
było juz o tym pisane w tym temacie! zajżyj tu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2017, 21:34:45 wysłana przez Elek »

Offline l.peszek

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.02.2015r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:58:53 »
Witam, faktycznie grając ML system losuje źle grupy, brak bayernu i np. fk rostowa a za to inne drużyny, Stanek można coś z tym poradzić? czy ewentualne przesłanie ci pliku LaLiga15Base i Edit zmieniłbyś to?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2017, 18:44:49 wysłana przez l.peszek »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 917
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: pes2015
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 02, 2017, 20:18:03 »
Witam, faktycznie grając ML system losuje źle grupy, brak bayernu i np. fk rostowa a za to inne drużyny, Stanek można coś z tym poradzić? czy ewentualne przesłanie ci pliku LaLiga15Base i Edit zmieniłbyś to?
Nie da się ustawić tak aby LM była podzielona na grupy tak jak w realu chyba że stanek wie więcej ale  na 99 % nie da się

Offline Max-VISCA EL BARCA

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Ujsoły/Żywiec
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.02.2010r.
  • Gram w: PES 17
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 02, 2017, 20:24:35 »
Nie da się ustawić tak aby LM była podzielona na grupy tak jak w realu chyba że stanek wie więcej ale  na 99 % nie da się


Da się ustawić tylko ręcznie :D

Offline l.peszek

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.02.2015r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 02, 2017, 20:34:01 »

Da się ustawić tylko ręcznie :D

Z tego co  czytałem we wcześniejszych postach(Cytat:Witam, Stanek czy jest możliwość abyś w swoim patchu zrobił realne grupy dla Champions League 2016/2017 ?
Stanek:tak jeśli ktoś mi podeśle pliki z bazy, wiem że w jakimś patchu są.)
i chyba wtedy coś źle zostało przez stanka ustawione i teraz błędnie losuje ML.
Czy może ktoś to poprawić aby przynajmniej Bayern był lub poinstruować co i jak i czy dino edytorem można to zrobić?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2017, 22:45:28 wysłana przez l.peszek »

stanek1983

  • Gość
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 03, 2017, 07:58:00 »
Z tego co  czytałem we wcześniejszych postach(Cytat:Witam, Stanek czy jest możliwość abyś w swoim patchu zrobił realne grupy dla Champions League 2016/2017 ?
Stanek:tak jeśli ktoś mi podeśle pliki z bazy, wiem że w jakimś patchu są.)
i chyba wtedy coś źle zostało przez stanka ustawione i teraz błędnie losuje ML.
Czy może ktoś to poprawić aby przynajmniej Bayern był lub poinstruować co i jak i czy dino edytorem można to zrobić?
u mnie bayern jest zawsze, rostova nie bedzie, tlumacze to wam tak: pes poustawiał sobie jakoś rankingi, i np. zawsze będzie zesół z grecji, dodałem sam legie, celtic i copenhage, ale słyszłem, że to wszystko zależy od exe, np. skasujesz plik system, gre zaczniesz na nowo, i jest ok, za drugim razem już nie, dobiera druzyny wg gwiazdek i slotów, np nie da sie by byla w LM borussia mg. ale ja bayern mam zawsze.

Offline l.peszek

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.02.2015r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 03, 2017, 08:40:12 »
u mnie bayern jest zawsze, rostova nie bedzie, tlumacze to wam tak: pes poustawiał sobie jakoś rankingi, i np. zawsze będzie zesół z grecji, dodałem sam legie, celtic i copenhage, ale słyszłem, że to wszystko zależy od exe, np. skasujesz plik system, gre zaczniesz na nowo, i jest ok, za drugim razem już nie, dobiera druzyny wg gwiazdek i slotów, np nie da sie by byla w LM borussia mg. ale ja bayern mam zawsze.
Ok, u mnie akurat kiedy tylko zaczynam nową ML nigdy nie miałem Bayernu za to Herthe i Schalke(rozpoczynałem na próbę z 30 razy)teraz rozumie, można skasować plik system-utworzyć nowy i zacząć ML i może inaczej losować.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 08:45:00 wysłana przez l.peszek »

Offline PrzemekManUtd

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2016r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 03, 2017, 17:41:28 »
Wszystko u mnie śmiga elegancko ale do czasu...

Jak ma się zacząć mecz (jest przybliżenie na piłkę i korki zawodników) zaczyna się jakby wczytywanie i po zabawie.

Wie ktoś co mogłem zrobić źle? Albo jest jakiś sposób na to żebym sobie pograł?

Proszę o pomoc.

___________________________________________________________________________

Edit. Problem naprawiony.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 18:44:24 wysłana przez PrzemekManUtd »

Offline Elek

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 07.12.2016r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 03, 2017, 18:43:58 »
Wszystko u mnie śmiga elegancko ale do czasu...

Jak ma się zacząć mecz (jest przybliżenie na piłkę i korki zawodników) zaczyna się jakby wczytywanie i po zabawie.

Wie ktoś co mogłem zrobić źle? Albo jest jakiś sposób na to żebym sobie pograł?

Proszę o pomoc.
specjalnie dla ciebie zrobiłem to co mógłbyś sam zrobić i znalazłem odpowiedź na 11 stronie.

Offline KubaLa7

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location: Radom
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.01.2013r.
    • Status GG
    • KubaLa7 Productions
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #350 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:26:56 »
Jak się coś tworzy, to udziela się pomocy ludziom, którzy mają z tym problem, przynajmniej ja wyznaje taką zasadę jak się za coś biorę. A jak ludzie pytają po 10 razy o jedno i to samo, tzn. że trzeba "to" wyszczególnić tak, żeby każdy widział. A nie jak pytanie pada po raz N-ty, ignorować i mieć człowieka w dupie.
A z tego co widzę poziom i "poczutka" ludzi udzielających się na tym forum sprowadza się do tego, że nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem. Czy ja napisałem gdzieś, że chce grać online na piracie?  Oficjalne update od KONAMI w poprzednich wersjach można było pobrać bezpośrednio z gry lub były zawarte w paczkach z patchami. Nawet nikt nie raczył podpowiedzieć skąd można je pobrać ręcznie. Ale do wyzywania już pretendenci są.
I bardzo dobrze, że to Twój przedostatni patch, bo jak wcześniej ludziom pomagałeś, teraz masz co raz bardziej wyjebane. A jak nie masz zamiaru pomagać osobom, które korzystają z pirata, to to też powinno być zawarte w wątku tytułowym.

A i jak coś to pisze się "tępa". Tempa to jest dopełniacz liczby pojedynczej wyrazu tempo. Trzeba w końcu skończyć to gimnazjum. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 16:29:05 wysłana przez KubaLa7 »

Offline Elek

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 07.12.2016r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #351 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:55:52 »
Jak się coś tworzy, to udziela się pomocy ludziom, którzy mają z tym problem, przynajmniej ja wyznaje taką zasadę jak się za coś biorę. A jak ludzie pytają po 10 razy o jedno i to samo, tzn. że trzeba "to" wyszczególnić tak, żeby każdy widział. A nie jak pytanie pada po raz N-ty, ignorować i mieć człowieka w dupie.
A z tego co widzę poziom i "poczutka" ludzi udzielających się na tym forum sprowadza się do tego, że nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem. Czy ja napisałem gdzieś, że chce grać online na piracie?  Oficjalne update od KONAMI w poprzednich wersjach można było pobrać bezpośrednio z gry lub były zawarte w paczkach z patchami. Nawet nikt nie raczył podpowiedzieć skąd można je pobrać ręcznie. Ale do wyzywania już pretendenci są.
I bardzo dobrze, że to Twój przedostatni patch, bo jak wcześniej ludziom pomagałeś, teraz masz co raz bardziej wyjebane. A jak nie masz zamiaru pomagać osobom, które korzystają z pirata, to to też powinno być zawarte w wątku tytułowym.
A i jak coś to pisze się "tępa". Tempa to jest dopełniacz liczby pojedynczej wyrazu tempo. Trzeba w końcu skończyć to gimnazjum. :)
Przesadzasz chłopie, prujesz się o swoje marne pytanie i robisz tyle szumu o nic, zobacz:
"Czemu nie ma żadnej instrukcji dla nieoryginalnej wersji? Po odpaleniu offline z selectora włacza mi się steam, live update bezpośrednio z gry nie da się pobrać..."
"o co ci chodzi, tak ciężko przeczytać ze zrozumieniem? - pirata nie odpala się przez selektor tylko przez exe, piratem nie można pobrać live update."
nie widzisz że na pytanie została udzielona odpowiedz? zrozum że jest irytujące każdemu z kolei odp na jedne i te same problemy, więc wydaje mi się iż lepiej byś zrobił gdybyś od razu przeniósł się ze swoimi problemami jak to się odgrażasz na inne forum bo m.in. przez takich jak ty kolego Stanek robi tu ostatni patch.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 16:58:36 wysłana przez Elek »

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #352 dnia: Styczeń 04, 2017, 17:59:16 »
KubaLa7 - Jeb... się w głowę! O wiele więcej mam w CV dobrego i wyższego niż ty.
Śpieszyłem się, robiłem kilka rzeczy i się machnąłem w pisaniu.
Elek ma racje. Zacznij myśleć. Odpal mózg z selektora, ew z exe :D
Pirat jest głombie nie zgodny z wyznawanym regulaminem tego forum.
Bądź też nie ma pojęcia o tym stanek co zrobić aby działało gdyż używa on steam a nie pirata.
Pomocy stanek może udzielić jak sie poprosi chodź coś tam może ogólnego by się przydało.
Najczęstsze problemy. Chodź na 1en problem 10tki rozwiązań a i tak nie zawsze działają.
Nie dziwnie się że ma dosyć.
Pes jest na tyle skomplikowany i nie ogarnięty pod różnymi względami że raz działa raz nie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 18:01:12 wysłana przez adrchl1407 »

Offline KubaLa7

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location: Radom
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.01.2013r.
    • Status GG
    • KubaLa7 Productions
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #353 dnia: Styczeń 04, 2017, 21:23:41 »
GŁOMbie powiadasz? Zostanę przy tym gimnazjum jednak. :D

Apropos regulaminu, to go nie łamię, a  za to doszukałem się ciekawej wzmianki:
- "Regulamin działu dodatki - link nie może zawierać reklam, dodatków typu adf.fly, shorte.st"
Nie ma to jak łamać spisane przez samego siebie zasady, i to ja tu jestem niby hipokrytą? :D
M.in. przez mnie robi ostatni patch? I super, powinno więcej takich osób się wypowiadać, jak się nie przykłada do swojej roboty.
A więc tak jak kolega Elek radzi mi, ja też polecam każdemu kto ten temat czyta i ma jakieś pytanie przenieść się na inne forum.

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #354 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:44:43 »
GŁOMbie powiadasz? Zostanę przy tym gimnazjum jednak. :D

Apropos regulaminu, to go nie łamię, a  za to doszukałem się ciekawej wzmianki:
- "Regulamin działu dodatki - link nie może zawierać reklam, dodatków typu adf.fly, shorte.st"
Nie ma to jak łamać spisane przez samego siebie zasady, i to ja tu jestem niby hipokrytą? :D
M.in. przez mnie robi ostatni patch? I super, powinno więcej takich osób się wypowiadać, jak się nie przykłada do swojej roboty.
A więc tak jak kolega Elek radzi mi, ja też polecam każdemu kto ten temat czyta i ma jakieś pytanie przenieść się na inne forum.

Szczyt bezczelności galopującej... To, że ukończyłeś gimnazjum i masz opanowaną ortografię nie stawia Cię na piedestale. Koledzy więcej grają, Ty może więcej czytasz, stąd potrafisz poprawnie sklecić swoje żale. Pouczasz innych a sam kradniesz grę, po czym masz pretensję, że nie otrzymujesz tego czego oczekujesz. Najpierw trzeba coś od siebie dać, potem wymagać, w tym przypominasz pokolenie gimbazy. To trochę tak jak ukraść nowy samochód z salonu i jeździć na gwarancję do serwisu z wiecznymi pretensjami...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 09:45:30 wysłana przez thomson72 »

Offline KubaLa7

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location: Radom
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.01.2013r.
    • Status GG
    • KubaLa7 Productions
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #355 dnia: Styczeń 09, 2017, 11:46:06 »
Szczyt bezczelności galopującej... To, że ukończyłeś gimnazjum i masz opanowaną ortografię nie stawia Cię na piedestale. Koledzy więcej grają, Ty może więcej czytasz, stąd potrafisz poprawnie sklecić swoje żale. Pouczasz innych a sam kradniesz grę, po czym masz pretensję, że nie otrzymujesz tego czego oczekujesz. Najpierw trzeba coś od siebie dać, potem wymagać, w tym przypominasz pokolenie gimbazy. To trochę tak jak ukraść nowy samochód z salonu i jeździć na gwarancję do serwisu z wiecznymi pretensjami...

Mogę zwrócić się do Ciebie tak samo jak ty do mnie: To,że koledzy kupili grę a ja ją ściągnąłem nie stawia ich na piedestale. Idąc tym tokiem rozumowania, każda modyfikacja do tej gry również jest nielegalna, bo pogwałca prawa licencyjne, których KONAMI nie posiada. Każdy potrafi się dowalić do mnie tylko o to, że używam pirata, a ja chciałem tylko uzyskać pomoc od twórcy patcha, którą zawsze potrafił udzielić. Nie otrzymałem jej co poparłem konstruktywną krytyką. Cham dla chama, człowieka dla człowieka - mam taką zasadę, do której będę się zawsze stosował.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 12:00:31 wysłana przez KubaLa7 »

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #356 dnia: Styczeń 09, 2017, 13:33:01 »
Mogę zwrócić się do Ciebie tak samo jak ty do mnie: To,że koledzy kupili grę a ja ją ściągnąłem nie stawia ich na piedestale. Idąc tym tokiem rozumowania, każda modyfikacja do tej gry również jest nielegalna, bo pogwałca prawa licencyjne, których KONAMI nie posiada. Każdy potrafi się dowalić do mnie tylko o to, że używam pirata, a ja chciałem tylko uzyskać pomoc od twórcy patcha, którą zawsze potrafił udzielić. Nie otrzymałem jej co poparłem konstruktywną krytyką. Cham dla chama, człowieka dla człowieka - mam taką zasadę, do której będę się zawsze stosował.

Porównanie niestety nietrafione, ponieważ w każdej dyskusji należy sięgnąć do źródła, a tym jest zakup oryginalnej gry. Gdyby nie ten fakt, KONAMI  nie stworzyłoby PES-a, a my nie mielibyśmy o czym dyskutować i co modyfikować. Brak piratów na rynku oznaczałby również twój brak na forum. Możesz się jak najbardziej udzielać i pytać, ale powinieneś mieć tą świadomość, że otrzymujesz coś całkowicie za darmo, czego nie widać po twoich wpisach. Idąc Twoim tokiem, byłeś "chamem dla KONIAMI, bo nie zakupiłeś gry i to do Ciebie teraz wraca.

Offline KubaLa7

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location: Radom
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.01.2013r.
    • Status GG
    • KubaLa7 Productions
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #357 dnia: Styczeń 09, 2017, 14:54:32 »
Porównanie niestety nietrafione, ponieważ w każdej dyskusji należy sięgnąć do źródła, a tym jest zakup oryginalnej gry. Gdyby nie ten fakt, KONAMI  nie stworzyłoby PES-a, a my nie mielibyśmy o czym dyskutować i co modyfikować. Brak piratów na rynku oznaczałby również twój brak na forum. Możesz się jak najbardziej udzielać i pytać, ale powinieneś mieć tą świadomość, że otrzymujesz coś całkowicie za darmo, czego nie widać po twoich wpisach. Idąc Twoim tokiem, byłeś "chamem dla KONIAMI, bo nie zakupiłeś gry i to do Ciebie teraz wraca.

Człowieku, ale tu nigdzie w regulaminie nie ma napisane, że nie tolerują piractwa.  Tak jak każdy tu, potrafisz w moich wypowiedziach szukać tylko "dziury w całym" zamiast odnieść się do całości. Zasłaniacie krytykę jaka spada na twórce patcha tym, że posiadam wersje ściągniętą z internetu, więc Twoje stwierdzenia są dla mnie żałosne.
Zresztą to była moja ostatnia wizyta na tym forum, zalazłem inny patch. Może nie aż tak dobry jak ten, ale przynajmniej na te same pytania uzyskałem jasną i klarowną odpowiedź, o którą mi chodziło. Widać trzeba udzielać się na zagranicznych forach, bo na polskich panuje jedna wielka "cebulandia". Żałosne
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 15:03:57 wysłana przez KubaLa7 »

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #358 dnia: Styczeń 09, 2017, 15:11:20 »
Człowieku, ale tu nigdzie w regulaminie nie ma napisane, że nie tolerują piractwa.  Tak jak każdy tu, potrafisz w moich wypowiedziach szukać tylko "dziury w całym" zamiast odnieść się do całości. Zasłaniacie krytykę jaka spada na twórce patcha tym, że posiadam wersje ściągniętą z internetu, więc Twoje stwierdzenia są dla mnie żałosne.
Zresztą to była moja ostatnia wizyta na tym forum, zalazłem inny patch. Może nie aż tak dobry jak ten, ale przynajmniej na te same pytania uzyskałem jasną i klarowną odpowiedź, o którą mi chodziło. Widać trzeba udzielać się na zagranicznych forach, bo na polskich panuje jedna wielka "cebulandia". Żałosne

W regulaminie nie jest też napisane że nie można gwałcić i zabijać... Mam wrażenie, że gdybyś spadł ze swojego poziomu EGO na poziom IQ to byś się zabił... pozdrawiam :)

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #359 dnia: Styczeń 11, 2017, 23:42:01 »
Z tym osłem Kubą nie ma co się przekomarzać bo jest jak gówno które się przyczepiło do wozu i mówi jedziemy xD
A dla tych poważniejszych ludzi info o mnie że zastanawiam się czy pójść na kurs trenerski. Spełniam wymagania edukacyjne jak i sportowe które są wymagane w ich regulaminie aby zacząć taką przygodę z piłką :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LaLiga Patch PES2017 by stanek1983- opinie, błędy, pytania
« Odpowiedź #359 dnia: Styczeń 11, 2017, 23:42:01 »