Autor Wątek: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #27  (Przeczytany 23641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #26
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 23, 2016, 12:00:30 »

LEGIA GROMI LECHA! SOLNICA WRACA PO KONTUZJI!
CZYLI 5 RZECZY, KTÓRE WIEMY PO SIÓDMEJ KOLEJCE EKSTRAKLASY



1. Legia gromi Lecha!
Przed meczem Lech - Legia z obu obozów można było usłyszeć wiele słów szacunku w stosunku do rywala, oraz mnóstwo deklaracji walki. Jednak w samym meczu było widać, tylko to, że Legia chce walczyć. Lech chciał chyba przejść obok tego meczu, co im się nie udało. Dobrą zmianę dał Zbyszek Zakrzewski, ale i jemu nie udało się zdobyć gola. Wynik? 5 - 0 dla Legii.

2. Dariusz Solnica Wraca po kontuzji!
Dariusz Solnica, czołowy piłkarz fenomenalnego beniaminka z Konina wraca po kontuzji. Na szczęście uraz nie był na tyle poważny i udało się napastnikowi wrócić bardzo szybko. Jednak w meczu ze Szczakowianką nie dał rady pomóc kolegom.

3. Szczakowianka wbija Koninowi trzy gole!
Szczakowianka zaczęła grać lepiej, efektem tej lepszej gry jest mecz ze wspaniale dotychczas grającym beniaminkiem z Konina, który piłkarze ze Śląska wygrali 3 - 1. Mimo, że do tego czasu Dariusz Solnica zdołał sie wykurować, to jednak trener postanowił go jeszcze nie wpuszczać na boisko. W drużynie z Konina widać było ten brak.

4. Piłkarskie szachy przy Reymonta
Mecz Wisły z Ruchem był nudny jak flaki z olejem. Masa gry w środku pola i tylko 3 strzały oddane w całym spotkaniu z obu stroon. Miejmy nadzieję, że to tylko zasłona dymna przed meczami w lidze mistrzów

5. Legia ofensywnie na Macabi?
"Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani przed tym meczem. Stanko Svitlica został i jest w gazie co na pewno jest naszym wielkim plusem. Mam nadzieję, że nasi chłopcy nie będą starali się grać zbytnio defensywnie, choć fakt obrona jest bardzo ważna. Mam nadzieję na korzystny wynik, który wywieziemy z Izraela."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #26
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 23, 2016, 12:00:30 »