Autor Wątek: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007  (Przeczytany 12060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emajotoer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2007, 22:46:43 »
a zapomnialem o minusie...rozlosowywane druzynki :-\ jak juz slabiaki to grajmy wszyscy slabiakami :-[a nie niektorym wpadaja sredniaki typu AS Roma, OL czy sevilla:(((( to jest ch****** i nieuczciwe!!! :-[ :-[ :-[ :'(
RACJA???a ja sie mecze catania  :-\ :-\ :-\...............................

Offline MaCiiieK1988

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:04:51 »
Turniej jak turniej emocje i dobra zabawa
ale tez oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osttanio byl problem z parami ,kazdy juz zagral swoj mecz i potem byla zmiena i trzeba bylo grac na nowo i te osoby ktore wczesniej wygrwaly czesto sie zdartza lo ze odpadly wlasnie przez zmiiane par.To bylo wtedy a dzis jest inny problem .Byly juz wpisane ostatteczne wtyniki w grupach lacznie z walkowerami ,bylem na 2 miejscu ,mailem 9 ptk a za mna byl gosc co mial 8 ,nagle pod koniec fazy grupowej zmiana ,jestem trzec i gosc X drugi !!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiem tego !!!!!!!!!!!!!!!! pisze do macka czmeu tak sie stalo a on do mnie ,ze Kazetel nie gral a wpisal zwycestwo sobie a nie innemu ,a ten mimo tego potwierdzil wynik ,napsial z tym do macka a on zmienil po godzinie !!!!!!!!!!!! k*** mac takich rzeczy sie nie robil,gosc wpisal 3-0 drugi potwierdzil to trudno ich strata i ich blad !!!!!!!!!!! nie interesuje to nas ,trzeba K*** uwazac co sie pisze ludzi i co potwierdza !!!!!!!!!!!!! a maciek bezpodstawnie zmienil wynik ,trzeba byc konsekwentnym ,ich pomylka ,swiadoma pomylka to  maja pecha ,nie zmienia sie i nie wprowadza sie w blad innych graczy drogi Macku_pl :/ .... jak tak dalej bedzie to slabo widze te turnieje

POZDRO

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:06:45 »
Turniej jak turniej emocje i dobra zabawa
ale tez oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osttanio byl problem z parami ,kazdy juz zagral swoj mecz i potem byla zmiena i trzeba bylo grac na nowo i te osoby ktore wczesniej wygrwaly czesto sie zdartza lo ze odpadly wlasnie przez zmiiane par.To bylo wtedy a dzis jest inny problem .Byly juz wpisane ostatteczne wtyniki w grupach lacznie z walkowerami ,bylem na 2 miejscu ,mailem 9 ptk a za mna byl gosc co mial 8 ,nagle pod koniec fazy grupowej zmiana ,jestem trzec i gosc X drugi !!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiem tego !!!!!!!!!!!!!!!! pisze do macka czmeu tak sie stalo a on do mnie ,ze Kazetel nie gral a wpisal zwycestwo sobie a nie innemu ,a ten mimo tego potwierdzil wynik ,napsial z tym do macka a on zmienil po godzinie !!!!!!!!!!!! k*** mac takich rzeczy sie nie robil,gosc wpisal 3-0 drugi potwierdzil to trudno ich strata i ich blad !!!!!!!!!!! nie interesuje to nas ,trzeba K*** uwazac co sie pisze ludzi i co potwierdza !!!!!!!!!!!!! a maciek bezpodstawnie zmienil wynik ,trzeba byc konsekwentnym ,ich pomylka ,swiadoma pomylka to  maja pecha ,nie zmienia sie i nie wprowadza sie w blad innych graczy drogi Macku_pl :/ .... jak tak dalej bedzie to slabo widze te turnieje

POZDRO



nie podoba ci sie to nie graj pyta?em sie czy kltos ma reklamacje gdzie by?e??????pisa? koles do kazetela a on mial w dupie i nie gra? wiec da?em wynik na jego korzy?c....wygraj nastepnym razme wszytko i bedziesz mial z glosya nie szukaj wad u innych

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:08:01 »
Ró?nice mi?dzy zespo?ami by?y ogromne, w zamysle organizatorow by?o wy?onienie najlepszego gracza, an nie najlepszego zespo?u. My?le, ze efekt jest dok?adnie odwrotny.



sztuka jest wygrac s?abszym zespo?em, robi?em atk turi i ka?dy zadowolony,.....a moze tearz gramy o cos i ludzie sie pozabijaj?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:09:17 »
a zapomnialem o minusie...rozlosowywane druzynki :-\ jak juz slabiaki to grajmy wszyscy slabiakami :-[a nie niektorym wpadaja sredniaki typu AS Roma, OL czy sevilla:(((( to jest ch****** i nieuczciwe!!! :-[ :-[ :-[ :'(
RACJA???a ja sie mecze catania  :-\ :-\ :-\...............................


protestowa? bys jak by? mia? seville na bank nie, chodzi o to aby by?y emocje.....a jak by wygrywa?y najbogatsze kluby to ms by?a by emiraty arabskie

Offline _ceed_

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.04.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:26:06 »
EEEEEE ludzie Turniej jest spoko ,aby tylko nie lagowa?o to mozna gra?.  Nie szukajcie problemu ,bo zosta?y usuniete zespo?y naprawde mocne , a reszta to wszystko mozna ograc jak si? jest dobrym.Ja nie jestem dobry,ale jak nie tnie to nawet potrafie cos ustrzelic heh takim Acoli czy jak to sie zwie hehhe wiec bez nerwów i luzik hehe,, piwko ,, pes hehe LUZIK ...........LUZIK 8) 8) 8)
Pozdro  8)

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:44:03 »
Turniej w miare udany pod wzgl?dem organizacyjnym ma?y minus to w?asnie wpadka z dru?ynami ,które koledzy wymienili powy?ej .Turniej jednak oceniam w miare wysoko na 4.Pzdr

Offline NeptyK

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 15, 2007, 00:22:50 »
II edycja tego turniej podobala mi sie  :D fajnie sie gralo losowymi teami i napewno lepiej niz bedzie to w kolejnej edycji ze bedziemy grac wszyscy POLSKA  :(

ps: a co do klasy zespolow ktore byly w turnieju to byly bardzo zblizone do siebie. Ja np. gralem villareal,dobrze mi sie gralo nimi, w grupie gralem z graczem cube [??renes??] zespol notowany troche nizej nic villareal a mecz wygladal tak jak final LM [liverpool[cube]:milan[ja]  8)

i jestem w 100% za tym zeby w kolejnym turnieju grac ponownie losowymi druzynami ;D

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 15, 2007, 00:34:57 »
eh dobry tur niewiem co w turze robi?y As Roma , Newcastel , Liverpool ;/
przy mojim . Gimnastic by?a to pora?ka odrazu ;/

chodx 1/4 itak by?a poleg?em z wismanem który zamiast napisac dobry meczi  wogole ?e niexel ?e doszed?em do 1/4 to on...eh szkoda gada? ?al.pl niektórym ludzi? !

P.s. stworze niedlugo grupy do turów moze skorzystacie
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 15, 2007, 01:22:03 »
eh dobry tur niewiem co w turze robi?y As Roma , Newcastel , Liverpool ;/
przy mojim . Gimnastic by?a to pora?ka odrazu ;/

chodx 1/4 itak by?a poleg?em z wismanem który zamiast napisac dobry meczi  wogole ?e niexel ?e doszed?em do 1/4 to on...eh szkoda gada? ?al.pl niektórym ludzi? !

P.s. stworze niedlugo grupy do turów moze skorzystacie


ktos tu nie umie przegrywac :D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2007, 08:38:47 »
PesTour Awards powoli staje si? Oficjalnym Turniejem On-line, który zrzesza graczy z najwi?kszych lig sceny polskiego Pesa.Mimo, ?e turniej odby? sie w czwartek na stracie pojawi?o si? 98 osób.Po 5 godzinach boju po wspania?ym finale i karnych rewelacja turnieju DG06(wychowanek pesleague.pl) przegra? po karnych z faworytem Luki_K(DELTA)5-3(1;1).


Jak wida? losowanie wp?yn??o na wielu faworytów i nie dali jednak oni rady na awans z fazy grupowej.

Drug? rewelacj? turnieju jest wisman, ?adnie gra? i zas?uguje na pochwa??.

A co do organizacji turnieju, my?l?, ?e by?o ok.

Offline olej

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:05:28 »
Ró?nice mi?dzy zespo?ami by?y ogromne, w zamysle organizatorow by?o wy?onienie najlepszego gracza, an nie najlepszego zespo?u. My?le, ze efekt jest dok?adnie odwrotny.

Krótko i na temat. 100% poparcia.

Ja niestety nie mog?em zagra? (nawet gdybym móg?, to daleko bym nie zaszed? ze wzgl?du na kiepsk? form?), ale Delta ci?gle pokazuje kto rz?dzi ;) Gratz ?ukasz!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:08:52 »
Ró?nice mi?dzy zespo?ami by?y ogromne, w zamysle organizatorow by?o wy?onienie najlepszego gracza, an nie najlepszego zespo?u. My?le, ze efekt jest dok?adnie odwrotny.

Krótko i na temat. 100% poparcia.

Ja niestety nie mog?em zagra? (nawet gdybym móg?, to daleko bym nie zaszed? ze wzgl?du na kiepsk? form?), ale Delta ci?gle pokazuje kto rz?dzi ;) Gratz ?ukasz!


ale ?ukasz_k mia? farta......hehehhe

Panowie a nast?pny turniej gramy jednym klubem:
albo jak noooby BRAZIl
albo sprawdzimy skill i POLSK?

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:32:09 »
turniej mysle ze sie udal nastepny turniej jak pisal maciek powinnismy grac wszyscy ta sama druzyna nie byloby spiec o tokto ma slabsza a kto lepsza druzyne beda liczyc sie umiejetnosci gratulacje za cierpliwosc do nas peleague.pl rzadzi tak dalej admini
PS:mysle ze to ja bylem objawieniem turnieju:)))

Offline LTP

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:40:08 »
za pozno sie gra tury :/ powinno byc wczesniej rozgrywane takie cus :P:D ale gralo mi sie dobrze doszedlem do 1/8 gralem sampdoria :P w 1/8 mialem male lagi pzrez siostre :/ i przegralem ale i tak 1/8 w debiucie to sukces ! :D


pozdrawiam ! VeB !

Offline pepe84

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location: NIEBIESKIE KATOWICE
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:47:23 »
super vturniej,,,, szkoda tylko ze druzyna slaba

Offline lukson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:36:22 »
miejsce 3-4, odpadni?cie ze zwyci?sc?, jak na pierwszy turniej nie jest ?le  ;)

Offline krzysztOFF

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2006r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:43:08 »
Ehh...wczoraj nie da?em rady wystartowac, na nast?pny tur tego typu napewno dam rade. P.S.dobry pomys? z t? Polsk?!:)

Offline luki_k

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.06.2007r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:57:38 »
Ró?nice mi?dzy zespo?ami by?y ogromne, w zamysle organizatorow by?o wy?onienie najlepszego gracza, an nie najlepszego zespo?u. My?le, ze efekt jest dok?adnie odwrotny.

Krótko i na temat. 100% poparcia.

Ja niestety nie mog?em zagra? (nawet gdybym móg?, to daleko bym nie zaszed? ze wzgl?du na kiepsk? form?), ale Delta ci?gle pokazuje kto rz?dzi ;) Gratz ?ukasz!


ale ?ukasz_k mia? farta......hehehhe

Panowie a nast?pny turniej gramy jednym klubem:
albo jak noooby BRAZIl
albo sprawdzimy skill i POLSK?

Farta?:|Mysle ze tylko w meczu z DaQiem mia?em szczescie bo mia?em lepszy team;/ W grupie nie straci?em gola a 15 strzeli?em.Nastepnie trafi?em na Neptyka 4:0 roznica teamów ale naprawde mia?em duz? przewage z Wilda'atn wygra?em 4:1 tez zas?uzenie!A w finale mia?em 8 do 2 w strza?ach z czego ten drugi strza? zosta? zablokowany przez obronce ,a z drugiej strony lamki broni? bramkarz :P

Turniej bardzo udany,bez jakis wiekszych problemów.Co do róznicy w teamach to po wylosowaniu Romy odechcia?o mi sie grac.Nie nawidze grac o wiele mocniejszym teamem od rywala a tak by?o w kazdym meczu.
Gratuluje przeciwnikowi ktory zaszed? do fina?u tak s?abym zespo?em.Mam nadzieje ze bede w domu na nastepnym turnieju Polska vs Polska wtedy bede mog? pokazac skilla a nie wyzszosc teamu.
Pozdro.

Offline szymek88

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2006r.
Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2007, 12:02:09 »
Turniej elegancki dosta?em 5 WO bo nie mia?em neta ( by?a u mnie burza i nie zda?y?em sie wypisac) cho? wczesniej zapewniano ?e jak kogos nie bedzie na IRCU to bedzie wypisany. Dziekuje za prezent i strate chyba okolo 800 pkt!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PesTour Awards - II Turniej z nagrodami 14,06,2007
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2007, 12:02:09 »