Autor Wątek: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM  (Przeczytany 1152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« dnia: Październik 21, 2016, 01:16:34 »
Tego gościa tez proszę usunąć zamiast grać, to wypisuje do mnie głupoty, nie warto tracić czasu dla takiego typa.
A jak nie to WO na moją korzyść! Na ich miejsce czeka wielu :D
Kilka razy się udzielał w konferencjach peslandu i mimo tego że był to czasu na grę już nie miał. Jak będzie trzeba to podam więcej fotek z zapytaniem o mecz.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ShevaACM

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2016, 11:37:30 »
Skończ się ośmieszać, raz napisałeś o mecz i teraz wielce poszkodowanego udajesz, ja do Ciebie tez pisałem to dzisiaj o 0:30 się odezwałeś że możesz grać jak już termin minął. Kiedyś ograłem cię na pesworld i usuneles mnie za to z ligi i zablokowałeś konto na stronie. Dotychczas gdziekolwiek grałem to zagrałem 100% spotkań. Nie muszę zresztą pisać bo jest kilku ludzi którzy tak jak ja przejechali się na tobie i twoich fantazjach. Ja jestem gotowy zagrać oba spotkania, ale ty jak zawsze bedziesz probował zdobyc pkt za darmo bo gracz z ciebie zaden.



pół godziny po upłynięciu terminu mi pisze że moze grać i niech nie kłamie ze ma wiecej screenów bo tylko raz mnie zapytał i ja do niego napisałem 2 razy wczoraj, więc nie wiem na jakiej podstawie by chciał dostać punkty ten mało ambitny człowieczek.

Dzisiaj w nocy pisał że będzie po godzinie 17 i że mecze może rozegrać więc proszę o wstrzymanie się z decyzją i rozstrzygniemy ten spór na boisku.

Offline ShevaACM

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2016, 16:54:51 »
Tak jak myślałem, od rana siedziałem i czekałem na pojawienie się Damiana, który umówił się dzisiaj na rozgrywkę na godzinę 17. Pojawił się ale z informacją:

"Witam! Bardzo mi przykro ale dziś nie będę mógł grać., z tego względu że  odwiedziła mnie rodzina z którą dawno się już nie widziałem i nie  wypada abym grał."

AMEN

Offline ShevaACM

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2016, 17:08:29 »


 :-X :-X :-X



 :-X :-X :-X

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2016, 11:10:28 »
wo obustronne. Był czas na konwersacje ,a zabrakło na granie? :)

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2016, 13:18:53 »
wo obustronne. Był czas na konwersacje ,a zabrakło na granie? :)

No właśnie ja byłem gotowy do gry  gdy on sobie pisał o pierdołach
wo obustronne. Więcej czasu zajęło Wam pisanie niż zagranie 2 meczy...

Jakim prawem?, zgodnie z regulaminem napisałem o wo. Oni nawet nie napisali wniosku tylko głupio odpisali na mój i jeszcze przy tym bezczelnie kłamiąc.
ShevaACM bezczelnie kłamie w żywe oczy! Kilka razy był na kompie ale odmawiał mi gry aby potem zagrać na ostatnią chwilę!
Piszesz że więcej pisaliśmy tak to prawda, ale to nie moja wina ze koleś pisał mi o pierdołach wyssanych z palca zamiast grać. To nie moja wina że był dostępny dopiero w ostatnie 2 dniach, ja  w porównaniu do niego byłem 5 dni w których mnie totalnie olewał( najlepiej to widać w konferencji piszę do niego a on nic jeszcze głupie teksty pisze)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jak widać pytałem o mecz  znacznie więcej niż 2, a jak to napisał ShevaACM  że tylko 2x go zapytałem (kłamczuch jest bezczelny hahaha )

Odwołuje się od tej decyzji i proszę o ponowne rozpatrzenie tego wniosku tym razem zgodnie z regulaminem !!!

Offline ShevaACM

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 14:41:42 »
Zauważ pajacu że miałem Cię zablokowane na gg jeszcze od czasów gdy wymyślałeś bajki na pesworld i pobanowałeś moje konto. W takim wypadku twoje smieszne wiadomosci nie dochodziły. Szkoda że nie utarłem ci nosa na boisku ale Chudy podjął decyzję i ja mogę być zadowolony. Tym czasem leci dalej blokada na gg i oby nasze drogi juz nigdy się nie zeszły. Nie pozdrawiam.

Offline ShevaACM

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2016, 14:51:11 »


teraz sobie porównaj swój screen, gdzie te twoje dwa zapytania ? takich jak ty banuję na starcie a ty to wykorzystałeś i wielce zapytania pisałes jak ja tego nie widzę... jak tylko zobaczyłem ze jestesmy razem w grupie to cie odblokowałem, popatrz sobie na daty i rozrzut wiadomosci.

a kolejne screeny które przytaczasz są z wiadomościami z konferencji gdzie często piszemy z chłopakami o wszystkim i o niczym, mozesz o tym nie wiedziec bo nikt cie do nich nie dodaje :D tamte czaty nie są miejscem na zapraszanie do spotkań. 33 lata a zachowanie jak gówniarz  :-\

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 856Internazionale Deamian1Leicester City (East Midlans) ShevaACM
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2016, 14:51:11 »