Autor Wątek: Problem z OF  (Przeczytany 1828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Problem z OF
« dnia: Grudzień 07, 2016, 18:45:52 »
Witam.
Otóż od kilku dni, nie ma znaczenia czy użyje patcha Stanka czy PTE itd i po przeniesieniu, skopiowaniu OF czyli Edit000... do save w dokumentach z tłumaczenia na polski gra archiwizuje OF i przywraca jakiś bez letnich transferów. Owszem jest Bundesliga ale wszystkie drużyny łącznie z tą bundesligą są nie aktualne.
Wcześniej było dobrze i takie kopiowanie OF do save kończyło się powodzeniem.
Z Dpfilelistem + DLC 1.0 wszystko okey.
Na piracie i w oryginalnej wersji są takie problemy z tym OF.

Ktoś wie jak naprawić to nie wiadomo co? Nie spotkałem się z takim problemem nigdy. Są jacyś eksperci lub kto poradził sobie?

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2016, 20:38:24 »
generator od baris do dlc 2 i w generatorze zamiast dlc 2 dajesz dlc 1 . powinno działac, pierw usun edit i skopiuj z patcha
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2016, 23:53:08 »
Niestety DFL w wersji  z DLC 2 gdy chcę zapisać wyskakuje komunikat iż ścieżka zainstalowanego PESa jest inna niż powinna. Powinna być we steam a ja mam bezpośrednio w program files. I dalej aplikacja się zamyka. Mogę spróbować przenieść bo na steamie mam F1 więc folder jest ale PES nie oryginalny i nie wiem czy pomoże to w rozwiązaniu problemu o ile dobrze go Combos22 zrozumiałeś? ;)

stanek1983

  • Gość
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2016, 01:35:57 »
Każdy patch ma błąd incopatibile edit. Ja właśnie poprawiam swój.  Probkem powstaje wtedy gdy zedytujesz classic teamy.  Na grze offline moze i działa ale po pewnym czasie będzie crash gry. Czytale o tym na forum galaxy i PTE dlatego nie wydają nowych patchy. Trzeba wszystko robić od nowa.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2016, 11:16:25 »
Jeśli po pewnym czasie "bomba" ma wybuchnąć w postacie zrobienia się crash gry jak wcześniej było dobrze to wyjaśnione ale jeśli to konami postanowiło coś zrobić tak np 5 grudnia to nie wiem jak to możliwe aby się porozumiewali między grą na moim komputerze bez neta, bez konta.
Czyli jak zrozumiałem w żaden sposób nie da się otworzyć tego OF żeby edytować czy w grze czy w Player edit, Dino, Manager team, żaden nie widzi pliku. A więc trzeba od nowa tworzyć patcha nie edytując classic teamy... Nie wiem w jakim stopniu edytowane były bo nie grałem nigdy nimi.
Dzięki stanek za info.

stanek1983

  • Gość
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2016, 11:24:35 »
Jeśli po pewnym czasie "bomba" ma wybuchnąć w postacie zrobienia się crash gry jak wcześniej było dobrze to wyjaśnione ale jeśli to konami postanowiło coś zrobić tak np 5 grudnia to nie wiem jak to możliwe aby się porozumiewali między grą na moim komputerze bez neta, bez konta.
Czyli jak zrozumiałem w żaden sposób nie da się otworzyć tego OF żeby edytować czy w grze czy w Player edit, Dino, Manager team, żaden nie widzi pliku. A więc trzeba od nowa tworzyć patcha nie edytując classic teamy... Nie wiem w jakim stopniu edytowane były bo nie grałem nigdy nimi.
Dzięki stanek za info.
sprawa wyjaśniona, wina konami i dlc 2.00 teraz powinno działać.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2016, 13:17:24 »
Jak wina 2.0 to czemu wcześniej było dobrze? :P Nie wgrywałem 2.0 Robiłem tak jak wcześniej.

stanek1983

  • Gość
Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2016, 13:25:19 »
Jak wina 2.0 to czemu wcześniej było dobrze? :P Nie wgrywałem 2.0 Robiłem tak jak wcześniej.
to wina exe i waszego cracka

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z OF
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2016, 13:25:19 »