Autor Wątek: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?  (Przeczytany 2559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roninq6

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.08.2015r.
Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« dnia: Marzec 07, 2017, 01:08:49 »
Witam.
Chciałbym zagrać kilka sezonów w trybie kariery jednym z wybranych klubów Premier League.

1. Jaki jest obecnie najlepszy/najpopularniejszy patch do PES2017, który umożliwi jak najbardziej realny tryb kariery? (PTE / Smoke / Pesgalaxy , a może coś jeszcze innego?) Chciałbym mieć wszystkie duże ligi, licencje, twarze, aktualne składy (coś na wzór FIFy i tamtejszego trybu kariery).
2. Spolszczanie gry - jedyne dostępne aktualnie spolszczenie to spolszczenie tekstu by kriss12?
3. Czy istnieje patch dzięki, któremu na PC uzyskam grafikę taką jak na PS4? Bądź zbliżoną do tej z konsoli?

Dziękuję za każdą wypowiedź.

stanek1983

  • Gość
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2017, 19:12:08 »
Witam.
Chciałbym zagrać kilka sezonów w trybie kariery jednym z wybranych klubów Premier League.

1. Jaki jest obecnie najlepszy/najpopularniejszy patch do PES2017, który umożliwi jak najbardziej realny tryb kariery? (PTE / Smoke / Pesgalaxy , a może coś jeszcze innego?) Chciałbym mieć wszystkie duże ligi, licencje, twarze, aktualne składy (coś na wzór FIFy i tamtejszego trybu kariery).
2. Spolszczanie gry - jedyne dostępne aktualnie spolszczenie to spolszczenie tekstu by kriss12?
3. Czy istnieje patch dzięki, któremu na PC uzyskam grafikę taką jak na PS4? Bądź zbliżoną do tej z konsoli?

Dziękuję za każdą wypowiedź.

1. Testowałem wszystkie:
Glalaxy brak dużo face, zespołów z others, dopracowana tylko bundesliga
PTE to samo a nawet jeszcze gorzej
Smoke może i ma najwięcej others ale brak stroi i face
2. Jedynie w LaLiga jest wgrane, w reszcie raczej możesz sam sobie dograć
3. Zawsze możesz zastosować jakiś sweet fix, mi tam się nie podobają bo po 3-4 meczach mi laguje

na dniach wyjdzie moja wersja LaLiga 4.0 na tę chwilę komplet stroi i updatuję face co są zrobiobne a ich brakuje została serie a i ligue 1.

Offline roninq6

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.08.2015r.
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2017, 11:30:51 »
1. Czyli z tych 3 to który jest najlepszy? Obecnie zacząłem już karierę na PTE 5.0 i jedyny minus to trochę mało twarzy.

Ogółem zależałoby mi na wszystkich licencjach, strojach, i dużej ilości twarzy szczególnie w Premier League, bo tam gram karierę, konkretnie Bournemouth.

stanek1983

  • Gość
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2017, 19:23:50 »
1. Czyli z tych 3 to który jest najlepszy? Obecnie zacząłem już karierę na PTE 5.0 i jedyny minus to trochę mało twarzy.

Ogółem zależałoby mi na wszystkich licencjach, strojach, i dużej ilości twarzy szczególnie w Premier League, bo tam gram karierę, konkretnie Bournemouth.
w la liga wszystko będzie, a face własnie zaktualizowałem w 100 % w PL, tzn. te co znalazłem, m.in w Bournemouth też, jutro będzie wersja 4.0.

Offline BOGu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2017
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2017r.
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2017, 12:10:30 »
To który patch najlepszy? Ok, może nie najlepszy ale ten, który nie wywali po zakończeniu sezonu i pozwoli na długą zabawę np do roku 2025 (w grze).

stanek1983

  • Gość
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2017, 13:56:10 »
To który patch najlepszy? Ok, może nie najlepszy ale ten, który nie wywali po zakończeniu sezonu i pozwoli na długą zabawę np do roku 2025 (w grze).

obecnie moja laliga 4.00

Offline M!K$ON_N$

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: POMORSKIE | NOWY STAW
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.12.2009r.
  • GROM NOWY STAW
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2017, 22:18:30 »
1. Czyli z tych 3 to który jest najlepszy? Obecnie zacząłem już karierę na PTE 5.0 i jedyny minus to trochę mało twarzy.

Ogółem zależałoby mi na wszystkich licencjach, strojach, i dużej ilości twarzy szczególnie w Premier League, bo tam gram karierę, konkretnie Bournemouth.

POLECAM VirtuaRed Patch 2017 v3.0 AIO poczytaj sobie, co zawiera m.in ponad 4000 tys twarzy :-D
M ! K $ O N

Offline czapic

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2011r.
Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2017, 18:08:48 »
POLECAM VirtuaRed Patch 2017 v3.0 AIO poczytaj sobie, co zawiera m.in ponad 4000 tys twarzy :-D

no własnie ja jestem w trakcie pobierania tego patcha bo podobno  smoke patcha nie będzie w pesie 2018 wiec trzeba sie przerzucić na inny patch

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tryb kariery - jakie patche są warte uwagi?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2017, 18:08:48 »