Autor Wątek: Arsenal 2018 |Emirates Cup!|  (Przeczytany 5585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Arsenal 2018 |Emirates Cup!|
« dnia: Lipiec 13, 2017, 08:35:22 »

Spoiler for Hiden:
Zaprasza również wszystkich do fantasy premier League, kod do mojej ligi 158343-55165 wszystkich chętnych jeszcze raz serdecznie zapraszam !

Spoiler for Hiden:
Parę słów wstępu
Witam wszystkich karierowiczów ! Zapewni niektórzy kojarzą mnie z kariery Middlesbrough, niestety nie udało mi się dokończyć tego projektu na to miało wpływ bardzo wiele czynników. Postanowiłem że zacznę nową karierę Arsenalem któremu osobiście kibicuje od ponad 15 lat więc pisanie kariery będzie sprawiało mi podwójną radochę! Nie zagłębiałem się w szczegółowe transfery na rynku transferowym ani nie dogrywałem nowych pachy,zrobiłem tylko kilka roszad w drużynach z EPL oraz dodałem do ligi 3 nowych beniaminków a spadkowiczów przeniosłem do Championship.
Swoją karierę będę rozgrywał na platformie Pes 2017 a każdy mecz będzie trwał po 10,poziom trudność jaki wybrałem to Top Player.


Alexandre Lacazette Kanonierem !

Cały północny Londyn czekał na wielką bombę transferową i doczekał się ! 5 Lipca za okrągłe 40 Milionów do drużyny z The Emirates dołączył Lacazette, kibice Arsenalu już w tamtym sezonie łączyli francuza z angielskim klubem ale transfer nie doszedł do skutku. W ubiegłym sezonie Lacazette był najlepszym strzelcem w swoje drużynie,zdobył 28 bramek w lidze co dało mu drugie miejsce w klasyfikacji strzelców,w Lidze Europy był czwartym strzelcem z ośmioma bramkami na swoim koncie, te statystyki pokazują że 26 letni francuz może być jednym z pretendentów do zdobyć korony króla strzelców w EPL.


Sead Kolašinac przechodzi na The Emirates

24 letni reprezentant Bośni i Hercegowiny przechodzi z Schalke 04 do Arsenalu za okrągłe 15 milionów! Sead w sezonie 2016/2017 został uznany za najlepszego lewego obrońce w Bundeslidze,wyprzedził on w głosowaniu takie nazwiska jak David Alaba czy Ricardo Rodríguez. Wenger uważa że reprezentant Bośni zostanie bardzo ważnym punktem w składzie i pomoże on poprawić jakość i skuteczność w grze defensywnej The Gunner, nie ukrywa również że nie może doczekać się pierwszego spotkania by zobaczyć jak Kolasinac prezentuje się w czerwono białych strojach. Nacho Monreal podstawowy lewy obrońca Arsenalu może stracić swoje miejsce w pierwszej jedenastce ale jak sam Hiszpan przyznał lubi wyzwania i zawalczy o miano pierwszego lewego obrońcy.


Riyad Mahrez ostatnim wzmocnieniem Armat !

Nikt na The Emirates nie spodziewał się Riyada Mahreza wszyscy kibice czekali na transfer młodego talentu z As Monaco, mowa tutaj o Thomas Lemar który miał być drugi Thierry Henry. Transfer jednak został zablokowany przez klub który oczekiwał 60 milionów za francuza. Wenger postanowił w takiej sytuacji sięgnąć bo algierczyka za którego wyłożył 30 milionów, sam Riyad jest zadowolony z transferu, twierdzi że transfer do drużyny Kanonierów pozwoli mu odbudować formę z przed dwóch lat a nawet stać się jeszcze lepszym graczem.


Olivier Giroud i Yaya Sanogo zmieniają barwy !

Olivier Giroud nie jest już graczem The Gunners ! Ta informacja ukazała się w mediach z samego rana, francuz za 25 milionów przeszedł do Bayernu Monachium, niemiecki gigant od dłuższego czasu dawał sygnały o zainteresowaniu francuzem ale nikt nie brał tego na poważnie. Teraz gdy transfer doszedł do skutku każdy zadaje sobie pytanie jaką rolę w Bawarii będzie pełnił Olivier? Przecież mają niezawodnego Lewandowskiego oraz Thomasa Mullera. Kolejnym graczem który opuścił szeregi Armatek jest Yaya Sanogo, 24 letni napastnik przechodzi do Middlesbrough które nie zdołało się utrzymać na salonach EPL. Yaya mało grał z armatką na piersi częściej był wystawiany w meczach rezerw i to był jedne z głównych powodów dla którego Sanogo opuszcza Arsenal. Kwota transferu to 7 milionów.




Emirates Cup!


W tym roku na corocznym turnieju Emirates Cup zagoszczą takie drużyna jak Besiktas Stambuł,Legia Warszawa oraz As Roma.W turnieju biorą udział 4 drużyny, każda z nich rozgrywa 2 mecze. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt, za remis 1 pkt, a za porażkę 0 pkt. Dodatkowo każdy zespół otrzymuje po meczu tyle punktów, ile bramek zdobędzie. Turniej ten ma pomóc Wengerowi w ułożeniu pierwszej jedenastki na nowy sezon 2017/2018.
W ubiegłym sezonie turniej ten wygrała ekipa Kanonierów którzy o trzy punkty wyprzedzili ekipę Villarreal,czy w tym sezonie Arsenal ponownie zdominuje rywali i sięgnie po trofeum ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2017, 02:43:35 wysłana przez Impetuous »
Zapraszam Do Lektury

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2017, 19:57:28 »
Fajnie że wracasz do karier. Liczę na długie opowiadanie o Kanonierach. Widzę, że zastosowałem patent po który często i ja sięgam w swoich karierach. Do transferów przeprowadzonych w prawdziwym świecie dokładasz swoje, od siebie. Porządnie wzmocniony Arsenal powinien w tym sezonie znów gonić czołówkę, może starczy sił nawet na coś więcej.

Coś pomiędzy logiem Besiktasu i Romy chyba nie działa.

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2017, 13:14:25 »
Cytuj
Coś pomiędzy logiem Besiktasu i Romy chyba nie działa.

Myślałem prawie 5 minut o co chodzi i dopiero załapałem :D
Zapraszam Do Lektury

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2017, 13:24:44 »
Kojarzę twój nick, jednak muszę przyznać, że opowiadania twojego autorstwa jakoś nie zapadły mi w pamięci. Mam nadzieję, że tym razem wyrobisz sobie wizytówkę poprzez karierę Arsenalem. Zaczynasz całkiem nieźle, kilka transferów z rzeczywistego świata + kilka swoich wizji budowania zespołu, nawiasem mówiąc jest to chyba najciekawszy sposób prowadzenie kariery, zresztą sam go praktykuje  ;D

W przedsezonowych meczach będziesz mierzył się z ciekawymi zespołami. Nawet pokusiłeś się o polski akcencik  ;) Mnie oczywiście najbardziej interesuje pojedynek z Besiktasem, mam nadzieję, że moi zawodnicy napsują Ci trochę krwi  ;D

Powodzenia i przede wszystkim wytrwałości!

Offline K1NG

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2017r.
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2017, 19:00:12 »
Jako kibic Arsenalu, bardzo się cieszę, że pojawiła się również kariera Arsenalu w tym dziale. Strasznie szkoda mi tego klubu, gdyż są uzależnieni od Wengera, który po prostu już nie ma pomysłu na tą drużynę. Na jego miejscu już dawno podałbym się do dymisji, facet nie zna końca.

Lacazette to piłkarz, jakiego brakowało Arsenalowi. Nie pamiętam, kiedy Arsenal miał naprawdę porządną 'dziewiątke'. Chyba to był Van Persie, ale mogę się mylić. Oezil, Sanchez, Mahrez, Lacazette naprawdę zaczyna to porządnie wyglądać. Jeszcze mnie ciekawi, co u ciebie stanie się z Wojciechem Szczęsnym. Mam nadzieję, że naprawdę przejdzie do Juventusu, jako jeszcze większy kibic reprezentacji. Jednak u ciebie, liczę na pozostanie na Emirates Stadium. Choć przypuszczam, że raczej pójdziesz w stronę realistyczności i poczekasz, co się stanie w prawdziwym świecie.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2017, 22:19:13 »
Fajnie, że wracasz z karierą :D Może nie komentowałem, ale zaglądałem do Boro i w sumie dawałeś radę ciągnąć ten brytyjski wózek. Jeżeli chodzi o transfery, to szkoda że Giroud odchodzi. Odnoszę wrażenie, żę Francuz rozkręcił się od rundy wiosennej ubiegłego sezonu i teraz byłby mega motorem napędowym. Zobaczymy jak wyjdą transfery Kanonierów ;)

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2017, 11:09:28 »

Jack Wilshere może opuścić Armaty !

25-letni Anglik ma jeszcze rok do końca swojego kontraktu na Emirates Stadium i na ten moment nic nie wskazuje na to, by klub miał mu zaproponować nowe warunki. W poprzedniej kampanii Wilshere grał na zasadzie wypożyczenia w Bournemouth i będzie mu już niezwykle trudno odzyskać zaufanie Arsene'a Wengera. Jack dostał dwie oferty pracy i każda z nich pochodzi z innej ligi, pierwszą drużyną jest Włoska Sampdoria która wykłada 10 milionów za 25 letniego gracza z Anglii, druga ekipa to Everton który zaoferował Jackowi 5 letni kontrakt i wykłada również 10 milionów. Sam zawodni osobiście nie jest zadowolony z przebiegu sytuacji, w jednym z wywiadów powiedział że jak ma przesiedzieć większość sezonu na ławce to woli iść do mniejszego klubu i regularnie grać. Losy Jacka Wilshere wyjaśnią się na dniach.




Kłopoty Theo i Oxlada

Przyjście na The Emirates Riyada Mahreza zadowoliło wielu fanów którzy twierdzą że Arsenal potrzebuje w składzie kogoś takiego właśnie Riyad który potrafi obrócić jedną akcją do góry nogami cały mecz.Niestety Mahrez to wielki kłopot dla Oxlade oraz Theo, jak wiadomo nie od dzisiaj Theo to ulubieniec kibiców i prawdziwe serce Armat ale czy jest w stanie wygrać rywalizacje z algierczykiem? Sam Theo twierdz że nie ma najmniejszego zamiaru łatwo się poddać i będzie walczył o bycie numerem jeden na prawym skrzydle. Z kolei Chamberlain nie ma najmniejszego zamiaru przepychać się o miejsce w pierwszej drużynie, w jednym z wywiadów powiedział że chce opuścić Arsenal ponieważ chce regularnie grać i pokazać się z jak najlepszej strony przed Mundialem w Rosji. Anglik na początku okienka transferowego był wiązany z Everonem ale po przejściu Wayna Rooneya zainteresowanie ucichło, na chwilę obecną Ox jest w trakcie rozmów z Southamptonem.





Wojciech musi dobrze wybrać

Cały piłkarski świat czeka z niecierpliwością na decyzje Wojciecha Szczęsnego który od dłuższego czasu jest wiązany z włoskim Juventusem. Sprawa transferu naprała tempa po tym jak w mediach ukazała się informacja że Juve sprzedało swojego drugiego bramkarza Neto, tym samym wszyscy jednogłośnie stwierdzili że "Stara Dama" robi miejsce właśnie dla Polaka. Szczęsny obecnie wrócił do Londynu ponieważ wypożyczenie do Romy dobiegło końca i polak musiał wrócić do Anglii, Wojtka jednak nie ma w drużynie na turniej Emirates Cup. Decyzja transferu może okazać się kluczowa w kontekście pierwszego bramkarza Reprezentacji Polski na Mundialu 2018, jak wiadomo chętnych na to miejsce nie brakuje jest Łukasz Fabiański który regularnie gra w EPL oraz młody Łukasz Skorupski który miał fenomenalny sezon w barwach Empoli. Szczęsny ma na chwile obecną trzy możliwość, zostać w Londynie i walczyć z Cechem o miano pierwszego bramkarza, druga opcja to przejście na stałe do AS Romy gdzie stał się już ulubieńcem kibiców oraz transfer do Juventusu w którym będzie musiał rywalizować z żywą Legendą czyli Buffonem. Którą opcje wybierze polski goalkeeper?





Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !

Kamień z serca spadł kibicom z The Emirates, dzisiaj z samego rana pokazała się informacja że trzech muszkieterów Sanchez,Ozil oraz Bellerin podpisali swoje nowe kontrakty i przez cztery kolejne sezony będą prezentować się w barwach Arsenalu.Alexis miał kuszącą ofertę z Manchesteru City którzy wykładali za Chilijczyka 60 milionów i oferowali większa dniówkę o 50 funtów niż The Gunners jednak Sanchez nie wybrał pieniędzy tylko postanowił zostać na Emirates Stadium. Hiszpański struś pędziwiatr Hector Bellerin był wiązany bardzo mocno z hiszpańską Barceloną którzy oferowali 15 milionów za prawego obrońcę. Hector to wychowanek szkółki juniorskiej właśnie z Barcelony, to tam w 2011 Ben Knapper analityk piłkarski z Arsenalu wypatrzył Hiszpana po czym klub postanowił go zakontraktować. Hiszpan jednak nigdzie się nie wybiera i od nowego sezonu dalej będzie jednym z najszybszych graczy w EPL.
Ozil i Real ? Tak był planowane, po sprzedaży Jamesa Rodrigueza do Monachium sprawa jeszcze bardziej się zaostrzyła, włodarze z Madrytu oferowali 40 milionów za Niemca, przyjechali nawet na pierwszy trening do London Colney  żeby porozmawiać z samym Ozilem,koniec końców Mesut nie przyjął oferty i podpisał kontrakt z Armatami.
Zapraszam Do Lektury

Offline K1NG

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2017r.
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2017, 11:56:02 »
Cytuj
oferowali większa dniówkę o 50 funtów niż The Gunners jednak Sanchez nie wybrał pieniędzy tylko postanowił zostać na Emirates Stadium

Dziwnie brzmi to, jak o wypłatach piłkarzy mówi się w dniówkach. Przede wszystkim Sanchez nie wybrał te 50 funtów dziennie, które dałyby mu około 20 tysiące funtów więcej rocznie, a ci piłkarze zarabiają miliony :D Chyba, że coś mi się pomyliło, to proszę mnie poprawić :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2017, 11:57:20 wysłana przez K1NG »

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2017, 01:01:02 »
Dziwnie brzmi to, jak o wypłatach piłkarzy mówi się w dniówkach. Przede wszystkim Sanchez nie wybrał te 50 funtów dziennie, które dałyby mu około 20 tysiące funtów więcej rocznie, a ci piłkarze zarabiają miliony :D Chyba, że coś mi się pomyliło, to proszę mnie poprawić :)
Tak oczywiście masz rację, źle to ubrałem w słowa i biorę ten błąd na klatę :)
Zapraszam Do Lektury

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2017, 11:39:58 »
Sam jestem ciekawy posunięć klubu na rynku bo co roku coś się dzieje, ale co roku to kogoś wartościowego Arsenal sprzedaje a nie kupuje. Tutaj jest inaczej. Zobaczymy jak turniej z Legia na czele ;p
   


Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2017, 15:14:39 »

Zawrót w sprawie Oxlade oraz Theo !

Na oficjalnej stronie Evertonu możemy przeczytać informację o transferze Theo za 30 milionów,według strony The Toffees Anglik przechodzi testy medyczne po których ma złożyć podpis na trzyletnim kontrakcie. Jeżeli te informacje zostaną potwierdzone to sprawa Oxlade też zostanie wyjaśniona i młody OX pozostanie na The Emirates. Pierwotnie mówiono o przenosinach Chamberlaina do zespołu Southamptonu ale w obecnej sytuacji klub prawdopodobnie przerwał rozmowy ze Świętymi w celu zatrzymania Oxlade. Sam Arsene Wenger w wywiadzie stwierdził że 24 letni Anglik zostanie w Arsenalu na sto procent i nie było żadnych planów sprzedaży młodego Anglika. Jeżeli by wierzyć słowom szkoleniowca The Gunnars to wszystko na to wskazuje że Theo przejdzie do Evertonu a OX będzie rywalizował o miejsce w składzie z Mahrezem,





Cele na sezon 2017/2018

Pierwszym i najważniejszym celem dla The Gunners w tym sezonie jest wrócić do Top 4 w EPL, w ubiegłym sezonie nie udała się ta sztuka i po raz pierwszy w historii nie zobaczymy Arsenalu w Lidze Mistrzów tylko w Lidze Europy. Kolejnym celem Armat jest dojście do finału Ligi Europy, jest to cel do osiągnięcia i do zrealizowania, według niektórych Arsenal to główny faworyt do zwycięstwa w LE. Trzecim celem jest zdobycie Fa Cup czyli obronić trofeum które udało się zdobyć po zwycięstwie 2:1 za Chelsea, w obecnej chwili Arsenal wygrał już 13 razy Fa Cup i są liderami w tej klasyfikacji.
Cele są jak najbardziej do osiągnięcia,dziwi jednak fakt że zarząd nie wymaga mistrzostwa kraju tylko asekuracyjne podali za cel Top 4, czyżby bali się konkurencji ? A może to inne czynniki wpłynęły na taką a nie inną decyzje?




Zapraszam Do Lektury

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2017, 19:06:48 »
Walcott mimo może niezbyt zaawansowanego wieku to ikona Arsenalu za czasów Emirates i ja bez niego nie wyobrażam sobie Kanonierów. Już prędzej sprzedałbym Chamberlaina.

Offline K1NG

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2017r.
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2017, 19:26:48 »
Walcott byłby naprawdę świetnym piłkarzem, gdyby kontuzje go nie zniszczyły. Jeszcze niedawno był młodym talentem i przyszłością reprezentacji Angli, a teraz ma już 28 lat. Jak ten czas leci. Najgorsza kontuzja była ta z 2013 czy 14, kiedy opuścił prawie rok. Natomiast Chamberlain to właśnie młody talent, bardzo podobne kariery. Dwójka ta pochodzi nawet z mojej szkółki Southamptonu. Przeszli do Arsenalu w wieku 18 lat.  Oby Chamberlain jednak nie poszedł w kierunku Walcotta.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2017, 19:29:56 wysłana przez K1NG »

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018 |Sanchez,Ozil oraz Bellerin zostają zatrzymani !|
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2017, 22:41:00 »

Szczęsny w Juventusie!

Klepnięte! Wojtek Szczęsny od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Juventusu,w kontrakcie ma zapewnione 20 meczy do rozegrania w sezonie,czy to starczy aby zostać bramkarzem numer jeden w Turynie? 23 Lipca w meczu z FC Barceloną polak będzie miał okazję do debiutu, w  turnieju
International Champions Cup a Juve w tym turnieju zagra jeszcze mecz z drużyną PSG. We Włoskich dziennikach sportowych jest cały czas głośno na temat transferu Wojtka,niektóre źródła twierdza że doświadczony Buffon po tym sezonie ma już zakończyć karierę a Szczęsny jest godnym następcą Włocha, pytanie tylko czy Wojtek wytrzyma jeden pełny sezon jako bramkarz numer dwa. Szczęsny na swoim instagramie pożegnał się z kibicami Arsenalu, wspomniał tam całą swoją przygodę z Arsenalem i o jego największym marzeniu czyli grę na The Emirates. Kibicom The Gunners nie pozostało nic innego jak życzyć Polakowi powodzenia w nowym klubie..





Theo w Evertonie ! Karuzela kręci się dalej !

Do Wojtka,Oliviera oraz Sanogo dołącza Theo który w dniu dzisiejszym podpisał dwuletni kontrakt z Evertonem,kwota za jaką Anglik przeszedł to okrągłe 30 milionów. Arsenal w tym okienku kupił trzech graczy a sprzedał czterech i jest jednym z najbardziej aktywnych klubów z EPL na rynku transferowym. Theo wstępnie miał zostać na The Emirates i powalczyć z Ryadem o pierwszy skład, wszyscy wskazywali na Chamberlaina że odejdzie na wypożyczenie jednak klub wybrał inaczej. Szkoleniowiec Arsenalu Arsene Wenger z całego obrotu sprawy jest zadowolony, udało mu się zatrzymać w klubie młodego Oxa który,jak sam francuz twierdzi ma jeszcze najlepsze lata przed sobą. Kibice Arsenalu nie ukrywają rozczarowania i smutku po odejściu anglika, był on ulubieńcem trybun i zawsze był dla nich wielkim graczem.
Gibbs,Chambers,Debuchy tych trzech graczy opuści klub jeszcze w tym okienku transferowym,dwóch z nich to transfery definitywne jedne pójdzie na wypożyczenie. Chambers prawdopodobnie zostanie wypożyczony do Watford, jego wypożyczenie ma trwać cały sezon.Gibbs zostanie sprzedany do Boro które wykazuje największe zainteresowanie Anglikiem natomiast Debuchy wróci do swojego kraju i w 90% zostanie graczem Toulouse.




Zapraszam Do Lektury

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: Arsenal 2018 |Karuzela Transferowa!|
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2017, 02:43:15 »

Arsenal zdobywa Emirates Cup

W tegorocznym turnieju mogliśmy zobaczyć w akcji takie drużyny jak Besiktas, Roma czy Legia, poziom turnieju stał na wyrównanym poziomie a spotkania kończył się małymi różnicami bramek. Pierwszy raz w historii turnieju zobaczyliśmy dwie czerwone kartki, w całym turnieju padło łącznie 9 bramek i jest to trzeci turniej pod względem najmniejszej ilości bramek. W dwóch meczach Arsenal zagrał dwoma różnymi składami ale dwa razy taką samą formacją 4-2-3-1, jedynym graczem który zagrał całe dwa spotkania to Petr Cech.Warto dodać że w drugim spotkaniu zagrał 19 letni Ben Sheafa który według mediów może w przyszłości zostać jednym z czołowych pomocników defensywnych w Anglii.Przewidywania mediów sprawdziły się, The Gunners wygrali cały turniej z przewagą czterech punktów nad drugą Romą, trzecie miejsce Ex aequo zajęli Besiktas oraz Legia którzy zdobyli równo po 3 punkty.





2-0
22' Sanchez                       
29' Lacazette                     


0-2
                         30' Dzeko
                         77' Dzeko




1-0
13' Welbeck                       


2-2
12'Babel                71'Petkov
   61'Talisca              80'Chumak




Skróty wszystkich spotkań oraz statystyki i składy

Zapraszam Do Lektury

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal 2018 |Emirates Cup!|
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2017, 10:51:38 »
Dobrze poszedł Wam ten puchar. Chodź to tylko forma przygotowań sezonu widać jednak dobrą dyspozycję zawodników, co z pewnością cieszy.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Arsenal 2018 |Emirates Cup!|
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2017, 16:22:39 »
Pierwszy puchar zdobyty. Arsenal zdobywa trofeum i wszyscy kibice liczą, że będzie to początek passy.

Na uwagę zasługuje fakt, że przez 180 minut Arsenal nie stracił bramki.
   


Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Arsenal 2018 |Emirates Cup!|
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2017, 17:20:52 »
Przebrnęliście przez ten turniej jak burza. Dwa mecze, dwa zwycięstwa, bilans 3-0 i dobranoc. Należy pamiętać, że są to tylko przedsezonowe gierki, ale forma piłkarzy daje powody do radości. Wyróżnić należy także fakt, iż w obu spotkaniach zagraliście zupełnie innymi składami, co może świadczyć tylko o zmiennicy też trzymają swoją jakość.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal 2018 |Emirates Cup!|
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2017, 17:20:52 »