Autor Wątek: Liga Mistrzów UEFA | Matchday 1, wtorek  (Przeczytany 3551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Liga Mistrzów UEFA | Matchday 1, wtorek
« dnia: Styczeń 31, 2017, 23:33:36 »

Spoiler for Hiden:
Na luzie, bez spiny. Niemalże kopia mojej poprzedniej kariery, którą ukończyłbym spokojnie, gdyby nie przyczyny techniczne (m.in. głupi system powtórek, który przy wyniku 5:4 nie uwzględnił prawie połowy bramek z tego meczu). Dlaczego taki, a nie inny dobór zespołów? Cóż, tęsknie za czasami, kiedy to w Lidze Mistrzów grały naprawdę dobre zespoły. Ja wiem, że dzisiejszy Milan może nie jest tą samą ekipą co przed laty. To samo Liverpool, ale jednak brakowało mi tej elitarności.

Robię to przede wszystkim dla siebie. W dziale był chwilowy boom na karierki, wszystko wydaje się już niestety powoli wracać do codziennej normy. Wybrałem sobie Ligę Mistrzów, bo na klub nie mam parcia. Po wszystkim chciałbym ruszyć z Mistrzostwami Świata 2018, ale to zapewne daleka przyszłość ze względu na czas, którym rzadko kiedy dysponuje w odpowiednich ilościach. Na LM mam nadzieje, że wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2017, 18:23:15 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga Mistrzów UEFA | #1 Grupy rozlosowane! Powrót elity!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2017, 00:09:21 »
Fajnie, że powracasz i to z kolejną Ligą Mistrzów. Świetnie pamiętam twoje dwa projekty LM, które zawsze odwiedzałem, mam nadzieję, że ten będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Jeżeli chodzi o kwestię przywrócenia do elity przez Ciebie m.in. takich drużyn jak : A.C. Milan czy Liverpool C.F. to osobiście jestem również jak najbardziej za. Tak jak wspomniałeś, może nie są to szczytowe chwile tych zespołów, ale zawsze miło się o nich słyszy i ogląda. Co do grafiki na początku to nie muszę się wypowiadać :)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Liga Mistrzów UEFA | #2 Zapowiedź 1. kolejki!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2017, 16:45:48 »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline dr10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.05.2012r.
Odp: Liga Mistrzów UEFA | #2 Zapowiedź 1. kolejki!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2017, 18:56:14 »
Mnie się tam podoba Twoje rozwiązanie z tymi drużynami jak AC Milan, Inter Mediolan lub Liverpool. Dla mnie zdecydowany hit ogólnie pierwszej kolejki to Real vs Manchester United, oj się będzie działo. Liczę, że będzie coś w stylu tego meczu, który odbył się kilkanaście lat wstecz, aj w tedy to była Liga Mistrzów.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liga Mistrzów UEFA | #2 Zapowiedź 1. kolejki!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2017, 12:44:38 »
W pierwszej kolejce Champions League czekają już nas wyśmienite spotkania. Niewątpliwe jest, że starcie Realu z Man Utd jest wisienką na torcie w tej kolejce. Mourinho kontra Real i Ronaldo kontra Manchester - dwie światowe sławy przeciwko dwóm gigantom. Coś niesamowitego. Jestem ciekaw postawy Lyonu w meczu z Chelsea Conte. Barcelona na spokojnie powinna zagwarantować sobie zwycięstwo z PSV, tym bardziej że mecz odbędzie się na Camp Nou. Sevilla - Juventus ? Bardzo wyrównane starcie, ale podejrzewam, że jeden gol zakończy owe spotkanie, a szczęśliwcami okaże się Stara Dama. Glik ma świetną okazję na zaprezentowanie się w najważniejszym klubowym turnieju. W meczu przeciwko LFC podejrzewam godny meczu remis. Milik przed sobą ma również bardzo interesujące starcie. Ktoś może sobie pomyśleć "eee tam Napoli z Olimpiakosem, spokojna wygrana zespołu z Neapolu", jednak ja jestem innego zdania. Grecy nie raz udowodnili na tle klubowym, że w piłkę również grać potrafią. Jednak najciekawsze spotkanie czeka nas w grupie H, AC Milan vs. Manchester City. Bardzo interesujące spotkanie i pomimo come backu Włochów, nie byłbym pewny triumfu Obywateli. Spróbujmy wytypować :D

OL vs. CFC (typ:1x)
FCB vs PSV (typ:1)
SFC vs JUV (typ:2)
ASM vs. LFC (typ:x)
RM vs MUFC (typ:1)
BJK vs B04 (typ:2)
ARS vs AM (typ:x2)
FCZ vs INT (typ:x)

AFC vs BM (typ:2)
OLY vs NAP (typ:x2)
BVB vs BAS (typ:1)
FCP vs CEL (typ:1)
SLB vs GS (typ:1x)
AND vs S04 (typ:x)
PSG vs SD (typ:1)
ACM vs MCFC (typ:x2)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Liga Mistrzów UEFA | #2 Matchday 1, wtorek
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2017, 18:17:18 »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Mistrzów UEFA | #2 Matchday 1, wtorek
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2017, 18:17:18 »